800
single player és MMO játékok a diablo nyomdokain
  • MerlinW
    #760
    W7, Vista: c:\Users\neved\AppData\Roaming\runic games\torchlight
    XP: c:\Documents and settings\neved\Application Data\runic games\torchlight"

    lolSL: ha lusta vagy utánanézni, inkább ne válaszolj:)
  • lolSL
    #759
    appdata (google ha nem tudod hol van, minden oprendszeren máshol)
  • kenyeresdaniel
    #758
    Üdv
    A Játék hova menti a karaktereket ?
    Sehol sem találom
    Másik gépen akarom folytatni a játékot
  • Qbu
    #757
    Hali!
    Láttam hogy a Vanquisernél vannak trapek mint daiblóban az assának. Az érdekelne van-e aki valami hasonló buildet csinált volna? Vagyis nem a critre meg dexteritire gyúrt, hanem magicre és a trapekre? Vagy az itt életképtelen lenne?
  • pisztácia
    #756
    Na, végigvittem. Nagyon szuper game. nem is értem, hopgy hogy nem hallotam róla mikor kijött. Az uccsó főellenség, nem volt könnyű, de elsőre sikerült. 10/10!
  • morcosqtya
    #755
    Harcosommal 270 ezret ütöttem (270000 HP). (kritikál)
  • morcosqtya
    #754
    :)))
    az a legjobb amikor magadnak tapasztalod ki.. az első lépések.
    Alchemistnél vagy a sebző vonalra állsz rá nagyon erősen, vagy idézgetsz egyre súlyosabb lényeket.. :))
  • Fantusz
    #753
    Passzív skilleket nem lehet gyorsmenübe kirakni, azok állandóan működnek (pl százalékosan növelt sebzést adnak)

    Indítottam egy varázslót, de most én vagyok tanácstalan, milyen képességet érdemes fejleszteni nála (nincs lehetőség a próbálgatásra, az elköltött pont ott marad - csakúgy, mint a Diabloban, Titan Questben misztikusnál volt lehetőség visszavásárlásra)
  • Majestic01
    #752
    Oks. még egy olyan kérdésem lenne, hogy azokat a skilleket amiket nem tudok berakni a csíkba, értelem szerűen azok passive skillek ugye?
  • Majestic01
    #751
    Na jó kis game ez. Előbb megöltem vmi nagy bosst, ember volt a neve, most meg ilyen lávás helyen vgyok vmi börtön. Csomó jó cucc is esett, ja és rájöttem, hogy van iventory-ja a kutyának, szal jó game ez.
  • Fantusz
    #750
    Van inventory a petnek is kereskedőnél pl automatice látod is, de meg is tudod nyitni pakolhatsz bele, sőt beküldteted a városba az állatkát, hogy a nála lévő cuccot adja el.
    Vannak horgászhelyek, ahol különböző halakt gyűjthetsz a petnek, átváltozhat, tualjdonságra adhat bónuszt, stb, a halevés után bizonyos ideig.

    A városban van egy ládátok, amit az összes karaktered használhat (csak közös része van).
  • Majestic01
    #749
    Az a martial skill passive?
  • Majestic01
    #748
    Meg lenne még egy olyan kérdésem is, hogy van a petemnek is inventory-ja? Néztem egy videót, és úgyláttam, mintha az ő inv-jébe pakolt volna. Jó is lenne, mert alig fér el pár cucc nálam:S
  • Majestic01
    #747
    Ok.
  • morcosqtya
    #746
    térképet ne nézd, mert üressel jelölt helyeken is néhol tovább lehet menni (hidak, pallók stb) így az nem mindig pontos. Menj a bejárathoz és menj úgy mintha először kezdenéd.
  • Majestic01
    #745
    Még a térképet is nézem, de nincs semerre út:S
  • morcosqtya
    #744
    sajna már nem ott tartok egyik karakteremmel sem, de nem lehet eltévedni a játékban.. :)))

    tippek:
    - kapcsold be a tárgyak mutatását!
    - vannak lever-ek, amik ajtókat nyitnak ki, vagy pallókat mozgatnak, azokat húzd meg!
    - ruins-nál (romok) sok olyan ajtó (átjáró) van ami alig látszik mert benőtte a zöld növényzet
    - labirintus szabály: elindulsz jobbra, mindig csak jobbra tartasz, és egy idő után kijutsz
  • Majestic01
    #743
    Elakadtam a játékba annál a résznél mikor 3 teleport volt, sárga kék lila, és mindegyikből egy kő kellett. Amikor meglett beszéltem egy csajjal, és a középső porál is megnyílt. Ott a végén volt egy nagy tüzes fa, megöltem, de ott nem tudom hova kell menni. Bejártam az egész mapot de semmi. Pls help
  • Majestic01
    #742
    Oks. Amúgy én ezekre tettem nagyjából, + a stampede-re, és az armor expertise skillekre.
  • morcosqtya
    #741
    az nem kaszt hanem irányultság / osztály.
    Érthető példa:

    ORVOS vagy, mindenképpen, de azon belül orientálódhatsz: lehetsz belgyógyász, sebész, fogorvos, stb..

