4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Rayden02
    #1519
    Áááá nagyon jóó,nagyon jó lett,grat!A kék megvilágítás viszont nagyon tetszik,Iszonyat jó,illik is a buszhoz!Szép munka!
  • Krisz995
    #1518
    Tökéletes! A kijelzőkiírások sztem kiválóak, a világítás fenomenális, az ajtók összehangoltabbak lettek. Szal sztem egyszerűen tökéletes lett! Gratula!
  • dkvfan
    #1517
    Igen. Szerintem tökéletesen fog működni, mert többször teszteltem, de ha valami fennakadás van, akkor jelezzétek kérlek.
  • Krisz995
    #1516
    Akk ez már az új 1.2es??
  • dkvfan
    #1515
    Köszi :)
    Most sikerült is feltölteni.
    http://www.dkvfan.hu/egyeb/letoltesek/city_bus_simulator_2010_civis/
    Itt letölthető (ugyanúgy, mint eddig.)
  • Krisz995
    #1514
    Nagyon tetszenek a képek!! Sztem királyak! Remélem mielőbb sikerül felrakni a honlapodra.
  • kifli
    #1513
    a bannerba lévő leírással rendesen müködik a g25 900°-al?
  • dkvfan
    #1512
    Itt a link
  • dkvfan
    #1511
    Sikerült végre összecsomagolnom a Civis 1.2-es verzióját, ám a honlapom szervere küszködik, végre felment a fájl fele, de le is akadt...

    Szóval egyelőre amíg nem rendeződik a feltöltés be kell érnetek a képekkel.
    http://www.dkvfan.hu/egyeb/letoltesek/city_bus_simulator_2010_civis/galeria/
    Remélem tetszik.
  • dkvfan
    #1510
    Sajnos minden jó dologért meg kell szenvedni, mint ahogyan ezért is. Nincs olyan program, ami hogyha beírod, hogy Ikarus260, akkor meg is csinálja magától. Elég bonyolult dolog, azért maradok - egyelőre - én is csak a festegetésnél. Szóval ne kérdezd meg havonta, mert úgysem lesz...
  • robiribi
    #1509
    Sziasztok.

    Lécci mondjatok 1 egyszerű buszok készítéséhez alkalmas progi címét.

    Üdv
    Robi
  • Rayden02
    #1508
    oké!
    Szurkolunk neked,hogy sikerüljön!
  • dkvfan
    #1507
    Nos megcsináltam, ám a rövidség miatt a jármű oldalának egy része fehét -> át kell szabni a méreteit. Nos, ezen pár napot fogok tökölni, mivel a Civisem csak .tex-ben van meg, mivel oda lett a gépemen minden még a múltkor. Tehát ha lesz időm átdolgozom.
  • Rayden02
    #1506
    Igen,pontosan!
  • dkvfan
    #1505
    Köszi a válaszokat! Tehát ugyanazt a bodytex-et kell mindkettőbe betenni attól függetlenül, hogy különbözőek a méreteik?
  • Misi az ezredes
    #1504
    Akkor majd törölje ki a házigazda ha megoldható..
  • Rayden02
    #1503
    Elkúrtam!!Nem kicsit,nagyoN!
  • Rayden02
    #1502
    Jajj de mekkora barom vagyok,bocs de ebben sincs benne!Azért nem mert ugyan az a mint bodytext a DXEVO3MIDI-nek!Ugyanúgy kell eljárnod mint a midi pl a midi esetében!
  • Rayden02
    #1501
    hát a tex fájlokat sajna nem nagyon lehet,
    vagy csak én nem tudom hogy lehet-e!
    Amúgy tessék,ha minden igaz erre van szükséged:
    DX3-Evo-TGA-Texture
  • dkvfan
    #1500
    Van egy jó hírem:
    Ma végeztem a Civis Midi 1.2-es verziójával. Néhány újdonság van benne. Most tesztelem (értsd széjjel kockulom az agyam vele :) ), ha minden jól megy akkor holnap már letölthető lesz.
  • dkvfan
    #1499
    17.99 Euro lesz a kiegészítő.
  • gumikacsa
    #1498
    SCS-ben 30 euró volt maga a játék.
  • [HUN]FaTaL
    #1497
    Nem hinném, nem nagyon lehet nálunk Aerosoft termékeket kapni, kivéve néhány Flight Sim sceneryt.

    Meg mivel ez egy ADDON lesz kéne hozzá az alapjáték is, amit viszont nem árulnak. :)
  • Krisz995
    #1496
    Az Aerosoft honlapján ki van írva az új kiegészítőnek a kiadási dátuma, ami 2010. 03. 31. A Játék címe: Regiobus Usedom (City Bus Simulator 2010) ADDON. Remélehetőleg majd itt is árulják Magyarországon!
  • dkvfan
    #1495
    Embörök!
    Hogyan lehet a tex fájlokat tgaba konvertálni? Mert ami volt itt linkelve TGA csomag, abban a X3EVO bodytex-e hiányzik. Ha sikerülne, kapnátok új Civist.
  • krisztianp16
    #1494
    Győri táblához márcsak sárga busz kellene:D
  • hellcommander
    #1493
    Helló!

    Tudtok olyan linket adni ahol ezt a játékot le lehet szedni? Olyan verziót kéne ami biztosan jó a magyarítással. Ugyanis már van vagy 2 bus simulatorom, de mindegyikhez azt írja ki hogy nem található a mappában olyan file amit lemagyarítana.
  • gumikacsa
    #1492
    bármely 3d szerkesztő, illetve maga a játék....
  • robiribi
    #1491
    Sziasztok

    Nekem egy kérdésem lenne.

    Melyik az a program, amivel lehet buszt készíteni a játéka ?



    Üdvözlettel mindenkienk
    Robi
  • Rayden02
    #1490
    Kössz!
  • papi08
    #1489
    Jobbulást Mester:)
  • Brad33
    #1488
    Dehogy, nem gond. Köszi a választ és jobbulást:)
  • Rayden02
    #1487
    Sajna nem tudom,majd utána nézek!
    Ja és bocs hogy még csak most válaszolok,de beteg vagyok már lassan egy hete,és nem voltam gépközelben!Csak ágy közelben!
  • Haulin
    #1486
    hibíajelentéshez ezeket a fájlokat csatolja: CityBusSimulator.exe.mdmp
    appcompat.txt





    //lent van a quicktime7.65.17.80-s verziója//
  • Haulin
    #1485
    Nem,olyan sokat számít? köszi a válaszokat.
  • gabcsi13
    #1484
    Letöltötted a legujabb quick time-ot?
  • Haulin
    #1483
    Köszi,a demót megnéztem a menü nem akad de nem tölti be a játékot:S
  • Misi az ezredes
    #1482
    Essetleg, de nem mennék bele spekulációba.


    G25 - Driver
    Amm.. WIN7 összeomlik az új driver miatt. Csak a többi OP rendszerhez ajánlanám.
  • Haulin
    #1481
    Szevasztok,a gépigény.hu-n 92%ot mutat a minimális gépigénynek,szerintetek menne? kis akadás nem számít.
  • Anonymus20
    #1480
    Persze, említettem is, hogy kipróbáltam a g25-höz elengedhetetlen fájlt is, ahhoz kell a driver.