4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • jutiput
    #3509
    Ez valóban érdekes, mivel az én verziómban v 1.0.6 nem él a " Steering wheel" funkció, ami a kormányt jelenti, ezek szerint van más verzió is, vagy neked mitöl működött a másik kormány!?Üdv.
  • Kacsa04
    #3508
    Hát az érdekes mert a g25őssel hibátlanul ment :S De azért köszönöm a segítséget.
  • jutiput
    #3507
    Szia Kacsa04! Ebben a játékban nem lehet a kormányt és a pedálokat használni, kár próbálkozni, mert csak az egérrel és a billentyűzettel tudod irányítani! Remélem, hogy tudtam segíteni! Üdv.
  • Apocalipto
    #3506
    Hol? :D
  • Geri556
    #3505
    A CBS 2010 is 2009-ben jött ki :)
    A gombosorn csak annyi zavar hogy ott van 6 gomb de csak 3 kapsolható és a többin nincs szám se...
  • Kacsa04
    #3504
    Helló Nemrég ettem egy logitech g27-es kormányt és az istenérts sem lehet beállítani rajta semmit a Bus tram cablecar szimulátorban hogy az azon a gombon is legyen vagy a kormány mozogjon. Erre van valami megoldás? Előre is köszönöm a segítséget!
  • Apocalipto
    #3503
    Tekintve hogy Bus Simulator 2012 a neve, nem hiszem.

    A gombok nem voltak rosszak, több fajta váltógombsor létezik.
  • Geri556
    #3502
    Szerintem karácsonra kész lesza játék.
    Azért kívácsi leszek.
    Ja és végre rájöttek hogy 123DNR a gombsor ha 6 gomb van és nem DNR :D
  • Apocalipto
    #3501
    Citaro az új szimulátorban:

    http://entwicklerblog.tml-studios.de/index.php?id=690
  • jutiput
    #3500
    Szia! Kicsit megkésve válaszolnék a kérdésedre, hogy a " letérdelő póz" csak a busz elindulása miatt lényeges, mert különben nem tudsz vele elindulni, ha nincs alaphelyzetben. Különben más jelentősége nincs, mert nem jön olyan mozgás sérült, amihez ez a helyzet kellene! Üdv!
  • jutiput
    #3499
    Hali! A nézetet úgy tudod változtatni, hogy az egér görgőjét forgatva, távolítod el, vagy ki magad a járműből, amiben vagy, és körbe tudod forgatni a kamera nézetét. Az " u" billentyű lenyomásával tudsz visszatérni a jármű vezető fülkébe. Más nézetet, tudomásom szerint nem lehet váltani, csak ahol Te vagy! Üdv!
  • alexander1993
    #3498
    Hogy lehet nézetet váltani a Bus Cable Car Simulator-ban?
    Előre is köszi az esetleges segítségeket.
  • mk452001
    #3497
    Hali!
    Arról érdeklődnék, hogy a BCCS-ben van valami komolyabb jelentősége is a térdelőnek, meg a buszemelő-rendszernek, vagy ezek csak ilyen "a gyári buszban is benne voltak, tegyünk ide is" elven vannak benne?
    Előre köszi
  • Geri556
    #3496
    Hát ja...
    Egyre romlik a színvonal, a grafika meg fejlődik, pedig mind kettőnek kéne. A mostani videó alapján jobb lesz az új, de azt a nyamvadt buszt nem láttam menni rajta így még kételkedem...
    Amúgy még normális neve sincs a játéknak.
    A TML minden sz@rból szimulátort csinál, még Titanic kereső szimulátor is van.(Úgy kezdődik h leraknak 3700 m mélyen a vízbe oszt mennyél)
    Ez hosszúra sikerült XD
  • Apocalipto
    #3495
    Mi az istent erőlködnek még....nem értem........
  • gyuri1995
    #3494
    Hy. Honnan lehet letölteni a Nova LFS-t a CBS 2010-hez??
    http://www.youtube.com/watch?v=F_6n2GkPmbQ
  • k roy96
    #3493
    Aham!
    Hát nekem 2.50GHz-s 4 magos proci, 2GB RAM, 512 video kártya(turbo caches, így 700 vmennyi mb.), win7. Igen tudom kevés a ram, mert win7 mellett csak 1 GB ram van játékra, de a GTA IV elmegy 1024x768-as felbontáson :D
  • jutiput
    #3492
    Szívesen válaszoltam neked "k roy96"
    Még röviden hozzátenném, hogy szerény számitás technikai tapasztalatom szerint az egy magos processzorok, már nem bírnak el minden játékot, hanem inkább a kettő vagy a még több magos prociké a jövő, mert ezekhez nagyobb tudású videókártyát lehet tenni, mert az is kell és még más egyébb, hogy ezek a komolyabb játékok simán menjenek. Plussz, tökéletes játék progi is!Üdv.
  • rarma
    #3491
    Szia ! Lehet a számítógéped fejlettségégtől is.
    Mert a Bus- Tram- CableCar Simulation 2011 San Francisco játék is 2011-es, ahogy benne is van a nevében, és lehet kevés a számítógépeden rendszerkövetelmény a játékhoz képest,érdemes lenne utána nézni a számítógéped teljesítményéről,és persze a játékról is.
  • k roy96
    #3490
    Köszi a választ "jutiput"! :)
    Lehet azért is csinálja, mert nem nagyon megy simán a gépemen, és akkor töltene be valami nagyobb városrészt, mert ahogy a térképen néztem, ugyanarra megyek(abba a pontba) és lehet ott nem jó valami. Várjuk készséggel a következő patchet :D
  • jutiput
    #3489
    Szia "k roy96"!
    Szerintem nagyon kevesen lehetnek azok, akiknek nincs ez a problémájuk, mert bizony ez sok mindentől lehet, hiába van fenn a patch, akkor is akadozik vagy ki fagy! A technika ördöge itt is munkálkodik rendesen! Ne add fel, még sokszor a gyári játékok is így mennek! Üdv.
  • k roy96
    #3488
    Sziasztok!
    (Bus- Tram- CableCar Simulation 2011 San Francisco)
    Nekem az lenne a gondom, hogy Ha megyek a villamossal, csuklós busszal, esetleg a rendes dízel busszal, akkor egy idő után megfagy a játék. A csuklós busszal és a villamossal pont azon a helyen, ahhol a villamossal a szélső körútról bekanyarodnék a városba, a dízel busszal meg akkor, ha az első buszparkolótól elindulok egyenesen lefelé a városba(a házam utcája felé) és olyan 5-6. kereszteződés után ki fagy a játék, de a patch fent van . Mi lehet a gond? Előre is köszi!
  • jutiput
    #3487
    Üdv. mindenkinek! Új tag vagyok itt és játszom ezzel a Cable Bus szimóval és ha tudok segítek mindazoknak akik még nagyon az elején vannak és nem értenek valamit! Üdv.
  • Brad33
    #3486
    Köszi
  • gyuri35
    #3485
    Buszdepókban,a térképen/m/kis kék vagy sárga jellel van jelölve a pick-upal oda tudsz menni hamár jártál ott sárga lesz, addig csak kék!
  • Brad33
    #3484
    Üdv!
    Láttam, hogy többször is említettétek ezeket a "jobokat". Az lenne a kérdésem, hogy hol tudok ilyen munkát elvállalni?
  • gyuri35
    #3483
    Igazán nincs mit!
  • rarma
    #3482
    Nagyon szépen megköszönöm segítséged gyuri35 ! ! ! !

