4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Cs0k1
    #1882
    nekem is ez a hibám mint dkvfannak előte énis leírtam csak nálam szürke a képrenyő nem fekete
  • dkvfan
    #1881
    Lehet, hogy az lesz. Viszont az alap meg ment...
    Amúgy elindítom utána a játékot, és a fekete színátmenetes háttér bejön, de nem csinál semmit. Ha Esc-et nyomok, akkor az Editor jöb be, de semmi más...
  • Anonymus20
    #1880
    A skidrow mappa tartalmát a CBS mappájába kell, onnan fogod tudni jó-e, hogy fölül kell írja a régi fájlokat. Én úgy csináltam, hogy telepítettem a setup-al, fölraktam az update-et, majd a skidrowos rész, és ment minden. Mellesleg neked lehet hogy hardveres problémád van, tehát valami videókártya vagy alaplap, hangkártya vagy ilyesmi. Az ilyen kisebb fajta játékoknál előfordulhat(de még a nagyoknál is).
  • Isti1
    #1879
    ja, azt kihagytam, hogy az UPDATE mappát én békén hagynám, próbáld meg anélkül! ;-)
  • Isti1
    #1878
    1. Felteszed az alap CBS-t
    2. Felteszed a Regiobus Usedom-ot
    3. Az alap mappába bemásolod a Skidrow mappa tartalmát.

    És ennyi. Elvileg ezután menni kell neki :-)
  • dkvfan
    #1877
    Akárhogy próbálom, nem működik. Mégegyszer, próbálom úgy leírni, hogy meg tudjátok könnyen mondani, hogy it csinálok rosszul.
    1) Felteszem az alap játékot, crackelem
    2) Elindítom az Usedom Setupját, feltelepítem
    3) Az Update mappában lévő fájlt is felteszem
    4) Utána a SKIDROW mappában lévő fájlokat bemásolom (A CBS mappájába,, vagy az Usedom mappájába kell? :S)

    Előre is köszönöm a segítséget, nem tudom, hogy ez miért nem megy.
  • dkvfan
    #1876
    Tehát akkor a sima patch nélküli CBS sem kell? Mert azt leszedtem, és most meg szerintem azzal kapcsolatban nyűglődik.
  • Anonymus20
    #1875
    Semmire, csak simán a nullára telepítsd föl, semmi előzmény nélkül a usedomot, ha megnézed a méretét, látod, hogy az maga a játék. Szóval nem szükséges hozzá semmilyen patch meg bármi más, csak magába telepítsd. Nekem hibátlanul működik(az irányítást leszámítva). Sok sikert! Mellesleg jótanács win7-eseknek: rendszergazdaként kell elindítani a játékot, különben nem ment el semmi változást a játék a profilodban, tehát ha újraindítod a játékot minden változtatás amit csináltál nem lesz meg. Ez kiküszöbölhető a rendszergazdaként futtatással.
  • leho94
    #1874
    én csak szimplán feltelepítettem, magától indult a telepítő
  • dkvfan
    #1873
    Hmm, nekem nem sikerült feltenni az oldaladon leírtak szerint.
    Megvan az alapjáté 1.2., 1.2.1, 1.3 patchekkel. Utána kell a letöltött fájl gyökerében lévő Setupot elindítani? Utani azt, ami az Update-ban van, és végül felülíratni?

    MErt így csináltam, de utána a játék elindul, de csak fekete képernyőig jut el, plusz az editor működik rajta.
  • leho94
    #1872
    nincs vélelen térképetek a usedomhoz?:S Nagyon nem vágom mi merre van, játékbeli térkép meg nem jön elő
  • [HUN]FaTaL
    #1871
    Ezt le lehet már tölteni valahonnan?:)
  • dkvfan
    #1870
    Még nem láttam az új járgány szerkezetét, de ha a logikám nem csal, a model mintájára egyszerűen meglehet majd csinálni a régiekhez is.
  • kitt2000
    #1869
    Javaslom nézzél meg egy videót van fen róla az segít majd nekem is segített !
    De a térkép az jó lenne hozzá!
  • kitt2000
    #1868
    Kiegészítő pályán használható a többi eddig megjelent buszok is!
    Próbáljátok ki azokkal is!
    Csak nincs nekik belső tűkőr mint a hozzá adott busznak!
    Sebaj!
  • mernokur
    #1867
    igen ez van nalam is:) de amugy nem rossz game!csak az utvonalak meg bonyolultak nekem hogy mi hol merre!:) egy terkepet valaki nem dobna be?
  • Anonymus20
    #1866
    Ebbe a legújabb cuccosba nektek is pontatlanul, lassan, és későn reagál a kormány, vagy csak nálam. Mert minimum elvárnám, hogy amennyire elfordítom a kormányt, annyira mennyen a játékban is, és amikor már nem tekerem a kormányt, az a játékban se tekeredjen, erreföl meg akadásig tekerem balra vagy jobbra a kormányt és még legalább 5-10 másodpercig mozog az az istenverte kormány a játékban...
  • [HUN]FaTaL
    #1865
    Ez a Usedom nagyon tuti :)

