4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • dx
    #2153
    reménytelen.
  • milk4
    #2152
    Audi A3 Sportback TDI 2.0

    Ha jól emlékszem akkor 120-140lóerő között van,de ha nagyon akarod akkor utána nézek.
  • hugó bá
    #2151
    nem igaz,mert van minőségi különbség az autók között ami teljesen független a karbantartástól
    a gyártástechnológia-tesztelések-anyagminőség minőségbiztosítás erősen különbözik

    arra meg nem nehéz rájönni hogy a karbantartás törődés pozitív dolog,ugyhogy ezzel sokat nem mondtál
  • Lammer
    #2150
    " mi a titok? a rendszeres szervíz és törődés. "

    ENNYI! a varazsszo:torodes... tokmindegy szinte milyen kocsija van az embernek, ha torodik vele normalisan, akkor ki lehet menni veluk a vilagbol... mindig van 1-2 gyarihibas... az antifanoknak jo, mert hordozhatjak veres kardkent ;)
  • matthias92
    #2149
    mekkora az az A3? :O
    a mi 1.2-es corsánk annyit fogyaszt nyáron, haén vezetem. ha tesóm akkor van, hogy hatot is. :|
  • milk4
    #2148
    Az mi A3-unknak az 5.5l sok,azt csak 150-170-es átlagnál és dugóban szokott produkálni.A normális 4.3-4.7l között van.

    Ezzel most nagyobb lett az e-f**zom?
  • matthias92
    #2147
    hát, akkor még marad vonóhorog nélküli két évig :D (friss műszakis, talán 3-4 hónapja lett műszakiztatva)
    a 8-9 literes fogyasztás szép :D nekünk a '90es évek közepe felé volt két vw golf mk1-ünk. az egyik 1.8 gti (!!), a másik csak egy szimpla 1.1-es.
    a gti is volt, hogy megevett 12-t (mondjuk akkor 170 körül használták a kedves szüleim... mára hálistennek nem vezetnek ilyen közveszélyesen)
  • milk4
    #2146
    Oké.
  • hugó bá
    #2145
    anyámé volt minkettő új korától

    oké a szolgáltatásokat hagyjuk mert nem egy korosztály a két kocsi
    de a meghibásodások azok tények,egyébként a corsa pont azért lett eladva mert viszonylag sokat kellett javítani

    azért lett corsa véve mert annó pozitív emlékek kötődtek egy öreg asconához
    a yaris csúcs volt,és csak azért lett nissan véve nemrég mert a toyota kibaszott drága

    hogy milyenek a 2000 utáni corsák nem tudom,de ezek után nem is érdekel
  • Pepsi Twist
    #2144
    vonóhorog árát nem tudom, de újra kell műszakiztatni :D
  • Pepsi Twist
    #2143
    "és megzabáltatni 8-9 litert a négykerekűvel." Ventom annakd idején állóhelyzetbe evett ennyit xD
  • matthias92
    #2142
    amúgy skacok, kb. mennyibe fájhat utólagosan vonóhorog az autóhoz?
  • dx
    #2141
    látom nem érted.

    te két autót hasonlítasz össze ami között majd 10 év a különbség.
    a kilóméter nem számít itt,mivel hiába a corsában kevesebb volt,az egy olyan autó amihez olcsó az alkatrész,sok van belőle,strapálják is.
    ezzel szemben a yaris egy értéktartó fiatalabb autó.

    az megint más kérdés,ha újként vetted őket.
  • viizo
    #2140
    Én 9 évesen vettem, akkor volt benne (valós) 40e km, kb úgy nézett ki, mintha szalonból jött volna.

    Se karc, se fényezési hibák, kívül-belül teljesen újszerű volt

    Ténylegesen csak második autónak használták. Kb. 5-6 hónapig kerestem kocsit, mikor véletlenül rábukkantam.

