95
Cirque du Freak: The Vampire\'s Assistant
  • Kicsikiraly
    #95
    még mindig nem láttam a filmet, de a sorozat egyik legnagyobb wtf pillanatát így előrehozták? deszar :D
  • masoma
    #94
    az akció rész (ha erre gondolsz) a könyvben más helyszínen is volt, illetve csak Morlough volt az ellenség és egy elég váratlan fordulattal ölték meg őt (Crapsley meg Darren.) Amugy az kicsit zavart, hogy a könyvekbe ugy kb a 7. részben tudjuk meg, hogy Steve vérszipoly lett...itt meg a 30. percben...
    Összefoglalva nem bántam meg, hogy megnéztem, mert elég sok jelenet tökéletesen ábrázolta az általam elképzelt "Darren Shanos vámpírvilágot"
  • Inquisitor
    #93
    Tetszik a film, de az utolsó harmad annyira fantáziátlan, sablonhegyes nyáltenger, holott a film első 70%-a ennek pont ellentéte volt. Ez most a várható további filmek okán ilyen, vagy a könyv is ilyen volt?
  • Nuki
    #92
    Bátor :D

    Érdemes megnézni, barátnőm aki ódzkodott hogy megnézze, mert rossz élmények érték őt az Alkonyat miatt, azt mondta fél ettől a filmtől is. Aztán végül is megtetszett neki annyira, hogy a későbbieket is majd megnézze velem. (egyik említett könyvet se olvasta)
  • Kicsikiraly
    #91
    Azért csinálják hogy legyen egy élménye a filmnek. Más az élvezetes egy könyvben, és megint más egy filmben. Általában ha az író él még, akkor az átalakított verziót is ő találja ki, ergó egy rossz szavunk nem lehet, ez csak egy másfajta verzió ugyanattól az embertől (a filmet még nem láttam, ezt más tapasztalatból mondom :D)

    btw: én becipeltem mind a 12-t nem mondták h nem lehet, de aztán csak ketten voltunk úgyhogy az első és a utolsó van dedikálva :D
  • Nuki
    #90
    Én a 12-est dedikáltattam alá, de nem volt képem becipelni mind a 12-t

    #89: szerintem pedig így lett jó, hogy más a történet és nem nézem meg azt amit egyszer már olvastam, hanem van benne egy kis 'izgalom'. Például a majomfarkas csajra azt hittem ki fogják nyírni, mivel a könyvben is halt meg egy jóbarát.
    Mostanság biztos az lett a trend, hogy ne egy az egyben filmesítsék meg a könyveket, hanem változtassanak rajta a néző érdekében, és ez nálam még az Angyalok és Démonoknál is bejött.

    Vagy azért csinálják ezt, hogy elolvasd a könyvet, és teljesen más élményt kapsz.
  • Looooser
    #89
    hát megnéztük szerdán a filmet... mondjuk úgy hogy jó kis film, csak miért viseli magán a Cirque Du Freak Címet? mert igazán az alaptörténethez nincs köze. maradok az eredeti könyv sorozatnál
  • Kicsikiraly
    #88
    Most nézem, kiadták újra a könyveket is, a film borítójával :D

    kezd egyre jobban felmenni az ára az eredeti dedikált első kötetemnek :D
  • stonesour
    #87
    Haverom kritikája
  • Prince of Máté
    #86
    Ma (vagy is tegnap) néztem meg moziban, nekem nem nyerte el a tetszésemet, de ez nem jelenti azt hogy másnak sem...
  • Nuki
    #85
    Azért tesznek bele, hogy legyen miért izgulnod :D

    Ilyen volt az Angyalok és Démonok is, és nekem tetszett még megváltoztatva is. Ugyanaz a cselekmény, csak 1-2 apró (!!!) módosítás volt, de emiatt volt izgalmas is.
  • Looooser
    #84
    figyelj amennyit beletesznek annyit ki is vesznek
    Mert ITT nem látom Sam-et feltüntetve karakterek közt :S
    úgy tűnik nem lesz ecetes hagyma
  • masoma
    #83
    :D végülis mért ne, szarjuk le mi van a könyvben...
    - csak hozzáfűzném a harry potterből leginkább kivágnak részeket...de ebbe minek raknak bele pluszba olyat ami a könyvbe nincs...?!
  • Looooser
    #82


