340
  • KillerBee
    #140
    Ha arra a képre gondolsz, amelyre én másoltam a Holdat, akkor bizony én is arra várok, mikor hozzák elő bizonyítékként. Igaz, szerintem akkor már nekem sem hinnék el, hogy én másoltam rá a Holdat.
  • gothmog
    #139
    igen, az mellényúlás volt.
  • Polemius
    #138
    KillerBee:
    Csak attól tartok a sok agyatlan még komolyan veszi. Már várom, a korábbi ps-os képeket mikor fogják elővenni mint bizonyítékot. :D
  • KillerBee
    #137
    Aha, először a 131-esemre válaszoltál, ami válasz volt Sir Ny-nak, aki viszont szerintem nem ironizált, hanem komolyan gondolta.
  • KillerBee
    #136
    Lehet, de akkor nagyon sikerült álcáznia.
  • KillerBee
    #135
    Komolyan nem vetted észre az iróniát a hozzászólásomban?
  • gothmog
    #134
    úgy értem, amit polemius idézett
  • NintendoGC
    #133
    Polemius ... irigyellek, hogy neked csak kicsit tűnik baromságnak!

    Továbbra is mondom! SEMMI SEM LÉTEZIK, MINDEN KAMU... amit látunk, érzünk, tapintunk... mind csak átverés és illúzió, sohasem létezett. MI SEM LÉTEZÜNK!
  • gothmog
    #132
    szerintem az csak irónia volt.
  • KillerBee
    #131
    Szánalmas az érvelésed, bár érvelésnek nem is nevezném.

    Nem is értem, mi a fenének kell az ilyen agysérült embereknek bármit is bizonygatni, mikor ők úgyis eleve mindent jobban tudnak és mindenre megvan a kész cáfolatuk, ami így szól: "nem hiszem el".
  • Polemius
    #130
    "Na de pont ez a tény bizonyítja legjobban, hogy hamisítás történt. Minden felvétel egyazon forrásból származik, amit így konnyű volt hamisítani."

    Ha jól értem, lehetetlen eljutni a Holdig, de lehetséges mégis, ha azért akarnak oda jutni, hogy úgy csináljanak, mintha oda sikerült volna? (Oda kellett juttatni valamit, ami sugározza a "kamu felvételt".)

    Nekem ez kicsit baromságnak tűnik.
  • gothmog
    #129
    link.
    de azért te csak kérdezd meg. újra és újra. hátha attól, hogy sokszor mondod, egyszer csak igaz lesz.
  • NintendoGC
    #128
    Emberek állapodjunk meg egy dologban! SEMMI SEM LÉTEZIK, mert minden egy nagy átverés és kamuhalmaz. Mi sem létezünk! NINCS SEMMI!
  • NintendoGC
    #127
    torreadorz abszolút igazad van. De sajnos látni kell, hogy ma abban a korban élünk, mikor MINDENKI okosabb(nak hiszi magát) a másiknál.... és mikor divat már a VALÓSÁGOT is kamunak és összeesküvésnek vélni!

    Erre már tényleg nem tudom mit írhatok! Szánalom netovábbja! Éljen.. fantasztikus irányba menetel az emberiség ha hülyébbnél hülyébb emberek vannak!
  • gothmog
    #126
    lisztet, cementet, gipszport láttál-e már? hmm?
  • Sir Ny
    #125
    "Arról nem beszélve, hogy már korábban kiderült, hogy ti soha nem állitotok semmit csak mondtok, soha semmit nem tudtok bizonyitani, de ugyanezt elvárjátok a túloldalról, és ha a túloldal bebizonyit valamit akkor meg biztos mindenki egy nagy globális összeesküvés része... hülyegyerek..."
    mi? mármint én, én, és jómagam? kérlek szépen, én egyedül vagyok, és engem nem érdekel, hogy mit mondanak azok, akiknek MÉG rajtam kívül a hozzászólás szántad.
    nem tudom, hogy mivel foglalkoznak a NASA mérnökök, de nem hiszem, hogy a NASA mérnök pont a Hold porának a vizességével foglalkozik-e.
    mellesleg nem láttam a holdrasszállást bizonygatóktól sem érveket. leírják, hogy vizes a homok. erre mit válaszolnak? hogy az száraz, csak vizes hatása van. ebben hol az érv? jah, tudom már, biztos igaz, mert a NASA mérnökök mondták.
  • torreadorz
    #124
    "elég gyenge lett ez így, a saját igazunkat arra alapozni, hogy a másiknak nincs tapasztalata. neked sincs semmi tapasztalatod a témában, úgyhogy felesleges osztanod az észteket, az sg-nél mindenkinek egy halom van."

