4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • dkvfan
    #2284
    Persze, legközelebb ne kérdezd.
  • kem001
    #2283
    Már megoldottam a letöltést
  • kem001
    #2282
    A Hajdú Volán helyközi festés nem található a szerveren... AMúgy feltehetem festéseidet az oldalra?
  • dkvfan
    #2281
    Letölthetőek a Solaris Hybrid 12-höz készült Hajdú Volán helyi, -helyközi, valamint Cívis festések. A használatukhoz szükség van az eredeti modelre, mivel a módosított textúrákon kívül azt használják.
    Katt ide

  • gyuri35
    #2280
    Végre 'találtam' egy1.2s német verziót aban benne van az 'interaction' opció!Eddig amit letöltöttem mind 1.3 verzió volt abban nem tudom miért nincs!De már nem is érdekes,végre megy a játék,rendesen!Köszi mindenkinek a segítséget
  • Brad33
    #2279
    Az "assistance" legjobb tudomásom szerint kiírja a küldetést/teendőt, a "showtime" pedig kirakja az órát bal felső sarokba.
  • dkvfan
    #2278
    Legkésőbb holnap este érkeznek a Solaris-hoz való repaintek. Hajdú Volán helyi+ helyközi valamint Civis festések.
  • gyuri35
    #2277
    Vak nem vagyok,és már sokadszor néztem meg,gyanús ismeretlent keresve!
  • Stuuu
    #2276
    The engine was unable to create a suitable graphics context.

    Please make sure your graphics hardvere meets te minimum reqiuremenets..

    If you are running in a windowd mode for the first time and you see this message...
    Make sure your desktop color is set to 32-bit color....

    Ezt írja ki, akármit csinálok is. Előző oldalon láttam hogy valamit lekell tölteni, ha valaki belinkelné a letöltési linket, meg hogy mit cisnáljak vele, nagyon megköszönném.
  • kem001
    #2275
    Nézd végig alaposan, ott kell lennie!
  • gyuri35
    #2274
    Megnéztem a játékom billentyűzetkiosztását!Ilyen opciót,hogy:"interaction" nem találtam,ellenben ami nem tudom mire jó:"assistance" és a showtime
  • dkvfan
    #2273
    Ezen az oldalon találjátok ezentúl azokat a modeleket/repainteket, amiken éppen dolgozok.
  • dkvfan
    #2272
    Nemrég készült el egy MAN Lion's Coach, pár hsz-el lentebb találod a linket.
  • robiribi
    #2271
    Üdv

    Nincs véletlenül hosszútávú busz a játékhoz ?
    Pl. Van Hool Eos 100 ?
  • dkvfan
    #2270
    Nem, az Interaction gomb a 3-as.
  • PetiM44
    #2269
    Alapban azt hiszem, hogy az "Enter" megnyomásával tudsz beszélni azzal a pacákkal.
  • gyuri35
    #2268
    JA,a tab-ra sem reagál semmit
  • gyuri35
    #2267
    Üdv!Nem értem,Carlos továbbra is néma,hiába nyomogatom a bal egérgombot!
  • gyuri35
    #2266
    Köszönöm szépen!
  • gyuri35
    #2265
    Köszi,azon vagyok
  • dkvfan
    #2264
    Az emberek nem mozognak, csak azok, akikkel kommunikálni tudsz (pl forgalmista, garázsmester, stb.) meg az utasaid.
  • kem001
    #2263
    Próbálj más verziót leszedni. Ha az sem jó, akkor nálad van valami galiba
  • kem001
    #2262
    Ja igen, mától itt leszek megtalálható: Link
  • gyuri35
    #2261
    Azt már beállítottam,miután felraktam az angolosítást.Van egy olyan sanda gyanúm,hogy egy bug-os darabot töltöttem le!Állítólag animáltak az emberek,nálam csak az autók mozognak!Köszi
  • kem001
    #2260
    Állítsd be a billentyűbeosztást
  • gyuri35
    #2259
    Köszi szépen!Az emberkét megtaláltam,de én ennek anyázhatnék is meg se mukkan!!!
  • ronso
    #2258
    megnyomod a térképet ott jelöli,hogy menj a buszgarázsba ott van egy ember akivel beszélj.
  • ronso
    #2257
    Üdv

    buszozgatok de arra nem jöttem rá,hogy ha városon kivül mész vagy belül is tök mind 1 merre kell menni,mert ha rossz felé megyek akkor láthatatlan falnak megyek neki és akkor forgolodhatok,nincs erre valami kapcsolo ? köszi
  • gyuri35
    #2256
    Sziasztok!Ma délelőtt szerettem volna elkezdeni a chapter1-et,odáig jutottam,hogy beleálltam abba a piros körbe és az utcán találtam magam.Hogyan, merre tovább, hol kapok buszt?Honnan tudom meg a járat útvonalát?A segítséget előre is köszönöm!!!
  • dkvfan
    #2255
    Solaris Hybrid 12 v1.1 letöltése - immáron a telepítővel.
  • dkvfan
    #2254
    Most fejlesztek egy telepítő programot, mely az általam készített festéseket/buszokat minden másolás nélkül a CBS megfelelő mappáiban fogja elhelyezni.
  • dkvfan
    #2253
    Egy biztos: kaptam engedélyt a Design-x es emberke részéről is a Solarisra. Tehát egy linka rra majd elfér. Én azokat gondolnám, amik eddig is fent voltak. Terveim szerint holnap kész lesz az én új CBS-es részlegem.
  • kem001
    #2252
    Nagy valószínűséggel vasárnap kezdem az újjáépítést. Ha bármi van amit fontosnak tartasz/tartotok akkor írjátok le nekem.
  • bpyfan
    #2251
    Én is örülnék ha folytatódna.(Van rá igény)
  • dkvfan
    #2250
    Az én részemről van rá igény... És segítek is benne, ha van rá igány.
    ---
    Megkaptam a választ az illetőtől, a helyzet az, hogy a Solarist eredetileg ő készítette Vbus-ba, az a bizonyos ember, aki publikálta, illetve engedélyet kértem tőle, csak "Hybridet csinált" belőle. Most kérek tőle engedélyt, remélem megkapom :)
  • kem001
    #2249
    Öröm az ürömben, hogy végre normális tárhelyen újrakezdem az egészet(feltéve ha van rá igény)
  • dkvfan
    #2248
    Írtam nekik egy angol levelet, ahol leírom, hogy kinek a Vbus modelje volt, és hogy én kovertáltam engedéllyel, illetve te is kaptál engedélyt a publikálásért. Kíváncsi leszek a reakciójára.
  • dkvfan
    #2247
    De amúgy azért kötözködtek. Én láttam a levelet, és ott konkrétan azt írták, hogy a Solaris Urbino 12-est az ő emberkéjük csinálta. Ez hülyeség.
  • dkvfan
    #2246
    Ők meg a TML alapjaira tették a buszokat, a múltkor megnéztem direkt a Nova felépítését :D
  • gumikacsa
    #2245
    Nem vagyok biztos abban amit most írni fogok, ha hülyeséget írok, akkor bocs.

    Régebben is kötözködtek már ilyesmi miatt, konkrétan a DesignX. Maga a busz modell ott sem az övék volt. Ha jól emlékszem valami olyasmi volt a bajuk, hogy az ő buszuk alapjaira tette a buszt. Lehet, hogy itt is valami ilyesmi a gondjuk.