259
  • Ruley
    #1
    3... 2... 1...
  • bertino
    #2
  • Charybdis
    #3
    Várod Vantulokot?

    Még jó hogy elismerte versenytársként, amikor a Linux már egy ideje jobb a windowsnál.
  • Sanyix
    #4
    * benzint szétlocsolja
    * gyufát elővesz
    * meggyújt
    * eldob

    FLÉÉÉÉÉÉÉÉMMMMMMM!!!!!!!
  • Vorpal
    #5
    Na hottod vantulok
  • mflex #6
  • who am I 7
    #7

  • who am I 7
    #8
    5*(csillagos)
  • Sanyix
    #9
    na ha már senki akkor kezdem. a vindóz szar, és niggerek vagytok mind ti kis kommunista nyilasok! :D
  • Hegi90
    #10
    a nagytestvért kihagytad
  • Vogel
    #11
    Ebből terror lesz :D
  • who am I 7
    #12
    a linuksz egy kszar
  • Sanyix
    #13
    csög. csapjon le rád TOR kalapácsa!
  • mousee
    #14
    Mókás :DD

    Tényleg vajon kiki indulatkitörésére vagyok már kiváncsi :D Hogy bezzeg őőőő húú de nagyon megmondta már nagyon régen :D Persze mindezt csupa nagybetűvel, és lezáratlan tag-ekkel, és természetesen minimum 24 szmájlival :DD
  • mousee
    #15
    Ja és természetesen ki ne maradjon a halálcsillagos win7es kép, meg a virtualboxban futó xp :)
  • Sanyix
    #16
    még van az a zászlós is, amin valami olvashatatlan szöveg van, aztán leesik a koponya a másiktól, és tátog úgy 50%-os lassítással.
  • blessyou
    #17
    szerintem tegyünk neki egy szívességet, és írjunk le mindent, amit ő úgyis mindjárt be fog írni, hogy neki már ne kelljen. :D Ha nem jön, elkezdjük nélküle :D

    Szóval a rohadt tetves trójai erőd Winfos Win7/Viszta, ami tele van beépített spyware trójaiakkal, hogy azok a globálcionisták mindig bármikor megfigyelés alatt tarthassanak. Szar az egész. Ki nem szarja le a Winfos 7-et?
  • BCS pixel
    #18
    a világban az emberek több mint 90%-a windows használ

    ami érthető, hiszen csili vili mac os minek? amikor a windowsra sokkal több minden van, gyakorlatban ingyen beszerezhető

    linux meg sajnos nagyon gyenge hardver felismerés szinten és számos fontos program egyszerűen nincs rá, plusz nem lehet egy kattintással drivert feltelepíteni, ha valamelyik gyártó mégis csinált hozzá, ami manapság minimális elvárás lenne szerintem
  • bvalek2
    #19
    Linuxon a driverek már a kernelben vannak. Ha nincsenek, akkor automatikus a telepítés, pl. Ubuntunál az NVidia driver, még csak next-next-finish sincs. Már rég hallottam róla, hogy valaminek ne lett volna drivere, ezek az idők elmúltak (pont ezért lett a Windows konkurense). A szoftverválaszték pedig ízlés dolga. Ha feladathoz keresel szofvert, akkor teljesértékű a kínálat. Ha szoftverhez keresel feladatot, akkor az éremnek két oldala van, Linuxos szoftvertől is ugyanúgy függésbe lehet kerülni, én is kerültem ilyen helyzetbe.
  • blackeagle
    #20
    Ez egy jó téma lesz és szerencsére elindilt az m$ linux bunyó
    Ubuntut 15perc alatt feldobom a gépre használható állapotban ,mindent felismer ami a gépben van és amit eddig rákötöttem, legyen az telefon ,vagy kamera.
  • snl
    #21
    win7et 15perc alatt feldobom a gépre használható állapotban ,mindent felismer ami a gépben van és amit eddig rákötöttem, legyen az telefon ,vagy kamera.


    nha most?
  • finaltrekker
    #22
    Csak a cím miatt kattintottam ide az rss listában, kíváncsi voltam a kommentekre. A hülyeséget itt a hozzászólásokban úgy összegyűjtitek mint a csatorna a szennyvizet lol. Kösz nektek, lehet rajtatok nevetni egy jót, legalább még jó valamire ez az SG.
  • Sanyix
    #23
    De kell valamit csinálni nvidia driver telepítésnél :D a felbukkanó buborék üzenet után megjelenő oldalon kell nyomni egy pipát meg egy ok-ot.
  • BCS pixel
    #24
    nálam nem, pedig márkás, elterjedt hardverek vannak a gépben
  • blackeagle
    #25
    nha most tudom hogy kishazánkban mindenki lelopja ,de 1 et nem kéne elfelejteni hogy az m$ kökemény pénz és ezért én ELVÁRHATOM hogy JÓ legyen , érted ? tudom hogy nem.
    Ha veszek egy tv elvárom hogy jó legyen ,ha egy autót akkor dettó , nem folytatom. Csupán azt nem értem miért alakult ki a számítástechnikában hogy a pénzért "vett" szoftver lehet szar is. és miért kell egy free dolgot hasonlítani egy pénzesre ,de tudom hogy azzal a pénzes szemétheggyel több gond lesz mint nekem itt a free-vel.
  • snl
    #27
    nem tudom, hol irtam volna, hogy a linux szar lenne..

