4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • dkvfan
    #2369
    Folyamatosan keresem az ideális modeleket is :)
  • Brad33
    #2368
    Látom hosszú a lista, de...ha majd egyszer unatkozol (ami gondolom nem mostanában lesz), ezek a buszok is jók lehetnek: Trans Tour : )
  • dkvfan
    #2367
    Nos egy rapaint rengeteg van útban. Már kész van a photoshop része:
    - BKV classic
    - BKV Ik.415
    - BKV Ik. 412
    - Szabolcs Volán
    - Agria helyi
    - Agria helyközi
    - Jászkun helyi
    - Jászkun helyközi
  • palinho96
    #2366
    Sziastok!
    Nekem egy Genius SpeedWheel 3MT-m van (kormány), de nem enged a fék pedállal fékezni... miért???
    Valaki SoS
  • dkvfan
    #2365
    Az előbb említett problémámra nem tudsz valami megoldást? :S
    ---
    Hogy valamit publikálni is tudjak végre, ezért hamarosan érkezik több féle BKV, valamint Szabolcs Volános festés a Solarishoz.
  • kem001
    #2364
    Akit érdekel, feltettem az ingyenes Hamburg Rahlstedt pályát az oldalra a letöltések közé: Link
  • gyuri1995
    #2363
    :( azért sok sikert hozzá
  • dkvfan
    #2362
    Ott tartok vele, ahol a képek készültek. Valamiért nem akar sikerülni, az első ajtónál nem érzékeli a padlót, leesel, hiába van az origóban az editorban mégis oldalt "löki" be a pálya indításakor, stb... Nem tudom miért, de a Solarisnál semmi ilyen nem volt. Már kétszer újra kezdtem az elejétől, de a vége nem jön össze.
  • gyuri1995
    #2361
    Hello

    Az ARC 134-essel hol tartasz? (Mert már nagyon várom, és a képek alapján jól fog sikerülni :D) A választ előre is köszi.
  • dkvfan
    #2360
    Köszöntem. Most éppen munkálkodok egy járgányon, majd meglátjuk mi sül ki belőle :O)
  • kem001
    #2359
    Ez az egy van meg a demo mapok persze: City Bus Hamburg Rahlstedt
  • Rodman6
    #2358
    Nincsenek új pályák a játékhoz a NY és Usedom-on kívül? Elsősorban regiobus stílus érdekelne, nem városi.
  • papi08
    #2357
    Megtörtént:)
  • dkvfan
    #2356
    Ha már adott a lehetőség, akkor kérném, hogy a fejléc alá kerüljön ki DKV-fan CBS néven az alábbi URL: http://www.dkvfan.hu/egyeb/city_bus_simulator_2010/
  • Robi546
    #2355
    okk
  • papi08
    #2354
    Miért ne menne?:)
  • papi08
    #2353
    Off Topik!
  • kem001
    #2350
    Hogy érted azt, hogy semmi változást? 1.4.4 a jó verzió. Amikor belemész Free rida-ba ott gördítsd le a New York részt, és ott válaszd ki az Usedom-ot
  • Apocalipto
    #2349
    Regiobus 1.2-höz van crack? Felraktam az updatet, elindítottam a game-t, megy is, de semmi változást nem látok. Verziószámnak 1.4.4-et ír. Off topik miért nem megy?
  • kem001
    #2348
    Használj google-t könyörgöm.. Beírod videokártyád típusát és utána driver és tuti találni fogsz. Ugyan ez a helyzet a DX 10-el...
  • kem001
    #2347
    3. és 5. avenue között keresd, nézd meg azokat az utcákat ott, emlékszem én is, hogy nem volt feltüntetve, hogy 4. avenue, hanem valami más utca név volt írva
  • Robi546
    #2346
    Hello !!

    Valaki nekem tudna adni egy linket a Direct X 10 letöltéséhez windows 7-re ??? PLS
    és még a Video Kártya Driver Frissítéshez is pls de windows 7-re legyen!! Előre is köszönöm !!
  • gyuri35
    #2345
    sziasztok!Azt tudja valaki,hogy a chapter8-ban merre kell menni?A térképen nincs ilyen hogy 4.avenue!
  • kem001
    #2344
    Új busz érhető el a játékhoz! Részletek
    itt
  • Brad33
    #2343
    Az ún. missziókban, tehát a feladatokban legjobb tudomásom szerint nem lehet másik buszt választani.
  • luluska
    #2342
    Udvözletem!
    Már elég sokat visszaolvastam, de nem találtam arra szóló leírást, hogy lehet-e a feladatokban másik busszal menni a usedom-ban? Mit hol kell átírni?
    A másik, szintén nem találtam meg, logitech formula force ex kormányom van és a kormányyzás, hááát érdekes. milyen file-ban kell átírni dolgokat?

    Köszi előre is és éljen a magyar buszgyártás!!!
    Tamás
  • hungaryws
    #2340
    az okhost.eu az egyik legjobb magyar ingyenes tárhely,csak azt hittem hogy megszűnt,mert nem volt elérhető este.
  • Martinez01
    #2339
    Nemtudtam jobbat találni... Extrás lett volna ha lett volna szabad reg meg nem teszik fizetőssé...
  • Martinez01
    #2338
    Kössz :)
  • hungaryws
    #2337
    szerintem az okhost.eu-nak annyi :(
  • papi08
    #2336
    Kint van:)
  • Martinez01
    #2335
    Én élnék a lehetőséggel.Köszi :) .

    City Bus Simulator Portal

  • papi08
    #2334
    Aki szeretné hogy a CBS-el foglalkozó oldalának linkje, kikerüljön a banner alá, az írja be az oldal címét ide, egy hozzászólásban. Az oldalak csak ellenőrzés után kerülnek ki!
  • csige791
    #2333
    Köszi, főnök.
  • papi08
    #2332
    Tessék, a két HSZ. törölve :)
  • [HUN]FaTaL
    #2331
    Abban nem volt smile. :)
  • csige791
    #2330
    Nem hiszem mert #2308-ban már leosztott egy ilyet. De ha vicc akkor én kérek elnézést, ha nem akkor meg kicsit idegesítő ez a műsor.
  • [HUN]FaTaL
    #2329
    Szerintem viccnek szánta. :)
  • csige791
    #2328
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1246292772&no=2318]Olvasd már át a #2318-at.[/URL] Ha már házigazda vagy.
  • Robi546
    #2326
    oké