800
single player és MMO játékok a diablo nyomdokain
  • MrTwister
    #640
    Nagyon jó hírem van azoknak akik nem olyan jók angolból(akárcsak én). Most Szombaton vagy Vasárnap megjelenik a magyarítása a játéknak! Torchlight magyarítás fórum
  • foxxi
    #639
    Töltsd le ezt: Torchleech, olyan mint a Course - egyszerü mod installálást tesz lehetővé, egy kattintással, leírással stb..

    Google, ha megkérdeznéd honnan
  • Super Saiyan
    #638
    Sziasztok. valaki tudna adni ilyen Epic Boss map modot vagy mit? és hogy lehet bemenni oda? és hogy kell beállítani? köszi szépen előre is bárki segít. :)
  • FSpofon
    #637
    csillapodj már
  • ollie
    #636
    Üzleti titokról hallottál már?
  • foxxi
    #635
    Nincs "Kötelezetsége" bármilyen információt adni az eladásokról ha nem akarja. Pont.
  • grebber
    #634
    Te melyik bolygon élsz azt nemtudom ,de hogy szöveget értelmezni nemtudsz az 100%.

    Leszarom mondom LESZAROM tehát kurvára nem érdekel hogy melyik cégnek hogy megy a biznisz.Csak ép ésszel nem tudom felfogni miből tartana nekik megmondani hogy eladtunk ennyi és ennyi db-ot. Ettől a számtól tönkremennének vagy nem értem a miértjét tényleg.
  • stevyxix
    #633
    50k ma már semmi, ezt senki nem jelenti be. Az meg miért fáj, ha sokat adnak el belőle? Gondolom te nem járultál az eladásokhoz ezért fáj neked, ha valakinek megy. Megdolgoztak érte szerintem, adjanak el sokat és csináljanak még több jó játékot. Biztos adót csalnak meg pénzt mosnak, hisz ez a fő profiljuk, nyilván, neked meg fáj a sikerük, csak nem értem miért.
  • MerlinW
    #632
    Egyszerű. Nem azt titkolják, hogy miből milyen sokat adtak el, hanem hogy miből milyen keveset. Márpedig ha a sokat elárulják a keveset is el kell. Az pedig árt az üzletnek.
  • Fehercsoki
    #631
    Aha biztos.
  • Narxis
    #630
    ejnye :D
  • grebber
    #629
    1. Kibaszott nagy faszság ez tulajdonképpen.Faszért nemtudják megmondani miből tart nekik benyögni eladtunk 50 ezret na bumm.
    Biztos adót csalnak pénzt mosnak azért féltik a mocskos pofájukat a gennyládák!
  • ollie
    #628
    Érdekes dolgokat ír a Hardwired, de

    1. semelyik üzlet nem osztja meg senkivel a játékeladási adatait
    2. a Torchlight nem csak Steam-en kapható, hanem vagy 5 másik DD store-ban is, sőt már van dobozos verzió is belőle
  • grebber
    #627
    Fél milliót adtak el a Torchlightból!

    A Valve feltehetőleg üzleti okok miatt nem osztja meg a Steam platformon lebonyolított játékeladási adatokat a nagyérdeművel. Az ex Blizzard tagok által alapított Runic Games viszont örömmel kürtölte világgá, hogy a kizárólag Steamen kapható, Torchlight c. játékukból fél milliót adtak el a múlt év októberi megjelenés óta. Ebből már vehetnek mindenkinek luxusautókat és talán Matt Uelmen zeneszerzőnek is megjön a kedve és kiizzad magából néhány Tristram-hoz hasonló klasszikust.

    info: Hardwired
  • FSpofon
    #626
    nincsenek ilyen bonyolult dolgok benne, egyszerűen elmentél egy járat vagy zárt kapu mellett , nézz körül.
  • Nazgul1980
    #625
    Segítsetek már. Elakadtam a legelején. A Nekropoliszhoz kéne eljutnom, de a bánya 3 adik szintjénél nem tudok tovább menni. Van egy sín, amit egy csille torlaszol el, szerintem az lenne a kulcs, de hiába beszélek a városba is mindenkivel, semmi haladás, a nyavajás csillével.Ötlet?
  • ollie
    #624
    A multi egy különálló mmo lesz.
  • balee4
    #623
    Csak az editorhoz valami frissítés.
  • balee4
    #622
    Egy 1,3 Gb-os update-t tölt a steam, de semmi infó nincs róla mi is ez. Na majd ha lejön kiderül. Lehet kijött a multi?


