4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Swejk
    #1117
    A youtubon fent van videómódban.
  • Swejk
    #1116
    Sziasztok!

    Egy ismerősöm letesztelte,működnek német verzióval is a magyar file-ok.
    Belekerült a Tutorial(gyakorló) feladat magyar változata is.
    Magyar file-ok
    Lehet hogy nem a legtökéletesebb de legalább a miénk..
  • Rayden02
    #1115
    Fenébe,rosszul kérdeztem!importálni!Lácik hogy nem aludtam egész éjjel!
  • Rayden02
    #1114
    Reggelt!
    Nemtom,de azért megkérdezem,tud már esetleg valaki beexportálni buszokat a gamebe?
  • Rayden02
    #1113
    Széépek!
  • Leo 1991
    #1112
    nem tudja valaki hogy hol van leírva a Kampány mód teljesen??
  • dkvfan
    #1111
    Valamelyik nap feltöltöm a honlapomra, és majd belinkelem.
    Egy kis önreklám, hamár debreceni vagy: www.dkvfan.extra.hu Hogy addig se unatkozz ;-)
    (itt lesz fent a busz is),
  • dkvfan
    #1110
    A legelső részben el kell menni a JAvits Centerhez, miután a DEPO-ban beültél a Service Wagen-be. Azután visszajönni, visszamenni, mire ellopják a buszt.
  • Leo 1991
    #1109
    Kampány módban tudja valaki hogy mit kell csinálni??
  • papi08
    #1108
    Gyönyörű, részletes munka!
  • kitt2000
    #1107
    Szia.
    Nagyon jó sikerűlt gratulálok!
    Esetleg meg tudnád osztani velűnk mert nagyon érdekelne mert Debreceni vagyok!
    Persze ha nem privát!
  • dkvfan
    #1106
    Előtte fel kell tenni az 1.2-t (hogy működjön).
    Küldetésekben, illetve történetben nem tudod őket használni. Kívülről nem tudom a német szöveget, de a menüben belemész abba, hogy új játék, majd a legfelsőre kattintasz (szabad vezetés). Ott elméletileg a BusNova mellett további 5 buszt tudsz még kiválasztani.
  • Krisz995
    #1105
    1.3.0 Verziójú van nekem, ez már gondolom tartalmazza buszokat, a kérdésem az, h lehet őket feloldani??
  • dkvfan
    #1104
    Köszi. A buszokat az 1.2 és 1.3 petchekkel lehet megszerezni. A GY.I.K-ban megtalálod. Kijelzőket és a repaintet nem lehet még letölteni, a szükséges fájlok hamarosan a honlapomon lesznek fennt.
  • Krisz995
    #1103
    Sztem nagyon jók lettek. Gyönyörű munkát végeztél. Ezt mi letudjuk tölteni ezeket a kijelzőkiírásokat és ezt a festésű buszt? És lenne még 1 kérdésem: Mi oldja fel a buszokat?? (Gondolom, ha a missziókat megcsináljuk)
  • dkvfan
    #1102
    Második kép nagyban:
  • dkvfan
    #1101
    Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek.
    Íme az eredmény:
    Civis10




  • Rayden02
    #1100
    Én FRAPS-al szoktam általában!Fura,de nekem sem megy a printsreen!
  • Misi az ezredes
    #1099
    asszem F12-re van állítva és akkor egy mappában vannak a képek amiket a game csinált.
  • dkvfan
    #1098
    Nektek enged Print Screen-ezni? Mert nekem nem. Mivel szoktátok "fotózni"?
  • krisztianp16
    #1097
    Hello!A tábla jó győri vok, a 23-as elötünk megy ell:)
  • Rayden02
    #1096
    Na én is összedobtam egy győri táblacsomagot!Ezzel még nem is lenne gond,meg ha sikerül megtalálni a módját annak amit te is mondasz,azzal sem lenne gond!Az a nagy kérdés hogy meg lehet-e úgy csinálni hogy mondjuk például van ez a busz győri táblákkal,és egy másik pesti táblákkal!Vajon meg lehetne-e szerkeszteni őket,hogy külön külön írja ki!
    Ez nagyon érdekelne!

