754
avagy a bűnözők.
  • trident
    #594
    Nem támadás vagy flém, de ugyanazt teszed mint mainstream média és a pc belpolitika.
    Kijelented, hogy ez is csak csak burkolt rasszizmus (s a többi innentől le van szarva hiszen hát ettől el kell határolódni).

    Vita, érvek vagy diskurzus helyett a problémát félresöpörve a személyek gondolkodásmódját, véleményét, meglátását támadod (vagy olyanra utalsz amiről nincs szó).

    Az elmúlt éveknek (de mondhatjuk évtizedeknek) ez is egy rákfenéje volt. Azért is tartunk itt.
  • HUmanHunter
    #593
    honnan tudod, még megmaradhat a topic
  • Unreal1942
    #592
    Nem is nagyon lesz szükség rá itt
  • Dobronski
    #591
    Bocs,de hogy kell berakni a képet bannernak?Még nem volt topikom :/
  • andersh
    #590
    nem, valószínűbb h ő egy cigány
  • Dobronski
    #589
    Te egy GYÖKÉR vagy,remélem egyszer jól seggbebasznak a kancigányok.
  • Zerénd
    #588
    Nesztek
  • Apus
    #587
    balogtibi-e vaty?
  • Dean Winchester
    #586
    sztem ebből a topikból hamarabb rálehet jönni a topic lényegére :D
  • Ben007
    #585
    majdnem szétvertem a monitort
  • Apus
    #584
    rajkártya kollekció rokz :D
  • Ben007
    #583
    megbízható cigány csak egyféle képen lehet találni ha húszan vagytok és fegyvert nyomtok a fejéhez (neeem ááá nem utálom a CIGÁNYOKAT)
  • Szolnokboy1
    #582
    ADSDA:SD:AS:D:ASD:AS:D:ASD
  • 0Fritz0
    #581
    Banner?
  • veszelka
    #580
    a házkutatás videója érdekesebb.

    bemegy a házba a rendőr, körbenéz, majd hirtelen megszállta az ihlet, és odamegy a porszívóhoz, lám, abban van az összes bizonyíték. érdekes...
  • Ben007
    #579
    hát nem tudom össze lennék zárva egy cigánnyal meg egy vadász puskával nem lőném le (inkább agyon verném a puskatussal)
  • pyrohun #578
    2 F-fel írja, fail :)
  • csm
    #577
    ez ígyvan...a fogyisrácot a cigányok keverték bele,hogy majd valaki elvigye a balhét és el is vitte... anno 4-5 DNS- mintát találtak a lányon,mosthogy rákenték egy fehérre a balhét,hirtelen a többi DNS-mintáról szót sem ejtenek... hogy miért? ezt sztem mindenki tudja
  • Zerénd
    #576
    Csak még nem emelkedett jogerőre.
  • Tinman #575
    Vótmá?


