4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • halaszfi
    #3834
    Addig én is eljutottam, de melyik gombbal kell neki jegyet adni?Kép lenne a legjobb.Előre is köszi a választ.
  • gyuri35
    #3833
    Patch-t nem látok az oldalon,egyébként most néztem a német szótárban németben az invalid rokkantat jelent!De ha van kedved nézz el ide
  • halaszfi
    #3832
    Nekem is ezt irja ki,és nem fogad el semmit.Egyébként van már patch a játékhoz?
  • gyuri35
    #3831
    Invalid-ra milyen jegyet adjak?Tudtommall az invalid érvénytelent jelent,de akkor minek kér jegyet?
  • Tanker56
    #3830
    Na megvan a tükör, nagyon nagyon nagyon KÖSZÖNÖM!

    A következő kérdésem: Tachmográfhoz valaki ért? :D Hogy műkszik?
  • kzsolti91
    #3829
    Sziasztok mi van akkor ha a tahográfot nem tudom működésre bírni a kártyát sem fogadja el.
  • jutiput
    #3828
    Próba szerencse!
  • jutiput
    #3827
    Úgyhogy a grafikai beállításnál a legalsó kis kockába teszel egy pipát!
  • jutiput
    #3826
    Segítenétek abban, hogy az üzenet elolvasásához mire kell kattintani? Köszi, ha valaki segít, mert ez nem megy! Üdv.
  • gyuri35
    #3825
    Kinyomja a masina a jegyet és még vagy 2 percet várnom kell mire elviszi és tud jönni a következő utas.Ez miért van?Próbáljam meg expert-en?
  • Tanker56
    #3824
    HOGYAN? :D
  • jutiput
    #3823
    Még csak annyit, hogy élnek a visszapillantó tükrök és be is lehet állítani a látási szöget az összes tükrön! Üdv.
  • jutiput
    #3822
    Helló! Szerintem Te döntsd el, hogy hova mented el a letölteni kívánt fájlt, legegyszerűbb ,ha van olyan mappád, hogy " letöltések", oda leszeded és a segéd progival, amit lentebb a kolléga ajánlott, azzal megnyitod és olvasod!Helló!
  • Krisz018
    #3821
    Helló!
    Hova kell bemásolni a fájlt ?
  • gyuri35
    #3820
    Nos igen,egyébként különösebben nem zavaró mert mire odaérek a kiinduló állomásra megszűnik a probléma,és utána nagyon szép grafikájú környezetben lehet buszozni!
  • jutiput
    #3819
    Na igen, nem biztos, hogy a gép kevés, akkor marad a másik lehetőség, bár nekem egy másik játéknál az eredeti is szaggat, pedig nem gagyi az én gépem sem!! Hát ez van gyerekek, úgylátszik nincs jó megoldás, csak az ha nem játszol vele, akkor nem idegeskedsz!
  • gyuri35
    #3818
    No,új op.rendszer,minden driver új mégis akadozik amíg be nem melegszik vagy mit csinál!Basic verzió.A gép:2.91Ghz 2magos amd 6GB RAM memória Nvidia Geforce GTS450 videókártya 512MB.
  • jutiput
    #3817
    Igen, és vajon miért akad!? Vagy a gép kevés , vagy a játék , hogy úgy mondjuk technikailag nem jól van "terjesztve"!
  • Tanker56
    #3816
    Amit én feltöltöttem, azt simán letöltöd és Office Word 2003-al megnyitod.
  • lacy666
    #3815
    sziasztok hogy tudom letölteni a magyarositást mivel kell társitani hogy eltudjam olvasni elküldenétek emailba?? [email protected] cimre elöre is köszi
  • mojorisin
    #3814
    Tök mindegy mit csinálsz, akadni fog. Az optimalizálás nem nagyon sikerült...
  • jutiput
    #3813
    Nincs mit, de én hiába vettem vissza a grafikából, úgy akad, hogy az agyrém! Üdv.
  • gyuri35
    #3812
    Köszi!Megpróbálom friss oprendszerrel,hátha megszűnik az akadozás,a mostani november óta van fent!
  • jutiput
    #3811
    Tehát amikor elvetted az utastól a pénzt és NORMÁL jegyet kér, akkor megnyomod az N betüt és megnézed jobb oldalt hogy mennyi pénzt adott az utas, ezt a zöld kütyibe a számokkal sorba bepötyögöd és megnyomod a zöld gombot, ekkor a kütyi jobb sarkában kiírja a visszaadandó összeget, erre vissza mész a péztartó szerkezethez és rákattintasz a megfelelő váltópénzre, hogy annyit adjon, amennyi a kép jobb sarkában van. Látni fogod, hogy mennyi pénzt adsz vissza és amikor ez stimmel a visszadandó összegel rámész a jegykiadóra és megnyomod a zöld BEST billentyűt. És elkezd kvartyogni és jön kifelé a jegy. Az utas elteszi és behúz a buszba és jön a következő És így tovább! Érhető voltam? Üdv.
  • gyuri35
    #3810
    Így fordította a google a jegyeladást:
    Ha az utas egy jegyet akar, menjen be a kasszából kamera (ENTER). Ez az ő
    milyen típusú ez az utas (normál, nyugdíjas, tanuló, fogyatékkal élők). Ez teszi őket pénzt
    a pultra, kattintson amit fotóz. Most adja a stílus az utas és a
    Összeget, amit adott nekik. Akkor kap az összeget az utas
    kell fizetni (a változás). Ezt megteheti az érmék formájában, és a számlák. az érmék
    vannak a csövek, és a számlát a Pénztár a csöveket.
    Végül kattintson a zöld vagy a "legjobb" gombot a pénztárgép kinyomtatni a jegyet.
  • gyuri35
    #3809
    Hajól emlékszem a High verzióban működik
  • gyuri35
    #3808
    Általában normál utasok vannak ugye,megnyomom a sárga N-t utána a zöld best és semmi reakció hiába vettem el a pénzt,mindig csak azt írja mennyit adjak vissza,az utasok meg gyűlnek,jegy meg nista!Mit csinálok rosszul?
  • Tanker56
    #3807
    VÉGRE ELKÉSZÜLTEM VELE: Bus Simulator 2012 - Magyar menüfeliratok.
    Tartalma:
    -A menüfeliratok magyarosítása.
    -Grafikai beállítások magyarosítása
    -Billentyűzet kiosztás magyarosítása.
    -Első lépések:Garázstól- AZ első megállóig.
  • jutiput
    #3806
    Na ez jó kérdés, erre én is kiváncsi vagyok, hogy ki tudja a választ, mert a tükrök nálam sem működnek, úgy mint a pc kormány! Üdv.
  • BFecó
    #3805
    Köszi, akkor tudakolok ott
  • Tanker56
    #3804
    "City Bus Simulator 2010, és Bus- Tram- CableCar Simulation 2011 San Francisco Topik"

