4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Martinez01
    #2612
    Fasza :)
    Letöröltem a Quick Time-t ésmost megy az USEDOM :). Jeeee:)

    Csáó!
  • Martinez01
    #2611
    Ok köszi a válaszokat!
    Megpróbálom majd a quick time-t letörölni .
  • dkvfan
    #2610
    Én újratettem az XP-t, mindent ugyanúgy, egyedül a QuickTime-ot hagytam ki.
  • Cs0k1
    #2609
    nekem igen
    Azután megpróbáltam elindítani a játékot miután letöröltem a tűzfalam (Agnitum Outpost), de pont abban az időben szedtem le egy gép karbantartó programot (iOlo System Mechanic) amivel átfuttattam a gépen egy registry tisztítást meg egyéb karbantartásokat csinálgattma a progival.
    Azóta jó
    Régebben is lefuttattam egy registry tisztítást más progival de akkor semmi haszna nem volt ezért nem gondoltam arra, de lehet a tűzfal volt.
  • Martinez01
    #2608
    Hali!
    Sikerült már valakinek megoldani a Regiobus Usedom-os szürkeképernyős bakit?
  • Brad33
    #2607
    Nem tudom eddig milyen ütemben haladt, de kb. még a 2/5 része van hátra a kijelző szerint. Remélem gyorsan elkészítik, természetesen úgy, hogy ne menjen a minőség rovására : )
  • kobi14
    #2606
    Status hol jár a game
  • dkvfan
    #2605
    Lehet. Ha rászánom magamat, akkor majd elékszítem a v2-es verzióját mindegyiknek. Viszont jelenleg nem tudom, hogy ez mikor lesz.
  • lukascrime
    #2604
    Pls Create Bus Karosa please
  • Cs0k1
    #2603
    csak érdeklődés képpen szertném kérdezni, hogy amiket készítetek buszokat, azokba nem tudtok, nem lehet tükröt belerakni? nehéz, olyan mint az ablaktörlő? csak érdeklődöm, nehogy valaki azthigyje hogy másért írom
  • papi08
    #2602
    Basszus, mikor az első két képet mutatta, azt hittem azok valós képek:O
  • gumikacsa
    #2601
    Durva lesz
  • dkvfan
    #2600
    Az ONtopic szim-et is már egy éve kiadták ;-)
  • kobi14
    #2599
    Bus- Tram- CableCar Simulation 2011 San Francisco by TML-STUDIOS, szerintem akkor 11-ben várható.
  • Brad33
    #2598
    Van valami hír a San Franciscoról? Megjelenés ideje, egyéb részletek...
  • HelpDaren
    #2596
    Halihó. Biztosan volt már a kérdés, csak 2600 hozzászólást nem szívesen olvasok végig:) Szóval adva van egy Genius Speed Wheel 3 MT, meg egy töltött CBS. Beállítgatom a kormányt a játékban, ez a jobbra-balra irányban még tökéletesen működik, de a fék/gáz kombinációt valahogy nem szereti egyszerre. Nincs esetleg mód arra, hogy ez úgy működjön, ahogy én szeretném, és a fék is, meg a gáz is úgy működjön, ahogy annak kéne?:)

    Köszi:)
  • gyuri35
    #2595
    Köszi,már megoldottam.Ha megcsináltam mind a 9 chaptert mit érdemes csinálni?Nem lehet saját vállalkozást indítani?
  • fghjk
    #2594
    Itt van róla videó:
    1/4:http://www.youtube.com/watch?v=lxr32cagQTA
    2/4:http://www.youtube.com/watch?v=6b_vEkHjT7k&feature=related
    3/4:http://www.youtube.com/watch?v=faBSAyQ3DK4&feature=related
    4/4:http://www.youtube.com/watch?v=gKuH-X12i5A&feature=related
    Bocsi csak így tudtam!
  • gyuri35
    #2593
    Azt megmondaná valaki hogy a chapter8-ban merre kell menni?
  • gyuri35
    #2592
    Sziasztok!Magyarosítás lessz valamikor a játékhoz?
  • kobi14
    #2591
    Jöhetne már a San Francisco.
  • fghjk
    #2590
    Man sl223 vt trasmanos festését le lehet tölteni?
  • fghjk
    #2589
    Köszi
  • dkvfan
    #2588
    Sehonnan.
  • fghjk
    #2587
    Ikarus 405-öt honnan tudok letölteni?
    Előre is köszönöm
  • f67
    #2586
    Na Végre Sikerült!

    A \Data\Engine\Variables.cfg-ben kellett átírnia a képernyőfelbontást.
  • kem001
    #2585
    Kis idő után ismét jelentkezem új Letöltésekkel!
  • 14zoltán
    #2584
    Köszi szépen!!
  • kifli
    #2583
    ebben a kérdésben az Off/Dpam/Warez részlegben foglalkoznak (ott a link banerban)
  • dkvfan
    #2582
    Nah, sikerült megoldani az Usedom problémámat. Újraraktam a Wndowst, az első programok között ment fel, és megy. Quick Time nincs fent, szerintem az egyik gyanús ő...
  • f67
    #2580
    Köszönöm!Már gondoltam erre és ki is próbáltam,de sem normál ablakban,sem kis méretben nem működik.Gondoltam arra,hogy safemode-ban inditom,de nem találtam ilyen lehetőséget.

    Érdekes!
    Várom további segítségeteket.
  • kifli
    #2579
    ablak módban próbáld indítani, és ha megszűnik, akkor az a gond, hogy a játék valamiért más frissítési értéket állít be.
  • f67
    #2578
    A monitorom Samsung 763MB,
    vga:nVidia 8800GT 512Mb,
    proci:intel 2,66GH két magos.
    Alapból 60Hz-en használom,80 fölé nem is engedi,mert helytelen szinkront ír ki.
    Köszi.
  • Zoliikp
    #2577
    Megkérdezhetem, hogy milyen monitorod, VGA-d van? Az alap 100 Hz?
    Vedd vissza 75-72 Hz-re, nálam így működik. De 60-n is megy.
  • dkvfan
    #2576
    Mercedes Cito

    Letöltés
    Download
  • f67
    #2575
    Próbáltam a kép frissitést is,de 100 Hz-nél is ezt csinálja alapból.
  • f67
    #2574
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni,mert nem indul a játék.
    Gépigény rendben van,de "helytelen szinkron" felirat mászkál a monitoron és csak hang van.Kilépni sem tudok belőle, csak a gép leállításával. Letöltöttem a legújabb drivert a vga-hoz, próbáltam módosítani a monitor felbontást le-fel,de semmi sem használ.
    Mit tegyek?
    Előre is Köszönöm.
  • szandi700
    #2573
    sziasztok

    letöltöttem a játékot a city bus 2010 a szoftverbazisról. de valami nem jó a játékban, csak a sofőr jelenik megy busz ajtaja nem nyilik, a sárga körbe hiába megyek bele nem csinál semmit. Mikor betölt hogy kell elkezdeni a játékot onnantól kezdve hogy a sofőr egy helybe áll. Köszönöm. Kérem valaki írja le.
  • dkvfan
    #2572
    Légy szíves szedd már össze a hozzászólásaidat. Magyar helyesírás + "válasz" gomb használata. Amúgy az Editorban kell.
  • robiribi
    #2571
    és hogy lehet ezeket állítgatni ?