    Bannerba?
  • Szabi84
    #574
  • HUmanHunter
    #573
    múlthét csütörtökön jogerősen megszüntették. ....
  • banok
    #572
    én is azt várom mikor törlik ezt a topikot....
  • snowkid16
    #571
    Hát, én levontam a megfelelő következtetést róluk...
    Sulimba is járnak...félek elmenni az osztály előtt. :S
    Hál' Istennek nálunk kemény igazgatónő van :) Nem babusgatja őket, sőt még egy kicsit jobban meg is szorongatja. Most is jönni akart még két purdé, mert az ő utcájuk a mi sulinkhoz tartozik (erre, a válasz...Nem, beteltek az első osztályok).
    Szomszédban van egy cigány gazda, cigány munkásokkal. A háznak az alapja 20 cm... Össze is szűrte a levet édesapámmal, hogy a cigány lebontotta a falat, és hogy azt apámnak kell megcsináltatnia... Ott fenyegette, hogy elvágom a torkodat, meg irigykedsz rám stb, mert ő cigány. Apa bedühödött és úgy lebaxta a cigány, olyan hangon, hogy nem szól hozzá azóta :). Pedig ott voltak a cigány dolgozók (de ők is utálják azt a cigót)
    A politikusokat pedig elköltöztetném egy-egy cigány sorba, a lakókat az ő házukba. Szabad utat adnék nekik, hadd díboljanak :).
    Az meg külön Comedy Tv, mikor van a tévésriport a cigánysoron. Anya a cigivel a szájában, egy purgyé a kezében, hat másik a háta mögött, apuka "magyarázza" a történteket, hátul pedig a többi "jó madár".
    Kolompár Orbán bácsi: "Többen is láttak egy BMX (!) ötöst a faluban... Értelmes, ugye? :D
    Édesapám majd kidolgozza magát, hogy meglegyen minden a tevéremmel együtt (bár ő már állatorvos, el tudja tartani magát, de még gyengék a "szárnyai"). Én még csak ált. iskolába járok. Nekem fizetni kell a könyveket, a ruháztatást, az ennivalót. Arról nem is beszélve, hogy szegény édesanyám megint beteg lett -súlyos- és a qrva állam meg csak emeli a gyógyszer árakat. Én is elakartam a nyáron menni dolgozni, csak még nem engednének :/.Mindig mondják, tanuljak rendesen, hogy ne nehezen kelljen élnem. Apa próbál annyit dolgozni (kárpitos cégvezető), hogy ne szenvedjek hiányt semmiben. A cigányok meg csinálnak 10 gyereket, megvan a "BMX" 5-ös. Otthon lógatják a lábukat, isznak- mulatoznak.
    A suliban a purgyék is olyan aggresszívak...Egyik megdobott direkt a labdával, és még neki állt feljebb, hogy: "Hülye magyar, álljá' mán arréb, elvágom a nyakadat. Volt vagy 120 cm...
    Cigánybűnözés van, aki ezt nem veszi észre, vagy vak, vagy dúsgazdag (és politikus).
    Még a gárdát is meg akarják szüntetni. Akkor mivan a mittudomén milyen Cigány önvédelem egyesülettel? (Valami ilyesmit is alapítottak, bocsánat ha elírtam).
    Mostmár kiírtam magamat.
  • Zerénd
    #570
    Hát tegyél! Ne a net mögül pofázz.
    Topik szerintem nem kellett volna.
  • kifli
    #569
    mikor a cigányokra rágyujtották a házat legelőször a cigányszervezert képviselője éert oda és teliszájból üvöltötte hogy rasszizmus és hasonlók, cigányokba egy dolog van az az összetartás, tudják hogy úgy ha csoportokban vannak sokkal jobban elérhetik a céljaikat könnyebben megfélemlíthetik az embereket, magyar gárdát meg fel akarják oszlatni ami egy vicc, és csak azért mert olyan helyeken vonultak fel ahol cigányok élnek, vicc az egész, hagyni kéne a gárdát úgy ahogy van, sőt még biztatni kéne őket, hogy védjék meg a magyarságot egy tetves néppel szemben
  • 94mike
    #568
    Én találkoztam egy meg bizható cigánnyal:) osztály társam.kivételesen a szüleiis suzukival járnak,nem a romáktol meg szokott autókkal^^ és ők tiszteségesen dolgoznak:O énse hittem. bár ő igaz csak fél cigány..bocsánat roma:D nehogy össze verjenekxD
  • Dean Winchester
    #567
    a cigányok után azok a következőek a rangsorban igen! Csak ők még nem mennek oda hozzád és fenyegetnek meg ,hogy ha nem adsz ezt meg azt akkor megverünk ,megkéselünk
  • Gerbill
    #566
    Szerintem a zsifikre gondolt:D
  • Dean Winchester
    #565
    a témához annyit..:
    ha egy cigány ver meg egy magyart nincs gond.
    ha egy magyar egy cigányt akkor mi mondanak egyből? kisebbség (cigány)ellenes,fasiszta ...
    álltalános suliban mondta az osztályfönök az osztályból 3 ember kap ösztöndíjat! (a jó tanulok)
    többiek és én is azt hittem,hogy a 3ból az egyik én leszek ...
    erre mi történt? ez a 3 ember azért kapta mert cigány és nekik kell az ösztöndíj :S kérdem én mivel különb egy cigány egy magyartól? magyarok közt nincsenek olyan családok akik rászorulnak?De van :(
    Csak a magyar gondolkozik a cigány meg arra sem képes, a munkáról nem is beszélve.Ezalatt mire is gondolok?Hát kérem nézzük meg melyik fajnál van több gyerek egy családban?(cigánynál 6-7 "kisgyerök(pulya)" magyaréknál kb 1-3 (persze van kivétel de döntő többségben kb ez az arány.
    Elég ha egy két tv-s hírt megnézünk és mit látunk 3 gyerek az anyja mellett egy a kezében a többi meg erre-arra.
    A gond az,hogy siránkoznak h nincs pénzük ill sok éhes szájat kell etetni.De kérdem én ha van 2 gyerek és szűkösen élnek akkor miért kell a 2 mellé még 3-4 gyereket szülni?
    a gyerekek után járó segély miatt ? jaaa igenn ,oké :)
    Ehhez idepasszol egy történet (röviden írom le);
    cím: cigány asszony segélyfelvétele
    -asszonyság megérkezik
    -áll a hosszú sor
    -értelemszerűen bedúródik az első helyre
    -a pénzkiadósnak a következőt mondja.:
    "siessen már mert kint vár a taxi"
    xD na ennyi vicc, röhej , kell a pénz de taxival megy a pénzért :D ááá

    Lejjebb valaki említett egy kifejezést: cigánymunka
    igen ez meg valóban azt jelenti,hogy összecsapott szar munka.Vagypedig megkell csinálni valamit 2 óra alatt akkor a roma állampolgárságú egyén meg elvégzi a 2 órás munkát körülbelül 6-8 óra alatt.

