511
A titok - A vonzás törvénye
  • gyuri12
    #431
    :)
    Azzal a példával egyetértettem,amit írtál,ezt le is írtam. Személyes,csakis az adott embertől függő dolgokat el lehet vele érni.
    Azzal nem értek egyet,hogy az ilyen gondolkodással belehet vonzani pénzt, lottót lehet nyerni,stb. Ahhoz tenni is kell valamit,és azt a "tevést"(nem bírok jobban fogalmazni most,elnézést...) lehet felgyorsítani,megkönnyíteni. Remélem érthető,és bocsánat ha felidegesítettelek.
  • mila69en
    #430
    én sokszor belerúgok! nem az ágyba hanem a küszöbbe és attol függetlenül jó napom szokott lenni:) ugyanis reggel megiszom a kv-m addigra el is felejtem, hogy belerúgtam:)

    ember ez egy nyílt fórum a negatív kritikát is el kell fogadni ha ojan rohadt nagy egyet értés lenne na akkor nem lenne miről beszélgetni!

    komolytalan vagyok mert nem hiszek egy ekkora marhaságban?:D nem hinném! te rajtam röhögsz én meg rajtad:)
  • hunbasser
    #429
    az a baj,hogy sokan poénkodtok itt és kb csak annyiból éltek,amennyit itt olvastok a topikban,aztán meg kiforgatjátok a szavainkat.eléggé komolytalanok vagytok,ha nem hisztek benne,akkor nincs miről beszélni,nektek bizony itt nincs helyetek. nyilván én sem fogok bemenni olyan topikba írogatni,aminek a témájával nem értek egyet.
    vagy ennyire unatkoztok?
  • hunbasser
    #428
    igen,bizonyára faszság,egy 15 éves gyerek sokkal jobban tudja,mint mondjuk akik könyveket(!) írtak róla. és az is érdekes,hogy nem egy ember írta már le,nyilván az összes szenzációhajhász és csak lét akar ebből kivenni.nem szabad elfelejteni,hogy sikeres emberek írták azokat a könyveket,és szerintem ők tudják,hogy mi a siker,de ha már ők elérték,akkor miért ne osszák meg mással?

    egyébként mondok egy hétköznapi példát: az miért van,hogy ha reggel belerúgsz az ágyba és fáj a lábad,máris elbaszod az egész napod és hibát hibára halmozol? és közben ilyeneket gondolsz,hogy "na,ez a napom is szarul kezdődik" meg hogy "milyen rossz napom van" és a kedved egyenesen arányosan megy lefelé a közérzeteddel meg a napod sikerességével.viszont ha úgy kelsz fel,hogy süt a nap,a madarak csiripelnek,te meg boldogan felkelsz és vidám vagy,akkor egész nap összejön szinte minden és azt mondod,hogy ejj de jó nap volt. nyilván ez is véletlen...
  • mila69en
    #427
    bakker pedig vannak ilyen izgulós fajták, hogy fúú csak meg ne bukjak stbstb.. akkor ők soha nem mennek át semmilyen vizsgán:XDDD szar lehet az életük
  • Christiansen
    #426
    basszus te hülye, a második próbálkozást vonzottad be :_D.D_d
  • mila69en
    #425
    szerintem te nem is akartál igazán átmenni a vizsgán
  • Fbn Lx
    #424
    nekem meg két hete volt forgalmim, előtte csak arra gondoltam, hogy mennyire könnyen fog menni, mennyire simán meglesz, stb.
    arra nem is gondoltam. hogy ne lenne meg.
    nem lett meg.
  • gyuri12
    #423
    Ha az alapjai keletről származnak,akkor nekem az már keleti,de azt hiszem írtam is ezt már ebben a topikban.:)
  • gyuri12
    #422
    Hát,ez a boldogság-dolog mindenképp megvan,amikor a magándolgaimra gondolok, ahogy a munkánál,a kendónál és a dobnál is.
  • Fbn Lx
    #421
    "akkor használom is az ilyen keleti dolgokat."

    ez alapvetően nem leleti dolog. Inkább olyan, mintha a taoizmusból kiragadtak volna egy porszemet, és teljesen új megvilágításba helyezték volna. Ebből jött létre az új nyugati maszlag.
  • tigeroo
    #420
    az a lényeg hogy:

    amikor elképzeled a helyzetet amit szeretnél (legyen szó anyagi vagy párkapcsolati dologról) akkor érezd hogy boldog vagy, töltsön el boldogsággal a tudat.