    Na itt a pusztítón (harcos) belül 3 skill tree van, kicsit eltérő stílusú harcmodort alakítva ki, de természetesen mindent úgy variálsz ahogy akarsz. (nem kell egyen belül maradni, mindegyikből a jókat mazsolázd ki)

    Felesleges kis szar feet-ekre elosztani a pontjaidat. Jobban jársz, ha a beváltakra koncentrálsz, pláne az elején.
    Kiosztott pontokat nem lehet visszavonni!! (azaz egy speciális moddal igen, de azt most hagyjuk)

    Mint mondtam, kezdj Shadow armorral és Slash attack-al, dual wielding-el és martial wps-el.. fasza lesz hidd el!! :))
  • morcosqtya
    #740
    2 db egykezes fegyvert használj, azon belül mindegy hogy mace, kard, vagy kalapács, csatabárd, a lényeg, hogy fastest attack-ja legyen, így gyorsabb ütés mellett kisebb bájolások is jelentősen növelik a DPS-t (mp-enkénti sebzés) továbbá az összes knockback és lifesteal-ből is több jut majd azonos időre nézve.
    Gyors legyél, így az összes hatásra több esélyed van hogy bejön.
    Kritikállal is nagy kombó ez...
  • Majestic01
    #739
    Ja, meg az nem világos nekem, hogy miért van ez a 3 kaszt? berserker titan spectral. Ezek közül nem az egyik vagyok? Nekem ez nem világos.
  • Majestic01
    #738
    okés, és duál kard a legjobb neki?
  • morcosqtya
    #737
    később meg tanuld meg az identify varázslatot.

    Harcoshoz, kezdésnél mindenképpen:

    slash attack NÉLKÜLÖZHETETLEN!
    Shadow armor szintén muszáj!!
    ezekkel ha van már nagy bajod nem esik


    később:
    dual wielding
    martial wps exp
    block and parry
    armor
    folyamatosan fejlesztve

    adventurer
    critical hit
    esetleg treasure hunter

    amint lehet: devastate - ezt folyamatosan húzd fel mert táp!!

    és a frost armort tanulgassad, az a legnagyobb táp (főleg ha fent van a skill and level (30/999) mod a gépen..) :))))
    már már szünetmentes táp...

    skill-tree itt
  • Fantusz
    #736
    Azonosító tekercs a Diablo2-ben is volt.
    Felfedi a tárgyak ismeretlen tulajdonságait, amelyek lehetnek teljesen haszontalanok, de nagyon jók is.
    Kereskedőnél mindkét esetben többet ér a tárgy, mint azonosítatlanul, de főleg nálad lehet jelentősége az azonosításnak (ne herdálj el egy számodra hasznos darabot)
  • Majestic01
    #735
    Aha, olvastam én is vmi tekercset. És azt csak szimplán tanuljam be?
    Másik, meg hogy a pusztító karit kezdtem el, és a pontokat hogy érdemes elosztani? Skillek közül mire érdemes? Köszi
  • morcosqtya
    #734
    még beazonosítatlan tárgy. Így ne add el (keveset adnak érte).
    Vegyél identify tekercset, azonosítsd be, és használd vagy add el.
  • Majestic01
    #733
    Köszi, Közben rájöttem, hogy nem egy bonyolult játék:D Amúgy nem kicsit hasonlít a Titan questre. Jó kis game. Amúgy, van pár itemem amin kéárdőjel van. Az miért van?
  • lolSL
    #732
    nem annyira bonyolult hogy ilyen kelljen
    de gamefaqs.com-on biztos van pár guide, meg hivatalos fórumon érdemes körbenézni
  • Majestic01
    #731
    Üdv. Most kezdem majd el a játékot, és szeretnék segítséget kérrni. Van valami oldal, ahol vannak leírások, kasztotról stb...?
    thx
  • PunkZoli
    #730
    Én ezresért vettem karácsonykor...

    tuti most is lesz, esetleg halloweenkor
  • ollie
    #729
    Szerintem attól függ, hogy mikor adták ki, mert elvileg be lehet. A Steam-en regisztrálható játékok hivatalos listájában benne van: lista
  • lolSL
    #728
    a megjelenéskor szó se volt achievementekről vagy más nagyobb frissítésről, így nem olyan egyedi cd kulcsokkal gyárották ami később jó lehetne a steames regisztrációhoz.
  • Azur92
    #727
    Mekkora baromság már.

    HA akarok acsivmenteket akkor vegyem meg steamen 5k-ért, a dobozos steam nélküli meg 2800FT....Mi ez????

  • Lunki88
    #726
    Sajna nem. Nekem is dobozos a játék és nem lehet beregelni.
  • Azur92
    #725
    Sziasztok

    Az lenne a kérdésem,ha megveszem a játékot cd galaxisból,akkor vhogy betudom regisztrálni steamre?

    Az achievementek miatt kérdezem.

    Előre is köszi a választ.
  • morcosqtya
    #724
    most az enyém:

  • Csokis
    #723
    Nem, mert elcseszte az oldal, ahova feltöltöttem. Inkább töröltem a képeket és feltettem máshova! Itt a galéria a képekkel!
  • ollie
    #722
    1 kép sem jön be ha rákattintok.
  • Csokis
    #721
    +2 kép, mert 10 képnél több nem lehet egy hozzászólásban.