4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Martinez01
    #1962
    ha felrakod a patcheket az 1.3-asig az elég
  • Hyp3r
    #1961
    jah igen azt elfelejtettem, hogy a buszok, amik megjelentek (pl ikarusok)
    melyik patch-en működnek? mindet fel kell rakni? találtam pár ikarust egyik fórumos kollega honlapján és érdekelne, hogy egyszerre mindet be lehet e rakni? vagy van valami módja ennek is?
  • Hyp3r
    #1960
    hali!
    most akarom kipróbálni a játékot, látom már megjelent 1 csomó mod pl buszok. tudnátok segíteni nekem? még kezdő vagyok. és a GY.I.K-ban nem találtam a telepítésről, illetve a modokról információt. olvastam korábbi hsz-eket is de nem találtam semmit a telepítésről. Valaki segítsen légyszi :)
  • funk648
    #1959
    Hello!

    Ehhez hasonló busz nincs a játékhoz?

  • zorba3333
    #1958
    Kacs04!
    A beállítások/Irányítás menüben keress ilyet hogy Célállomás kiírása előre (Németül Zielanzeige hochschalten) és állíts be egy tetszőleges billentyűt. Ezután menj vissza a játékba, és nyomd meg az általad beállított gombot. Ekkor a kijelző kiírja az aktuális megállót, és felszállnak az utasaid is.:)
    (Az irányítás beállítása menüben a "célállomás kiírása +" alatt természetesen a vissza opciót is állítsd be,-)
    Jó utat!
  • Kacsa04
    #1957
    És azt hogy kell?
  • dkvfan
    #1956
    A kijelzőt át kell állítani Not in Service = Garázsmenet feliratról.
  • Kacsa04
    #1955
    Hello nekem az a gondom ,hogy amikor meg állok a busz meg állóban kinyitom az ajtót és nem szálnak fel az utasok pedig a kijelölt helyen vok meg minden. tudnátok segíteni. ja és én vok ilyen hülye hogy nem tudom mit kell csinálni?
  • zorba3333
    #1954
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki, hogy a játékba beimportált buszokkal lehetséges-e valamilyen módon az alapjátékban lévő küldetéseket/feladatokat megcsinálni?
    Nekem csak a free módban lehet a buszok között válogatni. Köszi a segítséget.
  • kifli
    #1953
    köszi így egész jó 900 fokon is, bár nálam még egy másik fájlban is át van írva valami csak azt már régen beszéltük nagyon, és nemtudom melyik az a file. Még annyit csináltam hogy találtam a streetingtable.str-ben egy olyan értéket hogy 720, ezt átírtam 900-ra, mivel gondolom ez az hogy hány fokot fordul a kormány. Már csak annyi a gond hogy az ffb nem müködik, és nem is érzékeli a kormány hogy játszom mert ugyanolyan nehéz forgatni, mint amikor az asztalon vagyok, pedig be is pipáltam ezt a kormányresegítés valamit, de nem lett jobb...
  • DJKonya
    #1952
    Koserow és Wolgast között van két elágazás, úgyhogy nem teljesen egyenes
  • mojorisin
    #1951
    Nekem HD4850 van és simán felment rá a 10.4-es driver!
    Egyébként az Usedom elég jó, habár többet vártam tőle. Lehetett volna benne jópár mellékutca ahova le lehetne fordulni, az időjárás között a havazás, csuklós busz...
    Gyakorlatilag az egész bejárható utszakasz megint tök egyenes, akárcsak az alapjátékban, ahová meg le lehetne fordulni, láthatatlan falnak ütközöl... Kár, nagyobb mozgástér jobb lett volna.
    Mindazonáltal az egyetlen, és eddig a legrealisztikusabb busz szimulátor!
  • dkvfan
    #1950
    Szia!
    Nekem ATI a videókártya. Nekem nem 5800-as széria, hanem 4800-as. A hozzá megfelelőn legújabb driver nem megy fel, mert programcsomag hibát ír ki. A "Hotfix" is ugyanígy...
  • DJKonya
    #1949
    Köszi a tippet, én amúgy a beállítások/játék-ban kikapcsoltam a közvetett irányítás(kormánykerék), és lényegesen jobb lett az irányítás. Nekem 360 fokon van a kormány.
  • gumikacsa
    #1948
    Kis írogatás a bus stringtable.str fáljában, és mindjárt jobba dolog. (steering MRAP 0.005 ezt kell átírni steering MRAP 0.050 re)
    Persze, nem árt biztonsági másolatot készíteni. Én Woedpad-al szerkesztettem.

    c:\Program Files\TML-Studios\City Bus Simulator 2010 - New York\Data\Game\userData\vehicles\ - és itt annak a busznak a mappája, amelyiket át szeretnéd írni.

    Én még visszavettem a kormány fordulását 400 fokra, így aránylag könnyű irányítani.
  • kifli
    #1947
    na kipróbáltam ezt az usedom kiegészítőt is, de sajna g25-el még játszhatatlanabb a szűk utcák miatt, 1.4.4-es verziót ír ki, ennek nem kéne jónak lennie már?
  • podorHUN
    #1946
    nem kizárt hogy egybe forogna a csuklos mondom fingom nincs hoygy csináljá öket néztem probáltam de nem tok semit csinálni az editoral najo auto forgalmat tudtam másolni töb helyre a demo mapon enyi XD
  • Cs0k1
    #1945
    ja és köszi is a segítséget

    de valószínűleg az alapjátékkal lesz a baj, hát reméljük, csak lassan jön...
  • yokel
    #1944
    Adott a lehetőség, játék főmenüjébe Ctrl+N (world editor) és már mehet is a pálya szerkesztés...

