800
single player és MMO játékok a diablo nyomdokain
  • Fehercsoki
    #600
    Egyszerűen vége az útnak.Nem tudok már tovább menni!
  • drogosgeci
    #599
    nézz körül, jóval több szint van ott :)
  • Fehercsoki
    #598
    A főboss után nincs semmi!(bekapcsoltam kb 4 ilyen nemtudokrámagyarkifejezést de fáklyaszerűt,és jött az overseer boss és itt VÉGE a bányának,volt ugye a 7. szint,és az után jött az Overseer's Chamber)
  • drogosgeci
    #597
    menj tovább lefelé a bányában
  • Fehercsoki
    #596
    Piratebayen biztos nem demo van fennt.
  • DAK3
    #595
    hányorás a game demoja? mert én piratebay.org röl szedtem és 2 és fél orája nyomom nem 2 orás a demo?? netán megszereztem a tejes gamet ingyen ?XDD WareZZZ:D
  • Fehercsoki
    #594
    Alap várost/bányát hogy tudom elhagyni?A bányából vissza tudok menni a kezdő városba,de ezen kívül semmi!Bánya fő bossát(overseer valami) megöltem.
  • Fehercsoki
    #593
    Illetve a játék nagy mapját hogy nyithatom meg?Most kezdtem,voltam lennt a bányában,az egészet végigküzdöttem,és most feljöttem leadni a questet.
  • Fehercsoki
    #592
    Kamerát hogy tudom forgatni?
  • Csokis
    #591
    Elő is rendeltem a dobozos verziót. Ennyit bőven megér!
  • Carmang
    #590
    Én Dual Slayer-t, meg a passzív képességeket (+sebzés, +armor) nyomattam. Harci képességekből a kezdőt (az a suhintás féle), meg az utolsót(?), amikor a gomb nyomvatartására "darál" előre kimaxoltam. Gem-ekből se felejtsd el a sebzés növelőket használni. Szintlépésnél csak az erőre raktam (normál nehézség), ha már kezdett a kari az átlagos ellenfelektől komoly sebzést kapni, akkor nyomtam néhány szinten keresztül csak defense-re, utána elég sokáig nem tudtak megütni (glancing blow). Cuccokban törekedj a +erőt adók viselésére.
    Fegyverből én a lassú, de magas alapsebzésű használatát javaslom, ezek a suhintós skillel egyből leszedik az átlag ellenfeleket. Főellenségek ellen tarthatsz magadnál másodhasználatra gyors, de magasabb dps-ű fegyvereket.
  • bajtokarpi
    #589
    Bocsánat, destroyer. :-)
  • bajtokarpi
    #588
    Üdv.!
    Warrior karim van. Jó ütős talent kiosztásban tudnátok segíteni? Mészáros warrior szeretnék lenni.

    Köszi
  • grebber
    #587
    Galaxisnet: 1990FT
  • ollie
    #586
    Hát látod, ez az a kérdés, amire senki sem fog tudni válaszolni, ugyanis a pályák véletlenszerűen vannak generálva.
  • Carmang
    #585
    Ha jól emlékszem, akkor azt a két üstöt kellene meggyújtanod, és akkor kinyílik a kapu. Persze ehhez a másik oldalról kellene jönni...
    Szerintem kezdj visszafelé menni, lehet hogy nem vettél észre egy leágazást.
  • zozyk
    #584


    Ezt a kaput hogy lehet kinyitni? Vagy itt merre tovább?
    A második waypoint kapu-tól nem messze van ez..
  • Carmang
    #583
    ???

