4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • megas
    #3389
    Sziasztok! Lehet láma kérdés, de egy szűz játékra elég csak az 1.0.7-es patch-et felrakni, vagy egyesével kell mindegyiket felrakni?
  • gyuri35
    #3388
    A rendszer nem találja a magadott fájlt,és a fájlnév ezt írja ki!
  • gyuri35
    #3387
    Nemtudom nekem ez sehogysem akar összejönni!Elmentem,felül akarom iratni és kiírja,hogy valamit nem talál!
  • gyuri35
    #3386
    Itt a legújabb1.07
  • gyuri35
    #3385
    Igazán nincs mit,sajnos a javítópatch-ok ellenére is előfordul hogy néha kidob a játékból,szerencsére ez nem túl gyakori.
  • apolour
    #3384
    Nagyon köszi!Megvan,honnan lehet letölteni!-:)Megpróbálom és visszajelzek,sikerült-e!
  • gyuri35
    #3383
    Szia!A patch-ok nélkül sajnos kilép azokat fel kell telepíteni!Vigyázat valamilyen okból alapértelmezésben a dokumentumok közé telepíti a patch-t,átkell állítani és a játék főkönyvtárába kell telepíteni!1.05 és utána az 1.06.Ezek után nálam is előfordul ha sokáig játszok,és kilépek a játékból hogy nem indul el a windows intéző,de ez könnyen orvosolható.Visszafelé olvasgatva megtalálod a fórumban a patch-ok linkjeit is!
  • apolour
    #3382
    Ja igen:egyetlen patch sincs telepítve még,csak az alapjáték csinálja ezt!
  • apolour
    #3381
    Tudsz segíteni?Nekem is kilép vagy "launcher.exe leállt"-at ír ki és kifagy az egész gép!-:(
    A cucc:
    Intel Core i5-2400 Sandy Bridge, 3,1GHz, 4mag, 6MB cache,
    3.4GHz turbo frekvencia

    alaplap ASUS P8H61-M LE/USB3 rev 3.0: new B3 revision

    memória 8GB Kingston DDR3 1333MHz dual channel

    winchester 1.5TB Seagate Barracuda LP SATA-3/6Gb

    grafika nVidia GeForce GTX 550 Ti 1GB DDR5

    Windows 7 Ultimate az oprendszer, 64 bit
    Előre is köszi!
  • gyuri35
    #3380
    Jár ide valaki egyáltalán,rajtam kívül?
  • gyuri35
    #3379
    Rájöttem,láma voltam éppen csak a szemem nem verte ki a dolog!Nem is trolit vettem hanem streetcar-t,azt hogyan lehet megfordítani hogy visszafelé is meg tudjam csinálni a járatot?
  • gyuri35
    #3378
    Segítség!Nem találom azt a nyomorult trolit amiért kiadtam 16000 dollárt!Hol keressem?Hol kéne lennie?
  • gyuri35
    #3377
    Helló!Vettem egy trolibuszt,hogyan tudom használni?Tudna valaki segíteni?Köszönöm a választ!
  • gyuri35
    #3376
    tizenpárezer dollárt 'guriztam' össze, de már eluntam a játékot!
  • gyuri35
    #3375
    Az nem lehet,hogy 2012 szeptemberre igérték az angol verziót?
  • gyuri35
    #3374
    Helló!A trolibuszos jutamat hogyan lehet megszerezni?Tudja valaki?
  • gyuri35
    #3373
    Sziasztok!Tud valaki vami konkrétumot az angol verzióról a lentebb leírtakon kívül?Én demót is csak németet találtam!
  • gyuri35
    #3372
    Halló!Fent van az 1.05 és az 1.06 patch is,mégis kilépked a játékból,launcher exe leállt hibával!Mi lehet a gond?Telepítsem újra?
  • Kacsa04
    #3371
    Helló nekem az a gondom hogy nem lehet kanyarodni a járművekkel a kormány egyszerűen nem forog ha a kormányra van állítva de ha billentyűzeten van akkor működik. A kormánnyal nem lehet baj mert az összes többi játékban működik. Tudnátok segíteni hogy miért nem jó? Előre is köszi
  • gyuri35
    #3370
    Igen, azt tudom,de a járat végén az elszámolásnál sokat számít hogy mennyi jegyet adtál el helyesen!
  • mojorisin
    #3369
    Egyébként tök mindegy kinek és mennyit ütsz be, elfogadja... :D
  • gyuri35
    #3368
    Feltettem az 1.06 patch-t,mindjárt az első járatnál drága fotókat készítettek rólam összesen 3000 dolcsiért,egy gyorshajtás+1 piros lámpa, azt hittem megőrülök!
  • gyuri35
    #3367
    Valamint ha megvettem egy buszt,mit tudok kezdeni vele?Akkor is vissza kell járni az 'öreghez' járatot kérni?
  • kem001
    #3366
    Ja és állítólag Szeptember 9.-én jön a teljes angol verzió
  • kem001
    #3365
    Elvileg ma jön az angol demo verzió ki. lol
  • gyuri35
    #3364
    Rájöttem már
  • gyuri35
    #3363
    Helló!Azt szeretném kérdezni hogy az 1,25-s jegyet hogyan kell beírni a pénztárgépbe?Én a csillagot nyomtam a tizedesvessző helyett, de az a jelek szerint nem jó!
  • gyuri35
    #3362
    Erről aBCCS 2011-ről,valami szutyok varez verziót találtam letölteni,feltelepíteni sem tudtam úgyhogy ment a kukába!
  • kem001
    #3361
    Az meg hogy lehet, amikor németül jelent meg? Melyik játékról beszélsz egyáltalán?
  • gyuri35
    #3360
    Szisztok!A telepítő nálatok is orosz?
  • kem001
    #3359
    Akkor valamit rosszul állítottál ott be. Nem szabadna annak szaggatnia. Egyébként meg véleményem szerint inkább jobb legyen a játékélmény, mint a grafika
  • mojorisin
    #3358
    Akkor lett volna jó, ha OMSI-ék kölcsönkérik a Mafia 2-öt hajtó Illusion graf motort... :)
  • mojorisin
    #3357
    Az OMSI tényleg jobb de annyira szaggat/akad hogy játszhatatlan...
  • kem001
    #3356
    De az OMSI még mindig jobb mint ez... Ez nem áll másból, mint a a jó grafikából, és kifújt. Optimalizálásáról meg tényleg ne is beszéljünk, mivel katasztrófa. Érdekes, hogy már 3. patch jött ki hozzá. Egyébként meg szeptemberben jön az angol verzió.
  • Kacsa04
    #3355
    Hello! nekem az a gondom hogy egyik napról a másikra behalt a játék irányítása. Kormánnyal nem tudok játszani, mert nem észleli ha forgatom a kormányt azon kívül pedig minden megy. Logitech g25őm van
    Léci segítsetek
    Előre is kössz
  • mojorisin
    #3354
    Szerintem mindkét játékban van olyan ami a másikban nincs.
    De egy közös rossz van: mindkettő baromi optimalizálatlan motort használ! Főleg az OMSI!
  • Brad33
    #3353
    Heló.

    Kipróbálni szerintem mindenképp érdemes, de ne várj tőle sokat. Nem lett olyan jó, mint amilyennek én vártam. (De ez csak az én véleményem .)
  • Hyp3r
    #3352
    Sziasztok!

    Érdemes kipróbálni ezt a játékot, ha már játszottam az Omsi-val?
  • papi08
    #3351
    Távozz az OFF topikba!
  • mojorisin
    #3349
    Vedd ki a Tram szót. BCCS 2011