4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • TruckerDave
    #3348
    City Bus Simulator 2010-ben, hogy lehet beállítani, hogy angol legyen ? Így semmit nem értek.
  • TruckerDave
    #3347
    Ez ami a bannerba van, hogy: Bus- Tram- CableCar Simulation 2011 San Francisco, ez melyik játék ? Mert ilyen névvel nem találtam semmit. Ez a City bus simulator 2011 ?
  • mojorisin
    #3346
    Semmi nem fog változni, csupán a nyelvezet. Miért változna a grafika? Szerintem rendben van. Bár lehetne benne élsimítás, meg kicsit optimalizáltabb graf. motor.
  • Djkiki88
    #3345
    sziasztok.. remélem az angol verziót már jobban kidolgozták és sokat javítottak a grafikán és a játszhatóságon-(irányítás környezet közlekedési intelligencia stb...)
  • kem001
    #3344
    Külön játék lesz mint ahogy írták a fejlesztők! Nem lesz a német verzió az angollal kompatibilis!
  • Djkiki88
    #3343
    jó estét! az a kérdésem hogy ha kijön az angol verzió akkor csinálnak a német testvéréhez is vmi angol nyelvi csomagtelepítőt vagy hasonlót?? kíváncsi leszek.... nincs kedvem letörölgetni aztán meg az angolt felrakni....
  • mojorisin
    #3342
    Hát Én se fogom a HD6850-es kártyámat lecserélni :)
  • gyuri35
    #3341
    És Te el is hiszed neki?Egyébként húsvétkor rakattam be a GTS 450-t,se kedvem,se pénzem mgegint videokártyát cserélni,pláne egy ilyen gyenge játék kedvéért!




  • mojorisin
    #3340
    Az az oldal neve ahonnan le lehet tölteni a patchet :)))
  • Djkiki88
    #3339
    most kijött megint vmi 1.06 scroll patch.... ez mi lehet??vki ötlet?? remélem most már jobban javít a játék elvezhetőségében.
  • mojorisin
    #3338
    Az egyik fejlesztő írta a hivatalos fórumon hogy az Ő GTX 580-as kárijával nem akad a játék...:D
    Hát basszus...
  • gyuri35
    #3337
    Szia!Nvidia Geforce GTS 450,DDR2 2GB RAM,2.9 Ghz 2magos AMD.Ezen is akkadozik,de én már nem idegesítem magam rajta,ha egyszer fos akkor fos, és akadozik bármit csinálsz.
  • Brad33
    #3336
    Amikor valamilyen járművet vezetek, minél gyorsabban megyek, annál inkább valami suhogó hang hallatszik...körül-belül mintha a levegőben szállnék. Erőteljesen elnyomja a járművek hangját. Nem tudja valaki, hogy ez miért van, vagy mi nem stimmelhet a beállításoknál?
  • mojorisin
    #3335
    Mondjuk elég gáz hogy egy 2011-es játékban nincs élsimítás...
  • mojorisin
    #3334
    Optimalizálás nem sikerült túl jól sajna... Azt olvastam inkább a procit és a memóriát használja ki a játék mintsem az erős videókarit.

