4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • gumikacsa
    #1922
    Nekem is.

    Egyébként én átírtam a busz tulajdonságait, így a kormány már nem késik, és a 900 fokot levettem 400 fokra, így már írányítható a busz. Az is zavaró, hogy tartja a gázt, illetve ha már így megcsinálták a játékot, nem ártott volna a manuális váltó lehetőségét megoldani.

    Na, talán majd az OMSI, ha abból is lesz valami..
  • [HUN]FaTaL
    #1921
    Az AI egyébként csak nekem mozog ugrálva? Mert ez elég idegesítő.
  • leho94
    #1920
    engem kicsit idegesít az AI mozgása, de még mindig fényévekkel jobb mint az ETS-ben lévők
  • [HUN]FaTaL
    #1919
    Igen kormánnyal játszhatatlan. Talán 900 fokossal működne, de egyébként nem. Tartja a gázt hiába van pedál, kormányozni meg lehetetlen.
  • kitt2000
    #1918
    Gondoltam én is teszek fel képet!

    -Ikarus C60.30-

    Képek





    Köszönöm a készítőnek a buszt!
  • Brad33
    #1917
    Valami térkép esetleg nincs hozzá? Sajnos a játékban nem jön be...
  • Rayden02
    #1916
    Bíz a,rendesen termelődnek!Igaz toruss rendesen lekörözött a buszok gyártásával,de nem baj,én annak örülök hogy-e téren segíthettem,s így már elindulhatott a buszok gyártása folyamat,és szerintem ennek sokan is örülnek!
  • Sanyi118
    #1915
    hello nekem a telepítésnél kiírta h administrator rights kell
    tudna valaki segíteni mert utána nem engedi sehova telepíteni
  • gumikacsa
    #1914
    Jaja, jó kis játék, de azért ne foglaljuk még aranyba a készítők nevét. Azt ugyanis sajnos elfelejtették, hogy egy buszos játékot igazán csak kormánnyal jó játszani, amivel viszont nem lehet...

    Ahogy elnéztem a fórumokon is, többen jelezték, hogy a játék nem működik a kormányokkal, ha működik is, jelentős késéssel forog a kormány. Ez a készítőket nem igazán érdekli, azt mondták, nem ők tehetnek róla, a játék motorja miatt van.


    Ezt leszámítva nagyon jó kis játék, főleg hogy már Ikarus Eag-okkal is lehet menni.
  • Rayden02
    #1913
    Hát igen,bővíteni kellene még a markereket,ha jól tudom nincs minden ülés alatt!
  • Rayden02
    #1912
    Akkor jó!
  • Brad33
    #1911
    Még csak 5 métert buszoztam és csak 3 utast vettem fel, de nagyon tetszik
  • yokel
    #1910
    Leugrottam kocsival Koserow-ba, elvégre hétvége van...












    Egyébként nagyon király, h dinamikus az árnyék, folyamatosan forog az autóval együtt ahogy kanyarodik!
    Na ilyen kellene ETS2-be is! A környezet, házak, útak, stb. texturáiról nem is beszélve...
    Ami még nagyon bejön az, h ha elmegyek este a villanyoszlop alatt bevilágítja a műszerfalat. Nagyon kidolgozták ez a játékot, minden elismerésem a készítőknek...
  • kitt2000
    #1909
    Ha az megvan jöhet a javítás UPDATE könyvtár!
    A SKIDROW mappát kicseréled!
    elindítod a játékot(a hová a játékot telepíted azzal a ikonnal)
    A játék menüből kiválasztod a pályát!
    Kiválasztod a buszt(mindegyik működik csak a Ikarusokat rövid távra kell alkalmazni mert akkor sok az utas és hibát észlel!)
    Elindítod a játékot!
    Nekem ez így jó volt!
  • Brad33
    #1908
    Köszi szépen.
  • kitt2000
    #1907
    1-Amikor kibontsátok akkor a sima elindítással telepítsétek fel ne rakjátok be külön a programba!
  • kitt2000
    #1906
    Javaslom nézd meg a videót az segít!
    Videó
    oldal link
    Én innen töltöttem le és jó a játék!
  • Cs0k1
    #1905
    mégcsak annyit írok hogy nektek akiknek nem megy melyik alapjáték van meg? a skidrowos? vagy valami más? nekem másfajta de az alap crack az skidrowos
  • Cs0k1
    #1904
    ha valakit zavar hogy ennyit írok sorry csak próbálom megoldani de sajnos már nincs sok ötletem csak max hogy újra leszedni a kieget mert max rosszul jött le? :(
  • Cs0k1
    #1903
    nos miután felraktam a kiegészítőt kb huszadjára most utánna felnyomtam rá az 1.2.1es patchet és sikerült elindítani szürke képernyő nélkül.

