4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • mustang08
    #3874
    Sziasztok!
    Szeretnék letölteni a testvéremnek egy busz szimulátort, de nem tudom hogy melyiket. A gépem adatai: AMD Athlon64 3800+ 2,4-es proci 1024 mb ram és egy geforce 6150-es integrált videokártya és win xp op rendszer.
    Kösz!
  • gyuri35
    #3873
    star wars után buszszimulátor?Érdekes.
  • gyuri35
    #3872
    Szivesen!
  • kem001
    #3871
    Ez most komoly? Nem tanulnak a hibáiból ezek?
  • Robi546
    #3870
    Üdv!

    Új busz szimulátor a lát határon. :) Megjelenés: 2012 Május 4-ére van írva, aki még nem látta volna.

    http://www.gamespot.com/european-bus-simulator/
  • Tanker56
    #3869
    Ez nagyon hasznos volt! Köszönöm! :D
  • gyuri35
    #3868
    A vezetőkártya /fahrerkarte/ jó valamire?Több busz van a garázsban,esetleg később lehet használni másik buszt is?
  • jutiput
    #3867
    Pedig az még szebb lett volna, főleg nappal!!!
  • gyuri35
    #3866
    Ja,és nem piros hó volt!
  • gyuri35
    #3865
    Te,én a TML-től már mindent el tudok képzelni!Ebben a játékban is láttam már az égből visszaeső buszt,tegnapelőtti játékom során,júniusra állítottam a kezdéskor a dátumot.Csinálgattam a járatokat,éjszaka lett és leesett a hó,hóvihar vagy amit akartok!
  • jutiput
    #3864
    Szia, reméltem, hogy jó a humorérzéked és bejött! Üdv.
  • gyuri35
    #3863
    Köszi!Az ülés alá hogyan jutok be?
  • jutiput
    #3862
    Az ülés alatt kell lennie egy kurblinak vedd elő és azzal tessékeld arrébb a makacskodó utast!!!!!! Üdv.
  • gyuri35
    #3861
    Sokadszor fordul elő velem,hogy 'beragad' egy utas az első ajtónál és nem mozdul semerre,a többi nem tud felszállni tőle,hiába megyek vele 2-3 megállót ott áll!Lehet ez ellen tenni valamit?
  • gyuri35
    #3860
    Sziasztok!
    Csináltam egyvideót a visszaút elkezdéséről.
  • jutiput
    #3859
    Mivel irányítod, mert billentyűvel igen gagyi, de kormánnyal persze más!
  • Tanker56
    #3858
    Tyűűű ma lenyomtam egy utat egy csuklóssal. Hát minden elismerésem azoké a buszvezetőké akik csuklóssal dolgoznak nap mint nap...
  • halaszfi
    #3857
    Már-már az irányítás is tetszik.nem rosz játék.
  • gyuri35
    #3856
    Nem kérkedésből,csak leírtam az én beállításaimat,hátha valaki olyan furcsaságra vetemedik hogy visszaolvas az oldalon.Ahogy kezdek belejönni a kezelésbe,egyre jobban tetszik a játék,a karrier módot kicsit hiányolom.
  • halaszfi
    #3855
    Ezt csak azért mutattam ha valakinek az enyémnél nem sokkal jobb gépe van akkor tudja használni.
  • halaszfi
    #3854
    Németek.Náluk a klíma is más.(Meg a fizika.)
  • gyuri35
    #3853
    A végállomáson a pénztárgépen megnyomod a kék F betűt,kiírja hogy Funktionmodus.A kék jobbra nyilat addig nyomogatod amíg azt nem írja alatta hogy kurs.Megnyomod a zöld gombot,kiírja hogy ein.Megint egy kék jobbra nyíl kiírja hogy aus.Zöld gomb és kész!Egyébként az EIN az oda az AUS a visszautat jelenti.
  • gyuri35
    #3852
    Nálam az összes kocka be van pipálva,adtam neki egy kis fényerőt és a kontrasztot fullra felhúztam.Ennyit változtattam rajta,kicsit akad igaz de szép graikám van.Az normális hogy júniusban éjszaka leszakad a HÓ?
  • Tanker56
    #3851









  • halaszfi
    #3850
    Mármint azt akettő csíkot.
  • halaszfi
    #3849
    Nekem is kezd egyre jobban bejönni.Egyébként az én 2006-os irodai gépemen kisebb akadásokkal is elfut.Küldenék képet a beállításokrol, de sajnos fél órán át azt írja ki a játék, hogy save screenshot.Na egyébként a trükk az, hogy minden elöl kiveszed a pipát kivétel vorbild,és minden csíkot minimumra húzod.Valamint mindenhol niedrig de ahol van off ott az.
    (Az antrosophic alatti kettőt hagyjátok úgy ahogy van.)
  • Tanker56
    #3848

















  • Tanker56
    #3847
    Tudtátok, hogy a busz festését is lehet változtatni?:D
    F1->Ott lesz, hogy Repaint. Jó szórakozást! :D
  • jutiput
    #3846
    Köszi szépen!Üdv!
  • Brad33
    #3845
    Megnyomod az F1-et, és ott már rá tudsz kattintani a levél ikonra, ami után bejön az üzenet.
  • Tanker56
    #3844
    Akkor a vezetői kártyát na :D Azt hogy kell?
    Ja és ha levezettem egy útszakaszt, hogy ütöm be az új útszakasz kódját? Nem engedi a gép...
  • gyuri35
    #3843
    Hol láttál tachográfot a játékban?Én még nem találkoztam vele!Legalábbis olyannal nem amit használni is kell!!!
  • Martinez01
    #3842
    Tachográf, nem tachmográf ^^.
  • Tanker56
    #3841
    Most már azt is tudom, hogy hogy működik a tachmográf :D Már csak a játékban kéne megtudnom :D
  • gyuri35
    #3840
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni,a karaktert beszéltetni nem lehet?Visszaköszönni,ilyesmi.Tankolni,javítani nem kell?Sikerült végre normálisan beállítanom a grafikát,egyre jobban tetszik a játék!
  • jutiput
    #3839
    Szívesen tettem, amit tettem!Üdv.
  • Martinez01
    #3838
    Igen.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy kb. 10 cm-er átmérőjű korong, amit a kilóméteróra alá kell berakni. Itt látsz majd a korong alatt egy pár darab tűszerű valamit [ún. menetíró fej], ezek megkarcolják a tachográf korongot(mert ilyen spec anyagból van, hogy akár a körmöddel megkarcolod, akkor már lessz egy fekete csík benne). 3 állása van, a munka és a pihenő a legfontosabb. (Mi itt a Bács-Volánnál pihenő üzemmódba szoktuk hagyni, mert úgy mindent ír[mennyit vezettünk, mennyi pihenőidőt töltöttünk el, de ha munkaüzemmódban van, és elfelejtjük átkapcsolni, miközbe pihenünk, akkor szívunk... ]).


    Üdv:
    Egy buszos kolléga
  • gyuri35
    #3837
    Köszi,kizárásos alapon kipróbáltam és bejött!
  • halaszfi
    #3836
    Köszi
  • jutiput
    #3835
    Úgyvan és a STUDENT-től a jobbszélső gombbal adjál neki a szegény rokkantnak, hogy tudjon utazni!