    Hát szerintem meg annyira nevetséges vagy hogy ez már fáj...
    Én arra alapozok amit azok mondtak akik jártak a Holdon, aki tervezték az egészet, magyarán képzett űrhajósokra, mérnökök tizezreire, akiknek ez a szakterülete. Ha én azt mondom hogy a háromszög belső szögeinek összege 180 fok, akkor sem magamra alapozok, hanem azokra a tudosokra akik ezt bebizonyitották.

    Ha te bármi mást állitasz, akkor vagy vezess le egy helyes bizonyitást róla (volt aki megtette lásd. pl Bolyai és el is ismerték) vagy mutasd meg azt a szakembert aki bebizonyitja hogy nem igy van. De ilyen te nem tudsz mutatni.
    Szóval amikor a NASA mérnökei az állitják hogy ez igy vagy úgy lehetséges (akik egész életükben ezen dolgoztak, ezt tanulták), majd jön gipsz jakab mucsaröcsögéről 8 általánossal és közli hogy szerinte meg a Holdon máshogy kéne kinézni az égnek akkor hagy adjak már egy kicsit többet a mérnökök szavaira...

    Arról nem beszélve, hogy már korábban kiderült, hogy ti soha nem állitotok semmit csak mondtok, soha semmit nem tudtok bizonyitani, de ugyanezt elvárjátok a túloldalról, és ha a túloldal bebizonyit valamit akkor meg biztos mindenki egy nagy globális összeesküvés része... hülyegyerek...
  • kvp
    #123
    En csak azt nem ertem miert a regi tv-s felvetelekbol akarjak osszerakni az egeszet, amikor az ausztral honeysuckle creek-i radiotavcso egyik mernoke a kontroll kepernyorol felvette filmre az egeszet es ez az anyag elerheto a halon is, mivel par eve digitalizaltak. Az altalam emlitett felvetel jobb minosegu, mivel:
    -ok vettek a jeleket, tehat nalluk volt a legjobb a jel minosege
    -nem hasznaltak jelkonvertert, mivel a konvertalast a nasa vegezte az altaluk atkuldott jel alapjan
    -filmes felvetel, tehat sokkal jobb minosegu mint a korabeli tv adasok
    -kozvetlenul a kontroll monitorrol keszult a film, ami miatt sokkal elesebb, vilagosabb es reszletgazdagabb mint ami a nasa fele atjutott a 3 atjatszoallomason at es nagysagrendekkel jobb, mint amit a nasa a tv-k fele tovabbkuldott (mivel a nasa egy sima tv kameraval vett egy hasonlo kontroll monitort)

    Es hogy hogyan maradt meg a felvetel akkor amikor a nasa elvesztette a sajatjat es az ausztral radiotavcsovet is lebontottak? A szoban forgo mernok egyszeruen eltette a sajat home video-i kozze...

