4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Rayden02
    #1077
    Jah és asszem megtaláltam a G25-ös kormányhoz a beállítást!
    DE MÉG NEM BIZTOS!Majd mindjárt megírom mi a helyzet!
  • Rayden02
    #1076
    Ja és ha valaki még a hangokat is megakarja változtatni,akkor ez a videó is segít valamennyire!

    http://www.youtube.com/watch?v=ZIBOOKau5us
  • dkvfan
    #1075
    Ügyeskedni kell. Amikor azt írja ki Free Ride-ban, hogy még vannak fent, annak az az oka, hogy az ember a második ajtón "beakad", több másodpercig tököl, eltűnik, majd a számláló marad. Ezt úgy lehet kiküszöbölni, hogy néed a visszapillantóban, majd elkezded nyomni neki, amikor látod, hogy gond van.

    A turistásnál csak annyi, hogy figyelni kell, hogy nyitott ajtónál ne indulj el, várd meg míg leül, utána csukd az ajtót, majd ha becsukódott, utána indulj el. Én még mindig a Broadway-nél ragadtam le. Egyszer sikerült, akkor megcsináltam az összes küldetést. Ekkor viszont még nem csinálam a történetet. Kiírta, hogy megkaptam a furgont, de nem tudom vezetni. Megpróbáltam a történetet csinálni, de azóta kidob, mióta a küldetéseket megcsináltam. Járt így még valaki? Amúgy azon röhögtem, h három hete így van a játék, egy csomó Free Ride között meg egyszer csak beadja a Mustangot. No comment... :) ;)
  • Misi az ezredes
    #1074
    Nekem is volt ilyen. D egy idő után nem csinálta.
  • Brad33
    #1073
    Jó kis játék, de lehetne benne több Free Ride útvonal. Meg néha bebugol a számláló:/ Sőt nálam az egyik missziónál (amikor a spanyol turistákat kell összeszedni) egy hibaüzenettel kilép a második megállónál.
  • Brad33
    #1072
    Hát szerintem nem, de ne vedd életbiztosításnak. Egy próbát megér.
  • biliard10
    #1071
    császtok szerintetek elindul 512 ramal? 1.8ghz procival?
  • Swejk
    #1070
    Nincs mit :)

    Már kb félkész a tutorial feladat is majd az is jön valamikor :)
  • Rayden02
    #1069
    Íme egy videó!Szerintem segíteni fog!
    http://www.youtube.com/watch?v=PETtGoRAan4
  • nagykispeter
    #1068
    Köszönöm
  • gumikacsa
    #1067
    Ez a leírás, hogyan kell használni, de volt egy xml file is, ami kellene.
  • papi08
    #1066
    Nem mernék rá mérget venni, de próbáld meg ezt:
    EZT
    Reménykedjünk hogy jó lesz.
    Bár megnyitni nem tudtam, mert nincs perpillanat PDF olvasóm.
    Szóval bocs ha nem az.
  • gumikacsa
    #1065
    Épp ez az, hogy a #1027-ben lévő videóban volt, hogy mit kell átírni, hogy a kormány gyorsabban mozogjon, és így már jó volt. De mivel az a fájl nincs meg, így most a kormányom nem működik.
  • kifli
    #1064
    nem is nagygond, mert azzal szar, ha 900fokon használod, akk félóra mire körbetekeredik a kormány (te hiába tekerted teljesen körbe, nagyon lassan mozog) 180° körülire kell állítani hogy gyorsan reagáljon a kormány, bár így inkább jobb billel...
  • gumikacsa
    #1063
    Azt a filet, amit az 1.3 hoz adtak, hogy működjön G-25-tel, az megvan valakinek? Mert az oldalon már nincs fent.
  • Swejk
    #1062
    Elfelejtettem hogy az angol verzióhoz.
    Nem hiszem hogy a némettel működne de ha valaki vállalkozó szellemű kipróbálhatja
  • Swejk
    #1061
    Nah mivel többen jeleztétek hogy érdekelne így feltöltöttem a magyar menü/beállítások file okat.
    így talán kicsit egyszerűbb lesz a beállítás
    Tessék egészséggel használni.
    LINK
  • dkvfan
    #1060
    Extra az új kijelző kép, valamint a "Cívisnél" a valódi üléshuzat, valamint átmázolt korlátok, valamint leszállásjelzők.
  • dkvfan
    #1059
    Sikerült átmázolnom a midit. Egy gondom van, hogy a nem midi kékhez nincsen bodytex nevezetű fájl, teház nem tudom a fényezést módosítani.
    Amúgy elkészült a midinek egy Hajdú Volános-Credo Citadelles mutáns fényezése, illetve egy DKV-s fényezés is. Stílusosan betettem indításjelzőnek egy KCSV-6 os felvételét.