  • gyuri35
    #3481
    Szia!
    A pénzen kívül nem kell más a vásárláshoz de az sok 20ezer alatt nem érdemes odamenni!A játék főkönyvtárában van egy PDF dokument abban benne vannak a különböző pozitív-negatív jutalmak is természetesen a játék nyelvén!Angolul-németül.
  • rarma
    #3480
    Sziasztok !

    Segítség kellene ha tudd valaki segíteni ,hogy pénzen kivűl mi kell ahhoz,hogy a busz
    gyárban buszt,villamost,trolit tudjak vásárolni?.Meg hogy hogy lehet ajándék bónuszokat szerezni a játékban?.Vagy például hogy tudok /rewards/-t jutalmat csinálni és szerezni?. Rossz így játszani vele,hogy nem tudom, hogy mikor lehet vele elérni a jutalmat.







  • gyuri35
    #3479
    szivesen
  • KraZ
    #3478
    Vagyis kösz! :)
  • KraZ
    #3477
    Köaz!
  • gyuri35
    #3476
    Olyan benzinkutaknál ahol van shop is!
  • KraZ
    #3475
    Sziasztok!
    Ékszíjat hol lehet szerezni?
  • rarma
    #3474
    Ha beírod simán a google keresőbe hogy radar trap , lehet találni sok videót is a youtube-on, van kézi is és ilyesmi is http://www.123rf.com/photo_7143179_a-typical-speed-trap-all-isolated-on-white-background.html
    de van többféle .
  • k roy96
    #3473
    Sziasztok!
    Bus- cable car simulatornál a trolinak a két áramszedőjét nem tudom felrakni a vezetékre... Hogy lehet egyszerűen megoldani? Köszi előre is!
  • rarma
    #3472
    Nagyon szépen megköszönöm a segítséged gyuri35 ! !
  • Zs0olt
    #3471
    Hello, Berágtam! :D Valaki elárulná mi az a radar trap, amikor megláttam hogy -1000 $ akkor leálltam a gyorshajtással... ment is minden szépen, eddig :D hídon lehet csapatni 50el, gondoltam 45ér senki sem fog szólni, végig szágoldottam a hídon, és fehéren villant is a kép (mint amikor lefényképeznek) na mondom f.sza :D jött a rakétás kép is és ugrott egy ezres a tárcámból :P -.- (azt hoizzá kell tennem, hogy szerintem a trafi akar lenni az a radar trap) úgyhogy most végképp nemértem már hogy micsoda lehet :S valaki legyenszíves elárulni, köszi! :)
  • gyuri35
    #3470
    A gyárban, a térkép bal oldalán lévő ikonnál.