4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • mitsu99
    #2655
    Sziasztok!Hol lehet megvásárólni ezt a játékot?
  • Brad33
    #2654
    A játék főkönyvtárába.
  • kem001
    #2653
    Igen, Demomap néven kell lennie amikor kiválasztod a térképeket. Jó helyre tetted be a fájlokat?
  • kifli
    #2652
    a felni jó :D
  • jocking
    #2651
  • Szabeebmx
    #2648
    Hi!
    Rakd ablakos módba ugy nem fogja csinálni máshogy nem lehet:(
    Nekem frissítések se oldották meg a problémát.
  • Brad33
    #2647
    Megcsináltam, de valamiért nem jó? A menüben külön mapként kéne behoznia?
  • GabriSanyi
    #2646
    Tárgytalan, driver frissítés megoldotta.
  • GabriSanyi
    #2645
    Sziasztok!

    Az mitől van hogy őrületes módon vibrál a játék, kezdve a videótól az elején, a főmenüben, és a játék közben is?
  • jocking
    #2644
    Megkérdezném újra:
    Hogy lehet megoldani, hogy a kerekeken normális textúra legyen és ne ilyen lila alapon zöld X-ek?
  • kem001
    #2643
    Sziasztok. Ma ismét új Letöltéseket hoztam.
  • kem001
    #2642
    Telepítésnél játék mappáját kitallózod neki és ennyi
  • Brad33
    #2641
    Bocs a duplapost miatt.

    Hogy tudom beimportálni a játékba?
  • Brad33
    #2640
    Köszi.
  • kem001
    #2639
    Demo map-on készült ez a kép. Amit letölthetsz innen: Demo maps
  • Brad33
    #2638
    Ez milyen pályán készült?
  • kem001
    #2637
    Új letöltésekkel jelenkezem, amik elérhetők az alábbi linken: Link
  • kem001
    #2636
    Szépen haladnak vele. Nagyon jó lesz! Egyébként az oldalam mostantól itt található meg: Link
  • Ben92
    #2635
    Helló!

    megint kicsit újítottak a Bus-Tram-CableCar simulation 2011 San Francisco-n. A két mp3-as hang busz belsejében hallható vezetés közben szerintem egész baró lesz hallani ahogy néha zörög az egész mert nálunk ez azért elég sűrű a régi ikarus buszokon
    Itt egy link:


    http://entwicklerblog.tml-studios.de/index.php?id=457
  • Robi546
    #2634
    (bocs a duplapostért csak elfelejtettem oda írni még ezt) hogy Windows 7-m van és az 1-től a 3-ig feltettem a játékra a patcheket és crackeltem(nem originál a játék!) Nah mi lehet a gond ???? PLS Segítsetek előre is thx még egyszer!!
  • Robi546
    #2633
    Hello!

    Lenne egy problémám!

    Na szóval:

    Amikor elindítom a játékot aztán rá megyek hogy New Game (angolosítás van rajta) és aztan a Carrer Mód megy meg a Mission vagy Challenge vagy milyen mód az és van a Free Play az meg nem megy! mert ki írja hogy CBS 2010 Működése leállt! :( Mi lehet a gond ??? PLS Segítsetek!
    és a Quick Time fent próbáltam úgy is hogy leszedtem de nem megy úgy se aztán rendszerkövetelmények meg vannak és a Video Drivert azt múltkor frissítettem akkor mi lehet a gond??? PLS Segítsetek! Nagyon kéne! :SS Előre is thx!!
  • jocking
    #2632
    Lenne egy problémám. Mitől lehet az, hogy egyes utólag berakott buszok kerekén nem a normális textúra jelenik meg, hanem valami lila alapon zöld X-es maszlag?
  • robertoka22
    #2631
    Sziasztok!Tudna valaki segiteni meg van a busz szimulátor játék de nem akar elindulni!mire a menühöz érne kilép aki tud segitsen köszi [email protected]
  • dkvfan
    #2630
    Szerverköltöztetés van, és még nem tettem újra a honlapom nagy részét. Hamarosan meglesz.
  • jocking
    #2629
    Hali!
    Valaki tudna adni egy tutorialt, hogy hogyan lehet átfestéseket készíteni a buszokhoz? Visszaolvastam, és egy dkvfan nevű felhasználó linkelt be egy általa készített segítséget, de sajna nem elérhető az az oldal, amit belinkelt.
  • k2isz
    #2628
    Thanks Cs0k1 akkor lehet ez a baj mert nekem meg van az összes busz de be van rakva a gameba is és úgy sem
  • Cs0k1
    #2627
    juviktor9: van 1 hibás ikarus busz feltöltve asszem valami 4-es an benne, ami nincs jól átnevezve így nem lehet látni a játékban, lehet pont azt töltötted le, de amúgy a busz nevének kell lennie a mappa nevének is, de ha visszaolvasol a fórumon akkor lehet választ kapsz a kérdésedre

