754
avagy a bűnözők.
  • immovable
    #634
    Te túl jószívű vagy. :)
  • Bala10
    #633
  • SigS
    #632
    Bye
  • SigS
    #631
    Évszazadokkal visszanyúló probléma amit jelenleg képtelenek megoldani a politikusok( nem is akarjak szvsz..)

    Megoldás:

    1. Deportálás egy lakatlan szigetre
    2. Haszonállatokból 1-1 párt
    3. Takarmánynövényeket
    4. Géppuskafészkeket a dezertőrök ellen

    Aztán lehet önnállóan "békében" élni...
  • Fujiryu
    #630
    Üdv itt is a BF2-es nyomiknak.Ahogy látom a kedvenc témátok kapott egy topikot :)
  • Braveheart
    #629
    Köszi... úgy látszik a mai meló kicsit megviselt...
  • Zerénd
    #628
    Javítanálak! Nem ők Magyarország egyetlen fő problémája.

  • Braveheart
    #627
    Remélem ügyvéd sem vagy...
    És nem azt mondtam, hogy nem ők adják a többséget a bv-kben. De az túlzás, hogy csak ők vannak ott...
    Rengeteg ideig én is ott fikáztam őket ahol csak tudtam. De rájöttem hgoy attól nem lesz jobb.
    Ráadásul náluk az már lassan alapkövetelmény, hogy büntetve legyen. Olyan mint "nálunk" az érettségi. Ők így lesznek érettek.
    De akkor sem az a megoldás, hogy kiírtsák őket. Nem ők Mo. fő problémái...
  • Zerénd
    #626
    Ja. Rab vagyok saját hazámban!
  • donatus13
    #625
    pszichológus is lehet...
  • jackcsabi
    #624
    Rab vagy?:)
  • Zerénd
    #623
    Na figyi! Börtönök lakói többségét igen is a romák adják ki! Oszt van más náció is. ORFK honlapján nem egy távolkeleti fazont köröznek, ergo azok is vannak már. Magyar? Elismerem, azok is vannak szép számmal.
    Egyébként a munkám miatt voltam nem egy börtönbe. És smasszer sem vagyok. :P
  • Braveheart
    #622
    Jó, lehet... de én se a hasamra csaptam mikor mondtam hogy nem csak ők vannak börtönben...
  • Bala10
    #621
    :D
  • andersh
    #620
    ha így is van, az is durva mert Magyarország felnőtt lakosságának fele (még) nem cigány.
  • Zerénd
    #619
    Juj de tévedsz most!
  • Braveheart
    #618
    Látszik, hogy nem voltál még börtönben... Akár mint látogató sem.
  • Zerénd
    #617
    Remélem igazad lesz, és elmenekülnek majd Madagaszkárra.
  • Zerénd
    #616
    Végülis igazad van, hisz a börtönökben fele fele arányban van cigány és roma. Vagy tévedek?
  • andersh
    #615
    A magyarokat megölik, ugye?



    2006. október 15.:

    Szögi Lajos, 45 éves tanárt Olaszliszkán 5 és 13 éves lánya szeme láttára verték agyon.
    A brutális gyilkosság elkövetésével a rendőrség három olaszliszkai cigány férfit gyanúsít.
    A gyanúsítottak között van a cigány kisebbségi önkormányzat egyik, 2006 október elsején megválasztott képviselője is.



    2007. március:

    egy 26 éves cigány fiatalember Polgáron alaposan leitta magát a szociális segély fölvételét követően, majd ordítozva hazafelé

    indult. Egy útkereszteződésnél ráordított egy idős kerékpárosra, ám az nem állt meg. A cigány fiatalember utánaszaladt, lerántotta a bicikliről, és többször fejberúgta. Az idős férfi belehalt sérüléseibe.



    2007. húsvét hétfő:

    Bakson egy 19 éves cigány fiatalember agyonverte és kirabolta a 99 éves Lajos Piroskát.



    2007. június 23.:

    egy 23 éves dunakeszi illetőségű cigány nő cigarettát kért egy idős asszonytól Újpesten, s mert nem kapott, dühében agyonszúrta a hölgyet.



    2007. június 24.:

    Ózdon egy 49 éves cigány férfi agyonvert és kirabolt egy 90 éves bácsit.



    2007. szeptember 27.:

    a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Piricsén három cigány fiatal agyonverte és kirabolta a település egyik kocsmárosát.



    2007. november 8.:

    Gyálon két cigány fiatal összerugdosott és kirabolt egy 103 éves nőt, aki csodával határos módon túlélte a brutális támadást.



