4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • öregember
    #1193
    műszaki hozzászólásokat, tapasztalatokat, nem az okoskodást kértem
  • pszihopata
    #1192
    keveset esznek,sokat elmennek de harmatgyengék meg úgy zakatolnak mint egy rossz dízel

    rohadós
  • Csabesz6
    #1191
    Jópofa, bár ez a generáció kicsit nőies.De ettől függetlenül szerintem jó kis szerkezetek ezek.
  • jaszy
    #1190
    Csúnya!
  • milk4
    #1189
    Fiat=Olasz
  • öregember
    #1188
    valaki tud véleményt mondani ? (lehetőleg valami hozzáértő)

    ford 1
    ford 2
  • Csabesz6
    #1187
    Te jó sok butaságot tudsz összehordani
  • Pepsi Twist
    #1186
    accordból csak coupe
  • Pepsi Twist
    #1185
    alap francia betegség hogy kopog a féltengely :)
  • milk4
    #1184
    Nem néz ki rosszúl,ára is teccetős
  • Danny1987
    #1183
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/honda/accord/honda_accord_2.0i_es-3311227

    A hondakkal mi a tapasztalat??

    Fiat regatam volt az szop.cs volt.

    Ez nem sok érte?
  • öregember
    #1182
    golf 3 megbízhatóbb (szerintem)
    bravo/brava .... hagyjuk (fiat - drága az alkatrész)
  • ktomi22
    #1181
    golf 3 és bravo közt vacilallok leginkabb.. volt mk1 puntom... fiatot nem igen csipázom..de barvo olcsobb mint golf3... és most megvok szorulva ..de kell auto..de lehet hogy fiat ducatot veszek.. mert mostanaban par dolgot majd ekll szalitmanyoznom.. (utobbi csak 5let :D )...amugy golf 3 belseje szimpatikusabb mint bravoooé
  • Csabesz6
    #1180
    uniJet Turbo Diesel
  • milk4
    #1179
    Amúgy mit takar a JTD? Jet Turbine Diesel?:D
  • Pepsi Twist
    #1178
    nem tom sose volt JTD-m nekem is csak mondták nincs tapasztalatom vele... igazából még nem is láttam sztem :D
  • Csabesz6
    #1177
    Ha unalmas életet akarsz, akkor MK3 Golf.Ha kis spirituszt is szeretnél bele, akkor Bravo.
  • fifi
    #1176
    1.9 JTD tök jó...
  • jaszy
    #1175
    Golf 3 egy jól eltalált autó!
  • pszihopata
    #1174
    mia baj a jtd-vel?
  • Pepsi Twist
    #1173
    VW Golf... csak azt fiat punto 1.2es motorral szánalom az 1.9jtd meg elvileg betegeskedik bravo meg fos :D
  • Sir Quno Jedi
    #1172
    /me egyetért!
  • milk4
    #1171
    Golf 3,Fiat-ot soha...
  • ktomi22
    #1170
    - Fiat punto 2 (1,2 16V vagy 1,9 JTD)
    - VW Golf 3
    - Fiat Bravo

    ezek köztt gondolkodok most ... kb ezek közül lesz 1 a közeljovoven.... 2000-2500 EUR értékben...
    ..min felszereltseg ami kell... centrál, elektromos első ablak, servo (ezen kivuli plusnak csak örülök :P )... 130000 km nél jo ha nicns több rajta... bár ennyiért Szlovákiában nehéz találni ilyet :S
  • FlyHigh
    #1169
    Nem, a BMWd az nem gáz, rongyrázósnak meg kicsit sem mondható, egyrészt ugye nem az a perztis kocsi, másrészt meg olyan embernél nem húzzná sokáig aki csak beül és megy vele.
  • thoomas
    #1168
    Elnézést. Tényleg én néztem be, azthittem enyémre válaszoltak. Sorry.
  • Csabesz6
    #1167
    Azt javaslom, nézd meg mire válaszolt...
  • thoomas
    #1166
    BMW 518i (1796cm3) '93-as német...

    hol láttok ti Volvot???:) Na mind1... már bánom hsz-t írtam
  • FlyHigh
    #1165
    Én sem értem miről beszél.
  • fifi
    #1164
    te milyen 1.7-ről és BMW-ről beszélsz?
    a hírdetésben egy kis takarékos 2.9-es Volvo van, vagy én néztem el?
  • thoomas
    #1163
    Igen! Nekem is egyből az utazás jut róla eszembe:) Ezért is szeretem a kombikat. "Geci nagy benzinmotor"? 1700 valahány köbcenti az annyira nem nagy egy bmw-hez képest. Nemtudom, sztem nagyon elegáns autó, persze csak ha teljesen gyári állapotú. Rongyrázós embereknek? Nemtudom:) Az tény, hogy alacsony költségvetés mellett nem érdemes ilyet venni.
  • FlyHigh
    #1162
    178e az nem sok, igazából ez egy utazó autó. Preztis autó, ilyet nem szokás használtan venni, ráadásul a geci nagy benzinmotor miatt megint csak eladhatatlan. Tipikus pénz nélküli, de rongyrázós embereknek való.
  • thoomas
    #1161
    http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vghnh4qfmdux
    Nekem ő a No.1 :) bármennyire is pénznyelő... gyönyörűűű:) legalábbis nekem. És mennyire látszik, hogy nem egy őrült autós tulajdona. Ilyet sajnos idehaza nem találni:(
  • Csabesz6
    #1160
    Mondjuk ezt elfelejtettem, ezek már ilyen mai "szarok":D.Jogos.
  • Pepsi Twist
    #1159
    automata váltó rajt automatika nem hiszem hogy van emberi tényező :D csak állni kell 2 lábon a gázon... csak itt látszik hogy 1 dízel lehet olyan dinamikus és gyors mint 1 benzines
  • Csabesz6
    #1158
    Azért egy gyorsulásnál van egy úgynevezett emberi tényező is a képletben.Pártatlanul mondom, mert kb leszarom hogy melyik BMW a "gyorsabb".
  • Pepsi Twist
    #1157
    a 335d jobban megy mint a 335i :) nem sokkal de régebben láttam 1 videót hogy a dízel legyorsulta a benzinest nem sokkal de éppen
  • Sir Quno Jedi
    #1156
    Ez pont elégséges is. Új autót úgysenem vennék egyhamar. 9-18 évesek érdekelnek.
  • pszihopata
    #1155
    akkor bőven van összehasonlítási adatod egy 67 lovas szívódízel meg egy 145 lovas v6

  • Sir Quno Jedi
    #1154
    Nálunk töméntelen Avensis van itt a cégnél, meg a tulajainknál, a legújabbakból is, de mind benyás, szal. valóban nem ismerem a dízel Avensiseket (sosem veszünk dízelt, évtizedek óta nem, néha becsúszik egy-egy dízel BMW, aztán el is adják, oszt csókolom).