    csak arra reagáltam, ahogy hozzá áltál.. te akartál ms vs linux bunyót...
  • semmikozod
    #28
    http://xkcd.com/619/
    Köszöntem.
  • snl
    #29
    és ne személyeskedj légyszives, amig én sem teszem
  • passatgt
    #30
  • N András
    #31
    http://windows-linux.hu/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1

    Miért nem lehet a témáról mondjuk ilyen színvonalon vitatkozni??????????
  • Alfa Of NS
    #32
    Mondjuk riválisnak túlzás emlegetni, inkább látszik már a térképen a Linux is. De hogy ebből mi lesz azt nem lehet megmondani.

    Otthoni használatnál a Win a megszokott. Persze ez változhat, de ehez a Linuxnak is fejlődnie kell még. Még manapság is előfordul, hogy a Linux nem tudja megkülönböztetni a fejlesztőt a felhasználótól...

    Üzleti szegmensben meg szinte a hatékonyság az egyedüli mérce, abban meg egy Windowsos környezet is erős. Az hogy ingyenes a Linux nem feltétlenül nyom annyit a latba. Ráadásul üzleti környezetben a Linux sincs ingyen. Pl supportot igényel a cég.

    A Linux inkább a piac bizonyos szegmenseiben használható hatékonyan. Olcsó webszerver, beágyazott rendszerek stb. Olyan helyen ahol kevésbé változik a környezet.

    Az hogy mi lesz később az majd kiderül. A Linuxnak jót tenne, ha nem ezer disztribúció lenne, hanem a hétköznapi ember csak egyet látna és azt jól megtámogatnák.
  • kakateve
    #33
    4 óra és VanTulok "kollegina" sehol??
    Hiányzik az "aranyom", délelőtt nevettem utoljára.
    De szerintem VirtualBoxban nyomja a Win7-et...azt a trójai Win7-et!!
    Megfigyelnek minket emberek!! A MájKrémSzaft!!!

    (Jajj már megint elgurult az a fránya gyógyszer )
  • dilofekete
    #34
    Linuxon miért nem tudok a gta 4-el multit játszani a win live miatt? Övék az egész internet? Akkor tulajdonképpen őket utálom a sok geci vírus miatt!
  • aglaca
    #35
    Tisztelt Linux ismerők!
    Építész vagyok, kérlek benneteket ajánljatok már építész tervező szoftvert(Minimum Archicad tudásszintű) Linux alá.
    Köszönöm!
  • dilofekete
    #36
    és szerintem ennyiben ki is merült a win haszon nagy része
  • passatgt
    #37
    vantulok=ziipp :)
  • FoodLFG
    #38
    Azaz, jól mondjátok. :DD
  • FoodLFG
    #39
    Ez még nem jó. Nem elég kacifántosak a jelzős szerkezeteid.
  • kakateve
    #40
    Konkurenciára sincs szükség ahhoz, hogy egyenesen a csődbe menjenek, hiszen egy bukott és gusztustalan trójaival teleültetett Viszta után,most egy ráépülő továbbfejlesztett trójai erődítményt akarnak minél több felhasználó számítógépére tűzzel-vassal ráerőszakolni.

    Ubuntu Netbook Remix-re váltottam sok évi XP használat után, és bátran mondhatom, hogy nincs semmi, egyetlen olyan dolog sem, amiben bármilyen Windows jobb lenne a játékoktól, a felhasználóbarátságon keresztül, a sebességen át, a gépigényig, MINDENBEN JOBB, nem egy dologban pedig fényévekkel lekörözi, nem beszélve hogy a hekk programok túlnyomó része KIZÁRÓLAG linuxon fut.

    Összegyűlt annyi bizonyíték ellenük, hogy ez már csordultig elég, és politikai kémkedésért meg fognak fizetni a bíróságon, de nagyon csúnyán. Ugyhogy ennyi.

    Na ez elég kacifántos volt?
    (Már tényleg nem vagyok magamnál! De jól szórakozom!! )
  • mousee
    #41
    Mondasz nekem egy pár ilyen "hekk" programot?