4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • jutiput
    #3994
    Szia, szívesen segítettem és örülök, ha hasznos volt a számodra, továbbra is számíthatsz a segítségemre! Üdv.
  • Brad33
    #3993
    Heló!
    Valaki próbálta már az European Bus Simulatort? Én letöltöttem, de most nem indul a játék...
  • petyko19
    #3992
    Sziasztok, bocsi, hogy eddig nem írtam, csak sajna nem tudtam gép közelbe lenni. Köszönöm a segítséget és a videót is, mert így legalább már a bus simulator 2012-be is értem a jegykiadást.
  • jutiput
    #3991
    Semmi baj és kösz, hogy segíteni akartál, de én megtettem neki, bár még nem válaszolt, hogy mi a helyzet, így türelmesen várok! Üdv.
  • gyuri35
    #3990
    Bocs,annyira nem olvastam vissza.
  • jutiput
    #3989
    Köszi "gyuri35" , hogy próbálsz Te is segíteni, de a "petyko19" a Bus-Tram-CableCar Simulator-hoz kér segítséget, a Te videód viszont a Bus Simulator 2012 videója! Segítek neki privátban! Üdv.
  • gyuri35
    #3988
    #3860 hozzászólásban belinkeltem egy videót nézd meg lehet hogy segít!
  • jutiput
    #3987
    Szia!
    Tudok neked segíteni ebben a dologban is, de vasárnapig kérem a türelmedet, mert addíg nem leszek gép közelben és majd vasárnap a privátban megírom neked a dolgokat,mert egy kicsit hosszabb dolog a jegy kiadás! De ha addíg tud segíteni más valaki, hogy ne kelljen annyit várnod, akkor jó,de ha nem, akkor majd megírom neked! Oké? Üdv.
  • petyko19
    #3986
    Szia!
    Köszönöm, végül is sokadik próbálkozásra sikerült is, viszont van még egy gondom, amibe te talán tudsz segíteni. Már csak azt nem tudom, hogy a jegykiadó az hogyan működik? Mert még az oké, hogy a vezetőülés felett van valami, amibe be kell írni, az útvonal kódot, plusz még valami kódját, de a 3. helyre mit kell írni? Köszi
  • jutiput
    #3985
    Szia! Az írásod alapján mindent jól csinálsz,pedig én írtam rosszul azt, hogy a motort nem üresben kell túráztatni, hanem a "d" sebességben, mert így előbb töltődik fel a tartály , de nem mindegy , hogy melyik , mert mutatja az üzemanyag tartály szintjét is , és a fekete csík annál már végig van az elején! És ha megtelt a levegő tartály, akkor pedig csak az F5 és az F6 a két ajtó működtető gomb! Fog az menni, majd meglátod! Üdv.
  • petyko19
    #3984
    Szia
    Köszönöm a segítséget, de valamiért nálam nem akar jó lenni. Kiválasztok egy útvonalat, és kinyitom F5-tel az első ajtót annyira, hogy be tudjak szállni. Majd nyomok 1 T-t, és egy e betűt, hogy elinduljon a busz. Majd ezután kiveszem tab-al a féket, és majd berakom D-be, majd üresbe és járatom a motort, de hiába, mert egyszerűen nem bírom az ajtót becsukni. Van a digitális kijelzőn egy olaj jelző, alatta egy csík, ami úgy néz ki, hogy végig ért, de mégse jó, F4-el, a busz magasságát tudom állítani, de az ajtó nem működik. Ebben még tudnál segíteni, hogy mit csinálok rosszul? Köszi szépen, és bocsi, hogy ilyen hosszú lett.
  • jutiput
    #3983
    Szia! A műszerfalon van a zöld színű digitális kijelzőn a nyomás jelző , egy fekete csík indul el jobbról balra és ha nyomod a gázpedált üres járatban, akkor hamarabb, egy-két perc alatt feltöltődik! És utána megnyomod az F5-ös billenytyűt, akkor simán befog záródni és utána már nem lesz vele gond! Addíg, amíg töltődik a tartály, legalább van időd ismerkedni azzal, hogy milyen billentyűre mit reagál a busz! Szívesen segítettem! Üdv.