    el is jutottam a betöltésig ahol ismét szürke képernyő jött be és ugyan ez a hibaüzenet a logban feljebb csúszott, mégpedig:

    Plugins:
    Game Error: 43340001
    Module failed to load

    ahogy jobban végignéztem a fájlokra meg a mappákra successt ír, kivéve ami lenne game.dll azaz a crack az nem tetszik neki
  • Brad33
    #1902
    Letöltöttem ezt a kiegészítőt, ami új pályát tartalmaz, de nem találom a busz útvonalat. A térképet nem jeleníti meg, fénykörök nincsenek. Merre kell menni?
  • [HUN]FaTaL
    #1901
    Nekem működik a usedom is :)
  • Brad33
    #1900
    Átfutottam 1x-2x az oldalt, de belebonyolódtam. Honnan tudom letölteni a kiegészítőt? Előre is köszi.
  • Cs0k1
    #1899
    megnéztem mit ír a log amikor bírok játszani a simával akkor azt írja hogy Game: sucess és uye megy is

    amikor meg felrakom a regiobust akkor ugye meg azt írja hogy Game: Error: 43340001
    Module failed to load

    szerintem vagy a crack vagy a játék hibás
  • Rodman6
    #1898
    Ha megoldották volna az emberek mozgását, és a többi jámű kidolgozottságát, akkor egy teljesen élethű játék lenne. Hihetetlen hogy mindeig hiányzik valami apróság ami ront a minőségen. A GTA4-ben viszont nincsenek ennyire szép épülettextúrák, az összes többi viszont megvan.
  • Cs0k1
    #1897
    1. igen alapból van benne (főmenüben Ctrl+N)
    2. tudtommal nincs
    3. szintén tudtommal nincs
  • Rodman6
    #1896
    Lenne egykét kérdésem:

    1. Van a játékhoz MAP editor?
    2. Vannak e már hozzá magyar útvonalak?
    3.Vannak olyan modok amik mozgatják a járókelőket is?
  • dkvfan
    #1895
    Én is gondoltam már a rossz letöltésre.
  • Cs0k1
    #1894
    na akkor barkóbázzunk :D
    nemlehet hogy rosszul jött le vagy rossz az a verziós kieg amit leszedtünk?

    a minimum rendszerkövetelmény szerint menne a gépemen, videókarim geforce 8600

    lehet a crackel van vmi? lehet az rossz?
  • Cs0k1
    #1893
    nemhiszem el hogy nemjó :@
    mi baja lehet
    a sima játék nálam is megy :S
  • Rayden02
    #1892
    Jújj,a linket meg elfelejtettem,bocsika!

    LINK

    Profilomban majd megtaláltok,sajna nem mindig tudok fent lenni,általában hétvégén,hétköznapokon ritkábban!
  • Rayden02
    #1891
    Am ha esetleg nyomon akar követni hogy jelenleg hol tartok a busszal,az itt megtalál!Sajna csak bus driver néven tudok csak közvetíteni,mert az xfire még nem támogatja a játékot!SAJNOS!
  • Rayden02
    #1890
    Mmhh,az alapjáték gondolom működik rendesen!Érdekes,én csak simán felnyomtam a játékot,a telepítésnél ki választottam hogy angolt tegye fel,utána patch,crack és már jó is volt!DE bevallom őszintén még nem is próbálgattam az addont,csak betöltöttem,aszt sem tudtam hogy hogy hova merre!Nem igen volt időm sajna mostanság szerkeszteni sem,bár ma csinálgattam a 415-öst,de a stringtable szerkesztéssel meggyűlik a bajom!Majd nemsokára folytatom!
  • yokel
    #1889
    Áááá gyerekek ez a Usedom addon nagyon baba, pláne így éjjel vezetni benne éjszakai feladatokat, nagyon süti!
    Refi fel, rádió be, azt hagy szóljon...
    Tetszik, nagyon jól megcsinálták ezt a játékot, jók benne az árnyékok, fények, szal minden!
  • leho94
    #1888
    próbálgasd beállításokba a grafikát állítgatni, nekem akkor szokott fekete lenni ha elállítom az élsímítást vagymit
  • dkvfan
    #1887
    Köszi, sajnos így is rossz.
  • [HUN]FaTaL
    #1886
    - Alapjáték install (nem crackel, nem patchel, nem csinál vele semmit)
    - Usedom install
    - Usedom update feltesz
    - Usedom crack

    ennyi
  • Martinez01
    #1885
    Én találtam egy hiba kódot:

    Application Module
    Game Error: 43340001
    Module failed to load
  • Cs0k1
    #1884
    jaja, viszont a warez-spam részlegen is még valaki beírta ugyan ezt a hibát :S
  • dkvfan
    #1883
    Szürke-feke színátmenet, nálam, így szerintem teljesen egyről beszélünk ;-)