    Játékban hogy tudok PrintScreen-ezni? Mert nekem nem működik.
  • krisztianp16
    #1058
    Tudom monták már régeben is:)De már jó:PAz volt a baj szerintem, hogy régebbi directx-et használtam:D De köszimindenkinek a segítséget:P:)
  • [HUN]FaTaL
    #1057
    Talán tedd fel a directxet amit kér. El is kéne olvasni a hibaüzenetet.
  • krisztianp16
    #1056
    Amugy XP-m van, csak vista skin van rajta.
  • krisztianp16
    #1055
    Nálam még mindig ugyan az a probléma van, másnál még nem volt?:S
  • kifli
    #1054
    1.4-es patchel jó a g25 nem?
  • ZAZ
    #1053
    Helló!
    Ha esetleg valamelyikőtöket érdekelné itt egy "angolosítás" a német versionhoz. Nekem eddig hibátlanul működik! Link
  • papi08
    #1052
    Kifli: Arról szólt hogy párosítsd a játékot és a G25-öt.
    Kacsa: Én láttam, de le nem írtam, mert soha nem lesz g25-öm:)
  • kifli
    #1051
    me mivolt ez?
  • gumikacsa
    #1050
    Üdv!

    Az ebben a videóban lévő infokat nem írta fel véletlenül valaki? Mert én megnéztem, de sajna nem itthon, így felírni sem tudtam. Most meg már sajnos privát videó, vagymi..
  • Brad33
    #1049
    Igen-igen, már megtaláltam ezeket. Megvan a tutorial is, de a tutorial alatt választhatóban nem találom például a fickót akihez a buszállomáson kell menni (vagy lehet, hogy rossz állomáson is voltam). Meg a "Free Ride"-ban csak az első útvonalat sikerült végigvinni...a többiben nem tudom merre kell menni
  • zoltanoerik
    #1048
    A beállításoknál kell beállítani hogy melyik gobal mit csináljon a busz, eredetileg (nekem) nincs betéve, hogy miv el váltson sebességet, mivel nyisson ajtót, mivel menjen bármelyik irányba, nekem ezt mind-mind külön be kellett állítani. (akinek angolul van annk talán könyebben fog menni a beállítás)
  • Swejk
    #1047
    Nem tudom a némethez jó e de nem hiszem :-)
    Nekem angol van fent azt magyarítottam :-D
  • dkvfan
    #1046
    Csináltam egy béta verziójú próbafestést. Megvan tga formátumban. Az lenne a kérdésem, hogy hogy kell tex formátumba átalakítani?
  • Brad33
    #1045
    Na rájöttem, hogy külön be kell állítani. Kiengedtem a kéziféket, de csak centiket halad előre a busz. Mit csinálok rosszul? :/
  • Brad33
    #1044
    Hm...igazából el sem tudok indulni a busszal. Hogy lehet kiengedni a kéziféket?
  • Brad33
    #1043
    Nekem lejött az angol, fel is telepítettem, de nem igazán vágom a billentyűzetet. Valaki tudna segíteni? Láttam, hogy felül van egy bill. kiosztás, de nincs oda írva, hogy mi melyik billentyű, és nekem az is jól jönne. Előre is köszi.
  • zoltanoerik
    #1042
    Amint olvastam, ott szerepelt a Windows 7, lehe hogy nem minden verzióban felel meg neki?
  • Brad33
    #1041
    Valaki nem tud egy magyar billentyűzetkombinációt adni? Próbálgatom nyomogatni a billentyűzeteket, meg a némettudásom korlátain belül megfejteni, hogy mi micsoda, de így elég nehéz. Előre is köszönöm.
  • Misi az ezredes
    #1040
    Okés mehetne németre is mert legtöbbünknek szerintem német versio van meg.
  • Swejk
    #1039
    Nah,az lemaradt hogy a tutorialhoz pedig félkész a magyar nyelvi file.
  • Swejk
    #1038
    Sziasztok.
    Ha valakit érdekel akkor az angol verzióhoz ezt esetleg meg tudom osztani:

    100% os magyar menü.


    és
    100% os magyar beállítási felületek