800
single player és MMO játékok a diablo nyomdokain
  • zorrobomber
    #800
    Ééés egy enchantolós idegrohamomban el is vesztettem az összes eddig (lvl 26) összegyűjtött pénzem. :)
  • zorrobomber
    #799
    Így is mega-cheat, a biztonságosabbá tétellel már kimerítené a csalás összes fogalmát. Ettől izgi a dolog :)
  • Rusy
    #798
    Segítsen már valaki, hihetetlen de elakadtam a játékban, nem lehet sehova sem menni, level 14-es vagyok lementem a sötét kamrák résznél még 2 db alsó szintre, de utána zsákutca lett merre kellene menni tovább
  • YakHead
    #797
    Meg van köszi:)
    Van a destroyer Berserker skill fáján egy olyan skill, hogy Offensive spell mastery. Ez mit takar? Mert ahogy olvasom a támadó spellek szintjét növeli. De nem veszem észre, hogy így lenne.
  • morcosqtya
    #796
    van valami potion erre..
  • YakHead
    #795
    Srácok, van valami lehetőség a skillpontok újraosztására? Van pár olyan pont, amit elég rossz helyre pakoltam (kipróbáltam hátha überdúrvarohadt erős lesz a karim ). Most meg jó lenne ha újra tudnám pakolni:)
  • morcosqtya
    #794
    Működni fog.
    Nem kell kilépni a játékból. :)
    Meg lehetne keresni persze azt az egy file-t amit másolgatni kell, de mivel a roaming/runic games/torchlight mappa összesen nem több mint 1-2 megabyte így felesleges szórakozni, leggyorsabb másolni az egészet.

  • YakHead
    #793
    Ahhaaaaaa. Én eddig úgy próbáltam, hogy kiléptem a játékból (nem alt+tab-bal, hanem totál kiléptem) és csak a save könyvtárat másoltam ki. De hiába másoltam vissza a játék könyvtárba a régi mentéseket nem történt semmi változás. De meg fogom próbálni úgy, ahogy te írtad, a komplett Torchlight mappát fogom kimásolni. Köszi.
  • morcosqtya
    #792
    De igen.
    Enchant előtt, amikor a varázslónál állsz kilépsz a főképernyőre, majd Alt+Tab és a c:\users\*fiókneved*\AppData\Roaming\Runic games\Torchlight mappa tartalmát kimásolod egy másik könyvtárba (nálam pl. Torchlight-saves) majd Alt+Tab visszatérsz a játékhoz és bájolsz.
    Ha sikerült akkor ismét kilépsz és "mentesz" ha nem akkor a mentett mappatartalmat visszamásolod az eredeti helyre (Torchlight mappa) és onnan folytatod ahol kiléptél (enchant előtt a varázslónál állsz).
    Bármikor tudsz így menteni, de csak ha kilépsz a főképernyőre, mivel a játék akkor menti el az állást és írja felül a fájlokat a Roaming mappában.
    Az enchantnál minél több bájolás van már egy fegyveren/tárgyon annál nagyobb a kudarc esélye.
    40% felett már nagyon necces. Minden sikeres enchant után ments!
  • YakHead
    #791
    Srácok, lehet valamit kezdeni ezzel az enchanttal? Az öreg csókához beraktam a "legjobb" fegyverem aztán két enchant jól is sikerült. Beraktam harmadszor is és totál lekapta az összes addigi plusz dolgot róla. Majd megvesztem olyan ideges lettem. Nem lehet csinálni valamit azzal a vénemberrel vagy nem lehet valahogy "biztonságosabbá" tenni ezt az encsant dolgot?
  • morcosqtya
    #790
    ...csak 2012 december végéig.

