9
  • dimenzio harcos
    #9
    hűű de okos vagy.... a negatív reklám is reklám.... miket tuc?!
  • B0nFire
    #8
    Egyetlen pillanatig nem gondolta komolyan a GGF, hogy megveszi. Csak ismerte jól az idióta médiát, ami már akkor nevesít, amikor még semmi nem biztos. Így jókora ingyenreklámot kapott (mert a negatív reklám is reklám), és a cég nevét olyan emberek is megismerhették (mint pl én), aki eleddig soha a büdös életben nem hallott róla, és ha nincs ez a húzásuk, lehet, hogy soha nem is találkoztam volna vele.
  • Vogel
    #7
    Ez után sem fogok sose eredetit venni. Sőt másokat is letöltésre buzdítok!
  • Hófehér
    #6
    Ha el is tűnik lesz helyette min. 5 másik és bekaphatják evvel nem oldanak meg semmit. Ez mindig is így volt és lesz is.
  • FoodLFG
    #5
    Eddig sem vettem filmeket, zenéket (egy-két kivételtől eltekintve), ezek után sem fogok. Kit érdekelnek a kiadók és a stúdiók. Habár csak egy hangyányi szereplője vagyok a varezelő társadalomnak, de ezek után is azon leszek, hogy minél jobban keresztbe tegyek nekik. Remélem mielőbb kihalnak.

    Ráadásul Magyarországon még ki sem tűnök a tömegből:
    Negyvenmillióval távozott a BKV stratégiai igazgatója
    http://index.hu/belfold/budapest/2009/07/30/negyvenmillioval_tavozott_a_bkv_strategiai_igazgatoja/
  • TeDDyRuSh
    #4
    Csóri PB, már a padlón van és addig rúgják, amíg lehet. Esélyt sem akarnak adni az újraéledésnek. Logikus, bár én annyira sokat nem használtam, de nagy űr nem fog keletkezni, hisz van ki beálljon a helyére. Csak valami eldugott kis országban kellene működtetni a szervert.
  • Szefmester
    #3
    a kedvenc filmjeim megvettem eddig is, de az ilyen anyagias hozzáállásuk miatt inkább csak letöltöm.. ahogy bánnak az emberrel, az is úgy bánik velük.
  • bermuda3
    #2
    és ha végeztek mi lesz? pihennek pár napig aztán betámadják a mininovát mondjuk? ha azt akarják h ne legyen töltögetés, akkor kerüljön egy dvd 1000-2000 forintba amikor friss, és még én is vennék havonta 2-3 darabot, pedig eddig soha nem adtam rá pénzt. ebből az ördögi körből már sosem mászik ki a "világ" (azért kalózkodunk mert drága, és azért drága mert kalózkodunk. jee)
  • ffxi
    #1
    Veget erne 1 korszak?