    OMSI-vel mi nem foglalkozunk, de lehet hogy ért hozzá itt valaki. Torrent oldalakról belehet szerezni.


    Még egy utolsó kérdés:
    Hogy kapcsolom be a visszapillantó tükröket? Nálam most sima szürkék és nem mutatják az utat... :S
  • BFecó
    #3803
    Sziasztok, hozzá értők segítségét kérném Szeretném letölteni az omsi busz szimulátort, hogy játszhassak rajta, de sehol sem találom. Légyszí segítsetek, köszi
  • jutiput
    #3802
    Pedig azt helyesen csináltad, mert valóban 8 db 1-st kell beírni, amikor azt kéri, és nem kell a " 901" -es kódokkal foglalkozni! Sok mindentől függ az hogy egy játék szaggat-e vagy sem, szerintem majdnem mindenkinek szaggat, nekem is , ha ez vígasztal! A többi megy privátban!Üdv.
  • gyuri35
    #3801
    Nagyon szépen köszönöm!
  • gyuri35
    #3800
    Nekem is csinálta,teljesen 'lebutítottam' a részletes grafikát és megszűnt.
  • Tanker56
    #3799
    Lenne még egy kérdésem: Miért van az, hogy amikor kijövök a garázsból a busszal úgy szaggat mint az állat, de kb. 10 perc múlva tökéletesen fut?
  • Tanker56
    #3798
    Hogy én mekkora egy hülye voltam :D Mindig 11111111-et írtam be. :D
    Ha nem lenne nagy kérés a jegypénztár kezelést elküldenéd nekem is? :)
  • jutiput
    #3797
    A kártyával én nem bíbelődtem, hanem ha minden jól be van állítva a buszkiíráson, akkor, amikor felszállnak az utasok kiírja a képre , hogy milyen jegyet kér : STUDENT vagy NORMÁL stb.... akkor neked a jegykezelő kütyin meg kell keresni a rövidítését annak amit kiír! Megnyomod azt a gombot és kiírja , hogy mennyit ad az utas és neked mennyit kell vissza adni! És utána lehet vacakolni a pénzel , hogy hogy adsz vissza! Csak hát igyekezni kell vele, mert megy az idő és késés lesz a végén! De sebaj, mert nincs benne carrier mód, úgyhogy tökmindegy! Az ablak törlő a 9-es billentyüvel változtatod a funkciókat és a 8-assal veszed vissza alaphelyzetbe.Üdv.
  • gyuri35
    #3796
    Eddig mindig elcsesztem valamit,az általános kártya mire jó?Beraktam és azért nem adott jegyet!
  • jutiput
    #3795
    Tehát a jegyeladási mód az az Omsi és a Cable & Car szimó keveréke! Nem olyan bonyolulut, ha nem megy senkinek, akkor megírom privátban, aki kéri! Az útvonalat úgy tudjátok kiválasztani, hogy amikor először bementek a garázsba , akkor balra az első táblához kell menni, ott megkapjátok a kódokat, ezt jó, ha megjegyzitek, mert ennek alapján lehet tovább menni! Utána a következő táblánál lehet kiválasztani a buszvonalakat és megjegyezni, hogy milyen vonalszámot kell majd beírni a jegyeladó kütyibe és, hogy mi legyen a buszra kiírva!Mert csak így jelenik meg jobbra fent egy kis négyzetbe a kistérkép, hogy hogy kell menni és a TAB billentyűvel ilyenkor már meglehet nézni, hogy merre van a járatnak az első megállója! De folyamatosan a jobb felső sarokban látni a kistérképen a piros utvonalat, amin menni kell, hogy elérd a tényleges járatot! Bocs, ha hosszú voltam, de szeretnék egyszerre mindekinek segíteni, akit érdekel ez a játék! Üdv.