4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • bertino
    #1233
    hát sorry, ha volt már kitárgyalva, 2 oldalt néztem végig, miután kereső ismét nincs.


    mi a vélemény a Mitsubishi Carisma-ról úgy általában ? van valakinek tapasztalata vele ?

    bármilyen info róla hasznos lenne, ha akad.
  • KAMIONOS KOGYO
    #1232
    Ja tényleg! XD PAPÍRAUTÓ!!!
  • milk4
    #1231
    Ne ajánlj már neki 4kerek járó koporsót...
  • KAMIONOS KOGYO
    #1230
    Vagy ez?
  • KAMIONOS KOGYO
    #1229
    Tessék!
  • jaszy
    #1228
    300-450 van Pu 206?
  • zutyu
    #1227
    Ja és nem vagyok nagyra vágyó 1,2 motor minimum, kicsi kocsi nem nagy, megbízható, alacsony költségű, na és azért mennyen is. :) Csak Reálisan ....szívesen járnék én audival,bömivel...stb...
  • zutyu
    #1226
    Sziasztok. Épp autó vásárlás előtt állok.Gondolkoztam már A-tól Z-ig mindenféle autóban ,de szűkös pénztárcám miatt maradnék egy 11-13éves Corsában. Lenne egy ami benzin-gázos. Ebben az ami zavar, hogy nem mehetek le vele mélygarázsba, meg úgy hallottam nem igazán vannak benzinkutak.(bár az utóbbi van Újpesten)

    Gondoltam 10 éves Peugeot 206-ra is, az baromira tetszik külsőre, de úgy tudom nagyon drágák az alkatrészek.. Gondolatom még a Ford Ká körül mozog az legalább erősebb, mint a lomha Corsa.

    300-450ezerem lenne rá. Vélemény milyen autót vegyek most?
  • pszihopata
    #1225
    keveset mondtál

    nem ritka a 200 ezer kilóméteres tekerés

    aki ad 5-8000 euró pluszt azért hogy dízelmotoros középkategóriást vegyen,az 40-50 ezret megy évente

    akkor lehet számolni:)

    /voltam egy kaposvári cégnél halomban álltak a digit órák pörgetésre várva/

    még mielőtt megvádoltok,egy rover computerét kellett újraéleszteni
  • Willi Betz
    #1224
    Én csak azt tudom róluk,hogy sunyi helyeken rozsdásodnak. Pl a toronynál. Futóműnél több helyen.
  • jaszy
    #1223
    Mindenkinek van példája, ettől nem lesz semmi se jó se rossz!
  • FlyHigh
    #1222
    Dehogy kell, neked van egy példád, nekem meg egy halom.
  • FlyHigh
    #1221
    Szinte mindegyik magasnyomásút visszaforgatott órával próbálnak eladni, szóval volán állapotát kell inkább nézni, stb, az ilyenkor többet elárul. Külföldi, pl franciából behozott autókon nem ritka a !!!100e!!! kilométeres visszatekerés sem, hiába ott mások a közlekedési körülmények.
  • FlyHigh
    #1220
    200e felett általában a magasnyomású dieselek már ráfordításosak, és persze überbrutál drága ha a motorhoz hozzá kell nyúlni, mondjuk ez akármelyik alkatrészére is nagyjából igaz. Megtartani egyik ismerősöm sem tartotta meg, pedig volt három is, amúgy egy iszonyat jó autó mindenhogy. Lerúgni még túl jók voltak, inkább drágábban tovább lettek adva egy kis kipofozás után.
  • jaszy
    #1219
    De többet is rá kell költeni!
    Egyébként van igazad is!
  • fifi
    #1218
    első generációs Mazda 6 dízelek milyenek?
  • pszihopata
    #1217
    nem állítottam hogy jobb a h100 egy transporternél de nem is annyi az ára

    a németek ennyi pénzért adnak egy fapados polót aztán örülj hogy foswagenben ülsz

    egy kóreai haszonjármű hamarabb kitermeli az árát mint egy német
  • jaszy
    #1216
    Biztos, nem vagyok szakember!