    lopás.: kik vezetik ezt a statot is? persze,hogy a cigány emberkék ha lop bünőz valaki annak 85%-a cigány!!!
    Régebbi műsorokban mi volt? keressük azt a kreolbőrü ... (na mondom ez már megint egy cigány jóember)
    nemrég volt vmi nagy balhé akkor még nem is tudtam,hogy cigányok voltak az elkövetők ... (de egyből gondoltam és sajnos mikor fény derült az elkövetők hovatartozására akkor nem kellett csalódnom a megérzésemben)

    ja igen és elnézést ha cigánynak mondjuk akkor meg mi vagyunk a szemetek mert sértő ez rájuk nézve( már megint védeni kell őket) nem cigányozhatunk!!! Roma szó sokkal szebb...

    Röviden ez lenne a véleményem...
    Mégegyszer mondom vannak kivételek de én körülbelül a döntő többségrő beszélek.
    egyébként valaki talákozott már megbízbató cigány emberrel?
  • jackcsabi
    #564
    Na és egyesek még védik öket...
  • tonyo9
    #563
    tehát
  • tonyo9
    #562
  • szucsy89
    #561
    múltkor a vonaton (este volt én egyedül voltam egy üres kabinban) odajött 2 cigány, pénzt kértek..tesókám adjál már adjál már 200ftot vonatjegyre kell...adtam nekik(mert hát ketten voltak mit lehet tenni, nem veretem meg magam) 400ftot..erre tesókám adjál már még 600at...adtam de mondtam h nincs több pénzem kell kajára stbstb...aztán elmentek, de megint visszajöttek...na akkor már kezdtem kicsit ideges lenni, de mivel akkor már volt 1-2ember a vonaton mondtam h nem adok...akkor nagy nehezen elmentek...

    előtte 2nappal fenyegették meg haveromat az éjszakain késsel a cigányok buliból hazafelé jövet...

    az a baj hogy ilyet én magyartól még SOHA nem hallottam hogy odamegy és előveszi a kést hogy adj pénzt vagy meghalsz...csak a cigánytól...én nemtom elhiszem h aki cigány és nem ilyen mint az itt felsoroltak rossz neki meg próbálja védeni őket de nagy általánosságban ha nézzük akkor sajna a fentebb említettek a helytállóak....
  • berlinboy6329
    #560
    Az is érdekes eset..Találtak vmi fogyit,akire rá lehet kenni..
  • Bala10
    #559
    de bocsi. a te, vagy az én családom miért nem ilyen? könnyű azt mondani, hogy mert a családja olyan. édesanyám hármunkat óvónői fizetésből nevelt fel, nem dúskáltunk, sőt. enni is alig volt mint, fizette ráadásul a megnövekedett lakáshitelt is/80-90-es évek ráadásul, szal az anyagi helyzetre nem lehet hivatkozni/... mégsem lettünk bűnözők. dolgoztam középiskola közben, néha helyett is.:) mégis törvénytisztelő, becsületes állampolgár vagyok.
  • Yoda001
    #558
    Horák Nóri RIP
    hirtelen mást nem tudok hozzászólni, mertmég kitiltana itt valaki, pedig elég alapos véleményem van róluk, ahogy mindenki másnak is :S
  • Frosty01
    #557
    :( gyökér haverjaimat tegnap nyúlta le egy büdös cigány cigivel :\

    a csáláddál fenyegetődzött remélem megdöglik mind.
  • Lacee
    #556
    A "véletlen" szót olyan értelemben használtam, hogy "történetesen". Lehet hogy félreérthető volt, akkor sorry.
    Szóval, leegyszerűsítve a vélemény: nem azért bűnöznek, mert roma származásóak, hanem mert olyan leszakadó/kirekesztett/mélyszegény helyzetben vannak, amilyenben. Ha én vagy te olyan körülmények között, olyan családban nőttünk volna fel, ki tudod jelenteni hogy biztosan nem lenne nagyobb a hajlandóságunk a bűnözésre, csak mert más génkészletünk van a cigányokhoz képest?
    Ismétlem, nem azt vitatom hogy sok cigány lop/megtámad embereket/akármi, hanem az okokat, _nem_az_etnikuma_miatt_.
    Azt nem tudom elfogadni, hogy bizonyos embercsoportok valamilyennek születnek.
    Ha viszont tényleg úgy van, ahogy mondod, és ezek eleve meghatározott dolgok, akkor valaki magyarázza el, hogy a közép-dunántúli fehér emberek milyenek, milyen viselkedés jellemző rájuk?
  • Lacee
    #555
    no igen, az a gond hogy sokaknak büdös a kétkezi munka, pedig abból azért akad mindig, ha kicsit is keresi az ember. Szemléletbeli változás kellene, de arra meg sajnos csak a gyerekeknél van esély :(