  • FSpofon
    #789
    a történetnek akkor van vége ha megölted az utolsó bosst a 37. vagy hányadik szinten a bányában, utána mehetsz az endless dungeonbe (shadow vault) endless ideig játszani.
  • YakHead
    #788
    Srácok, hogy lehet ezt a játékot "végigjátszani"? Merthogy a városból nyíló pályák elfogytak. Na most az egyik vendortól lehet venni térképeket és azokat nyúzom, de akkor ezekszerint azok segítségével lehet úgymond "végigjátszani"? Vagy valahogy lehet utazni másik helyszínre is a játékban?
  • YakHead
    #787
    Jah, közben megtaláltam én is , de azért köszi.
  • FSpofon
    #786
    torchlightcalc.com
  • YakHead
    #785
    Srácok, van ehhez a játékhoz valamiféle "talent" kalkulátor szerűség?
  • lolSL
    #784
    legyen a 2. rész is ilyen sikeres, jó kis széria lehet ebből.
  • grebber
    #783
    Runic Games announced that its dungeon crawler Torchlight has officially sold over one million units across all platforms (PC, Mac, and Xbox).
  • Pio
    #782
    Sőt, most még annál is kevesebb, 2.99 :)
  • Daell Drow
    #781
    Szar mert nem lehet steamre regelni, amugy ha akciozva van steamen akkor 3.75 euro. fele annyi mint az ujsag.
  • morcosqtya
    #780
    :)
    Késő..
    Legyen a TL2 és akkor azonnal rohanok PC Gurut venni..
  • FSpofon
    #779
    Az új pc guru-hoz a Torchlight az ajándék teljes játék.
  • JethroHUN
    #778
    Alchmeistnek mi a jó skillek? az Ember shock az? nem nagyon tom eldönteni, egy karin cheattel felnyomtam lv 100ra god mod, kipóbáltam, hát nem tom h jó e vmire, DE most a rendes nem cheatelőls, karin rakjak rá pontot?
  • morcosqtya
    #777
    Az a furcsa hogy igen.. :)
  • JethroHUN
    #776
    Két karakter (mentés) között lehet vhogy cuccokat cserélgetni? Pl ha beteszem az egyik ládába a városban?
  • JethroHUN
    #775
    Jah ok
  • lolSL
    #774
    #770 :P
  • JethroHUN
    #773
    Nincs Mods nevű mappa sehol, az application data egyik mappájában sincs a játéknak könyvtára, akkor hova másoljam be a modokat?
  • lolSL
    #772
    de van pl
  • JethroHUN
    #771
    torchlight hoz nincs vmi grafika mod? ami dobna vmit a látványon?
  • lolSL
    #770
    A most megjelent HotSpot-tal lehet pár kattintással telepíteni modokat, pályákat és classokat is.
  • Titan
    #769
    Sziasztok!

    Na, ki próbáltam a játékot és töltöttem le hozzá class modokat. Bemásoltam a könyvtárat a docu..blabla.mods mappápa és új karakternél csak az alap 3 kasztot látom.
    Van még valami trükk?
  • ToCsEk
    #768
    Achieved enlightenment by speaking with the horse 100 times
  • ProEvoFan
    #767
    Ezt az acsit hogy kell megszerezni :F ----->The Horse Whisperer

  • kenyeresdaniel
    #766
    Meghaltam XD
    Lvl 22 hardcore ,hard , alkimista volt.
    Következő karakterem nem indítom hardore-on.
  • morcosqtya
    #765
    Az még elmegy.
    Ha valóban JÓ a játék..
  • MerlinW
    #764
    576 eladói aztán nagyon informáltak:) Egyébként jelen állás szerint 2011 második negyedévében jelenik meg, tehát április és június között. Az árát pedig senki sem tudja ilyenkor, még a kiadó sem. Miután hosszabb lesz, lesz benne online mód is, simán lehet teljes árú játék - azaz ~40$ körüli.
  • morcosqtya
    #763
    Diablo 3:
    kell!
    Tavaly keresem, ígéretek: év végén, aztán majd 2011 január 7.
    január 15.
    majd tavasszal..
    Most: valószínűleg decemberre...

    Már bocsánat, nem akarok én kötekedni, de mi a frászt kell ennyit ülni egy ILYEN játékon????
    Ennyivel nem lehet homlokegyenest új, hogy évekig szenvedjenek a fejlesztéssel...
  • lolSL
    #762
    elbohóckodják az időt az xboxos porttal, rácsúsznak a diablora aztán zárhatják be a stúdiót.
  • morcosqtya
    #761
    576-ban kérdezősködtem a második részről, nem tudják mikor jön, nekik sincs még infójuk.
    Árral kapcsolatban is csak tippjük van: mivel az előző is 3 ezer Ft körül volt kapható, ez is 5 alatt lesz... ennyit én is sejtettem.
    Az engine nagyjából ugyanaz, a LAN-multi lehetőség meg nem hiszem, hogy megterhelné őket annyira, hogy a zsebünkön megérezzük...

    Reméljük a legjobbakat.