4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Djkiki88
    #3308
    sziasztok! Nem lehet hogy a windows 7 a baja?? 64 bit ultimate 3.0 ghz amd x2 64bit 4gb ram asus alaplap?? mert nem tudom hogy mi lehet a baja hogy kilép a játékból....
  • Djkiki88
    #3307
    sziasztok! ne tudom mi lehet a baj... játék közben kilép és leáll a játék lancher.exe hiba pedig felvan patch-ve is...mi lehet a baya??1.06 patch-val van..
  • Djkiki88
    #3306
    próbáld meg hogy megnyomod az F4-et a billentyűzeten mert ha megvan emelve a busz akkor csak annyit fog menni többet nem
  • Djkiki88
    #3305
    sajna nem működik még mindig a sebességmérő órát akarom átállítani hogy km\h-ban mérjen
  • papi08
    #3301
    //Akkor most jött el az a pillanat hogy figyelmeztesselek a bannerben olvasható vörös szövegre. A következő duplázás(jelen esetben 5 hsz egymás után) után törlöm a hozzászólásokat.//
  • gyuri35
    #3300
    Majd holnap újbul,hová akarod állítani a kilométerórát?
  • Djkiki88
    #3299
    nem müködik amit belinkeltél
  • Djkiki88
    #3298
    holtudom átállitani a kilóméter órát??
  • Djkiki88
    #3297
    felraktam a játékot és hozzá a 1.06 javitást de nincs hangja mi lehet a bay??2x is ujra raktam és direct x et is felraktam utánna...mi lehet a baya??
  • Djkiki88
    #3296
    1.06 patch-al magátol megy a jármű vmi elbasztak!!! honan tudom a sima 1.05 javitást letölteni??
  • Djkiki88
    #3295
    hol tudom átállitani hogy ne MP\h legyen hanem KP\h ba mérje a sebességet!!!!
  • Djkiki88
    #3294
    megérkezett a játék Update 1.06 javitása!!!!
  • gyuri35
    #3293
    Azt tudja valaki,mikortól és hogyan ment a játék?Unom már mindig előről kezdeni!
  • gyuri35
    #3292
    ]feltöltöttem amit leszedtem,tessék!
  • Djkiki88
    #3291
    betudod nekem link-elni azt a forum bejegyzést ahonnan leszetedd? köszke
  • gyuri35
    #3290
    Magyarítás állítólag nem lesz, itt a fórumban találtam valahol egy letölthető útmutatót,asszem ennyi van hozzá eddig!
  • Djkiki88
    #3289
    nem tudod honnan tudom leszedni a menü magyarositást vagy a forditását?
  • gyuri35
    #3288
    Nyugalomra semmi ok,nálam is ez a helyzet.Nem tudom miért akadozik,már arra is gondoltam,nincs elég szabad hely.Takarítottam kicsit némileg javult de akkor is akadozik!
  • Djkiki88
    #3287
    bus-tram-cablecar simulation-ban hol tudom beállitani a kormányt és a pedálokat??
  • Djkiki88
    #3286
    sziasztok! Bus- Tram- CableCar Simulation 2011 San Francisco-val kapcsolatban lenne kérdésem.
    1.hogy tudom könyebben felrakni a szedöt nagyon sokáig tart..mért esik le majdnem minden kanyarodásnál?
    2.honan tudom letölteni a menü magyarositást?
    3. elég erös gépem van ha maxon van akadozik win7 van
    Köszike elöre
  • gyuri35
    #3285
    Üdv!Itt is úgy kell beírni a járatot mint az OMSI-ban?
  • gyuri35
    #3284
    Végigmentem azon az útvonalon a pick-up -al amit az emberke adott a busz depóban,ott állok az útvonal végén, de nem történik semmi!Mit csináljak?Van valakinek valamilyen tippje?Köszi előre is!
  • gyuri35
    #3283
    Sziasztok!Meg tudja valaki mondani hovákell mennem,hogy buszt kapjak?
  • Routeres
    #3282
    Sziasztok!

    Most olvastam a youtube-on, a játék angol nyelvű trailerénél, a készítők írták kommentben, hogy augusztus 26-án jelenik meg az angol nyelvű verzió.
  • Misi az ezredes
    #3281
    torold..
  • busund0521
    #3280
    Mit lehet tenni ez ellen?
  • Bence000012
    #3279
    Igen én is megcsináltam és még mindíg kifagy...
  • busund0521
    #3278
    Nekem is az a próblémám,mint Bencének,de hiába patchelem meg úgy is az a helyzet kifagy
    Mit lehet tenni???
    PLEASE HELP
  • DANIELTRUCKER
    #3277
    Patcheld és akkor abbamarad!

    http://www.buscablecarsimulator.com/index.php?id=533
  • Bence000012
    #3276
    Sziasztok abba tudnátok nekem segíteni hogy elég sokszor ki fagy a játék kiírja hogy a Launcher exe működése leállt ...

    Tudnátok sgíteni hogy ez miért lehet???
  • longhaul
    #3275
    Nekem kicsit homályosnak tünik az ember ahogy megy vánszorog. nem tudom mikor autóval mész akkor nem homályosodik el a kép, ezt a gamet ezt videojátékra csinálták?
  • busund0521
    #3274
    Szívesen
  • Brad33
    #3273
    Köszönöm szépen ;)
  • busund0521
    #3272
    Menj ide: C:/Felhasználók (Angolul Users)/PC NEVE/Dokumentumok(Documents)/BusCableCarSimulator
    Itt töröld le vagy helyezd át másik mappába az "Autosave.sav"-ot
    Töltsd le ezt:http://www15.zippyshare.com/v/8172469/file.html
    És másold be oda ahol volt az "Autosave.sav"
    Tehát azt letörlöd és kicsréled evel :)
    Sok szerencsét és jó játékot
  • Brad33
    #3271
    Meg tudod mondani, hogy hogyan sikerült? Nekem eddig nem igazán jött össze. Köszi előre is.
  • busund0521
    #3270
    Már sikerölt csak a trolival nem tok elindulni,mert az áramszedő nem kapcsolodik fel.Valaki nem tudja a megoldást? Előre is köszi :):P
  • busund0521
    #3269
    Sziasztok,még új vagyok itt én is nagy busz fan vagyok most épp a Bus und Cablecar Simulator-t játszom és az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudom megcsinálni minden járművet tudjak vezetni?
    Előbb még le volt írva de én azt nem értettem meg legyen szíves valaki írja le részletesen.Előre is nagyon szépen köszönöm
  • Apuci26
    #3268
    hol lehet a forgalmat manipulálni egy picit és hogy lehet-e uj járatot csinálni benne?
  • nrgasdasd
    #3267
    egész jó lenne ha az AI nem lenne ideióta...
  • DANIELTRUCKER
    #3266