4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • landwir
    #1842
    hy all valaki tudna erről adni egy linket honnan tudom letölteni ezt a ki egészítőt cbs-addons
  • podorHUN
    #1841
    jo pl a stam accom se a dirt 2 se a gta se a windowsloive accot (és még sok online game eredeti) ieneket nem adnék meg tulsok játék van hozájuk és azok online de ezt nem éreztem olyanak :-/ nem tudom megértem ha senki nem teszi fel sehova ezért haragudni nem lehet mert hát vegyem meg :-) csak azért meg kérdeztem hát ha :-)
  • gumikacsa
    #1840
    Hát, nekem nagyjából minden szoftverem eredeti, a játékaim is, tőlem is volt már, hogy kérték kölcsön, én még soha nem adtam, sme magát a progit, sem a kódot. Szerintem nem egészséges.
  • podorHUN
    #1839
    na a nap hülye kérdése de pl én az alapot az aerosoftrol vetem meg és már nem egy barátom nak és másoknak meg adtam a cd keyt meg ienkor egy email cim is kell szoval azt is tehát aki meg vete a kieget nem akrja megosztani mert ara most nincs keret ??? multizni ugy se lehet vagyis a németek tudnak valamit de az mindegy szoval anyira nem fontos az a cd key ???? kösz a válaszokat """" tudom csak én vagyok ien hülye """




    (vagy együt érzö )
  • dkvfan
    #1838
    A 42-es utcán vannak végig a megállók, kivéve amikor a Javits Centerhez/től mész, ekkor ott kell lekanyarodni.
  • dkvfan
    #1837
    Forgunba beszáll, minden megállóban kiszáll, majd az interaktív gombbal kicseréled a menetrendet.
  • tmartin
    #1836
    Meg még az, hogy elkezdtem azt a feladatot, hogy új menetrendés akkor ott az elején dumál nekem egy hapi... és utána mit kell csinálni?? mert se egy nyitott ajtóju busz amibe belehetne szállni vagy valami. A hapinak nem lehet visszaszólni. Ilyenkor mit csináljak?
  • tmartin
    #1835
    Hello! Bocsi lehet hülye kérdés de, hogyan tudom, hogy egyik megállóból hova kell mennem??? Mert a térkép nem jelzi ki a megállókat. Légyszi válaszoljáto meg ezt hülye kérdést. Előre is kösz!
  • Blackdog
    #1834
    Egyszer majd biztos...
    Jelenleg csak az 1.4-es patchel megy, amihez még nincs törés. Reméljük minél előbb lesz már...
  • Brad33
    #1833
    A kiegészítő ugye fog menni nem eredeti játékkal is?(:
  • kitt2000
    #1832
    Próbáltam de nem sikerült kicserélni a hangot!
    Nem tudnád majd eszt a változattal feltölteni!
    Ha nem baj!
  • deutsch96
    #1831
    Hello. Nem tudjátok hogy honnan tudom letölteni az usedom-ot?
  • dkvfan
    #1830
    Köszi :)
    Asszem lesz elfoglaltság a hétvégére, megpróbálkozok valami Solaris féleséggel :)
  • podorHUN
    #1829
    igen stim minden de lila a belseje a busnak és még mindig pityeg :-(

    de az elsö tip jovolt ....GYORI volt a mapám neve XD
  • Rayden02
    #1828
    Am még pontosabban így kell lennie:
    Data/Games/userData/vehicles/Ikarus260.06.GYOR
  • Rayden02
    #1827
    Akkor valószínű hogy valamit nem jól csináltál,fontos hogy a mappa neve megegyezzen a ikarus260.06.GYOR névvel!Szerintem nézd meg újra a mappa nevét!
  • Rayden02
    #1826
    Nincsen harag!

    Ha régi hangokat szeretnéd,akkor importáld újra ez a Stringtable fájlt,az import mappát keresd meg és abban hozz létre egy mappát ikarus260.06.GYORnéven,ebből a mappából importáld!
    Ha mindent jól csináltál,akkor már a régi hangok lesznek!
  • podorHUN
    #1825
    egykis segitséget hadkérjek ezel a buisza mert bemásolgatam de biztos valamit valahova nem vagy risz helyre mert nekem rontja a busz belsö texturáit és a hang is mesze van mindentöl szoval csak pityeg ????? elöre köszönöm a segitséget
  • kitt2000
    #1824
    -Lenne egy kérésem lehetne hogy a busz hangja lehetne a régi mert szerintem hangos!:
    -Észre vettem egy hibát hogy az első ajtó nagyon ki van engedve és nem lehet látni a hátsó ajtón lévő leszállókat ez hiba?
    Remélem nincs harag!
    Egyébként nagyon szép!
  • kem001
    #1823
    Parancsolj: Link
  • dkvfan
    #1822
    Hol van a leírás? :P ;-)
  • kem001
    #1821
    Virtualbus játékhoz voltak elkészítve, onnantól át lett konvertálva, van hozzá leírás ha érdekel valakit
  • dkvfan
    #1820
    Köszi :)
    A honlapodon található (nagyon szuper) buszokat konvertáltad más programból, vagy a CBS-hez "raktad" össze?
  • kem001
    #1819
    Nem, 1,3-as az is
  • dkvfan
    #1818
    A SKIDROW verzió mit takar pontosan? Az 1.4.1?
  • podorHUN
    #1817
    térkép a maphoz amit kem001 oldalán találtok
  • deutsch96
    #1816
    Hello! lehet hogy hülye kérdés de hogy lehet mappából fájl csinálni?
  • Blackdog
    #1815
    Egyszer már elmondtam, hogy mi az új elérhetősége, csak éppen rá se pipált se a házigazda, se senki.
    Tehát a billentyűzetkiosztás:
    http://cellosion.net78.net/Files/CBS_2010_Billentyu.pdf
    Legyen szíves valaki javítani a bannerben is!
  • kem001
    #1814
    Billentyűzet kiosztás
  • Roland3
    #1813
    Sziasztok!
    De nekem ez jön be http://www.bigblackdog.extra.hu/CBS2010/CBS_2010_Billentyu.pdf
  • kem001
    #1812
    Fent a bannerben ki van írva, hogy billentyűzetkiosztás :)
  • Roland3
    #1811
    Sziasztok!

    Valaki eltudná mondani a billentyűzet kiosztást?
  • Rayden02
    #1810
    A felkiáltójel nem kell!
    Így legyen:
  • Rayden02
    #1809
    A fene,rosszul csomagoltam össze,bocsika mindenkitől!
    Ez legyen a Mappa neve ahová kicsomagolod:ikarus260.06.GYOR!
    Ha minden igaz utána már jónak kell lennie!
  • Haulin
    #1808
    a new yorki sincs eltüntetve, csak nagyon elvan dugva, kilehet azt szedni csak nem 1 fájlból áll a map mint pl a pttm-nél, hanem többől.
  • Krisz995
    #1807
    Nálam nem lett jó a busz. Amikor bejön ilyen zöld-lilás pontok vannak az ajtók helyett. WinRAR-ban is úgy jön le, h van 1 sound mappa, 1 texture, 1 külön kicsomagolásra váró, és utána még mindig vannak mappák. Hogyan kell sorban kibontani, h jó legyen??
  • robiribi
    #1806
    ja, és magyarítás hol van ?
  • robiribi
    #1805
    ok, köszi
  • Rayden02
    #1804
    Töltsd le a patcheket/javításokat,és telepítsd szépen sorjában fel!
    Utána már lesz veichles mappa!
  • robiribi
    #1803
    Nekem nincs Vhecles mappa :(
    MIt tegyek