46
  • bleifrei
    #46
    ja, ez brutális volt
  • TeDDyRuSh
    #45
    ŐŐŐŐ...hol veszel 5ezerért DVD-t? A friss megjelenés is 3000 a Tescoban.
  • Atisz #44
    Na igen, ha vmi nem jön be akkor az ajándékba sem kell :)
    Viszont az 5 ropis filmnél érdemes várni, mert elég hamar lemegy az ára 1990-2990-re.
  • Atisz #43
    Hát pl. a Watchmen szerintem látványosabb volt (a zseniális sztoriról ne is beszéljünk, mert az ugye adott volt).

    G.I. Joe-t nem láttam, de nem is szándékozom (picit sokat nyomnak a latban az eddig olvasott kizárólag negatív kritikák). A bemutató alapján (ahol mint tudjuk a leglátványosabb részeket sütik el) inkább szánalmasnak tűnt.
  • TeDDyRuSh
    #42
    A fogyasztói hozzáállásom tudatosnak mondható. Mivel olyan filmet ami nem igazán tetszett, nem veszek meg teli árban. Ez tiszta sor. Mint ahogy te sem winnie, meg jó páran még. Viszont 500 forintnál ÉN mérlegelek, hogy mint látványfilm elfér a többi között. Az effektek jók voltak, mint írtam. Max én nem azonnal, hanem évek múlva ajándékozom el, egy nagyobb szelektálásnál.

    Kíváncsi leszek az sg GIJ-s cikkre...remélem megnézed Viktor:)
  • winnie
    #41
    499-ért? az ilyen fogyasztói hozzáállást sosem értettem. ha nekem tetszik egy film, megveszem, akkor is, ha 5000. ha meg nem tetszik annyira, akkor 9 forintért sem veszem meg, hogy porosodjon. múltkor az axn küldött valami repiajándékot pár sony dvd-t, benne a da vinci kóddal. ingyen volt, de attól még odaadtam valakinek. nem tetszett.
  • TeDDyRuSh
    #40
    Megnéztem a GI Joe-t. Bealudtam 15 percre, de nem vesztettem semmit. Jó a film...látványra, bár a film egyharmada vízalatti világ leküzdéséről szól (valahol itt aludtam be). Nem lesz ellenfele a TF-nek. Rengeteget öltek a vizuális effektekbe, de ezen felül semmi pluszt nem ad a film. Elkopott akciófilmes klisék, hatásvadász szövegek. 3-4 olyan rész volt amire felkaptuk a fejünket, meg pár poén. Erős időugrásokkal tarkított mesélés jellemezte a filmet, ami lefárasztott.

    Nekem csalódás volt, pedig nagyon vártam a filmet. Az effektek miatt adnék a filmnek 6 pontot a 10-es skálán, de DVD-re már nem adnék pénzt. Talán, majd ha Tesco-ba lesz 499-ért.
  • Skyline
    #39
    És ebből melyik a legjobb horror?:)
    A pokolba taszítva?:)looool...
  • Inquisitor
    #38
    Hát az eddig hallottak alapján a G.I. JOE (látványban) simán üti a Transformert. A vicc az, hogy gagyi mesefeldolgozás létére sem nagyobb baromság a Transformersnél. Aztán jön még jó pár film idén, szóval simán lehetnek látványosabbak.
  • winnie
    #37
    hány filmet láttál idén?
  • Stefling
    #36
    Már nem azért, de az év leglátványosabb filmje, a Transformers volt..
  • Adam II
    #35
    LOL U R SO EDGY XD
  • xido
    #34
    Most néztem meg a Fanboys-t..kegyetelnül kibaszottul odabasz,már bocsánat...hibátlan szórakozás,iszonyatos cameo-kkal:))))
  • kakateve
    #33
    Brutális lesz a filmes augusztus:
    A fene egye meg. Augusztusban sem megyek moziba.
  • Dynamic
    #32
    "ez miatt"...pösti-e vagy?
  • Atisz #31
    Talán a Drag Me To Hell lehet említésre méltó. Na de ettől lenne brutális augusztus?

    A G.I. Joe előzetesétől traumatikus görcseim támadtak (a nemrég elszenvedett Transformers 2. sokkok utórengései nyomán). Sajna semmi bizonyíték nincs arra, hogy ne ugyanazt kapjuk Sommers-től, amit Bay-től.

    Az Inglourious Basterds meg hidegen hagy (már a téma is könyörgöm: zsidó bosszúállók a gonosz nácik ellen - ilyen mondjuk még nem volt - mármint zsidó bosszúálló brigád). Nos én már nagyon tele vagyok a gonosz nácik elleni "offenzívával", eleinte még izgalmas volt (Piszkos 12), de mára már annyira elcsépelt lett. Tudom, ma "az újszülöttnek minden vicc új" kort éljük, illetve szinten kell tartani az "ordas eszmék" elleni hangulatot (ami azért vicces mert az "antifa" oldal sokszor nácibb a nácinál :)), de akkor is egy ilyen film - főleg Tarantino-tól - szerintem totál érdektelen (mondjuk sokan biztos azért fogják megnézni, hogy ő mit hoz ki ebből). Javasolnám következő témának az "Aliens vs. Nazis" című témát feldolgozásra, ha jól emlékszem olyan sem volt még...

