4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • jutiput
    #3954
    Szia"Apokalipto"! Jó lenne ha nem idézgetnél az írásaimból vagy ha idézel, akkor a teljes írást idézd, mert én csak a játékra értettem azt, hogy " csak mész körbe, körbe , mint egy hülye, cél nélkül" ! Sajnálom, azt az ember, aki a valós életben is csak így tesz és nincs célja! Sértőnek találom ezt a fajta idézgetést!Tudtommal én nem bántottalak meg semmivel, és ezért elvárom, hogy Te se tegyél így! Üdv.
  • petyko19
    #3953
    Köszönöm szépen, most már fut, már csak egy olyan kérdésem van, hogy a jegy kiadás az hogy van? Kiírja nekem, hogy
    Verspatunk: 1022
    Normal
    vom fahrgast 5.00
    fahrgast erwaret 5.00
    Azt értem, hogy normal jegy, az meg is van, de utána mit kell beírni, mert a normál jegynél a gép kiír négy plussz jelet, majd - 1.80, és akármit írok ide, és nyomtatom ki a jegyet az utas nem megy el. Mi a teendő?
  • mojorisin
    #3952
    Olvasd el a #3931-es hozzászólásomat.
  • petyko19
    #3951
    Sziasztok!
    Még új vagyok és ezért szeretnék kérni egy kis segítséget tőletek.
    Az a problémám, hogy feltelepítem a bus simulator 2012-t, és amikor indítanám a játékot azt írja ki, hogy a játékot nem sikerült elindítani, mert a konfigurációja helytelen, majd ezután pedig azt, hogy unable to load to game module. Tudnátok nekem segíteni, hogy ezt hogyan lehet orvosolni, az probléma, hogy nekem xp-m van?
    Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett, és köszönöm a segítséget.
  • Apocalipto
    #3950
    A való életben is mész körbe körbe mint a hülye, cél nélkül...
  • Apocalipto
    #3949
    Kijött a Bus Simulator 2012-höz az 1.3.2-es frissítés. (telepítéshez szükséges hogy fel legyen rakva az 1.3.1-es is)

    Más: A visszapillantó tükröket hogy lehet működésre bírni benne? Nekem nem működnek..
  • halaszfi
    #3948
    FaceNoTrackIR.webkamera.
  • halaszfi
    #3947
    Nincs annyira sok gond az AI-val és vannak küldetések néhány pályán.
  • gyuri35
    #3946
    Ismerem,játszottam már az OMSI-val, ha jól emlékszem ott is AI közlekedésével elég sok gond van,valamint ott sincsen karrier mód!
  • gumikacsa
    #3945
    Lehet, ismered, de ha nem, ajánlom figyelmedbe az OMSI-t. Az azért jelenleg az összes buszos/kamionos játékot kenterbe veri, fizika, és irányítás terén. Sőt, talán még billel is a legkezelhetőbb, kormánnyal pedig abszolút a legjobb.

    Ezekben a játékokban főleg az zavar, még kormánnyal is, hogy nem szeretem, ha nem látom, mit csinál a jármű fara. A tükörbe, meg oldalra pillantgatni meg elég macerás, bár erre is lenne megoldás. TrackIR, de sajnos baromi drága, annyit nem ér.
  • gyuri35
    #3944
    Nem kell a bill.-re kenni,az a baj hogy ezek a szimulátornak kikiáltott programok közelében sincsenek a valóságnak 1-2 kivétellel.Valamint a monitor előtt üve nem érzi az ember az autó mozgását fizikai értelemben.Így igen sokat kell hajtani a 'semmiben ülve' mire kitapasztalja az ember mikor mit csinál a program.Valódi volán mögött ülve fél óra elég ehhez!Üdv!
  • jutiput
    #3943
    Szia "TANKER" ! Ha leírnád , hogy mit csinálsz , mire kattintasz, amikor hibát ír ki, talán van megoldás! Eddig ment a játék rendesen, vagy az elejétől kezdve hibát jelez? Üdv.
  • jutiput
    #3942
    Szia György az én nevem pedig Laci, a " jutiput" a feleségem beceneve! Üdv.
  • Tanker56
    #3941
    Hali!
    Rég voltam már erre. :D
    Lenne egy kérdésem: Ha érvénytelent ír ki a jegy eladásnál mit cisnáljak?:D
  • gyuri35
    #3940
    Köszönöm!Hát még én hogy sajnálom,egyébként a nevem valóban györgy,nem kamu nicknevem!
  • mojorisin
    #3939
    Szívesen!
  • joccy
    #3938
    Szia mojorisin!Fut a játék! Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!
  • jutiput
    #3937
    Szia, " gyuri35"! Kérlek, fogadd együttérzésemet! Nem tudom, hogy miért vagy rokkant, de nagyon sajnálom!!!!! Üdv!
  • jutiput
    #3936
    Szia, "gumikacsa" ! Bocs, hogy zavarlak, de nem értem, hogy miért nem tudtad mozgásba hozni a buszt! Tök egyszerű, csak követni kell az instrukciókat és suhan a busz , mint az álom! Sőt , még a kormányt is lehet használni, mert benne van a játékban a lehetőség, csak kormányt kell megfelelően telepíteni a gépre és felfogja ismerni a játék! Hidd el nekem, mert én is hetekig vacakoltam a kormányommal és végül rájöttem, hogy mi a baj! Persze, maga a játék, valóban nem nagy szám!Ha tudok segítek neked a későbbiekben, hogy hogy kell játszani vele! Üdv.
  • gumikacsa
    #3935
    Hát, jóval komolyabb múltad van mint nekem :D Bár az MH-nál a DAC665T-hez nekem is volt szerencsém Savariaban.
    Akkor kenjük a dolgot a billentyűs vezetésre :)
  • gyuri35
    #3934
    Nem,jelenleg rokkant vagyok,de voltam sorállományú katona anno 1 évet.DAC665T-t,és GAZ66-ot hajtottam,előtte és utána civilben Roburoztam 12 évet,úgyhogy nem mondhatom hogy 'úrvezető' voltam.
  • gumikacsa
    #3933
    Üdv!