    2007. november 11.:

    nem volt ilyen szerencséje annak a 93 éves asszonynak, akit Szalonnán vert agyon és rabolt ki egy cigány fiú.



    2007. november 18.:

    Gadnán egy 88 éves nénit erőszakolt meg és rabolt ki egy 21 éves cigány fiatal. A gyilkos ezen felül összeszurkálta áldozatát,

    kinyomta a szemét, baltával széthasította a fejét és levágta a lábát. Megélhetési bűnözés?



    2007. december 8.:

    a mátészalkai Luca Bisztró tulajdonosa zárórakor már nem akart kiszolgálni egy részeg cigány férfit, aki ezért telefonon odahívta barátait. A baseballütőkkel érkező banda leütötte a kocsmárost, vasvillát döftek bele, majd szétverték az ivót és a tulajdonos autóját is.



    2008. február 6.:

    Tarnabodon három cigány fiatal - hosszabb ideje tartó fenyegetőzés és többszöri fosztogatás után - agyonverte és kirabolta a 67 éves Balogh Lászlót.



    2008. február 22.:

    Jászberényben egy 85 éves asszonyt vert agyon és rabolt ki egy 32 éves cigány férfi.



    2008. február 22.:

    Mátraszőlősön egy ágyhoz kötött bácsit rabolt ki egy cigány fiatal, aki rágyújtotta az ágyneműt a magatehetetlen idős emberre.



    2008. február 23.:

    Tarnaörsön egy 80 éves asszonyt erőszakolt meg és rabolt ki egy 20 éves cigány fiatal.



    2008. február 23.:

    Nyírvasváriban két cigány tört be egy idős asszony házába, fojtogatták, megkötözték, majd kirabolták.



    2008. március 10.:

    Gyöngyösön egy cigány család brutálisan összevert egy doktornőt a városi kórházban, mert nem akarta befektetni a család egyik nőtagját az intézménybe, hanem járóbetegszakrendelésre küldte.



    2008. március 14.:

    3.200 forintért kellett meghalnia annak a 74 éves ceglédi néninek, akit saját tanyáján ölt meg és rabolt ki két cigány férfi.



    2008. március 19.:

    Tornyospálcán két cigány fiatal betört egy 54 éves asszonyhoz, megverték és megerőszakolták.



    2008. március 22.:

    Hajóson egy 37 éves cigány férfi betört egy 59 éves asszony házába, megverte, majd elrabolta arany ékszereit.



    2008. április 11.:

    Jászladányban egy 47 éves önkormányzati dolgozót szúrt nyakon egy törött pohárral egy cigány férfi, mivel úgy vélte, a

    helyhatóság nem foglalkozik kellő odafigyeléssel személyével.



    2008. április 16.:

    Somogyzsitfán egy 77 éves asszonyt gyilkoltak meg és raboltak ki cigány fiatalok.



    2008. április 19.:

    Vásárosnaményban két cigány fiatal agyonvert és kirabolt egy 69 éves férfit.



    2008, április 19.:

    Kiskunhalason egy 34 éves cigány férfi betört egy 52 éves asszonyhoz, brutálisan megverte és kirabolta.



    2008. április 22.:

    a Somogy megyei Öreglak-Barátihegyen két cigány férfi vasvillával támadt egy juhászra, mert annak birkái az út mentén

    legelésztek, és ez zavarta a támadókat.



    2008. május 2.:

    Hajdúhadházon a bocskaikerti vasútállomás közelében öt cigány fiatal rabolt ki egy idős hölgyet.



    2008. május 4.:

    ugyanez a banda brutálisan megvert és kirabolt egy 67 éves asszonyt, majd a bűncselekmény után alig egy órával egy kerékpárost hagytak helyben és fosztottak ki.



    2008. május 6.:

    Dormándon egy cigány nő fojtogatta gyermekei tanárnőjét, mert az rászólt a tanulókra.





    !!!!!!!!!És a legutóbbi undorító aljas eset!!!!!!:



    2008. november 23.:

    Kiskunlacházán egy 14 éves kislányt este hazafele menet megtámadott 6 cigány, megerőszakolták, majd megyilkolták, és a meztelen holttestét az út mellé hajították.





    Szerinted sincs cigánybűnözés???



    Azokért a halottakért, akiket ilyen aljas módon meggyilkoltak, az "Állatnak" sem nevezhető gyilkosok, kérlek küldd tovább ezt a levelet. Ébredjetek magyarok! A saját hazátokban gyilkolnak le titeket!!!
  • Braveheart
    #614
    Sose fognak sztem teljesen beilleszkedni. De Magyarország se fog sokáig így élni, ha így folytatjuk... (folytatják)
  • Nyugis
    #613
    Nálunk miért nem szigorítják így meg ezeknek az organizmusoknak a támogatását? Ők megtehetik mi miért nem tesszük meg? a GYED a GYES stb csökkentése helyett?
  • Braveheart
    #612
    Hidd el, ismerem őket. És megvetik azokat, akik a "bűnöző romák".