  • petyko19
    #3982
    Értem, köszönöm szépen, sajnos most nem tudom kipróbálni, mert nem jó a gépem, talán majd jövő héten. Egyébként a tartálynak mennyi idő kell, mire jó lesz, mert próbáltam úgy is, hogy járattam a motort pár percig, de az ajtó akkor sem volt jó. Nagyon szépen köszönöm a segítséget
  • jutiput
    #3981
    Szia!
    Akkor tudod nyitni és zárni az ajtókat, ha megfelelő a nyomás a lég tartályban, amit a játék rosszul jelez, mert olajnyomás mérőt rajzoltak a készítők, de az szerintem , a levegő tartály nyomást jelzi! Tehát, ha a nyomás jó, akkor az F5-tel nyitod és zárod az első ajtót és az F6-tal pedig kezeled a hátsó ajtót! Oké? Üdv.
  • petyko19
    #3980
    Szia
    Köszönöm a segítséget, még egy olyan kérdésem lenne, hogy az ajtókat hogyan kell becsukni? Mert amikor oda érek a busz elé, akkor F5-el ki tudom nyitni az első ajtót, de hiába nyomok bár milyen gombot nem tudom bezárni. Esetleg kell hozzá valami plusz gomb is? Előre is köszönöm a segítséget.
  • jutiput
    #3979
    Szia "petyko19" ! A játék elején még csak egy busszal tudsz menni, amit ad neked a játék! Ez karrier módos játék és pénzt kell gyüjtened ahhoz , hogy más buszokat illetve villamosokat vegyél, azon a helyen, ami a térkép bal szélén kis zázlóval van jelölve! Ha elmész oda a kocsiddal, akkor ott megláthatod a többi jármű árát, ha bemész az épületbe és közel mész az ott kiállított járművekhez! A buszt úgy tudod elindítani, hogy kioldod a féket , megvárod a teljes olajnyomást, becsukod az ajtókat és sebességbe teszed a váltót! Ha gondod van még akkor írjál és segítek! Üdv.
  • petyko19
    #3978
    Sziasztok
    Van egy olyan gondom, hogy letöltöttem a Bus- Tram- CableCar Simulator-t, és nem igen tudom, hogy mit kell csinálni. Azt még értem, hogy a kocsival elindulok, és elmegyek a közelben lévő busszal jelölt helyre, még az is oké, hogy ott egy pasira rákattintok és kijelölöm, hogy milyen útvonalat csináljak. Utána nagy nehezen rájöttem, hogy az F5-el tudom az első ajtót kinyitni, ahhoz, hogy betudjak szállni a buszba. A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet elindulni a busszal, mert elindítom a motort, kiveszem tab-al a féket, de nem indul el. Mit nem csináltam jól? Illetve csak 1 busszal lehet menni a játékban, mert nekem csak 1-et enged. Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett, és köszönöm előre is a segítséget.
  • akos25
    #3977
    Helló mindenkinek! Nem túl rég kezdtem el játszani a Bus Simulator 2012-vel, és tegnap este feltelepítettem az 1.3.1 és 1.3.2-es patchot hozzá, és ha elkezdek játszani, néhány perc játék után lefagy a cucc... Valakinek valami hasonló problémája volt-e már? Patchok előtt ezt nem csinálta... Előre is köszönöm a segítséget.
    Üdv!
  • joccy
    #3976
    Zsolteen! Nagyon köszönöm a segítségedet!
  • Zsolteen
    #3975
    Ha azt írja hogy invalid akkor azt a msáik gombot nyomd a legszélsőt (jobb oldalt) azt hiszem a RENT gomb mellett..
  • joccy
    #3974
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Bus Simulator 2012-ben, amikor a jegykiadás során INVALIDE szöveget ír ki, vagy az utas bármilyen jegyet kér és piros marad a kiírás mi a teendő? A választ előre is nagyon köszönöm!
