4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • rarma
    #3469
    Bus- Tram- CableCar Simulation 2011 San Francisco
  • rarma
    #3468
    Helló !
    Hogy tudom azt megtudni ,hogy mennyi dollár kéne a másik busz megvásárlásához? És egyáltalán hol lehet megnézni, hogy a járművek mennyibe kerülnek?
  • k roy96
    #3467
    Bus- cable car simulatorról van szó :) Oda fel hogy kell írni szöveget? mert a járatszámot kiraktam, pl. 11 Köszi előre is! :)
  • gyuri35
    #3466
    Kezdem unni a játékot, de semmi hasonló vagy új játékot nem találok ami jó!
  • Robi546
    #3465
    Meg előztél. xDD
  • Robi546
    #3464
    Ezt tudtam Spoiler nélkül is. :D Lol a térkép fent a falon hogy el ne tévedjen a busszal a városban

    kroy96: melyik játékról van szó ? Egyébként fentre ki írtad a buszban a sz=oveget hogy hova mész ? Tehát Time Square,stb...
  • gyuri35
    #3463
    Csak annyi hogy nem írtad be az IBIS-be a járatszámot és az útvonalat!
  • k roy96
    #3462
    Sziasztok!
    Nekem az lenne a problémám, hogy felveszem a busszal az útvonalat, oda is megyek a sárga körhöz menetidő kezdetére, üresbe rakom, elakadásjelzőt kiteszem, megdöntöm a buszt, kinyitom az ajtót, de nem jönnek fel az utasok! mi lehet a gond?
  • gyuri35
    #3461
    Kiadhatnál előbb is,és akkor 2012re meg tudnák csinálni hozzá mind a 7 javítópatch-t!
  • gyuri35
    #3460
    Szegénynek nem telik rá biztos
  • Misi az ezredes
    #3459
    Példa! Nah ki találja ki mi hiányzik a tesztelő asztaláról? ^^

  • Misi az ezredes
    #3458
    Már nem várok semmit tőlük. Eddig csak csalódtam a kiadott "Szimulátoraikban". Fizikailag még "Arcad" játékok is verik :D
  • feherpeter1984
    #3457
    Sziasztok.
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy mikor lehet buszt veni ,kb. mennyi pénz kell összegyüjtenem?
  • bus15
    #3456
    sziasztok!
    olyan kérdésem lenne hogy a City Bus simulátorba hova kell tenni a módokat? valaki segítsen ! nagyon megköszönném! :D
  • Cliens1
    #3455
    Sziasztok!
    Ahogy néztem a neten, nem találtam magyarítást a City Bus Simulator 2010-hez. Esetleg tudja valaki, hogy lesz-e valamikor?
  • bikaherri
    #3454
    hali
    olyan gondom lenne h mikor belépek a játékba, ugye bent vagyok a házba és egyszerüen nem nyílik az ajtó...:D
    egyik gombbal se, és nem reagál a házban semmi másra...
    vmi ötlet h mi a nyüvek lehet a baja?:D
  • gyuri35
    #3453
    Kíváncsi leszek!
  • gumikacsa
    #3452
    THE NEXT BUS SIMULATOR
  • gyuri35
    #3451
    Azt még megpróbálhatod,hogy a windows-al induló futó alkalmazásokat /msn,skype,utorrent,daemon./bezárod/kilépsz belőlük mielőtt elindítod a játékot!
  • kiscody
    #3450
    meg persze
    3,2+ proci
    3gb ram
    9600gt vga
    össz:1,2 TB vinyo
    mondjak még valamit rola?
    remélem megszünik a probléma persze ha vágod milehet!!
    kössz
  • gyuri35
    #3449
    Gépigény megvan?
  • kiscody
    #3448
    sziasztok mértvan az hogy lefagy a game egy idö után és elég sürün!!??
    német verzio 0.7-s patchel
    kösszi
  • halaszfi
    #3447
    Nem hiszem mivel nem "nyilt" program
  • kzsolti91
    #3446
    Sziasztok a bus-tram-cablecar simulatorhoz módok lesznek nem tudjátok?
  • gyuri35
    #3445
    Passz,próbáld meg beállítani a billentyűbeállítások helyére
  • halaszfi
    #3444
    Hogy kell a kormányt beüzemelni?
  • gyuri35
    #3443
    Melyik ajtó nem nyílik ki?
  • Lolluki
    #3442
    Mi melyik?:D
  • gyuri35
    #3441
    Melyik?
  • Lolluki
    #3440
    végig néztem az options végig nyomkodtam minden billentyűt de az istenért se nyílt ki az ajtó:P
  • Lolluki
    #3439
    Szia gyuri okés az megvan de nem tudok beszállni a buszba:P
  • gyuri35
    #3438
    Kijössz a lakásból,beszállsz a pick-upba,megfordulsz az úton vele, és mész egyenesen addig míg a mini térképen,neked balra meg nem jelenik egy busznak a mini ikonja kéken.Oda hajts be,kis különálló épületben van az iroda benne egy vén fószer.Tőle tudsz járatokat elvállalni,először csak busszal!
  • Lolluki
    #3437
    Sziasztok! Nekem lenne ezzel a játékkal egy olyan bajom! Hogy a lakásból kezdek de én még a busszal sem tudok menni mert nem tudom hol van! Valaki tud nekem segíteni? előre is köszi!
  • gyuri35
    #3436
    Szivesen
  • Mr Csé
    #3435
    köszi
  • gyuri35
    #3434
    Schedulewizard-nak hívják, a játék főkönyvtárában megtalálod
  • Mr Csé
    #3433
    CableCar -ban van mapeditor?
  • rarma
    #3432
    KÖSZI A SEGÍTSÉGET !
  • gyuri35
    #3431
    Nos, az elsőre:A játék automatán ment,amikor a bal alsó sarokban egy sárga nyíl körbe-körbe forog,Te nem tudsz menteni.A másodikra:IBIS-re zoom!I/az egér kurzorral bepötyögöd rajta a járatszámot,majd enter a jobb alsó sarokban/az ibisen/benyomogatod a tour-t,megint enter.3.:Először csak busszal tudsz dolgozni,avval tudod megkeresni a többi járműre való pénzt.
  • rarma
    #3430
    Előző kérdésem már megoldottam,másik két kérdésem lenne ,

    1. : hogy tudom menteni a játékot ?

    2. : hogy tudom kiírni a busz elejére a járatszámot és a címet ?

    3. : ha elsőre ha nem busszal szeretnék menni, hanem trolival vagy villamossal , azt hogyan tudnám megtenni ?