    Az adatlapomon szereplő konfiggal nyomom és néha néha úgy is belaggol.. mondjuk Én full hd-ban játszom vele. Annyira nem gáz.. talán 8 giga rammal már nem akadna :)
  • Djkiki88
    #3333
    sziasztok! már nem lép ki a játék végre!!! de az lenne a kérdésem hogy elég erős gépem van és még is akadozik kicsit az miért van?? mit kéne rajta állítgatnom?? vagy a videó karimon? köszike Nvidia GT220 DDR3 1Gb
  • Djkiki88
    #3332
    igen felraktam a 1.06 update-et is.. de én ugy szedtem le a játékot hogy a 1.02 patch-val lehet ki-crack-olni.. vagy sztem szimplán a játékkal van a gond...másra már nem tudok gondolni....
  • rgida666
    #3331
    Nagyon köszönöm, ez volt a gond!
  • mojorisin
    #3330
    Én se vagyok nagy németes, de már mindenre rájöttem hogy merre mikor hogyan, szóval az angol verzió már nem nagyon hoz lázba. :)
  • mojorisin
    #3329
    Nekem sosem lépett ki... Felraktad a legutóbbi 1.06 update-et?
  • mojorisin
    #3328
    Hivatalosan augusztus 26-án.
  • gyuri35
    #3327
    Azt hiszem, ez többeket érdekel!Engem is.Többet értek az angolból,mint a németből.
  • Apuci26
    #3326
    Angol verzió mikor jön?
  • Djkiki88
    #3325
    köszi szépen!!! nagy segítség volt :D már csak az lenne a visszatérő kérdésem hogy abban tudsz segíteni hogy játszok a játékkal minden oké egyszer csak oldalra nézek és befagy a játék és kilép lancher.exe hibával.
    Felvan patch-ve még más mentést is felülírtam de még is ezt csinálja már 4x raktam újra... mi lehet a baja?? tudnál segíteni? előre is köszi
  • mojorisin
    #3324
    Grafikai menü, sorban haladva:
    1. felbontás
    2. Ablakban futtatás
    3. Vertikális szinkron
    4. Fényerő
    5. Kontraszt
    6. Anizotróp szűrés
    7. Mozgás elmosódás (Blur)
    8. Textúra részletesség
    9. Árnyékrészletesség
    10. Stencil is vlami hasonló
    11. Speciális árnyék
    12. Napizzás
    13. Vmi fény
    14. Látótávolság
    15. tiefenunscharfe, nemtom mi
    16. Tereprészletesség
    17. Részecske részletek
    18. Fény.. statikus vagy dinamikus
    19. Tükrök

    Aus: ki
    An: be
    Niedrig: kicsi
    Mittel: közepes
    Hoch: Magas
    Sehr Hoch: Nagyon magas
  • mojorisin
    #3323
    Na kérem, valszeg azért mert be van kapcsolva nálad az élsimítás az Ati catalyst vagy az nvidia control panelben.. (nemtom milyen kártyád van).

    Mivel a játék nem támogatja az élsimítást (anti-aliasing) ezért annak bekapocsolása hiányzó textúrákat eredményez...., mint pl, a lámpák nem működnek, árnyék nincs stb stb....
    Kapcsold ki.
  • Brad33
    #3322
    Ez nem Sims.
  • rgida666
    #3321
    Hogy lehet a közlekedési lámpákat "bekapcsolni"? A busz lámpájának a fénye sem látszik kívülről (mintha nem lenne felkapcsolva), csak belső nézetből.

    Előre is köszi.
  • gyuri35
    #3320
    Amikor megcsinálok egy járatot,megjelenik a térképen egy "egyéb veszély" kresztábla,tudja valaki hogy mit akar jelenteni vagy mire jó?
  • Djkiki88
    #3319
    köszi szépen! megtudnád nekem szerezni a grafikai fordítást a menüben? köszzzi
  • mojorisin
    #3318
    Tessék a mygarosított menü.

    Menü fordítás
  • Djkiki88
    #3317
    Lehet ruhát venni és öltöztetni a karaktert? valaki betudná linkelni a menü fordítást??
  • mojorisin
    #3316
    Hát olyan nincs... ha odamész a fószerhez valamelyik busz telephelyre és járatot választasz, a busz kint is lesz a depoban indulásra készen....
  • mojorisin
    #3315
    Egy átlagos vonal 30 perces, ha annyid időd sincs akkor ne is ülj le vele játszani...
  • gyuri35
    #3314
    Köszi,játék közben kár hogy nem lehet menteni,az ember nem tud mindig órákat a gép előtt ülni!
  • gyuri35
    #3313
    win7 64bit pro.-m van,nálam sem lép ki nekem az első indításoknál nem adott buszt amikor elvállaltam egy járatot.
  • busund0521
    #3312
    Nekem is pont Win7 64bit Home premium van és mégis kilép a játékból
  • mojorisin
    #3311
    Nekem Win7 64bit Home premium van és nem lép ki semmilyen hibával....
  • mojorisin
    #3310
    HA végigviszel egy vonalat, akkor ment.
  • papi08
    #3309
    //Ez egy fórum. Nem Chat. Szóval Ne duplázd a hozzászólásokat, vagy úgy jársz mint egy másik "fórumtárs" aki szintén nem tudta értelmezni azt a vörös szöveget felül(had segítsek: 'A mondandódat egy hozzászólásban fogalmazd meg'...), az összes általam "üzemeltetett" buszos topikból kitiltásra került. Köszönjük.//

    Valószínű azért nem válaszolnak, mert senki nem tudja a problémádra a megoldást.