    Viszont a Japán autókat szeretem! Csak 1-2 nek a belseje nem tetszik.
  • jaszy
    #1215
    Mindegy nem vitatkozok, akinek egy Kia vagy Daewoo esetleg Hyundai autó azzal én nem vitázok.
    A családban volt egy Daewoo espero életünket keserítette meg, attól trágyább autót én még nem láttam! 1 misit buktunk rajta 2 év alatt, pedig nem lelakott volt! Rendszeresen szervizelték, csak ugye az anyag az hiányzott belőle.


    Egyébként nem kőművesként jártam H100-al, sőtt újonnan kaptam, a cégnek kettő is volt, de .....húúú inkább nem mondok semmit!
  • pszihopata
    #1214
    pl:

    2.5 tdi-re adagoló 800 K.
    vezérlés minden másodikon elszáll
  • pszihopata
    #1213
    na ja én is láttam olyan h100-at amibe a kömüvesek csak akkor öntöttek olajat ha világított az olajnyomás
    olajcseréről még nem is hallottak

    aztán szar a hyundai mert csapágyas lesz

  • FlyHigh
    #1212
    Ekkora erővel, volt a haveri körben 4.2 V8-as audi is, 10 éves volt és olyan dolgok adták meg magukat normál használattól, hogy el sem hiszed, egyik reggel a difi törött, rá pár hónap és váltó, meg kellett válni tőle. Nekem is koreai autóm van és csak megyek vele, nepper ismerősök is dicsérik, hogy szívesen adnak el, mert nem jönnek vissza az emberek.
  • jaszy
    #1211
    Igen ismerem ! H100 ason dolgoztam évekig, egy rakás kula!
  • pszihopata
    #1210
    gondolom nagyon ismered őket!

    akkor csak neked elárulom hogy egy közeli rokon 91 környékén újonann vett egy hyundai pony-t belrakott csak olajcserével 240 000-et.
    egyébként egy az egyben mitsu lancer technika

    egy H1 sokat megyünk ha éppen visznek /nem az enyém/ tökéletesen működik pedig 2000-es évjárat,nem rohad teljesen kultúrált autó!

  • FlyHigh
    #1209
    koreai autók megbízhatóak és jók, második japánnak tekinthető dél-korea.
  • jaszy
    #1208
    "Én a legjobban a koreai és japán autókat szeretem"

    Kóreai? Az nagyon fasza! Az ellenségemnek sem kívánom!
  • FlyHigh
    #1207
    Elsőre a fehér, ha tényleg megvan rajta a vezérlés kopóságainak cseréje, az már előny. Másik is lassan odaér. Meg kell nézni, amúgy a fordok minőségi autóknak számítanak, alkatrész sem horror, viszont ezeknél az évjáratoknál előfordul korrodáció. Én a legjobban a koreai és japán autókat szeretem, nálam a megbízhatóság a legfontosabb, alkatrészt meg megoldom olcsóba ha kell, nálam ez már régen eldőlt dolog.
  • jaszy
    #1206
    El!
  • Csabesz6
    #1205
    :_)
  • öregember
    #1204
    elhiszed h kurvára nem az érdekel h ki látja szépnek v csúnyának ?!?
  • Csabesz6
    #1203
    Kinek mi, tudod.
  • jaszy
    #1202
    Mér nem az?
  • KAMIONOS KOGYO
    #1201
    Egyik se!
  • öregember
    #1200
    EZ ?
    vagy
    EZ ?
  • pszihopata
    #1199
    öregeknek jó a régi is
  • öregember
    #1198
    ok, téhácé izééé iksz
  • pszihopata
    #1197
    a két motor két véglet

    az 1.3-as egy elavult gyenge igénytelen nyomórudas őskövület,az 1.25-ös meg egy duplavezérműtengelyes moder motor

    a régi az a gyenge zajos az újat nem ismerem gondolom pörgősebb de sokkal jobb lehet
  • Csabesz6
    #1196
    :)
  • öregember
    #1195
    1190
  • Csabesz6
    #1194
    Ki okoskodott?