    így vonzol dolgokat. akkor vagy ráhangolódva a kívánságaidra, ha jól érzed magad. ezért nem működik a vonzás sok esetben (pl. a túlsúlyos a kilóira koncentrál nem arra hogy mi öröm lesz mikor már vékony)
  • mila69en
    #419
    nekem is volt már kresz rutin városi vizsgám anno elsőre sikerült minden kreszt 10 perc alatt lezavartam úgy hogy könyv egyszer nem volt a kezembe:) nem nem vonzottam be! inkább csak a kresz progit nyomtam a gépen, mert tudtam! hogy vizsgán is ezt használjuk:) rutinon első vizsgázó voltam a vizsgabiztos lesem szart... az oktatómmal pofáztak végig régi spanok.... nem nem ezt sem vonzottam be! csak szimplán ismerték egymást régi cimbik! az oktatom előre szólt már 3 nappal hogy nyugi van mert jó fej vizsgáztatóm lesz:) 15 perc alatt lezavartuk, nem ezt sem vonzottam be! csak szimplán nem voltam béna!
  • gyuri12
    #418
    Amikor a nyár csak 2 hónap,akkor nem értem,hogy miért ne "vonzhatnék" egy nyári dolgot a két hónapon belül.:)
    Nyári munkát csak nem vonzhatok télre.:D
    A túl konkrét dolgot nem értem... A legegyszerűbb példám: Szeretnék találkozni Valakivel,szeretném,hogy beszélgessünk,vagy legalább csak köszönjük egymásnak. Majdnem minden nap több órát vagyok az utcán,közben(és előtte) is arra koncentrálok,hogy találkozzak már Vele,de nem. Ez nem nagy dolog, egy 60ezer fős Szolnok belvárosában elég nagy az esélye az embernek,hogy összetalálkozik egy ismerősével.

    A dobfelszerelés nem-bevonzását még megértem(egyébként nincs se ehhez,se a kendóhoz határidő,szimplán az alapjaikat csak most lett volna értelme lerakni,mert később nem lesz rá időm a suli mellett), de a találkozós dolgot,vagy a nyári munka össze-nemjövését nem. Nem látom ennek a dolognak az értelmét,ha még ilyen általános dolgokban sem válik be.
    (Grat a vizsgához.:D )
  • tigeroo
    #417
    hát figy, nekem múlt héten volt rutin vizsgám.

    10 tétel van, abból kell húzni. a második részben az emelkedőt húztam (5. tétel)

    előtte 2 nap pedig azt vonzottam be hogy az emelkedőt húzzam és hogy jó fej vizsgabiztos legyen

    (a vizsgabiztos mint kiderült az okatóm nagy spanja..képzelheted mit ledumáltak lese szartak közben. első vizsgázó lettem aznap, délelőtt 10kor már végeztem)

    talán ott volt a hiba hogy ilyen rövid határidőt szabtál meg ennyire konkrét dolgokhoz. ha most tényleg, úgy igazán arra vágynék hogy pontosan holnap kapjak egy biciklit? utána már nem is érdekel? vagy hogy működik a "szükség"?
    a dobolást átérzem, én a bassgitárral voltam így. nagyon hamar tanultam tavaly amikor erre koncentráltam.
    mostanában kezdtem el kicsit komolyabb dolgokat vonzani (pénz hangcucchoz,egy zenekar képe...) remélem hogy év végére összejön mind a kettő

    rám vigyáz az őrangyalom is:D hidd el, ha harmóniában vagy a környezeteddel és a jó dolgokra koncentrálsz azok megtörténnek veled.

    ajánlom a kérd és megadatik c. könyvet. nehezebben emészthető olvasmány, de annyival velősebb is.
  • gyuri12
    #416
    Hát remélem,mert akkor legalább kipróbálhatom úgy is.:)
  • mila69en
    #415
    úgyis azt fogják mondani hogy te vonzol rosszul
  • gyuri12
    #414
    No,az utóbbi hetekben próbáltam ezt a módszert. Előre mondom,hogy alapvetően hiszek az ilyenekben,és ha látom,hogy működnek,akkor használom is az ilyen keleti dolgokat. A könyvet nem olvastam,és a "tudományos" hátterét,és az egész bizonyítását nem annyira ismerem, csak a módszert. Úgy hogy lehet,hogy hülyeséget írok majd.
    No,akkor: Ez a "vonzás törvénye" dolog egy balfaszság. Kellemesen meglehet belőle gazdagodni,de nem a vevőnek,hanem az írónak. Az áltudományos megnevezéssel elmehetnek a fenébe, " Az elme ereje",és hasonló cím jó,de ez a nyugatiaknak is elfogadható szmötyi(=vonzás törvénye) egy baromság.(bocsánat)

    Bizonyos dolgokra jó. A tudatalattit képes könnyen,kis erőbefektetéssel hasznosítani,ami nagyon jó dolog.(Személyes példám az,hogy most kezdtem el dobolgatni,gyakorolni,és amit elvileg hetek alatt kéne elérnem én azt napok alatt csinálom meg. Egyszer azt álmodtam,hogy órákon keresztül dobolok. Amikor felkeltem,akkor a kezeim úgy markolták a levegőt,mintha éppen dobverőket tartanék,és amikor leültem kicsit gyakorolni sokkal jobban ment minden, eléggé meglepődtem.:)
    A másik,szintén dobolás,hogy a testem fizikailag sokkal könnyebben alkalmazkodik a doboláshoz,mint ahogy általában más fizikai igénybevételhez szokott)

    Ez egy apró dolog. A nagy dolgokban viszont ez a módszer kudarcot vallott: Úgy terveztem,hogy a nyarat végigdolgozom. Azt hiszem 4,vagy 5 munkalehetőségem is volt nyár elején, ezek pedig szépen potyogtak kifele. Végül maradt 3,amik megint csak elúsztak. Most van egy darab munkalehetőségem, oda pedig hiába hívnának be, nem tudnék elég pénzt összegyűjteni. Ezt nem lehet bevonzani...