    http://www.honeysucklecreek.net/dvds/dvd2.html
  • Sir Ny
    #122
    "Ne felestjétek el, hogy kis túlzással ma két ember zsebébe gyömöszöl 32GB-os pendrive-on az akkori összes anyag elfér amit épületekben tároltak..."
    hát eléggé nagy túlzással. sőt, nagyon nagy túlzással. szerintem ha két ember az összes adatot 32GB-s pendrájvokra rakná, akkor nem férne el a zsebükben, annyi lenne.
  • Sir Ny
    #121
    "Egyébként a kedvencem az, hogy olyan emberek mondják meg hogy a Holdon hogy kéne kinézni az ürruhának, hogy kéne látszódnia a csillagoknak, milyennek kéne lennie az lépésnyomoknak, akik még a büdös életben nem jártak a Holdon, de még csak űrhajósok sem voltak, sőt még csak sem űrruhát sem űrhajót nem láttak, de ők felvértezve tizenhat évükkel máris megmondják a tutit."
    elég gyenge lett ez így, a saját igazunkat arra alapozni, hogy a másiknak nincs tapasztalata. neked sincs semmi tapasztalatod a témában, úgyhogy felesleges osztanod az észteket, az sg-nél mindenkinek egy halom van.
  • torreadorz
    #120
    Épp az előbb néztem az egyik holdraszállós képet, és azon gondolkoztam, hogy valószinüleg egy tucatnyi mérnök dolgozott azon a problémán hogy a zászló úgy nézzen ki mintha lobogna és ha élnek még akkor valószinüleg a fejüket fogják (vagy forognak a sirjukban) amikor látják hogy az utókor szerint pont ezért kamu a holdraszállás.

    Egyébként a kedvencem az, hogy olyan emberek mondják meg hogy a Holdon hogy kéne kinézni az ürruhának, hogy kéne látszódnia a csillagoknak, milyennek kéne lennie az lépésnyomoknak, akik még a büdös életben nem jártak a Holdon, de még csak űrhajósok sem voltak, sőt még csak sem űrruhát sem űrhajót nem láttak, de ők felvértezve tizenhat évükkel máris megmondják a tutit.
  • KillerBee
    #119
    "Mellesleg attól, hogy a NASA-nak nincs meg, másnak megvan. Akkor meg hol a gond? Ugyanazt vették fel, amit a NASA."

    Na de pont ez a tény bizonyítja legjobban, hogy hamisítás történt. Minden felvétel egyazon forrásból származik, amit így konnyű volt hamisítani. Bezzeg ha még 10 újságírócsapat - 10 független forrás - filmezte volna a Hold felszínéről az Apollo 11 leszállását, akkor talán elhinnék. - Hoppá, de akkor nem az Apollo 11 lett volna az első...

    Bár akkor meg a média összeesküvéséről beszélnének.
  • gothmog
    #118
    Tudhatnád már, arra semmilyen bizonyíték nem elég jó. Ha néhányukat elviszed a holdra, hogy a saját szemükkel lássák, a többi arra simán rámondja, hogy azoknak is betömted a száját pénzzel, hogy kussoljanak az igazságról. Hiszen ők tudják, hogy a holdra lehetetlen eljutni. (Van Allen-öv, a szent grál, ugye) Bármely tetszőleges bizonyíték, (a fotók jpg-tömörítési hibáival bezárólag) csakis a hoax igazolására lehet elég jó.
  • gothmog
    #117
    Elég alaposan összetúrták a felszínt, mire az összes kísérleti eszközt beállították. Szóval nem egy sor lábnyomról van szó.
  • Molnibalage
    #116
    Ebben sem tudom mi a meglepő. Az Aranybulla milyen fontos dokumentum? Mégis elveszett elég tekinténlyes része az eredetinek. Akkoriban nem olyan adattömeggel dolgoztak. Igaz, hogy régben volt, de az időarányosság szembállítható azzal az iszonyatos adattömeggel, ami a NASA-nál akkorban képződőtt.


    Ne felestjétek el, hogy kis túlzással ma két ember zsebébe gyömöszöl 32GB-os pendrive-on az akkori összes anyag elfér amit épületekben tároltak...