    Remélem, igazából nem vagy buszsofőr... Sőt, sofőr sem... :P

    Igaz, én mozgásba sem tudtam hozni a buszt, így kukában végezte a játék. Majd talán az angol verziót kipróbálom, annyira nem tűnik rossznak a játék. Amennyiben kormánnyal lehet majd vezetni, mert ez a billentyűs vezetés ez minden, csak nem vezetés...
  • mojorisin
    #3932
    Ha nem megy akkor innen: Vusial c++
  • mojorisin
    #3931
    Hello! Valamelyik Microsoft visual c++ hiányzik!

    Telepítsd ezt és menni fog: visual c++
  • joccy
    #3930
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Feltelepítettem a gépemre a Bus Simulator 2012-őt. Amikor indítanám, akkor a következő hibaüzenetet írja ki: Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert párhuzamos konfigurációja helytelen. A problémáról részletesebben az alkalmazás eseménynaplójában , vagy a sxstrace.exe parancssori eszköz elindításával olvashat. Win 7-em van! Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm a segítséget!
  • jutiput
    #3929
    Szívesen!
  • kolléga72
    #3928
    Kösz szépen!
  • jutiput
    #3927
    Szia, "kolléga72" ! Igen van olyan nézet, amit az egérrel tudod elérni, mégpedig úgy, hogy az egéren lévő görgőt olyan irányba forgatod, hogy kigyere a buszból és amikor kivűlről látod már a buszt, akkor a görgőt lenyomva tartva körbe tudod mozgatni az egeret és így minden irányból láthatod a buszodat! Üdv.
  • kolléga72
    #3926
    Sziasztok!
    A Bus-Simulator 2012-ben van olyan kamera nézet, amely teljesen mutatja a buszt?
  • Link31
    #3925
    OK! Köszi!
  • halaszfi
    #3924
    Nem.
  • Link31
    #3923
    Sziasztok! Bus- & Cable Car-Simulator-hoz ill. Bus-Simulator 2012-höz másfajta buszokat is lehet tenni?
  • jutiput
    #3922
    Köszi!
  • halaszfi
    #3921
    Neked is.(bocs a 4x-ért.)Csak segítek amint tudok egyszerre.
  • halaszfi
    #3920
    Durva.Csak ennyit tudok mondani.
  • halaszfi
    #3919
    CBS 2012 nem létezik.Bus Simulator 2012 pedig nem modolható(Ilyen téren.)
  • halaszfi
    #3918
    Az 576-nál a BCCS és a BS2012 is meg fog jelenni.
    Linkek:
    BCCS Megjelenés 04.17

    BS 2012 Megjelenés: 05.17
  • mojorisin
    #3917
    A bus sim 2008 fogalmam sincs miért megy European Bus sim-nek is...

    A TML féle Bus sim 2012 angol verziója lesz European bus sim... :)
  • Larssonka
    #3916
    CBS 2012 vannak már új buszok? :D
  • jutiput
    #3915
    Sziasztok! Mindenkinek Kellemes Húsvétot, jó pihenést és jó játékot kívánok! Üdv.