    Komolyabbra fordítva a szót: az európai produkciókra is lehet hogy érdemes lesz odafigyelni. Annak oka, hogy nem olyan fogékony a közönség rájuk, talán abban is keresendő, hogy a multiplexek szeretik bojkottálni ezek vetítését.
  • immovable
    #30
    Egyik sem érdekel.
  • Jubei
    #29
    Miért nem töltöd le és nézed meg miért várod meg a hazai vetítést. Ha engem valamelyik film érdekel leszedem net-röl és megnézem, ha nagyon tetszik megveszem dvd-n.
  • winnie
    #28
    nem várják meg, mert nem a premier után veszik meg, hanem már megvették:)
  • Inquisitor
    #27
    "District-9 nem lesz?"
    Itthon elvileg szeptember 20 körül jön, megvárják kint bukik vagy sem. Szerintem nem fog. Ha nem lesz bukta akkor bemutatják :)
  • winnie
    #26
    "AZ" miatt ne is menj. a gi joe-t ugyanis a karakterszínészek cizellált játéka és a dialektusok sokszínűsége miatt csakis eredeti hanggal szabad megnézni.
  • jamamura
    #25
    ó, jubei, basszed meg, nagy vagy. köszönöm szépen a spoilert, te idióta.
  • neoG
    #24
    Ooo...hajnalban valahogy áthasítottam felette!Köszi!:)
  • statoil
    #23
    Most majdnem valami csúnyát írtam, de inkább csak annyit írok, köszönöm hogy lelőtted a poént mielőtt megnéztem volna a filmet...
  • statoil
    #21
    Egyszer azt írja, hogy Férj és Féleség, ami nagyon béna szóviccnek betudható, bár fura, a szavazásnál meg azt hogy Férj és Feleség... Az olvasó meg döntse el most melyik.
  • Jubei
    #20
    G. I. Joe: The Rise of Cobra) című filmet, mely természetesen szinkronnal kerül bemutatásra. Ez miatt nem fogok moziba menni.
  • statoil
    #19
    "Érkezik az év EGYIK leglátványosabb filmje"....."EGYIK leglátványosabb".......
    Lehet úgy kell érteni hogy az előző évek augusztusaitól lesz brutálisabb.->"Amerikában az augusztus a nagy nyári filmek lecsengetéséről szól"...
  • winnie
    #18
    a férj és feleség miben szóvicc?
  • Hegi90
    #17
    A magyar fordítóknak miért kell mindig valami szar szóviccet adniuk a vígjátékoknak???
  • Picizöldfül
    #16
    Mióta az év leglátványosabb akciófilmje a Dzsíájdzsó?? Szvsz ez a film a Transformers nyomába sem érhet,igaz mint fan csak a látvánnyal voltam elégedett...sajna..
  • narumon
    #15
    Ezt e cimet megint nem értem "Brutális lesz a filmes augusztus". Vagy olyan szempontból hogy szinte érdemleges film sincs rajta. Akkor tényleg brutális. Brutálisan szar hónap.
  • statoil
    #14
    Szerintem a Becstelen brigantyk trailer alapján jó lesz, én azt várom. A többi nem nagyon tud lázba hozni....
  • winnie
    #13
    még be sem mutatták.
  • FoodLFG
    #12
    Támogatom. Bár engem még annyira nem tudtak meggyőzni a japán filmek, hogy csak azokat nézzem. :P Ők is tudnak elég gyenge filmeket készíteni. Pl a dessz nót nekem annyira nem tetszett. Akkor már inkább egy Funuke domo, kanashimi no ai wo misero, ami egy pofás kis alkotás. Ezt mér' nem adták a magyar mozik ?

    Innen tölthető:
    http://bt.avistaz.com/details.php?id=822612ed3c9937c715770059c71aead2acfe2a18
  • FuryAlpha
    #11
    g i joe lesz a legtutibb!!!
  • kukacS3K
    #10
    g.i. joe 41 százalék? holyshit arra azt írták mindenhol hogy egy nagy kalap kaki:D

    inkább menjetek fanboysra, az nagyon jó
  • vttomi
    #9
    hová kellene zárni azokat akik ilyen magyar címeket fordítanak? vagy ki van adva parancsaba, hogy csak idegesítő és lehozós szóviccek jöhetnek? nem is szóviccek, inkább szarcímek
    (most konkrétan erre a hörcsögösre gondoltam...pff)
  • Sir Ny
    #8
    a szavazásnál kéne olyan opció, hogy egyik se. lehet brutális a filmfelhozatal - másnak.
  • Vogel
    #7
    Hmm.. egyik se érdekel.
  • zola2000
    #6
    Csak engem nem tudnak érdekelni az amerikai filmek, és csak engem idegesít, hogy mindig mindenhol ezeket nyomatják? Az utolsó film amiért elmentem moziba az a Halállista (death note) volt, előtte meg a chihiru, igazán lehetne legalább évente 1-2 cuccot moziba is leadni japánból (bár most legalább van pár olasz film, lehet hogy azokat meglesem)