  • DAK3
    #621
    nar ancs isten nevében köszönömXDD
  • nar ancs
    #620
    TorchLight v1.15 Full Version

    http://torchlight-ns.perfectworld.com/media/files/runic/clients/Torchlight_v1.15_Runic.exe

    Crack :

    http://www.megaupload.com/?d=7V5JO0JT
  • DAK3
    #619
    ÉPP NEM A DEMO KÉNE a netröl... istenem
  • Carmang
    #618
    Az akármennyi goldot, meg az akárhanyas dungeon szintet egy valamekkora méretű változóban tárolják, ami egyszer nyilván túl tud csordulni...
    De ki az a mazohista aki ezt el akarja érni? :)
  • ollie
    #617
    Demo verzió? Komolyan olyan nehéz rákeresni a hivatalos oldalra?
  • DAK3
    #616
    elégé kemény/lol bugokal találkozok tehát knée az 1.15 ös verz de hiába keresem googlen vagy nem ingyen szedhetö le vagy virusos vagy van valami baja vki tud adni egyn em demo verzio linket??? 1.15 höz?? pls:D
  • DAK3
    #615
    floor 18 on hardon elégé nehéz:O:O:O
  • DAK3
    #614
    TÖK JÓ GAME már 17 es vok:D:D tegnap este kezdtem:D:D
  • Fehercsoki
    #613
    Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
  • DAK3
    #612
    vbocsi a dupláért én most very hardon keztem(elsö karim) és ezután hardcore very hard jönnXDDDD
  • DAK3
    #611
    hát ... és ha mongyuk valaki aztakarja hogy gyüjön össze neki akármennyi gold?:)
  • Carmang
    #610
    Maga a dungeon végtelen, de egy idő után úgyis megunod, mert ha kimaxolod a karit (99-es szintre), akkor megszűnik a motivációd, hogy ezzel a karival tovább foglalkozz.
  • DAK3
    #609
    okéé... na de az endless dungeon szó szerint végtelen?? ha vki 3 évig nyomná se jutna a végére igyvan?
  • ollie
    #608
    Az egész játék random. És 2 pálya van, a bánya a főküldetéssel, majd ha végeztél az endless dungeon.
  • DAK3
    #607
    de nekem nem a rendes game van meg... vagy ez nem befojásolja?? hogy nem megvettem csak netröl leszedet fos de nem demo??:D:D
  • Fehercsoki
    #606
    Akkor letöltöd a patchet és 1.15 lesz.
  • DAK3
    #605
    csak az a baj hogy az 1.1 van meg és nem a legujabb:1.5 amugysztem uj patchekel jötek be küldik:D jaaa és vannak dungeonok is amiket a városba adnak npck scrolt és ugy mész be:D:D
  • Fehercsoki
    #604
    És ez ilyen nagy dolog számodra?

    #602 ha nem tévedek akkor tehát az egész játék csak az a bánya?És gondolom az endless dungeont random generálja.
  • DAK3
    #603
    loooollll lololololol "endless dungeon" azaz rohansz le az örökévaloságig?XD amugy nem vetrem meg agamrt csak leszetem piratebay.org röl és hát megy rendesen 3 orája tolom vele..XD
  • drogosgeci
    #602
    a bányában lesznek máshogy kinéző helyek ahogy haladsz lefelé, aztán ha megölted az utolsó bosst akkor megnyílik az endless dungeon, ahol mehetsz lefelé az örökkévalóságig :)
  • Fehercsoki
    #601
    Egyébként a várost el lehet majd hagyni benne?Illetve lesznek más helyek is vagy az egész játék csak ebben a bányában és a városban játszódik?