4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • dkvfan
    #2244
    Nah most nem működik a szerverem, ha jó lesz, akkor leszedem a civis repainteket, és utna írok nekik egy e-mailt. Nehogy már a mi munkánkat a sajátjakáént adja/adják el..
  • dkvfan
    #2243
    Lökj össze egy egyszerű html honlapot, akár segítek is benne. Azt könnyű költöztetni.
  • kem001
    #2242
    Válaszol annyit írtam nekik, hogy remélem boldogok, mert töröltem az oldalamat és visszaírt, igen nagyon azok vagyunk XD
  • kem001
    #2241
    Küldtem PM-et neked, ennyi volt a több havi munkám úgy látom... De amint lehet új tárhelyet keresek, de így, hogy mindent újra kell csinálnom... Elment a kedvem tőle eléggé
  • dkvfan
    #2240
    Egyelőre kérlek ne írj már nekik semmit válaszul (azt, hogy az enyém), leszedem az oldalamról a DXEVO festéseket, és utána megírom nekik, hogy tisztázzuk az egészet.
  • dkvfan
    #2239
    Most nézem, hogy ráadásul a Design-X írta neked :D
    Azt hiszik, hogy az egyik emberük készítette a Solarist, de semmi köze nincs ennek az állításnak az igazsághoz.
  • dkvfan
    #2238
    ??? :)
    Attól, aki a Vbus modelt készítette volt, tőlem volt, akkor mi van? :D
    Majd pont a TML-től kell... Jó, hogy a Design-X nem cirkuszol :D
  • longhaul
    #2237
    csináltam 1 wav hangot, a rádióhoz. Pont úgy ahogy a #2224 hsz. le van írva. Utána elindítom a játékot, és beindítanám a motort a buszon, lefagy és később ilyen vibrálás csinál. Nos én Geforce 8600 videokártyát használok, megnéztem hogy ehhez a játékhoz ez a videokártya jó de gíanusítom hogy ennek más kell.. Ez a kártya jó?

  • kem001
    #2236
    Megszüntettem az oldalamat, mivel TML szerint pl Solaris-hoz nem volt engedélyem..
  • Brad33
    #2235
    huh...nagyon várom
  • dkvfan
    #2234
    Be van ütemezve... :)
    Hamarosan (már most) újítgatom a honlapom CBS-es részét, ahol fent lesz minden részletesen.
  • Brad33
    #2233
    Egy ilyenhez nem lenne kedved valamikor?:
  • dkvfan
    #2232
    Ma elkezdtem készíteni egy ARC 134-est.
  • dkvfan
    #2231
    A pályát az editorban kell csinálni, benne van a nevében :)
  • csige791
    #2230
    De olyat nem lehet, hogy teljesen új pályát csinálok?
  • dkvfan
    #2229
    Akkor majd összeszerkesztek egy 20 perces wav-ot :)
  • kem001
    #2228
    Sajnos úgy van benne, hogy egy szám egy állomáson szól, így sajna minden szám másik állomáson szól...
  • dkvfan
    #2227
    Köszönö, valami ilyesmit sejtettem. Ezek szerint több állomást is be lehet állítani =P
  • dkvfan
    #2226
    Az editor Ctrl+n :)
  • csige791
    #2225
    Nem tudok rájönni, hogy lehet előhozni a pálya szerkesztőt.
  • kem001
    #2224
    Egyedi rádióállomás készítés: Link
  • Anonymus20
    #2223
    40 ezer körül van G25 és általában webáruházakban. De mostmár kijött a G27, ami 70 ezer körül mászkál, és a G25, mint előd, már nem lesz kapható, talán már nem is kapható. Szerencsére nekem is van egy
  • dkvfan
    #2222
    Az import mappában van a strintable-hez hasonló radio.txt, de még nem jöttem rá, hogy mit kell kezdeni vele.
  • bzmot195
    #2221
    Hali!!!

    Vki tudja, hogy lehet saját zenét betenni a játékba?
  • Bajni530
    #2220
    Nekem nincs olyan profi kormányom mint a G25, de egész jól ellehet vele lenni... A pedálokat sajnos nem ismeri, de nekem ez nem vészes. Te hol vettél g25-öst, és mennyiért? :)
  • csige791
    #2219
    A baj az, hogy szar az egész.
  • gumikacsa
    #2218
    Ne is mond, elég idegesítő.

    Kicsit javul a helyzet, ha a buszok stringtable fájljában átírod a kormányzás érzékenységét. data/game/userdata/vehicles/az a busz, amit át akarsz írni/stringtable.str - jegyzettömbbel megnyitod, megkeresed ezt: steering*****MRAP*****0,005, és ezt a számot átírod 0,050-re.
    Ettől a kormányod a buszban nagyjából ugyan úgy fog mozogni, mint ahogy mozgatod. Sajnos nagyobb sebességnél még így sem az igazi.
  • csige791
    #2217
    Arra van esély, hogy a kormány támogatást megoldják, normális szimulátorhoz méltóra?
    Mert jelenleg egy vicc, pedig azért vettem meg, mert azt olvastam ,hogy 1.4-ben javítottak a g25 valamilyen tulajdonságán.
  • Bajni530
    #2216
    Sziasztok!
    A GNX-339-es busz el fog készülni a Vbus-hoz is? :) Mert CBS-ben is nagyon jó! :)
  • dkvfan
    #2215
    Akkor nem szóltam semmit :) Csak az a lényeg, hogy a belső kijelző kiírása maradjon meg, hogy látható legyen kié a model. :) Én is készülök amúgy a háttérben DKV, valamint Hajdú Volán fantázia fényezéssel, akkor képek hamarosan :)
  • csige791
    #2214
    Gondok vannak a buspol fórum vásárlós megoldásával.
    Ha jól értem kifizeted a buszt PayPal-en, ezután nem automatikusan kapod meg, hanem írnod kell PM-et valakinek, megadva a transaction ID-t és akkor ő majd válaszban ad letöltő linket.

    Szánalom.
  • csige791
    #2213
    Na megrendeltem a CBS2010-et. (Eddig piaci verzióval teszteltem).
  • gumikacsa
    #2212
    Nem neki válaszolt, de ha végignézed az előzményeket, rájössz, hogy nem írt hülyeséget.

    Átfestéshez nem szokás engedélyt kérni, nem is nagyon lenne értelme.
  • [HUN]FaTaL
    #2211
    Nem neked válaszolt nem látod?:D
  • csige791
    #2210
    Ezt nem értem. A készítő, nem engedi, hogy készítsen hozzá bárki festést? Az ilyennek örülni szoktak, nem tiltani.
  • dkvfan
    #2209
    Úgy látszik az előbb nem esett le teljesen:
    "Szép lett.. Én is terveztem, csak egyelőre azzal elvagyok, hogy az alapra megkaptam az engedélyt... "

    Szóval ha én csináltam volna a buszt lehetne, de egyelőre ne kavarjunk már...
  • KTK393
    #2208
    Naggyon szép lett,nem akarod feltölteni valahova? :D
  • Brad33
    #2207
    Utóbbit: pályát.
  • dkvfan
    #2206
    A map alatt a mapot=térkép, vagy a worldöt=pálya érted?
  • Brad33
    #2205
    Egy map szerkesztése nehezebb mint egy buszé, vagy csak időigényesebb? (ha egyáltalán lehetséges)