4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • milk4
    #993
    Akkorsem.
  • Pepsi Twist
    #992
    jó te fauvé párti vagy de nekem ez 4. vagy mittomén hanyadik autónak kéne :D
  • milk4
    #991
    Nem.
  • Pepsi Twist
    #990
    Szerintetek? :D
  • jaszy
    #989
    Ja , igen :)
  • Pepsi Twist
    #988
    én a körlámpásra gondoltam :D
  • jaszy
    #987
    Az gyári eleje :)
  • Kicsizoli
    #986
    No de majd meglátjuk milyen is élőben...
  • Pepsi Twist
    #985
    de 1.4 opel zasztra igen csak zabál a kis motor miatt :D legalábbis amit én használtam 1 ideig az evett rendesen
  • Kicsizoli
    #984
    ŐŐŐ... jártam ilyen autóval anno cégnél, új volt, nem volt bajom a fogyival, egy kicsit szereti a hasát városban, tény és való, de akkor sem 1.0 swift...
  • Pepsi Twist
    #983
    "Most kellene egy kicsit csáladcetrikussabb kocsi ezért néztem ezt, amire nem kell a "gatyámat" is is rákölteni..már elnézest a szóért.."

    Már bocs de ezek az autók nem a takarékosságukról híresek :D (tudom te a szervizelésre gondoltál, de én most a fogyasztást hangsúlyozom :D) én még ezt tudnám ajánlani... ugyan semmi konkrétum nincs feltüntetve de sztem 1 ilyen annyira nem lehet rossz :D bár tény és való ez is "sokat" eszik de inkább ilyen mint 1 opel :D
  • Kicsizoli
    #982
    No igen ép tapasztalom..'64 Kapitan A-m alkatrészárain, amik kellenek hozzá "az egyik szemem sír a másik nevet.."
  • milk4
    #981
    40-50év múlva egy ilyen Opel sokat fog érni.
  • Kicsizoli
    #980
    No igen nem "repülni" akarok egy 1.4 60 le vel, gondolhatod..:))))
  • Kicsizoli
    #979
    Egy 7 éves autót gyűjtőnek..megalol már bocsi...

    Tökéletes napi használatra, hidd el, eljárkálni 80 90 nel melózni nekem tökéletes, és ha tényleg annyi van venne, legalább az életben érezhetem azt hogy "kvázi" új autóm van...:)))

    Az mostani kocsim is haszonló állapotban volt mikor megvettem közel '96 os Clio 1,2 88000 km rel..Most 110000 van benne, tökéletes állapotban van 2007 óta van meg..

    Most kellene egy kicsit csáladcetrikussabb kocsi ezért néztem ezt, amire nem kell a "gatyámat" is is rákölteni..már elnézest a szóért..
  • Pepsi Twist
    #978
    mondjuk ez is 1 variáció de ha normálisan fogja használni akkor vegye meg :D haverom vett már hasonlót csak ő 1.2 Polo-t 2002eset 15eKM volt benne és tényleg le volt informálva meg minden aztán elkezdte kitaposni a belét azt 1500 kilóméter után megadta magát a motor :D
  • milk4
    #977
    Ha vitrinbe teszed akkor szerintem vedd meg:D
    Ha meg naponta akarod használni,akkor ne...Inkább valamelyik fanatikus gyüjtő vegye meg és őrizze meg a gyári állapotot.
  • Pepsi Twist
    #976
    hajrá, ha jónak néz ki élőbe akkor vedd meg sztem
  • Kicsizoli
    #975
    Állatira alkalmi vételnek tűnhet...Kecsói vok megnézni meglehet:))
  • Pepsi Twist
    #974
    most ebbe vagy tényleg 33e KM van vagy kitakarították a motorteret hallani kéne hogy még nyers hangja van-é a motornak :D
  • Kicsizoli
    #973
    Sziasztok

    Véleményt szeretnék erről...

    Konkrétan azt kérdezném megéri e ennyiért...
  • Gabor1990
    #972
  • Gabor1990
    #971
    Szerintem is úgy az élvezet,ha egy gyárit veszek és azt alakítom át, de úgy párszor többe kerülne.
  • Pepsi Twist
    #970
    tudomén de itt hó is van magyarországon :D

    amúgy ez annyira nem rossz csak az elejét lebontanám vissza raknám a gyárit és kész :D
  • Gabor1990
    #969
    Hát szerintem ennél nem igazán kell csalni a koptatóval:D
  • milk4
    #968
    Ne legyél már ennyire tudatlan,a VW-sek azt szeretik ha kocsi és a föld között minél kevesebb hely van:D A "lip"-el lehet csalni:D
  • milk4
    #967
    Igen,jó.

    De abba nincs semmi élvezet ha már valakinek a "megépített" autóját veszed meg.Én direkt azért veszek gyárit,hogy a saját ízlésemnek megfelelően alakítsam át:)
  • Pepsi Twist
    #966
    minek az a hókotró az elejére? :D
  • Gabor1990
    #965
    Ez nem rossz, bár egy százassal drágább, mint 300
  • Csabesz6
    #964
    *forgalom ritmusa akart lenni a "közlekedés tempója"

    omg
  • Csabesz6
    #963
    Hát ha 25 ezressel mész, akkor ja.
    De nem csak szakadt, fos Lada van ám, bár ezt megint sokan megkérdőjelezik majd, előre látom:)
  • Csabesz6
    #962
    azok, de kimennek a világból, és nem eszik semmit. de ezt már kifejtettem sokszor.a közlekedés tempóját pedig tudod tartani, ez nem kérdés.másra meg úgyse kéne dízel...
  • Pepsi Twist
    #961
    sztem tiszta raj :D kazettás magnóval :D
  • milk4
    #960
    Jó,de szépen néznék ki ha egy Ladával mennék a suliba:D
  • Pepsi Twist
    #959
    láttam má ladát elsüvíteni mellettem az autopályán :D megyek 160al kényelmesen azt 1x csak 1 alacsonyan repülő lada húz el mellettem :D
  • milk4
    #958
    Nehogymá azt akard hogy bringázzak:D Utálom a 2kerekű sz*rokat:D
    Lada meg addig jó,amíg rally pályán vannak:D
  • Pepsi Twist
    #957
    bicikli :) roller? görkori? deszka? ezekkel kéne még játszanod :D amúgy lada 25eFT :D ennyi...
  • Pepsi Twist
    #956
    igazam van :D lomha szarok azok a dízelek...
  • Csabesz6
    #955
    "mondom" ezt úgy, hogy nem szeretem a dízelt:)
  • Csabesz6
    #954
    pf...