19753
  • simcompany
    #19306

    már kivi vagyok
  • Hellboy76
    #19305
    Kb 80%-ban meg van 3dsmax-ban egy első/nyers konvertalasra.
    Elkezdem átpakolgatni, hogy lehessen rajta vezetni.
  • Hellboy76
    #19304
    Domborzat teljesen textúrázva, betonfalak szintén.
    Jönnek az épületek, apróbb tereptárgyak.

    Növényzet a korábbi Bathurst verzióból átvevős, bár forgatni kell kb 9,5 fokkal, mert rossz a tájolása az rF2-es verziónak. :)
  • bottleopener
    #19303
    Használhatsz RTSS-t, ami minden 3D-s alkalmazásban működik. Ha max. 74 fps-re állítod, akkor minden szim a Freesync ablakban marad, de tudsz profilokat is csinálni ha akarsz.
    Vagy csak rF2-ben a player.json "Max Framerate":0, értékét 74-re állítsd, az állítható sync-et játékon belül pedig offold.
    Utoljára szerkesztette: bottleopener, 2020.05.12. 07:59:15
  • Danecay
    #19302
    AMD vagy nVidia, ebből a szempontból szerintem tök mindegy, mindkét esetben ugyanúgy kell beállítani játékon belül a dolgokat adaptive sync esetén szerintem.
  • simcompany
    #19301
    ja AMD akkor nem nyilatkozom, az nekem vakfolt
  • Danecay
    #19300
    De ez így akkor adaptive V-Sync vagy sima? Már csak azért is ugye mert ha beállítom 75Hz-re és ez alá csökken az FPS nem adaptive V-Sync esetén feleződik az FPS, ami egy optimalizálatlan MOD és sok opponent esetén azért könnyen előfordulhat, főleg, hogy AMD hardverről beszélünk amit korábban már tárgyaltunk is, hogy kevésbé szeret a játék mint a konkurenciát.
  • simcompany
    #19299
    sync: Software
    Max refresh rate amit enged
  • Danecay
    #19298
    Sziasztok!

    FreeSync-es monitor (75Hz) esetén mi az ajánlott frissítési beállítás a játékban? Érdemes e használni a FreeSync-et, mondjuk egy látott videó alapján igen, és ha igen az alábbi beállítások mely kombinációja az amivel FreeSync-el működik?
    Refresh Rate?
    Vertical Sync- Off, GPU, Video?
  • simcompany
    #19297
    űűűű
  • Hellboy76
    #19296
    Az autóval bejárható rész már textúrázva van, berakható rF2 alá:



    A többi még nincs:


    Utoljára szerkesztette: Hellboy76, 2020.05.10. 16:40:15
  • Adebayor
    #19295
    én is néztem. Fura volt :D Nem azért "erőlködött", mert erős ffb-t használt? hihi :D
    Utoljára szerkesztette: Adebayor, 2020.05.09. 20:25:47
  • zolee145
    #19294
    Néztem délután ahogy Coronel gyakorolt. Az a fújtatás, meg levegővisszatartás féktávon, meg jajveszékelés ha elcseszte a kanyart... :D Nagyon komoly volt, mintha igazi autóval menne.
  • simcompany
    #19293


    SCHEDULE (UK TIMES):
    1715 Pro Cup 1
    1740 Sim Masters 1
    1805 Legends Race 1
    1835 Pro Cup reversed grid
    1900 Sim Masters reversed grid
    1920 Legends reversed grid

    CONFIRMED LEGENDS (not yet exhaustive):
    David Brabham
    Jan Magnussen
    Helio Castroneves
    Dario Franchitti
    Max Papis
    Adrian Fernandez
    Emerson Fittipaldi
    Juan Pablo Montoya
    Emanuele Pirro
    Tiago Monteiro
    Andy Priaulx
    Darren Turner
    Vitantonio Liuzzi
    Jenson Button
    Bryan Herta
    Mika Salo
    Michel Jourdain Jr
    Tony Kanaan
    Oriol Servia
    Gil de Ferran
    Petter Solberg
    Jason Plato
  • Adebayor
    #19292
    köszi
  • simcompany
    #19291
    https://we.tl/t-TJksvKFuYj
  • Adebayor
    #19290
    az jó lenne. feltennéd valahova?
  • simcompany
    #19289
    v0.07 van nekem meg 2018-ból
  • Adebayor
    #19288
    Hali. Pannóniaring megvan még valakinek? neten nem találom :(
  • simcompany
    #19287
    csinálhatunk persze.

    gokartot ne :)
  • Hellboy76
    #19286
    Barcelona-hoz is csináljuk pocsolya térképet?

    Most elkezdtem ACC MountPanorama-t, időm nem sok van, de talán gyorsabb lesz a folyamat, mert már 2-3 lépéssel előre tudok gondolkodni, mit, hogyan lenne érdemes. Van már ugye Bathurst, onnan is lehetne átvenni sok mindent.