    Az A-13 sem érdekelt senkit a balesetéig. Akkor egyáltalán nem tűnt fontosnak, hogy meg kell ezeket őrizni, mert akkor még nem nagyon voltak moonhoaxerek. Meg nem volt Internet ahol a trógerságaikat leírhatták. Mellesleg attól, hogy a NASA-nak nincs meg, másnak megvan. Akkor meg hol a gond? Ugyanazt vették fel, amit a NASA.
  • Molnibalage
    #115
    Majd, ha a nagyobb felbontású fotón még jobban látszik, akkor is csak kekeckedni fogsz? Eszemfaszom megáll. Mennyi bizonyíték kell még, hogy bizonyítottnak lássátok?

    Érdekes módon, most senkinek nincs problémája az árnyékokkal... Csak nem lejárt a lemez?
  • Molnibalage
    #114
    Márpedig igenis látható. Hasolnó dolgokat hasonló felbontásban a Földet pásztázó holdak is látnak. Pl. jellegzetes állatok által használt csapásokat, stb.
  • gothmog
    #113
    válasz
  • gothmog
    #112
    hmmm, ejnye, nahát, öööö...
  • Garga Pitic #111
    Nem maguk a lábnyomok, hanem inkább a fölrugdalt por látszik.
    A felszínen készült képeken is látszik, hogy amerre jártak, a csapás mellett méter szélességben más árnyalatú a talaj.
    Plusz a 14-en volt náluk egy kézikocsi, az is hagyott nyomokat, kb mint két ember.
  • savior
    #110
    nagyon hiheto, hogy ilyen tavolsagu kepen latszanak a labnyomok. marcsak azert is, mert az a szurke csik majdnem olyan vastag, mint a leszalloegyseg.
  • teddybear
    #109
    Néhány fotó, a Lunar Reconnaissance Orbiter jóvoltából.

    Először is az Eagle, mármint ami a Holdon maradt belőle:


    Másodikként pedig az Apolló-14 Leszállókörzete. Az a szürke csík, ami a leszállóegység maradványától vezet a kép bal oldala felé, az az ürhajósok lábnyomai.

  • Tetsuo
    #108
    A holdraszallas-hoax olyan ostobasag, mint az, h :
    "A NASA elvesztette a történelmi eseményt megörökítő eredeti videoszalagokat".

    A cikkben, a tobbi mondat az mind kitolto.. egyedul a fenti mondat a lenyeges..
  • netperformer
    #107
    lol, amikor megláttam a cikket, egyből arra gondoltam, hogy "nocsak, újraforgatják a holdraszállást?" xD
  • NintendoGC
    #106
    A lényeg....

    Az emberi ostobaság és hülyeség ha fájna... páran már nem élnének!
  • moikboy
    #105
    Ez nem lehet szgép által generált álomvilág, mert mi értelme lenne annak, hogy a számítógép által mutatott álmomban, egy - a számítógép vezérelte - fórumon olyan hozzászólást olvasok, melynek tartalma rádöbbent arra, hogy ez tulajdonképpen egy álomvilág?

    Vagy talán épp ezt akarja elhitetni velem!!!
  • NintendoGC
    #104
    Adam II ... óriási ez az írás!

    Am igen... szerintem sem létezik semmi ezen a világon... sőt a világ sem létezik, semmi sem létezik. Minden csak kamu. Számítógép által generált álomvilág, mint a Mátrix.