    Amikor rájöttem,hogy nekem nem lesz munkám,elkezdtem arra koncentrálni,hogy akkor legyen dobom. Gyakorlatilag 1 lehetőségem lett volna dobot szerezni, a mamám pénzéből, de Ő a bátyámnak vesz inkább biciklit. Pedig elég kézenfekvő lett volna,hogy a nővérem szintetizátora után vegyen nekem is hangszert. (Nem őt hibáztatom, nem is a bátyámat,ez a nyár amúgy is egy kudarc ahogy van)

    A harmadik,hogy nyár eleje óta szerettem volna összefutni valakivel,mert régen találkoztunk,és hiába szeretném,hiába "vonzom Őt ide" csak nem működik. (több példát nem mondok,mert azok magándolgok)

    Ebből én azt vonom le,hogy vonzás törvénye nem létezik, ez a "Titok" egy buta dolog, és még mindig inkább a Sors-ban,és a Természetben hiszek, hisz most is ez a kettő dolog győzött...
    Bizonyos dolgokban tökéletesen bevált, de ezekben sem vonzottam semmi tapinthatót. Az ember nem irányítja a világot,pusztán gondolatokkal,csak magát. Maximum elhiteti magával,hogy bevonzott valamit...

    (helyesírási hibákért,és hasonlókért bocsánat, este van,unatkoztam, most betelt a pohár,és ki kellett ezt írnom magamból)

    Véleményt kérnék az itteni okosoktól,hátha én csináltam valamit rosszul.
  • sz4bolcs
    #413
    Mi a bajod vele? Eddig is jól "elvolt"..
  • tigeroo
    #412
    őis csak hosszú életre vágyik sztem
  • Christiansen
    #411
    zavarodottak vagytok, fogtok még ti is álmodni _:PPPPP
  • Christiansen
    #410
    a kutyáknak vannak álmaik
  • mila69en
    #409
  • hunbasser
    #408
    szerintem nem.
  • kommersz
    #407
    onnan hogy dalszoveg formaja volt:DDDDD
  • mila69en
    #406
    honnan kéne tudnom, hogy dalszöveg?:D
  • sz4bolcs
    #405
    Ez kb. olyan, hogy egészségre nem vágyhatsz, csak hosszú életre. :C
  • kommersz
    #404
    :DSA:DSA:D:DSA:AS
    fail:)
  • hunbasser
    #403
    ez egy dalszöveg...
  • mila69en
    #402
    fúúú ez olyan buzisan hangzott
  • hunbasser
    #401
    mi van veled srác? a mi fajtánk nem az akire te vágysz :D
  • hunbasser
    #400
    jaj...szerintem már számtalanszor le lett írva,hogy nem a hogyan vonzuk be,hanem a végeredményt. akinek lottó 5-öse van,az nem lottó 5-öst,hanem pénzt vonz,az a kutya,meg akit elcsapnak,nem azt vonza be,hogy elcsapja egy autó,hanem mondjuk egy balesetet.de szerintem állatok nem vonzanak,szerintem ők nem annyira vizuális típusok mint az emberek,meg az állatok inkább ösztönlények,fogalmam sincs,hogy egyáltalán vannak-e gondolataik (vagyis hát biztosan vannak,de ezek eléggé primitív gondolatok az ember gondolataihoz képest). egy kutyának például nincsenek álmai,max kisebb céljai vannak,mint pl. táplálékszerzés,pihenés,nyugodt ürítés,max ilyenek :D
  • tigeroo
    #399
    nem ismersz csak látsz
  • sz4bolcs
    #398
    Rossz karma, rossz karma..
  • Voldi
    #397
    engem az érdekel, hogy érdemli ki néhány ember a hozzád hasonlók társaságát..
  • tigeroo
    #396
    és ha a rákot még a mostani életükben "érdemlik ki" az emberek?
  • sz4bolcs
    #395
    Olyankor jön a C-C-C-Combo breaker.
  • mila69en
    #394
    és mi van akkor ha valaki éces és rákos és megnyeri a lotto5-öst?:) az tripla kombo:D
  • mila69en
    #393
    végül is, igen ez így logikusnak hangzik!
  • Fbn Lx
    #392
    mindkettő. itt valószínűleg összetalálkozik a két vonzás, és a magát elüttetni akaró kenguru egy kengurut elütni akaró emberrel ütteti el magát.