    Az eredetit nem próbáltam még, de lehet megnézem azt is. :-)
  • Cs0k1
    #1864
    van egy kis problémám, letöltöttem és fel is raktam viszont amikor elindítom belép a játékba és csak szürke háttér van, amikor escpet nyomok akkor meg bejön a szerkesztő menüje hogy Tools

    felraktam a frissítést is
  • deutsch96
    #1863
    Hello! nagyon köszönön hogy felraktad az oldaladra kem001 és az lenne még a kérdésem ,hogy tudok tankolni?
  • dkvfan
    #1862
    Köszi :)
  • kem001
    #1861
    Feltettem az oldalamra a linkjét akit érdekel...
  • dkvfan
    #1860
    Mármint az Usedomos csomagban? A másik topicban egy linket eresszen meg valaki, nagyon szépen kérem.
  • kem001
    #1859
    Van mellékelve törés hozzá, na de ez ár off kategória
  • Brad33
    #1858
    Nem, sajnos csak egy útvonal van. Pontosabban kettő, de csak egy kis szakaszon különbözik.
  • deutsch96
    #1857
    tudnál adni egy linket?
  • dkvfan
    #1856
    Állítólag csak 1.4.1-el működik...
  • mernokur
    #1855
    ha valakit erdekel le lehet tolteni a kiegeszitot a core-rol:) en most szedem!kivancsi vagoyk!:)
  • Fehercsoki
    #1854
    Leszedtem a demot,és rögtön a tutorialban elakadok!Az irányítás teljesen üres,és bármit ír hogy nyomjak nem reagál semmit.Ha meg kézzel kezdem el beállítgatni akkor meg nem jó neki=/
  • Fehercsoki
    #1853
    Egész NY-t be lehet járni a játékban?(olvastam a GYIK-t de az az 1 útvonal nagyon kevésnek tűnik)
  • csige791
    #1852
    Hamburg Rahlstedt pálya
    ingyenes
  • Cs0k1
    #1851
    én menüben megnyomom a Ctrl+n-t és kijön nekem valami szerkesztő

    modulokat meg pályát is tudok szerkeszteni azaz nem tudok csak lehet

    pedig 1.3 patchig van fent
  • podorHUN
    #1850
    nem kezdem el magyarázni de javaslok valamit visza olvsaol valahol volt link a magyarositáshoz és aban a beálitásokat is lemagyarositoták és utána álitsd be ugy ahogy neked kézre ál szerintem ez a legegyszerübb vagy a tréninget nyomd le mert ott irja hogy mivel mit csinálsz de a le egyszerübb magyaritása és ahogy neked kézre áll
  • tommy125
    #1849
    hello mivel kell irányitani a buszt mert nem tudok vele menni minden billentyüt kipróbáltam már de meg sem mozdul mit csináljak segítsetek
  • podorHUN
    #1848
    azokat a kérdéseket elnéztem a könyvjelzöm meg tréfált már meg válaszolták öket XD
  • podorHUN
    #1847
    nem rosz idndulatu vagy csak realista ;-)
  • podorHUN
    #1846
    ( funk648)

    készült credo busz a játékhoz kem001 oldalán is fent
    http://busdriver.mindenkilapja.hu kem001 oldala + pálya is van fent

    (deutsch96)

    a pálya szerkesztöt ugy tudod használni hogy meg patcheled a játékot lehetöleg 1.4 ig (az nincs meg crackelve) és a menüben ( Ctrl+n ) és már látod is
    remélem tudtam nektek segiteni bb
  • gumikacsa
    #1845
    Tiszta rosszindulatú vagyok, mindenkiről azt feltételezem, hogy warezol. ejnye nekem...
  • podorHUN
    #1844
    az aerosoft oldalárol le lehet tölteni


    google aerosoft ;-)
  • gumikacsa
    #1843
    Szerintem ezt buktad, pláne ebben a topikban, ahol nincs warez.