    Hisz mindannyian tudjuk, hogy világháborúk sem voltak, holokauszt sem volt. A kommunistákra két magyarázat is áll:
    1. Vagy teljesen jó szándékú és aranyos népek voltak, csak nem értették meg nagyszerűségüket az emberek.
    2. Ők sem léteztek, valamint a kommunizmus - mint eszme - sohasem volt. Ugyan ez igaz a nácizmusra is!
    Azt mondják óriási vizi élőlények élnek a Föld nevű bolygó óceánaiban... melyeket bálnának neveznek? KAMUUUU!
    Először is ... olyan, hogy Föld NINCS! Második ebből következik, ha Föld nincs óceánok sincsenek... akkor az a vizi lény sem létezhet, amit bálnának hívnak. Semmi sincs. Mindenki a maga álomvilágát alussza és semmi sem valódi. Sőt, olyan, hogy álomvilág... nos természetesen ilyen sem létezik!
  • Adam II
    #103
    Sosem járt ember a Holdon. Zsidó hazugság az egész mint minden. A Föld lapos, a repülőgépek a fekete mágia segítségével képesek repülni és a kondenzcsík amit húznak valójában mérgező anyag amit azért szórnak szét az atmoszférában, hogy az emberek rákot kapjanak, az idegenek már rég köztünk vannak csak a kormány eltitkolja mert ők maguk is azok, folyamatosan meg vagyunk figyelve már azelőtt tudják mit akarsz begépelni az SG fórum topikjaiba hozzászólásként mielőtt te, a TV-ben csakis hazugságokat mondanak mert az egész média az irányításuk alatt áll és csak mi okos, színvonalas fórumozók tudjuk az igazságot és bátran fel merjük vállalni az igazságot. Mindenki hülye aki ellent mond nekünk mert csakis nekünk lehet igazunk. Mi nem tévedhetünk hiszen egy olyan álláspontot képviselünk amit a többség elfogad és nyilvánvaló, hogy a többség birka és könnyen átverhető, különben is amerikaiak állítják, hogy leszálltak a Holdra és ők ugyebár hamburgerzabálók kövér disznók ez által természetesen túl hülyék az ilyesmihez és kitűzött céljuk, hogy átverjék a világot többek között az az olajért ami fogyóban van de egyenlőre nem akarják a meglévő benzinnel működő motorokat helyettesíteni a Nikola Tesla által épített gyufáskatulya méretű motorjával ami örökké képes működni üzemanyag nélkül mert akkor tönkremenne a sok olajmágnás. A globális felmelegedést a 'weather control' nevű fegyver okozza ami tönkreteszi az európai mezőgazdaságot, mert a Freemasonok és a Rothchild vérvonal tagjai itt akraják megvalósítani cionista terveiket de előbb el kell takarítaniuk minket az útból, ők valójában alakváltozató hüllőemberek a negyedik dimenzióból és ők voltak a Szabadkőművesek is, Michael Jackson, Farrah Fawcett és Billy Mays azért haltak meg mert tudták mi folyik a háttérben és figyelmeztetni akartak minket. Írok is egy könyvet minderről, hogy a jövő generációi is megtudják mi az igazság és írhassanak olyan csodálatos postokat mint amiket ebben a topicban láttam. Büszke lennék rá ha végre felnyitnám az emberiség szemét és azt tartanák igazságnak amit én hiszek és szeretném, hogy igaznak tartsanak.
    Most sitnem kell mert két fekete ruhás, napszemüveges pasas épp most csengetett azt hiszem FedExesek és végre meghozták a fleshlightomat...csak anyám meg ne lássa.
  • mrzool
    #102
    Felteszem amerikai államolgár és adófizető vagy, hogy ilyen kérdések érdekelnek egy amerikai kormányhivatal belső működésével kapcsolatban. Javaslom ebben az esetben keresd fel az államod megválasztott szenátorának a hivatalát, és tedd fel újra a kérdéseidet.
  • osztmivan
    #101
    akkor a topikban a 3. vagy 4. nem off:

    - ki a felelős az ilyen "fontos" dokumentumok megsemmisítéséért, mikor lesz a felelősségrevonás
    - miket sikerült még eltüntetniük
    - mennyit spóroltak a párszáz szalag "újrahasznosításával"
    - mennyire lesz hiteles ez a "dokumentumfilm", amikor bevallottan töredékekből építik fel
    amíg ezekre nem válaszolnak az ilyen híranyagokban, addig olyan hiteles a náza, mint a holdraszállás