4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • papi08
    #2899
    Az OMSI kérdéseit egy másik topikban válaszoljuk meg, melyet ITT találsz! :)
  • Bence000012
    #2898
    Abba tudnátok segíteni hogy honnan tudom meg az OMSI- ban hogy meik járattal merre kell menni?
  • longhaul
    #2897
    Megnéztem a látnivalókat az interneten, és ott troli helyett bicikli út van ki alakítva
  • hungaryws
    #2896
    A Bus- Tram- Cablecar Simulator 2011 San Francisco játékban lesz troli szimulátor is?
  • kem001
    #2895
    Még kicsit odébb van a megjelenése, bár a legutóbbi hír alapján, jól haladnak vele
  • longhaul
    #2894
    Újabb képek a Bus- Tram- Cablecar simulator 2011 San Francisco játékról. Alig várom!
  • Stig95
    #2893
    Már rég megjelent! Innen lehet letölteni vagy megvenni dobozosan.
  • Bence000012
    #2892
    Mikor jelenik meg az OMSI?
    És honnan lehet majd letölteni???
  • longhaul
    #2891
    Közeleg a Május) Ha ez a játék is akadozni, meg le fagy, meg kilép mint az OMSI. Ámbár nem hiszem. Akkor felkötöm magam:D)
  • kem001
    #2890
    Miért ne jelenne meg angolul? Ennek a játéknak a honlapja is angol és német
  • longhaul
    #2889
    Ezt hol olvastad?
  • Misi az ezredes
    #2888
    Ahogy az a City Bus Simulator 2010-ben is itt is meg lesz az a 1-2 hónap az angol versio megjelenéséig..
  • kem001
    #2887
    City bus angol és német nyelven jelent meg, San Francisco szerintem angolul is meg fog jelenni, de majd kiderül
  • longhaul
    #2886
    Csak azt nem értem, ha a City bus 2010 játék, vagy a játéknak a fejlesztői weblapja angol. Akkor ez a játék ami most kiadásra fog kerülni, miért német??? Pedig mind a 2 játékot ugyan az a cég csinálja. Az előző játéknak a honlapja is Német volt, reméljük. Kiadás után ez is legalább angolul honosítják majd.
  • longhaul
    #2885
    félreértettem.
  • longhaul
    #2884
    Az utasok a buszban ki lesznek mosva? Akkor ez jó lesz. vagy kiszállnak adigra
  • Brad33
    #2883
    Igen igen, tényleg nem ez a legfontosabb, de ha mondjuk az irányítást is megoldják, akkor...tehát nem rossz ötlet, csak egy fontossági sorrendet kéne felállítani. Ha pl.: koszolódik a busz és az utasok emiatt esetleg panaszkodhatnak is, még realisztikusabbá teszi a mosás. Az is igaz, hogy miután kétszer megcsináljuk talán unalmas is lesz.
  • Ricsi234
    #2882
    Hali!miért írja ki ezt???
    The engine was unable to create suitable grapichs context
    Please make sure your grapics hardware meets the minimum reqirements.
    If you running in windowed mode for the firts time and you see this massage make your desktop color depth is set to 32-bit color.?
  • biliard10
    #2881
    nekem bejön csak az irányitás legyen megcsinálva normálisan utána meg törödjenek a többivel
  • kem001
    #2880
    Hát érdekes lett ez a videó, 3 hét alatt ezt hozták össze? Reméljük azért, hogy az irányításra is fektetnek időt nem csak ilyen felesleges dolgokra
  • gumikacsa
    #2879
    Na, ez az ami totál fölösleges. Ehelyett inkább az irányítással foglalkoztak volna, mert az ahogy elnézem elég fos maradt...
  • yokel
    #2878
    Ezt láttátok már?