    [tehát elvileg ki lehet fogni ilyen példányokat, csak nagyon kicsi rá az esély]
  • thoomas
    #2139
    Egy első szériás Yaris min. kétszer annyiba kerül, mint az emlegetett Corsa. Nyílván akinek van pénze, az vegyen Yarist, ha nem zavarja a kis csomagtér(úgy emlékszem kissebb mint a corsáé, sőt szinte biztos). Ne vitázzatok ezen:)
  • hugó bá
    #2138
    70 ezer vs. 140 ezer futott kilóméterből ugyanannál a tulajnál ugyanazon az útvonalon?

    képzeld a yaris kipufrendszere hibátlan maradt,és nem dőlt sehonnan az olaj

    ezek külnbségek és ha te még nem tapasztaltad akkor nem is léteznek-okos
  • hugó bá
    #2137
    senki sem vonta kétségbe hogy nem lehet vele leautózni akár 300 ezret is

    én pusztán annyit mondtam hogy jobb a yaris ami igaz hogy pár évvel fiatalabb volt de kilóméterben 2-szer annyinál sem produkálta azokat a hibákat amiket az opel

    ennyi!

    aki meg nem tudja mi a különbség a márkák között azzal nem fogok vitatkozni,majd ha az adac listát vezeti a corsa akkor visszatérhetünk a kérdésre
  • matthias92
    #2136
    én is így vélem! szerencsére az előző gazda egy törődő, középkorú rendőr volt (legalábbis állítólag, sajnos nem magánszemélytől vettük).
    Az amúgy lehet, hogy 11 éves corsában 70ezer kilóméter van??? (képek alapján mintha most gördült volna le :O )
  • viizo
    #2135
    erre azt mondom, szintén 94-es évjáratú corsám volt, egy grafitszürke szintén 1.2-es 45 lovas: hiba nélkül megjártam többször vele Európát, volt nem egyszer hogy 10-12 nap alatt belement 4-5000 km (Mo-görög szigetek-Mo túra többször is), tavaly adtam el 15 évesen és azóta is HIBÁTLAN.

    Most járhat kb. 150-160e km-nél, mi a titok? a rendszeres szervíz és törődés.


    idióta gazdával, aki üti vágja, lehetett volna 10 évesen kukázni.
  • matthias92
    #2134
    a miénkben már 20-szal több paci dobog. szerintem pont elég. a magyar utakon úgysem éri meg 200-zal menni, és megzabáltatni 8-9 litert a négykerekűvel. a mostani benzinárak mellett :/
  • dx
    #2133
    ahhoz csak gratulálni tudok,hogy egy korai szériás corsát hasonlítasz egy 99-tól gyártott yarishoz. ebből aztán lehet tapasztalatot gyűjteni.
  • threeman
    #2132
    ha külföldit akarsz átiratni, akkor a regadó miatt kell főleg aggódni, meg hogy meglegyen minden papír..

    pl.: egy 2000cm3-is legjobb környezetvédelmi besorolású autónál kb 740ezer, ha a legrosszabb, akkor 2millió felett lesz a regadó

    ehhez jönnek még az átírási és egyéb költségek..(kb.100ezer)

    kell pl BM határozat a külföldi nyilvántartásban szereplésről, valamint Közlekedés Felügyelet határozata az Egyedi forgalomba állításról


    érdemes külföldi forgalmit csináltatni inkább.. sok esetben megtudod csináltatni itthonról is..
  • hugó bá
    #2131
    az amúgy 93 utáni corsa volt 1.2-es kemény 45 lóval

    csak kontrasztként-az őt követő 1.0 yaris 68 lovas volt kevesebb hibával jobb térkínálattal az 140 000-ig ment nálunk gond nélkül csak túl öreg-ennyi volt a kifogás vele kapcsolatban mikor el lett adva

    vezettem gyakran mindkettőt hát a corsa sehol sincsen,és még macerás is volt

    a szétrohadt kipufogók még talán mindíg ott sorakoznak a garázs mélyén:D
  • hugó bá
    #2130
    én csak annyit mondtam hogy van ennél jobb