    Fogod az ékkövet, és te belerakod az inventory nézetből. Nem kell ehhez kovács.
    Trainert nem is merek amúgy, de a google lehet, hogy a barátod :)
  • duke81
    #582
    Sziasztok.
    Van egy nagy gondom, hogy szereztem egy nagyon jó kardot.
    God's war sword 1800 körüli sebzéssel.. csak az a baj hogy amikor bele akartam rakni 1 ékkövet akkor a kovács közölte hogy bocsika.. elrontottam a kardot és eltünt az inventorymból. ráadásúl az előző legjobbat is eladtam már...
    nincs valami oylan trainer amivel tárgyakat lehet adin a karakteremnek és így visszakaphatnám azt?? nekem kell az a kard!! :)
  • cikasz
    #581
    Ezt kell csinálni ha valaki másnak sem indulna. (nekem müködött) :

    Is now fixed. All I did was Uninstall Torchlight go into;

    For XP: Documents and Settings\(Username)\Application Data\runic games
    For Vista/Win7: C:\Users\(Username)\AppData\Roaming\runic games

    And detele that folder (Runic Games), Then Re-install Torchlight and it was done and it worked for me. Hope this helps other people.
  • Narxis
    #580
    Hivatalos fórum, itt nem sokan értenek a technikai részéhez. :D
  • cikasz
    #579
    ez a Torchlight fórum...
  • cikasz
    #578
    Semeddig. A főmenüig sem jut el betöltésnél.
  • stevyxix
    #577
    Meddig jutottál?
  • Narxis
    #576
    lol, nézz szét Torchlight fórumon :S
  • cikasz
    #575
    Meg is vettem és az a hibaüzenetet kapom, hogy : "Torchlihgt game executable műkö9dése leállt!"
  • ollie
    #574
    Meg GamersGate-en is.
  • Narxis
    #573
    4euró most steamen
  • PetruZ
    #572
    Valahol ott van az opciók között a letiltási lehetőség, nem tudom most fejből, mi a neve, de ha átnézed, biztosan észreveszed.
  • STREEX
    #571
    Nekem az lenne a kérdésem hogy a billentyűzetkiosztást sehogy nem lehet változtatni?
  • persil
    #570
    Engem csak az érdekelne, hogy létezik-e olyan mod, amivel a képernyőn repkedő számokat lehetne ritkítani, vagy teljesen letiltani.

    Egy bizonyos szint után, amikor az ember több ezreket sebez, életet/manát szív, minden második ütése critical, a pajzsal blokkol és az ellenfelek sorra nyomják a glancing blow-t, akkor szinte semmit nem látni már a játékból a repkedő szövegek miatt:S

    Van ilyen mod? Vagy ha valaki meg tudná mondani, hogy melyik fájlban kutakodva találnék erre vonatkozó infot, az is segítene valamit.(talán Oo)
  • stevyxix
    #569
    Ezt nem tudhatod előre.
  • Rowlend
    #568
    Addigra viszont jön a Diablo 3 és valószínű vége lesz ennek a játéknak
  • ApPa123
    #567
    :S:S:S értem köszi:S most olvastam épp h majd 2011 április körül lesz mmo:S
  • grebber
    #566
    Ez csak single verzió!
  • ApPa123
    #565
    Hello valahogy lehet ezt a játékot multiban tolni?? haverommal nagyon szív tolnánk de sajna nem nagyon volt olyan mód h umulti van vmi path vagy valammi?? pls fontos lenne:S
  • XeroX
    #564
    Leesett! Köszi! Még jó, hogy tudok olvasni
  • drogosgeci
    #563
    azzal az alap cica/kutya között lehet váltani, nem a mindenféle extra formája marad meg.
  • XeroX
    #562
    Lehet venni egy halat a faluban ami maradandóan (következő változásig) átváltoztatja a petet. "permanent"
    Az hogy működik ?
    Próbáltam:
    - Átváltoztattam a petet majd rányomtam a halra "permanent", ekkor visszaváltozott a pet alapra.
    - Rányomtam a halra "permanent" majd átváltoztattam a petet, de 120mp után visszaváltozott.
    - Rányomtam a halra "permanent" majd átváltoztattam majd megint rányomtam a halra és megint visszaváltozott a pet alapra.


  • ollie
    #561
    Talán nem az MX-hez kéen hasonlítani, mivel az csak nevében Gef2.