  • Robi546
    #3973
    Igen,tudom amúgy nagyon örülnék neki ha az European Bus Simulator optimizáltabb lenne és szaggatás nélkül futna. :))))) De ez szerintem úgyse lesz. :( Bár majd meglátjuk. :D
  • peti18
    #3972
    üdv srácok! egy kérdésem lenne hogy kell beállítani a kasszát?:D
  • mojorisin
    #3971
    Mivel az is,de ez már ki lett tárgyalva.

    A European Bus Simulator az angol nyelvű verziója lesz a Bus Simulator 2012-nek.
  • Robi546
    #3970
    Ez hogy jön ide ? Nem a buszosról volt szó ? :D
    Amúgy meg: Május 25. :)
    Bár a képen ami van az a Bus Simulator 2012 -nek néz ki. :S
  • jutiput
    #3969
    Szia, megpróbálok segíteni! Amikor bemész a garázsba, baloldalon a falon látsz két táblát, az elsőnél kiválasztod a buszod típusát, a másodiknál megkapod a kódod, ill. a buszvonalakat és azoknak a kódját . Az első kódot jobb, ha jól megjegyzed, mert majd mindíg ezt kell beütni a jegykezelő kütyibe. És a kiválasztott járat számot is ide kell beütni. A járatokat a második táblánál tudod kiválasztani vagy az F7 gombbal! Ha még kell segítség, akkor írjál! Üdv.
  • Gab920926
    #3968
    Sziasztok! többször próbálltam már játszani busz szimulátoros játékkal de 1 dolgot nem értek: http://www.youtube.com/watch?v=PJquZjtN0B4&feature=related

    a videó elején indulásnál mikor beírja a számokat a gépbe mi szerint írja be? gondoloma z útvonalhoz kell de honnan veszi vagy nemtudom nem értem :)
  • gyuri35
    #3967
    Május 25. a Scania Truck Driver megjelenési dátumaitt
  • gyuri35
    #3966
    Én is ilyen egészen hónap elejei dátumra emlékszem azért kérdeztem!
  • Robi546
    #3965
    Hát valójában amit ki tettem linket oda az is van írva hogy 4. de másik oldalon azt olvastam hogy 25. akkor most hogy van vagy ezmiez ? :DD
  • Brad33
    #3964
    Igen, de nem úgy volt, hogy 4-én jön ki?
  • Robi546
    #3963
    Nem ez az ?
    European Bus Simulator

    Ha minden igaz akkor Május 25-én jön ki és azt hiszem hogy a borítót le cserélték. :D
  • alexander1993
    #3962
    Mihez jött kiegészítő és mi a neve és mi van benne?
  • Brad33
    #3961
    Na kijött az új kiegészítő. Próbálta már valaki?
  • fulcrum falcon
    #3960
    Üdv! Megpróbáltam de nem lehet egyiket se cserélni. A buszban pedig még a piros lámpa se világit ami azt jelezné hogy nincs fent az áramszedő. Az aksit meg teljesen nullára le let szivva tehát megmozditani se birom hiába nyomogatom az "e" billentyűt nem történik semmi. Nem lehet valahogy műszaki mentést vagy segitséget kérni?
  • gyuri35
    #3959
    Ha a helyén az áramszedő és mégsem megy először nézd meg hátul a biztosítékot,ékszíjat ha az is rendben van,és mégsem megy "kapcsold ki" és indítsd újra a buszt!
  • gyuri35
    #3958
    A "felújított" 2008-ra
  • fulcrum falcon
    #3957
    Üdv! Ha a Bus- Tram- CableCar Simulation-be lemerül a trolibusz aksija akkor mit kell csinálni hogy újra tudjak vele közlekedni? Mert az áramszedőt visszakötöttem a felsővezetékre de igy se tudom beinditani.
    Válaszokat előre is köszi!
  • jutiput
    #3956
    Szia! Melyikre gondolsz?
  • gyuri35
    #3955
    Sziasztok!
    Mi van az "új" játékkal?