    Jessica Carlson ... Rebecca
    Rebecca is Darren's love interest in the movie. Contrary to what many fans think, she is NOT Debbie Hemlock with a new name -- she is a completely new character, created for the movie. In the film, Rebecca is part of the Cirque Du Freak, and has a most unusual physical anomaly... If sequels are made, there is a possibility that Debbie will appear in a later movie.
  • Kicsikiraly
    #81
    a trailer és a szereposztás szerint benne lesz Murlaugh is, úgyhogy vmilyen szinten mindhárom könyv benne lesz.
  • Nuki
    #80
    Én kettőt olvastam...
  • Kicsikiraly
    #79
    első három
  • Nuki
    #78
    Most olvastam csak hogy az első két könyvet filmesítették meg végül.
  • Kicsikiraly
    #77
    magyarul a címét legalább rendesen az első könyv címéhez igazították :D végre vki olyan fordította ezek szerint aki tényleg olvasta is a könyveket :D
  • masoma
    #76
    október 23.
  • Kicsikiraly
    #75
    tudod esetleg dátumra pontosan mikor lesz a premier?
  • masoma
    #74
    Magyarországon kívül még két országban lesz az (időben) első premierek. szal elsők között van Mo:)
  • Fujiryu
    #73
    Jó de az egy dedikálás.Íróból csak egy van ergo a helyszínek száma is limitált ahol dedikálni lehet egyidőben(számszerint egy az egész világon), míg egy filmnél több kópia van(szerintem legalább 100 moziban lesz egyszerre a premier Magyarországon), szóval felesleges amiatt aggódnod, hogy lemaradsz róla.Ha meg akkora fan van ülj fel egy vonatra és menj ki Bécsbe.Haveromék 3 Harry Pottert is így néztek meg a magyar bemutató előtt :)
  • masoma
    #72
    szerintem igen, rengeteg darren shan fan van...dedikáláson voltam, joval időelőtt mentem és már akkor nagyon hosszu volt a sor
  • Fujiryu
    #71
    Magyarországon nem hiszem, hogy ilyen keményen rá kéne készülni erre a filmre :)
  • Black Hawk
    #70
    ki olvastam izgi volt :D
  • masoma
    #69
    a jegyeket mikor lehet kapni a mozira? mer ha 10kor nyit a pénztár én 8ra ottvagyok hogy preimeren lehessek
  • Nuki
    #68
    Farkassziget
  • Kicsikiraly
    #67
    démonos? :O és miacíme? :D
  • Nuki
    #66
    Haha itt az új Dáren Sán könyv, piros borítóval meg mindennel
  • Looooser
    #65
    de a legbiztosabb mód
    ha újra kiolvassuk az első 3 részt.... :D
  • I3andy
    #64
    A szem alatt szokták a vérszipolyok megjelölni az áldozatukat
  • Kicsikiraly
    #63
    tényleg tényleg mostmár emlékszem
  • Looooser
    #62
    van olyan hogy jelük, a 3madik kötetben kb a felénél hívja fel Larten Darren figyelmét hogy a vérszipoly leendő áldozatát megjelölte asszem a tarkóján vagy hol... nagyon rég olvastam :S
  • Kicsikiraly
    #61
    ezt én is tudtam, arra nem emlékeztem hogy van egyáltalán olyan hogy vérszipolyok jele
  • Looooser
    #60
    Crepsleyn nem volt jel... jelet csak az áldozatok kapnak, legalábbis úgy emlékszem, neki csak Evannától van vágása....
  • I3andy
    #59
    Épp az a lényag, hogy kicsi legyen a sebhely, hogy ne vegyék nagyon észre
  • Kicsikiraly
    #58
    én még régebben olvastam, mert én nem is emlékeztem ilyenre hogy a vérszipolyoknak van jelük :D na de a film előtt lehet végigfutok az egészen negyedjére is :D
  • macleod2005
    #57
    lehet, régen olvastam, és úgy emlékeztem hogy az arc bal oldalán 3 vágás
  • I3andy
    #56
    Ez biztos nem a vérszipolyok jele, az 3 nagyon apró vágás háromszögben elhelyezkedve és sztem jobban a szeme alatt