    JA és még egy kérdés!
    Meglehet-e nyitni valahogy a pak fájlokat valami programmal?
    Vagy nem?
  • Rayden02
    #1095
    Na én is keresgéltem az előbb, de sehol sem találtam!Félek hogy a PAK állományokban van,és azokat nem tudom hogy hogyan kell megnyitni!De ne nekem legyen igazam!
  • Krisz995
    #1094
    Engem érdekelne a kijelzőcsomag. Am is debreceni vagyok, utazok is a DKV-val.
  • Rayden02
    #1093
    Elvileg a játék fő mappájában!ELVILEG!
  • kifli
    #1092
    na feltettem megint a játékot, de valami nem pkés :/
    régen jó volt, most viszont villog a képernyő mint az állat (mintha rosz lenne a frissítési frek vagy nemtom de nagyon durván villog) először feltettem, a dvd-s skidrow kiadást, ezt csinálta, atán feltettem a rég németet, ami jó volt, de ugyanezt csinálja. Hol tárolja a játék a beállításokat nemtudja valaki?
  • kifli
    #1091
    jó a g25? me akk megcsinálom én is :)
    30-vagy 35 a jobb?
  • gumikacsa
    #1090
    Ehh, köszi szépen, ez kellett.
  • kifli
    #1089
    megvan, az kelett a logitech profillerbe nem? exportáltam és ITT az eredmény :)
  • Misi az ezredes
    #1088
    Az nem az a file. Keresni kell egy mappát ha TC-ben nézed akkor alsó mappák között lesz és abban lesz egy ugyan ilyen nevű file nah abban vízszintesen van minden írva közép tájon lesz a monitoron és picit lejjebb ugyan ezt kel keresni és azt kell átírni.

    De ha valaki photosoppal lefotózza a mappákat pontos helyet tudok mondani. Épp távol vagyok MO-tól ezért nem tudok rendesen megadni mindent sry.


    90°-nál 0.060 amit ajánlnék.
    900°-nál szerintem 0.030 elfogadható

    Einen schönen Abend für alle Benutzer.
  • Rayden02
    #1087
    Valahol csak meg van a neten az a fránya fájl!!!
  • Rayden02
    #1086
    Aha!Asszem tudom melyik!Amúgy rákerestem a guglén de semmi találat!
    Viszont elvileg ez a trükk amit az előbb írtam működik,mert én is kipróbáltam,igaz nekem nem g25-öm van hanem egy szakadt trust!
    Viszont iszonyat érzékeny lett a kormányom miután beinportáltam a játékba!
  • gumikacsa
    #1085
    Valami xml fájl volt asszem, amit be kellett olvastatni a G-25 programjával, és úgy indítani a játékot, nálam csak így működött a kormány.

    Ez az átírás csak azt hivatott orvosolni, hogy milyen gyorsan reagáljon a kormány
  • Rayden02
    #1084
    Milyen fájl?
  • gumikacsa
    #1083
    Na, igen, eddig én is eljutottam, csak nekem sajna nincs meg az a file, ami a kormány működéséhez kellene. (fent volt a cbs honlapján, de törölték.)
  • Rayden02
    #1082
    Na elvileg eszt a "PARM"nevü dolgot kell átnevezni
    005ről 035-re! !
    Nem 100% hogy jó lesz,de egy próbát megér!

  • Rayden02
    #1081
    egy pillanat!
  • gumikacsa
    #1080
    megoszthatnád.
  • Rayden02
    #1079
    Na aszt én sem tudom!Valaki tudja?Ellenben már tudom a g25-ös kormány beállítását!
  • dkvfan
    #1078
    Valaki nem tudja, hogy hol lehet a különböző kijelző-szöveg feliratokat megváltoztatni (tehát amikor váltod a kijelzőt, amit kiír a bal sarokban). Mert lecseréltem az összes kijelző szöveget, csak éppen jó lenne átírni úgy, hogy azt írja ki amikor váltom, amit valójában is mutat.

    Amúgy a kijelzőcsomagban van:
    Cívisbusz
    Különjárat
    Garázsmenet
    üres
    illetve természetesen DKV-fan felirat is.

    Járatszámozásos képeket is készítettem:
    42 UN-Circle Line
    42 Circle Line-UN
    42J Javits Center-UN
    42J UN-Javits Center.

    Ha valakinek kell a kijelző csomag, az szóljon, és akkor publikálom.