    Én sem tudom letagadni, hogy van bennem egy kis előítélet. De a magyarok közt is van akkora f.szparaszt, hogy meglepődnétek...
  • Bala10
    #611
    ezen el lehet gondolkodni! idézem az egyik itt lévő kollégát:


    http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/

    Ez duurva: http://www.reikilap.hu/
  • Zerénd
    #610
    Mégis hány száz év kell ezeknek még a beilleszkedéshez he?
  • Nyugis
    #609

    Újra boltot fosztogattak a szlovákiai romák
    2004. február 24.


    INDEX/MTI



    Ismét kifosztottak egy boltot a szlovákiai romák. Tőketerebes központjából a rendőrségnek kellett kiszorítania több száz embert. Rudolf Schuster államfő szerint Szlovákiában a helyzet radikalizálódik és veszélyesre fordulhat a szociális segélyek megszigorítása után.



    Háromszáz-négyszáz roma gyűlt össze hétfő este a szlovákiai Tőketerebes központjában, ahonnan rendbontás miatt a rendőrség kiszorította a tömeget, mert azt feltételezte, hogy a romák ismét üzleteket akarnak fosztogatni. Az akció során a romák köveket és palackokat dobáltak a rendőrökre, több kirakatot és ablakot betörtek, két rendőrjárműben kárt tettek, két rendőrt pedig megsebesítettek.



    Megerősített járőrszolgálattal

    Azt követően, hogy a szociális törvények megszigorítása miatt februárban a rászorultak a korábbinál lényegesen kevesebb állami segélyt kaptak, a múlt héten élelmiszerüzleteket kezdtek fosztogatni a romák. A jelek szerint az esetek elharapódzanak, ezért a rendőrség megerősített járőrszolgálattal figyeli a nagy roma lélekszámú településeket.

    A tőketerebesi romák kora este kezdtek gyülekezni a város központjában, ahol üvegpalackokkal dobálóztak és kirakatokban, rendőrautókban tettek kárt. A rendőrség megerősített erőkkel a rendbontókat kiszorította a város peremére.

    A helyzet radikalizálódhat

    A belügyminiszter szóvivője, Boris Azaltovic a történtekről este elmondta, hogy a rendőrség a nem engedélyezett gyülekezés esetében törvényes módon cselekedett és több embert előállított, köztük a gyülekezés szervezőit is. Hétfő éjfélkor érkezett jelentés szerint az incidensben két rendőr megsebesült, a rendőrség körbevette a három-négyezer romának otthont adó városrészt, egy élelmiszerboltot azonban ennek ellenére is kifosztottak.

    A belügyminiszter nyugodt

    Vladimir Palko, szlovák belügyminiszter azonnal Kelet-Szlovákiába utazott, hogy személyesen tájékozódjon a kialakult helyzetről. A történtek ellenére Ludovít Kaník munkaügyi miniszter és belügyes kollégája nyugodtságot mutatott, véleményük szerint a helyzet nem kritikus - írja a The Slovak Spectacor.

    A munkaügyi miniszter egyetértett azokkal az elemzőkkel, akik szerint a "hitelcápák" állnak a zavargások mögött, ugyanis a szociális törvények megszigorítása miatt az uzsorások elveszítették bevételeik nagy részét, és most roma ügyfeleiket "zsarolják" kintlevőségeik behajtása érdekében.

    A munkaügyi minisztérium olyan munkavállalást ösztönző terveket vázolt fel, melyek a szigorítások előtti segélyezéshez hasonló jövedelmet biztosítanának a munkába álló romáknak. A minisztérium kész másfélszeresére növelni a munkát vállalók támogatását, hogy kellő motivációt adjon az állástalanoknak.

    Az államfő aggasztónak tartja



    Érthető és kiszámítható politikai magatartásra, a belpolitikai helyzet stabilizálására szólította fel a szlovák kormányt Rudolf Schuster államfő kedden reggel felhívásában, amelyben rámutatott: az országban kialakult szociális feszültségek zavargásokkal fenyegetnek. Schuster arra reagált, hogy "válaszul" a szociális segélyek odaítélésnek megszigorítására a roma lakosság egyes keleti településeken napok óta élelmiszerboltokat fosztogat.