  • biliard10
    #2877
    na ha a tml az irányitást is megfogja normálisan csinálni meg mindent jobb lesz még az omsinál is
  • Brad33
    #2876
    Hohó! Most nézem, hogy bár új hír még mindig nincs, a csík szökik felfelé a fejlesztői blogon.
  • Brad33
    #2875
    Miért, igazából mit tudnál hozzá elképzelni? Neked kell a sínen tartani a járgányt?:)
  • gumikacsa
    #2874
    ............................................________
    ....................................,.-‘”...................``~.,
    .............................,.-”...................................“-.,
    .........................,/...............................................”:,
    .....................,?......................................................\,
    .................../...........................................................,}
    ................./......................................................,:`^`..}
    .............../...................................................,:”........./
    ..............?.....__.........................................:`.........../
    ............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../
    .........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/
    ..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}
    ...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../
    ...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../
    ............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”
    ............/.`~,......`-...............................\....../\
    .............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__
    ,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,
    .....`=~-,_\_......`\,.................................\
    ...................`=~-,,.\,...............................\
    ................................`:,,...........................`\..............__
    .....................................`=-,...................,%`>--==``
    ........................................_\..........._,-%.......`\
    ...................................,<`.._|_,-&``................`\

  • longhaul
    #2873
    Milyen és hány villamos vonal lesz? San Fransisco-ban egy villamos vonal van.
  • PetiM44
    #2872
    Ha a villamos vezetése ki fog merülni gyorsítás-fékezés-ajtónyitásban (márpedig úgy néz ki), akkor fogalmazhatunk úgy is, hogy nem lesz vezethető...
  • longhaul
    #2871
    bocsi, asszem kell tegyek fel szemüveget.D
  • longhaul
    #2870
    Én azt hittem, hogy csak fel lehet ülni rá.
  • papi08
    #2869
    Te ennyire nem olvasol?
    Előtted lévő HSZ: "villamosok is vezethetők lesznek, mint a buszok, de ez a címbe is benne van.".... Vezethető szinte minden jármű, de ezt a neve is mutatja....
  • longhaul
    #2868
    Én ezzel nem mondtam semmit, CSAK FELTÉTELEZTEM. Mivel szépen kidolgozott egy játék. hát gondoltam erre-arra, de semmi. Lehel hogy nem lesz vezethető a villamos,

    A megjelenésről ITT olvastam.
  • gumikacsa
    #2867
    villamosok is vezethetők lesznek, mint a buszok, de ez a címbe is benne van.
  • Brad33
    #2866
    Ezt hol olvastad?
  • longhaul
    #2865
    Biztos, hogy a készítők, most készítik/scriptelik a pályaszerkesztőt, azért nincs hír róla, mert alaposan ki programozzák a pályaszerkesztő részeit. (nem vennék rá mérget. De ahogy láttam a videón, villamos(ok) és fognak közlekedni AI MÓDBAN. (Pl. Épületek, fűk, fák, stb.:) Ja és azt olvastam, hogy: 2011 Május valamikor fog megjelenni ez a játék!!!
  • longhaul
    #2864
    Hát, én ezen hallatán, leestem a székről, mikor ezt olvastam.
  • longhaul
    #2863
    BOCSI
  • Brad33
    #2862
    Látom a szövegértésetek nem az igazi. Íme:

    Össze kell fogni. Össze kell szedni 30 vagy 60 (szerintem a 47 is korrekt megoldásnak számít) szakembert (informatikus - a szerk.), akik megnézik, hogy készül a játék. Ez, hogy nézik a játék készítését, kb. 1 évig tart, de lehet, hogy 3 is. Lesz német és japán informatikus is, mint például Hotten Totta (ő kínai - a szerk.). Ők szakállasak, és a szakállukban ezen 1-3 év alatt sok kosz, füst és egyéb szennyeződés felgyülemlik, mert ezen idő alatt nem tisztálkodnak, csak nézik, ahogy készül a játék. Ők szövetséget kötnek Bibóval (japán vallási vezető - a szerk.), de a szerződés tartalma egyelőre nem nyilvános.

    Remélem világos voltam, nem is értem, hogy nem tudtátok ezt leszűrni:)
  • papi08
    #2861
    Nem, nyugodj meg, nem vagy egyedül:D
  • gumikacsa
    #2860
    Csak én nem értem az utolsó két hozzászólást?