    Mod-okhoz nem értek, a nyomozástól meg hülyét kapok, mert 10x annyi idő, mint maga a munka része.

    KartKraft-ból raknám át az ottani szkennelt pályákat, de a gokart itt senkit nem érdekel. :)
  • simcompany
    #19285
    Spanyol pályával hogy állsz? Mi van még tervben?

    Más. Esetleg modot nem akarsz konvertálni?
  • simcompany
    #19284
    1117-nél járunk
  • Thread
    #19283
    Gondolom a 1110 verzio miatt van :)
  • Thread
    #19282
    Nem tudja a raindrop mapokat betölteni, nem talál ezt azt. Mit kell tennem?
  • simcompany
    #19281
    16gb persze
  • zolee145
    #19280
    Meg végtelen GB ram. :)
  • simcompany
    #19279
    gtx 1060 6gb
    i5

    semmi extra
  • Hellboy76
    #19278
    Milyen gepen tudod ezt ilyen beallitasokkal futtatni jatszhato modon?

    Megneztem a szkennelt MP-t.
    Nem az eredeti random mesh-t hasznalva sok idot es veszotseget lehet megtakaritani a konvertalasnal.
    Szabalyos negyzetes (1m x 1m) mesh-t kell hasznalni, aminek a vertex pontjait kell a szkennelt felulethez illeszteni. Az ut szélei pedig illeszkednek a tobbi feluletekhez.
    Nehany 100 ora alatt ez is meg lehet. :)
  • simcompany
    #19277
    szép lett

  • guftabi96
    #19276
    Zandvoort 2020 - Studio 397
  • simcompany
    #19275
    pl gyári gt3 autókban benne van a setup részben ez, menet közben is állítható a tc meg az abs
  • Danecay
    #19274
    Amúgy azt is hiányolom, hogy sajnos itt nincs olyan lehetőség a vezetői segítség oly módon történő kiválasztására ami a valódi sorozatokban használt és tényleg alkalmazott vezetői assistance-okra vonatkozik, úgy mint pl a PC-okban az AC-ban vagy a RRE-ben van ha jól emlékszem. Kár, hogy nem választható, hogy a való életben használatos segítségeket használja az autó mert ha lenne ezt használnám az esetek többségében, mert miért szívassam magam olyan segédletek hiányával amivel a valódi pilóták sem küzdenek. Utánaolvasgatni és autónként kapcsolgatni pedig már nem az igazi.
  • bottleopener
    #19273
    Tócsákat teszteltem, adja a hangulatot, tetszik!

    A többit nem teszteltem tüzetesen, de ha valami nyilvánvalót látok később, majd mondom. Köszi!
  • Danecay
    #19272
    De hiszen én ezt nem is tőled kértem Amúgy ez a Te szubjektív véleményed amitől nyilvánvalóan létezik sok eltérő is :)
  • Hellboy76
    #19271
    Harom kamera csoport van:
    1. F1-ben megszokott
    2 . Ugyanaz mint az 1-es, de nehany magasabb kamerallas is van
    3. Ebben van a boxutcai futo kamera es a boxutca vegi, ezeken kivul varialva van az 1-esben es 2-esben hasznalt kamerakkal
  • Hellboy76
    #19270
    HRING_2018_v0.94

    New AIW ( fastest, pit, block path)
    New CAM file
    Working Puddle Map

    Kérem tesztelni.
  • zolee145
    #19269
    Ford Focus RS nagyon béta. Vannak problémák. Mivel telefonos játékból van a modell (igen, itt tartunk, hogy egy telefonos játék modellje jól néz ki PC-n) így nincs rendes belső nézet. Vagyis van, elég szép a modellezés, de semmilyen műszer nem működik, plusz az órákat majd meg kell csinálnom ps-ben, mert annak a kidolgozása már elég gáz. Miközben mondjuk olyan motortér van, hogy a kitámasztó pálca is meg van csinálva. A másik, hogy nem nagyon tudom színezésnél ki kivel van. A lemezek illesztésénél, meg ajtóknál az eredeti kék látszott. Amikor azt feketére színeztem a kék féknyereg is fekete lett. :) Hogy a bétából mikor lesz 1.0 az képlékeny, mivel még mindig nem ugatok hozzá a konvertáláshoz Tommy78 szabadidején múlik minden. Bár nekem ez a szint már szinte elég, mert kb addig érdekel egy autó míg elkészül a fizika, utána már nézek újabb alanyt. :D

  • bottleopener
    #19268
    Nem tudom hogy az jó lehet-e, de pl. Senormen San Francisco pályáján drón van a levegőben 1-2 helyen, amiről megy adott esetben a kamera. Az kb. bárhol bevethető. :P
  • simcompany
    #19267
    segítek esőrajzolásban!!! :D