4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • Norbi1990
    #2193
    Hát igen. Előbb a jogsit kéne megcsinálnod, mert ott megtanítják a helyes kuplung kezelést.
  • Willi Betz
    #2192
    Ez egy szar!
  • Jamaika king
    #2191
    széygeljétek maatok!
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/530/bmw_530_530d_uj_turbo-4096720
    én ezzel szemezgetek, ha minden jól megy hétvégén vihetem. szeritnetek jó vétel?
    csiptuning stb ez bírna menni és nem fogyaszt és még marad is kevés pénzem. ez kell nekem.
  • Gallardo007
    #2190
    Ez lehet, hogy a Schumika reinkarnációja:D:D meg baloldani kuplung...
  • thoomas
    #2189
    Bannolják már ezt a jamaikát basszus...
  • Willi Betz
    #2188
    Attól,hogy te nem tudsz vezetni,mert szellemileg gyökér vagy,még nem szar az Opel:D

    Másrészről,pedig iratkozzál vissza az iskolába,mert a helyesírásod egy kalap szar...
  • matthias92
    #2187
    mé, hány kuplung van benne? :o
    namindegy, elhatároztam, hogy nem olvasom a kamudumáidat. szerintem ha mások is ígytesznek, hamar megunod majd!
  • Jamaika king
    #2186
    de azért kanyarok ba jól megfüstöltettem a kerekét meg megrugdostam a bal odlali kuplungot akkor még jobban füstölt meg kapart. de hát ennyit egy modern kocsinak ki kéne bírnia. de akitől klscönkértem nem vette még észre. de végülis nemtom mi lehetett a baja mert a motor ment csak elindulásnál felpörgött a motor szabályzásra és csak 10-20 al mentem. 4-5 be megint felpörgött. már meg se tudott kaparni. legyengült. ennyit még egy suzukinak is bírnia kell!!
  • Jamaika king
    #2185
    tessék? nekem valami gagyi 1.4 est adtak!! azt mondták a bmw t csak sofőrrel adják tiszta gagyi . minnél hamarabb vennem kell egy bmw.t vagy egy új mercit. de komoly. ijet még nem, láttam. csak autómatát vezettem, azok etrősek voltak, ennek meg csak pörgött a motorja. a nap végére már alig bírt menni. és aqlig hajtottam.
  • Pepsi Twist
    #2184
    just one word, RETARD
  • Pepsi Twist
    #2183
    3.5ös? az 1 fos 150 lóval xdxdxdxd legszarabb motor amit létezik :D
  • Jamaika king
    #2182
    húú hajjátok az a lényeg opelt ne vegyetek. tegnap vezettem egyet 1 napra bérautótó gagyi kéziváltós. padlóig kellett nyomni és padlóval kellett indulni hogy kielégítő lőerője legyen. a nap végére már nem is ment csak pörögött a motor. olyan gagyi. na opelt biztos nem vesdzek.
  • Jamaika king
    #2181
    nekem midig is dízel volt. 3.5 ösbe csak dízel van te buta. lehet mondtam benzin már nemtm. tetszik mi?
  • fifi
    #2180
    eddig benzines mergáról hadolváltál te pénisz...
  • Pepsi Twist
    #2179
    fos :D
  • Jamaika king
    #2178
    szevasztok újra itthon.
    elattam a merdzsót.
    beattam SZamónak ő kipucolta mindent csillogott villogot én addig tévézttem. 1 nap alat készen volt. bőr kápit, dízel, 140 ezer km taílán asszem annyi volt a számlálójába vagy nemtuddom. hát nem is kellett sokáig várni elvítték. áron felül, mivel szép állopótpa volt.

    most viszont megtértem egy benzines erőgép kel nekem ami gondolkodás nélkül húz, az ár nemszámít mert sokat dogozgatam és gyüjtögettem. 5 millioig jöhetnek az ajánlatok. milyen kocsit vegyek szeritnettek. én bmw re gondoltam. M5.
    vélemény?
  • Pepsi Twist
    #2177
    regadót is baszogatják :D de abból úgyse lesz semmi...
  • matthias92
    #2176
    milyen csodák is vannak itt :O
    egyből Májkl 3.4-ért. de jó is lenne, ha nem lenne regadó meg a többi baromság
  • pszihopata
    #2175
    majd a helyhatósági választások után bejelentik hogy mégsem addig megy az ígérgetés
  • pszihopata
    #2174
    cikk
  • fifi
    #2173
    van az...
  • Pepsi Twist
    #2172
    hát én nem tom :D mert én akár hol bármit nézek sehol sincs luxusadó :D
  • pszihopata
    #2171
    még nem törölték el,csak ígérték
  • Lammer
    #2170
    aaaaaaaaaz... elirtam sorry, luxusadot akartam irni, nah... kovezzel meg :D

  • Pepsi Twist
    #2169
    má nincs is luxusadó...
  • Sir Quno Jedi
    #2168
    Már például barátom mondeója pont átlépi.
  • Sir Quno Jedi
    #2167
    Milyen regadó????!?!?!?!?!??!?!?

    Idehaza futott jó pár évet, honi papírokkal, idehaza vásároltam és volt vagy 20 éves, mér kellett vón regadót fizetni?!

    Szerintem te a luxusadóra gondolsz, de az lóerőre van, azt a határt meg nem lépem túl.
  • Lammer
    #2166
    :DDDD
  • Pepsi Twist
    #2165
    én mindig is 50 centis faszt akartam mert az rajabb mint ahogy mondod is, de aztán rájöttem hogy lehetne, félbehajtom :D
  • Kicsizoli
    #2164
  • matthias92
    #2163
    én meg egy ötliteres, autómataváltós meg autómata seggtörlős trabanttal járok ;)
  • pszihopata
    #2162
    jah itt mindenki akkora király lehet amekkorának képzeli magát

    én is mert nekem 50 centis a farkam :P .ha nem vigyáztok belinkelem
  • Pepsi Twist
    #2161
    szoktam de ez nem volt az :D
  • Lammer
    #2160
    Mester!

    Milyen a Skorpid? Ha jol emlexem, akkor 2.9 24v, igaz??? mert akkor neked is regados, ugye? ha igen, befizetted? :D
  • matthias92
    #2159
    hát remélem, különben eléggé unalmas egy ember lehetsz
  • neevous
    #2158
    Amiket te tolsz, az még viccnek is rossz.
  • pszihopata
    #2157
    csak nagyzolni
  • Pepsi Twist
    #2156
    szoktam én viccelni?
  • matthias92
    #2155
    ez ugye csak vicc? :D én viszont nem viccből mondtam. :S
    Nemtudtam, hogy ilyen keveset eszik egy kétlityós dízeles audi :O, egyik ismim "merdzsója", a170 eszik 7-et :|
  • Pepsi Twist
    #2154
    nekem 270-280 környékén produkált 25-30 litert :D