    #1937: oké, én csak segíteni akartam neki, és gondoltam sose lehet tudni alapon felvetem ezt a témát, nem akartam vele rosszat.

    Azt jól sejtem, h ezt a Usedom addon-t nem lehetne tovább építeni? Megnéztem ezt az editort de ez sokkal durvább mint pl. a ETS-é, abba legalább tudtam mapot csinálni...
  • leho94
    #1943
    szerintem hiába csinálnának csuklós buszt, egybe mozogna a busz
  • podorHUN
    #1942
    igen a csuklos buszt dijaznám énis nagyon de sajna én nem tok buszt modolni se csinálni se semi pedig neki esnék csak még nem értem el ezt a szintet hogy megprobáljak bármit késziteni ( tisztelet anak aki tud )
  • leho94
    #1941
    most jöhetne egy több útvonalat tartalmazó pálya is:D kicsit jobban kidolgozott modellekkel, csuklós busszal:D
  • gumikacsa
    #1940
    Nem egy bonyolult térkép, mivel csak egyfelé lehet menni szinte végig

    Ahol ilyet láttok, arra ne menjetek:
  • podorHUN
    #1939
    nekem semi baj nincs vele igaz az alapot megvetem igy 1.4 nem volt gond skidrowos felrak tam és gond nélkül megy csak a kormány szivat néha
  • dkvfan
    #1938
    Szerintem akkor megvan a hiba, mert én is gondoltam erre a Skidrow-os ügyre, mivel nekem is német nyelvű 1.2-es van meg. Szerintem most sikerrel fogsz járni. Ha sikerül, akkor priviben kérek egy linket :)
  • [HUN]FaTaL
    #1937
    Ennek semmi köze ehhez.

    Nem tudom mit szenvedtek...

    Alap skidrow, usedom skidrow, usedom update, usedom crack. Ennyi.
  • Cs0k1
    #1936
    geforce 8600gtm van
    xp sp3
    eddik különösebben semmi játékkal nem volt gondom

    amúgy olvasgatom most a hivatalos fórumon hogy nem szabad a német meg angol verziót öszekeverni (patchekre értették), csak azon gondolkoztam hátha ez a baj hogy nekem az alap a legrégebbi talán német a regiobus meg angol? na 1 próbát majd megér
    de frissítek még azért minden drivert hátha, pedig frissek
  • Gilb3rto
    #1935
    sziasztok valaki akinek esetleg bejön a USEDOm pályán a térkép shotolja már ki, mert így lehetelenség A-ból B-be eltaláni köszi!
  • yokel
    #1934
    ATI videókártyád van?! Mert akkor véletlenül nem ez a baj nálad?
    Ha esetleg ATI-d van cserélj egy drivert (pl. 10.4re)
  • Cs0k1
    #1933
    1. a regiobus addont ugyan onnan piratebayről leszedtem újra ahonnan a többiek - így sem jó

    2. ezalatt az alapból melyik volt fenten úgy értettem kié. szóval nekem nem a skidrowos hanem valami másik 1.2-es még német nyelvű, de most szedem az angol skidrowos alap gamet csak lassan jön

    amúgy ha variálok a game.dll fájlal, ha a backup reg. mappából kimásolom a főkönyvtárba akkor már eljutok a betöltésig csak akkor meg ott jön ki a szürke háttér a betöltésnél :S
  • DJKonya
    #1932
    Nos le csaptam egy kört, egész tűrhetőre sikerült hangolnom a kormányzást, és már hozzá szoktam mind a kormányzáshoz, mind a vezérléshez. Már csak egy kicsit tanulmányozni kell az útvonalakat és jó lesz ez
  • dkvfan
    #1931
    Megpróbáltuk másik helyről leszedni, de még nem sikerült.
    ---
    Alapból melyik verzió volt fent neked? Mert nekem az 1.2-es.
  • podorHUN
    #1930
    a kormányal énis kérdeznék az addons ban az uj busznál nem igazán akar müködni a forfe feedback ez mitöl lehet ? ha tudtok segiteni elöre köszi bb
  • DJKonya
    #1929
    Kösz a segítséget!
    Már csak két problémám van.
    1. Ugye a többieknél is fennálló kormány, hogy nagyon nehezen érzékeli a kormányzást, illetve lassan fordul vissza.
    2. Az alapjátéknál és amit letöltöttem usedom kiegészítőt mind a kettőnél fenn áll a probléma hogy olyan 2 percenként kegyetlenül el kezd laggolni a játék majd 10-15 másodperc múlva tisztán fut. Ez mitől lehet? erősebb gépem van mint amit igényel, ráadásul a grafikát is leállítottam közepesre, és így is azt csinálja.
  • Cs0k1
    #1928
    letöltöttem újra az addont de semmi változás :(

    dkvfan, valami változás nálad?
  • kobi14
    #1927
    Ja és ki is kell tömöríteni, zip v rar-ban vannak.
  • Cs0k1
    #1926
    letöltöd a buszt és bemásolod a Program Files\TML-Studios\City Bus Simulator 2010 - New York\Data\Game\userData\vehicles mappába
  • DJKonya
    #1925
    Sziasztok.

    A buszokat hogy lehet berakni a játékba?
  • Cs0k1
    #1924
    kimásoltam a backup regiobus usedom mappjából a gyökérmappába a game.dll-t mostmár elindul meg is jelenik a menü az új map meg busz de mostmeg betöltésnél jön be a szürke háttér
  • [HUN]FaTaL
    #1923
    Hát remélem, hogy lesz belőle valami, mert videók alapján az is nagyon jó. :)

    Evvel is el lehet lenni, de nem tökéletes.