    a corsa yarisra lett csrélve,nem egy kategória hidd el
  • matthias92
    #2129
    nem tudom, milyen corsa lehetett. nekünk B benzines, 10 éves van. 5 ajtós. 250k kilóméterrel (bár valószínűleg már 300 fölött járhat).
    Hat év alatt kuplunggal és lambdaszondával volt bajunk. Persze, most mintha a hátsó lengéscsillapítónál lehet valami.
    Nem éppen megkímélt és nem második autóként használt. (Bár én kímélgetem, és rendesen takarítom). Évente 35-40ezer kilóméter kerül bele kb.
    Remélem még sokáig fogja ezt a szép tendenciát mutatni megbízhatóság terén :D
  • Zsolti9014
    #2128
    fú, egy fél évvel ezelőtt olyan 1.9TD Golf3 volt eladó ismerősnek külföldre költözés miatt... Gyönyörű, karbantartott, autószerelő tulajtól.
  • jaszy
    #2127
    Általánosítani nem kell. Egy ismerősöm éveket járt vele probléma mentesen.
  • hugó bá
    #2126
    volt a családban corsa évente kipufogójavítás,olajfojások kuplung+váltójavítás aztán 70000 kilóméternél kiadtuk az útját

    de beszéld nyugodtan rá
  • jaszy
    #2125
    Mindkettő jó szerintem. Nem kell mindent szutykozni, ezek bevált típusok.
  • hugó bá
    #2124
    a corsa szutyok a vw meg drága

    corolla az isten dezsőben is
  • Lazarus
    #2123
    Olyan kérdésem lenne hogy Open Corsa dízel, vagy VW Golf3 dízel? Kb ugyan annyit fogyasztanak de a golf erősebb, viszont nehéz hozzájutni nem akarja eladni senki.
    Meg még arra lennék kíváncsi hogy a külföldi papíros autókkal milyen macerára lehet számítani?
  • Lammer
    #2122
    mod: bar a Mazdim altal total befertozodtem a fórvíldrájvval, szoval tuti az alapja egy justy hajtaslancu 4wd-s swift lenne xD

    mint ez:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=dS58_V0gh3A&feature=fvst]^.^[/URL]

    hehe ESOS taknyos palyan megy 12.47-et ^.^

    (meg tuti lehetne tekerni rajt :D)
  • Lammer
    #2121
    Egy Ilyen swift? XD

    ez mekkora sleeper mar :D

    ha lenne penzem tuti epitenek egy ilyet funbol... a sok m3 sti meg evo nagykepu majomnak oda lehetne vagni vele :D
  • jaszy
    #2120
    Jó lesz neked egy Swift :)
  • Pepsi Twist
    #2119
    320d :D
  • thoomas
    #2118
    Én is valami olyasmit akartam rá válaszolni, hogy "ilyen autó nincsen":) De nincs ott, hogy olcsó legyen... tehát lehet h ez nem akadály:).
  • Sir Quno Jedi
    #2117
    Ezek nagyjából egymásnak ellentmondó kívánalmak, hacsak nem tudsz mélyen a píztárcába nyúlni. :D
  • matthias92
    #2116
    ezt a srácot úgy eltudnám képzelni valamelyik kereskedelmi adón, reklámface-nek. tudjátok, beáll, tonnás fux a nyakban, munkát csak a tv-ben látott, és ezeket a reklámdumákat elduruzsolja (mint a merdzsó háromésféllityós motorja szabályzáson, igaze? ), bepattan a szakadt kis merdzsóba, és húzza maga után a koromcsíkot. ezekután egy narrátor hang:
    "Az igazi rajok merdzsóval járnak. Kényelem, elegancia, rajság, Merdzsó."
  • zsoflas
    #2115
    Na, akkor sorolom a jelzőket. :D
    Legyen: takarékos, városi, ne túl nagy de ne is kicsi (a smart méretű autóktól rosszul vagyok), megbízható, biztonságos... sportos. :)
  • Pepsi Twist
    #2114
    amúgy a támpont helyett te is tampont olvastál? :D mert én igen xD