4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • gyuri35
    #2325
    próbálkozz display driver frissítéssel
  • gumikacsa
    #2324
    Ezen én is csodálkoztam, hogy mi ez a szöveg a reklámmal, hiszen a játékkal kapcsolatos oldalt linkelt be.

    Pl. nálam is lehet regisztráció nélkül is letölteni :P
  • Robi546
    #2323
    akkor mit csináljak????
  • Robi546
    #2322
    és néztem a gépbe is és 32 Bites !!
  • gyuri35
    #2321
    Nem tud létrehozni alkalmas összefüggő grafikát.
  • Robi546
    #2320
    de hix nekem is annyi van !!

    és GeForce 9600GT grafikakártyám van!
  • gyuri35
    #2319
    Azt tudja valaki hogyan lehet a szervizautóval vontatni?A chapter7-nél akadtam el.Köszi előre is!
  • csige791
    #2318
    Azt hittem a fórumok arról szólnak, hogy megosszuk egymással a játékkal kapcsolatos infókat, rajongói/hír oldalakat, meg mindent ami kapcsolódik a játékhoz.
    Ha egy teljesen mással foglakozó weboldalt linkelt volna be martinez a #2304-ben, akkor megérteném a "ne reklámozzunk" szöveget, de így csak felesleges okoskodásnak tartom. Én például nem tudtam arról az oldalról, miközben hasznos lehet egy CBS2010 játékos számára, úgy gondolom, hogy attól mert valaki házigazda nem kéne istent játszani.
    Köszönöm a figyelmet.

    Felülre nyugodtan kilehetne rakni Martinez oldalát is meg a Precise Divisiont is, mert mindegyiken sok cucc található a játékhoz, ez a legtöbb fórumban így van.
    Példa: iRacing Topic

  • gyuri35
    #2317
    Gyenge a videókártyátok,csak ennyi.Minimum 32 bites színfelbontás kell a játékhoz.ezt írja!
  • Robi546
    #2316
    Na Nekem Is Ugyan az a hiba mint a 2276 -s hsz-ben !!
  • Robi546
    #2315
    Csa All!

    Én nekem egy problémám van! Nem Indul el a City Bus Simulator 2010 1.3-s patch rajta crack is rajta és windows 7-n van és valami ilyet ír ki:
    The Engine Was Unable To Create Suitable Graphic Context... ilyesmit
    Mi Lehet a Gond??? :SS Nagyon Megköszönném!! PLS Segítsetek!!!! A Rendszerkövetelmények Meg Megvannak neki! Na Mi lehet a gond????
  • csige791
    #2314
    Itt reg. nélkül is lehet tölteni.
  • kem001
    #2313
    Így egyszerűbb: C56 Comfort
  • gyuri1995
    #2312
    Új busz CBS-be Ikarus C56. http://gsmmedia.hu/vbusforum/index.php?/topic/8-letoltesek/
  • Misi az ezredes
    #2311
    Be kell regisztrálni majd a bejelenkezést követően a felső Vízszintes menüben található a Letöltések menüpont. Ez alatt sok sok letöltés található. 100% Buszok.
  • csige791
    #2310
    egy darab letöltést nem látok.
  • Martinez01
    #2309
    Ok!
  • gyuri35
    #2307
    Megvan!A táblacsere:shift up destination;shift down destination magyarul kb annyit jelent:célállomást felcserél;célállomást lecserél!Állítsd be az opcióknál és cseréld,alényeg hogy ne serice legyen rajta.Aképernyő bal oldalán ki is írja milyen táblát tesz ki,de ha kiszállsz a buszból meg is nézheted!
  • f4ember
    #2306
    Nekem Logitech Driving Force Prom van G25 driverével megy. Az a gondom, hogy egyszerűen olyna, mintha be lenne kapcsolva a középre mozgatás, mert iszonyu nehéz eltekerni a kormányt. érékel mindent, de így eléggé élvezhetetlen 900fokis meg se probálnám eltekerni ugyse menne. A fejlécbe berakott G25 link megoldást ad erre, vagy az más miatt van?
  • gyuri35
    #2305
    Én csak ilyent találtam:back to vehicle,reset vehicle!Rányomtam a reset-re,hogy újraindítom a buszt,a szervíztábla ugyanúgy megmaradt és az utasok sem szállnak fel!!!
  • Martinez01
    #2304
    Sziasztok!
    Újra Indítottam az oldalt!! Regisztráljatok,olvassatok, küldjetek be letöltéseket!
    Az oldalra rengeteg frissítést rakok majd fel ezt majd egy dobozban olvashatjátok!
    Addig is az oldal címe :City Bus Simulator 2010 Portál
    (Ha megkérhetem a HG-t hogy legyen oly kedves és rakja ki a linket a banner alá :) )

    Tiszteletem!
  • dkvfan
    #2303
    Időnként le lehet térni, pl Broadway, Javits Center környéke, UN-nél, stb. ahova nem tudsz menni, ott ott vannak a jelek.
  • foldipetike
    #2302
    magyarul mindig csak a 42-es utcán mehetek?
  • kem001
    #2301
    Nem mehetsz akármerre. Lezárt területeket jelzi a játék
  • foldipetike
    #2300
    nagyon köszi :) az útvonalat honnan tudom? vagy akármerre mehetek?
  • kem001
    #2299
    J és ha jegyet kér akkor kassza funkcióját is állítsd be, ha kp-ban fizet
  • kem001
    #2298
    Utána fel a buszra, és kezdenek felszállni rá az utasok ha nyitva van az ajtó.
  • foldipetike
    #2297
    és akkor utána?
  • kem001
    #2296
    Igen. Oda kell menni a nagyobb végállomásokhoz és táblát keress amire click van írva
  • foldipetike
    #2295
    és embereket vinni szabadjátékba is lehet? mert odamentem a megállóhoz amit beállítottam de semmi.
  • kem001
    #2294
    odamész hozzá és amikor felül megjelenik a neve akkor Enter, vagy amire beállítottad az interakció gombot
  • foldipetike
    #2293
    köszi. és a Lewis-el hogy tudok beszélni?
  • kem001
    #2292
    következő/előző állomás
  • foldipetike
    #2291
    nekem magyar feliratok vannak. akkor mit keressek?
  • kem001
    #2290
    Beállításokba keres olyat az irányításban, hogy previous route illetve next route
  • foldipetike
    #2289
    és azt hogy kell? bocsi hogy ilyen hülye vagyok :S
  • kem001
    #2288
    Az ok egyszerű: a táblát át kell állítani, hogy ne Not in Service-n legyen
  • foldipetike
    #2287
    csatlakozom az elöttem szólóhoz. én se tudok felvenni utast.
    másik kérdésem: melyik gombbal tudok elkezdeni beszélgetni Lewis-el? :D
  • gyuri35
    #2286
    Most már csak azt kéne megtudnom,hogy miért nem szállnak fel az utasok?Közel állok a padkához,leengedem a buszt!Mit csináljak még?
  • kem001
    #2285
    Ja igen, magyarosítás linket nem találtam rendeset sehol... Ha valaki adna azt megköszönném.