4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • DIESEL DOG #1560
  • dkvfan
    #1559
    Kijött a fényező műhelyből :) Egy kicsit módosúlt a fényezés a midihez képest. Folyik a matricázása jelen pillanatban, holnap akár már utasforgalomban is lehet :))
  • dkvfan
    #1558
    Módosítani kell a textúra fájlokat Photoshoppal, vagy egyéb alkalmas programmal.
  • Martinez01
    #1557
    sziasztok! azt szeretném kérdezni hogy: a buszokat hogy lehet átfesteni, és az útconalakat hogy lehet átírni (mármint azt hogy pl:garázsmenet)?
  • dkvfan
    #1556
    Pár perccel ezelőtt érkezett meg a Cívisbusz Konzorciumhoz a DX3EVO típusjelű autóbusz, mely hamarosan új fényezést kap, és letölthető lesz :))

  • Haulin
    #1555
    köszi már megvan a busz, csak írt vmi olyat h vmi tagot keressek meg, de honnan tudom hova menjek?
  • Brad33
    #1554
    Ha jól emlékszem vissza kell menni a garázs felé. Ha már majdnem ott jársz fogsz kapni rádión valami infót.
  • Haulin
    #1553
    szevasztok, az első küldetésben elmentem a garázsba beszálltam a vontatóba és elmentem a buszomhoz, beálltam a piros körbe de utána mit kell csinálni? válaszokat előre is köszi(Y):D
  • Haulin
    #1552
    Na megcsináltam a játékot:D nagyon tetszik:D Csak az a gáz h a tutorial-t nemtom megcsinálni beszállok beindítom a motort és a pali ott pofázik h engedjem ki a kéziféket(backspace) de hiába nyomkodom nemmegy :D majd próbálkozok még vele, amúgy valaki nemtud hozzá magyarosítást? már az egyik hírhett magyarosítás oldalon rákerestem de nem találtam. Válaszokat előre is köszi
  • zsola100
    #1551
    üdv. Nekem se ment először a a kerék be de utána letöröltem az egészet aztán letöltöttem és újra betettem city...-ba nekem így sikerült
  • Haulin
    #1550
    Üdv, ismét azzal a problémával jövök hogy a játék töltésnél kifagy, minden megvan hozzá a videókari kicsit rosszabb de az más játékoknál sem nagy gond, tudnátok segíteni?
  • MrBlaise901129
    #1549
    Hali!

    Én amikor kilépek a játékból ezt írja: City Bus simulator leállt. Meg nem menti el a játék a profilomat! Ez miért van?? Remélem segít valaki! Köszi!!!
  • Cs0k1
    #1548
    még nincsenek de nemsoká megjelenik egy
    Insel Usedom előzetes

    "A Usedom sziget Rostocktól keletre található a Balti tenger partján..."
  • szabii98
    #1547
    Ehez vannak kiegek?
  • SnyperD
    #1546
  • SnyperD
    #1545
  • SnyperD
    #1544
    Hy zorba3333 !

    Nekem is volt ilyen problémám csak ki kell venni a motion blurt v ami felette v alatta van.
  • Leo 1991
    #1543
    az jó lesz:D:D
  • Leo 1991
    #1542
    kösz megoldotta a próblémámat
  • dkvfan
    #1541
    Az Raxden valamelyik gépénél volt hiba, a textúra nem volt jó - pontosabban nem volt rá textúra.

    DAWE!
    Ha jól sejtem az UN-től kezdted volna a vezetést. Ha onnan kezded, akkor nálam - hibás a program, van egy olyan gomb,amivel újra lehet "pottyantani" a buszt. A játék a hibás.
  • Rayden02
    #1540
  • Rayden02
    #1539
    Ja és nemsokára kész lesz a végleges Ikarus 260.46-os busz is,plusz még ugyanez átdolgozva győri sárga színre!
  • Rayden02
    #1538
    Épp egy ikarus 415-ön dolgozom,majd ha kész lesz,felteszem!
  • Leo 1991
    #1537
    honnan lehet még buszokat letölteni??
  • kifli
    #1536
    szerzel egy emelőt, azt felrakod magadnak :D

    am nem biztos, de valami olyat halottam régebben hogy így külön be kell tenni valahol.

  • Leo 1991
    #1535
    letöltöttem a DKV fan oldaláról a Civis-et, de nincs kereke a buszomnak:S:S
    mi a teendő
  • zsola100
    #1534
    am gépigények ha valakinek kéne

    3.2 GHz Core 2 Duo, AMD Athlon MP multicore processor or comparable
    2 GB RAM
    Graphics Card: Nvidia GeForce 9800(GT) or equal ATI
    DirectX® 9.0c
    Windows® Vista / XP
    3 GB
  • zsola100
    #1533
    hello zorba3333
    azt próbáltad hogy uninstalálod az egészet aztán felteszed vagy megnézed a tul.-ba és ott megpróbálsz vlmit csinálni
  • zsola100
    #1532
    hello
    nekem momo-m van és nekem csak a kormányt észleli a pedált nem. kell hozzá egy patch csak az a baj hogy egy régebbi verzióhoz van én azt is letöltöttem de nem működik vele. szóval még nincs az újabb verzióhoz patch de sztem nem is lesz. azért én játszok billentyűzeten
  • Rayden02
    #1531
    Off topik!!!
  • dkvfan
    #1529
    Köszönöm mindenkinek. Viszont az a furcsa nekem, hogy a midiben nem villágít az ajtónyitó gomb, mnt a hosszúban, meg hogy az egyik lámpa villódzik... De sebaj, már készül a hosszú változat :)
  • csige791
    #1528
    Insel Usedom előzetes (HU)
  • Rayden02
    #1527
    Hát akkor passz!
    Talán majd itt valaki tud majd segíteni!
  • zorba3333
    #1526
    Megtörtént a DirectX9C 2010.02-es verziójára való frissítés, de nem javított a problémán:(
    Annyi változás történt, hogy egy bizonyos kameraszögből éles lesz a karakterek képe. A háttér továbbra is éles.
    Az Angol 1.3 verzió van meg.
  • Rayden02
    #1525
    Érdekes egy hibajelenség,sajna nem tom hogy mitől lehet!Én csak egy dirextx9c-vgakártya frissítést tudok ajánlani!
  • Rayden02
    #1524
    Paint.NET-et tudom csak ajánlani!
  • robiribi
    #1523
    És mivel lehet a festeni a textúrákat ?
  • zorba3333
    #1522
    Bocsi, de a nagy sietségben rosszul linkeltem. Erről van szó
    Köszi a segítséget előre is
  • zorba3333
    #1521
    Sziasztok!
    Az alábbi probléma megoldására szeretnék segítséget kérni.
    Amint a képen is láthatóa háttér éles, de az alakok képei elmosódottak.
    A gépembe egy Sapphire HD5750 1GB-os kártya van. A játékon belül próbáltam a különböző beállítási lehetőségekkel korrigálni, de nem sikerült.
    Előfordult-e ez a jelenség valakinél?
    Amennyiben igen, mi a teendő ebben az esetben?
    Milyen beállításokat érdemes még ellenőrizni?
  • Brad33
    #1520
    Miután letöltöttem hova kell bemásolni?