    k2isz: felraktad az 1.2-es patchet is? ha jól emlékszem felkell rakni az 1.3 patch előttieket is
  • k2isz
    #2626
    heló én szeretném meg kérdezni hogy az 1.3 city bus szimulátor van meg de nincs benne az összes buszom hogy mért van ez? Aki tudja légyszi mondja meg
  • juviktor9
    #2625
    hali, az lenne a problémám, hogy letöltöttem egy ikarus buszt, viszont nem tudom, hogy kell berakni a játékba rendesen, úgy hogy működjön is, beraktam a game\userdata\vehicles-be, de nem találom a játékban, h h kell kiválasztani, megköszönném ha valaki tudna segiteni:)
  • gumikacsa
    #2624
    Szia!

    A buszok tulajdonságán kell állítani.

    Példa:

    Keresd meg a buszt, és nyisd meg ezt a fájlt WORDPAD-al(fontos, ne jegyzettömbel, hanem WORDPAD-al):

    c:\Program Files\TML-Studios\City Bus Simulator 2010 - New York\Data\Game\userData\vehicles\Busz neve\stringtable.str

    Keresd meg ezt:

    steering*******MRAP********0.005

    Ezt írd át erre:

    steering*******MRAP********0.050

    Ha mindent jól csinálsz, jó lesz.
  • Misi az ezredes
    #2623
    #2616 Senki? :/
  • kitt2000
    #2622
    köszönöm a fordítást!
  • gumikacsa
    #2621
    Valami ilyesmi:

    Ma van a nagy nap! Örömmel jelentjük be a hivatalos kiadás dátumát: OMSI 2011 elején jelenik meg az Aerosoft kiadásában! Az ajánlott fogyasztói ára 29,99 euró, elérhető lesz dobozos és letölthető változatban is.

    De ez még nem minden! Van még más híünk is:
    Újdonság, hogy a játék támogatja a TrackIR 5-öt. Ez a program kínál a teljes mozgásszabadságot a OMSI pilótafülkékbe is, és intuitív módon segíti tükrökre tekintést, a műszerfal kapcsolóinak működtetését, és egyéb eszközöket.
    Természetesen van egy csokor friss kép. Bemutatunk új busztípusokat: SD77, SD81, SD82, SD83 és D86, időjárás, valamint az új képek a Spandau line 92 vonalról!
  • kitt2000
    #2620
    honlap
    omsi busz szimulator infó:
    Aki tud fordítani az megoszthatná a híreket!
    Foglalkozik egy honlap is de le van zárva azért írom ide!!
  • Brad33
    #2619
    Nem, még nem jelent meg.
  • Misi az ezredes
    #2617
    Nah? :/
  • Misi az ezredes
    #2616
    Valaki segítene? Hogy tudom a G25 kormánymozgását átállítani? Olyan lassan követi hogy hihetetlen elcsavarom és 5-6 mp-re tekeri oda..

    Előre is köszönöm
  • Brad33
    #2615
    Tovább fejlesztették a Bus- Tram- CableCar Simulation 2011 San Francisco-t!!! Egy kis ízelítő: http://www.youtube.com/watch?v=H_gsmWpWYyI&feature=player_embedded
  • Cs0k1
    #2614
    én is letöröltem és nekem ugyan úgy nem volt jó, viszont lehet a registry kipucolta a quictime maradványait és azért lett jó
  • dkvfan
    #2613
    Akkor jó volt a tippem. Szeretem az ilyen szemét progikat...