    Az államfő aggasztónak tartja, hogy a számszerű kisebbségben kormányzó és a független képviselők szavazataira támaszkodó kabinet egyes tagjai a "politikai kufárkodással" kísérleteznek. Intelmei szerint ez ugyanúgy megengedhetetlen, mint a kialakuló helyzet súlyosságának alábecsülése. Az elnök a szociális megszigorítások miatt nehéz helyzetbe került polgárokat arra kérte: addig is, amíg a kormány megteszi a lépéseket az állami segélyek megnyirbálásnak ellensúlyozására, tartózkodjanak a közrendet veszélyeztető magatartástól.

    "Enni kell"

    Az ország legszegényebb és legsúlyosabb munkanélküliséggel küzdő keleti régióiban a múlt héten kezdődött el az élelmiszerboltok fosztogatása. A romák így reagáltak arra, hogy az új szociális törvények értelmében februárban már sokkal kevesebb állami segélyt kaptak kézhez, mint a korábbi években.

    "Enni kell" - hangoztatják és megrohamozzák az üzleteket, közben a kormány munka- és szociális tárcavezetőjének lemondását követelik. Kormányzati részről több olyan utalás is elhangzott, hogy a romák nem élelmiszert, hanem főként szeszes italokat és cigarettát visznek el az üzletekből. A roma szervezetek ezt cáfolják.

    A tőketerebesi zavargás az érintett romák közlései szerint spontán módon, azzal kezdődött, hogy hírét vették: egy soraikból származó testvérpár bement egy élelmiszerboltba, kosarukat megrakták élelmiszerrel, majd fizetés nélkül távoztak, mondván, hogy a számlájukat Kaník miniszter fogja majd kiegyenlíteni. A hír hallatán többek hasonló "bevásárlásra" indultak, és így verődtek össze a város központjában, ahonnan a rendőrség kiszorította őket.
  • DeerHunter01
    #608
    mi mit nem akarunk igazán?
    a magyar adófizetők tartják el.
    ők nem akarják ,ez nem rajtunk múlik.
    nem mi rabolunk,gyilkolunk mindennap.
  • 94mike
    #607
    xddd jól álcázzák:D igy barátok lessznek,és szépen a házadbol fognak már dolgok el tünnixd
  • andersh
    #606
    "Van köztük rendes, ez is igaz. Többet ismerek."

    Lehet nem ismered őket eléggé?
  • Braveheart
    #605
    Munkámból adódóan sokszor találkozom romákkal. Bár írhatnám cigányoknak is őket, mivel van egy ún. Cigány kisebbségi Önkormányzat nevű intézmény...
    Van köztük rendes, ez is igaz. Többet ismerek. És az is igaz, hogy arányaiban több köztük a bűnöző, mint a magyarok közt.
    De az tuti, hogy az erőszak erőszakot szül... Az a baj, hogy nehezen illeszkednek be, és se ők, se mi (magyarok) nem akarjuk igazán, hogy beilleszkedjenek. Sokkal nagyobb változások kellenek a helyzet javulásához, nem elég, hogy évente X-el több rendőrt vesznek fel...
    Ja és tuti zárják majd a topicot.
  • Hellsing47
    #604
    nem kötelező már az 1éves reg
    legalábbis én már láttam 1évnél "fiatalabb" házigazdát
  • Nyugis
    #603
    ezen el lehet gondolkodni! idézem az egyik itt lévő kollégát:

    Ha cigánynak lenni hungarikum, ha zsidónak lenni jó, ha melegnek lenni büszkeség akkor MAGYARNAK lenni miért rasszizmus ?
    „Meglio Fascista che froci"
  • Dobronski
    #602
    Fuck...amúgy már 600:D
  • Bala10
    #601
    nem... de 1 dolog már teljesült a feltételekből, mégpedig az 500hsz. :D már csak az 1 éves regre kell várni :)
  • Dobronski
    #600
    Lol,az nem elég,hogy én indítottam a topikot?
  • Frosty01
    #599
    igen... és az a szörnyü hogy ez csak fajul tovább és tovább. és azok akik ez ellen felszólalnak azok rögtön neonácinak és/vagy rasszistának vannak bélyegezve :|

    egy ismerősömtől kaptam meg nem olyan rég ezt a nemes jelzőt pedig én még nem is vagyok olyan elborult állat mint itt jónéhányan (és ő se cigány)
  • Unreal1942
    #598
    Gondolod? Mert akkor nyitok egyed Zsidók néven
  • Falcon87
    #597
    A modiknak kell szólni :D:D
  • Bala10
    #596
    megnyugodtam, hogy nem csak én látom így
  • Bala10
    #595
    ha házigazda leszel, vagy ha megkérsz egy modit.

    de egyikre sem lesz sok esély.