4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • jutiput
    #3794
    Egy kis türelmet kérek és jövök hamarosan a válasszal!
  • Tanker56
    #3793
    Dede! Én is az alapján kezdtem el csinálni, és nélküle még mindig a garázsban szarakodnék :D

    Következő kérdésem lenne:
    KIválasztom mondjuk a 901-es útvonalat. Kimegyek az útra és utána hogyan tovább? Merre kell menni? Hogy tudom meg? A TAB-on nincs semmi csak az alapmap. Még az 1. megállót se tudom megtalálni :D


    gyuri35: Aszem a P-vel bekapcsolod és azzal is gyorsítod a sebességét, az O-val pedig kikapcsolod
  • gyuri35
    #3792
    Jelenleg a jegyeladással kínlódok,meg az ablaktörlőt nem engedi bekapcsolni.Nekem valahonnan piszkosul ismerős az effajta jegyadási 'módi'
  • gyuri35
    #3791
    Köszi szépen!
  • Brad33
    #3790
    Köszi szépen!:)
  • jutiput
    #3789
    De azért így jobban el lehet indulni ennek az alapján, mint vakon nyomkodni a billentyűket, nem igaz? Üdv.
  • jutiput
    #3788
    Nyomingáld meg a Num 7 billentyűt és behozza a kép azt a kapcsoló rendszert, amivel minden világítást be tudsz kapcsolni! Játszál el a Num számok billentyűivel és minden mást is példul a légkondit, fűtést még még sok mindent lehet kapcsolgatni! Üdv.
  • gyuri35
    #3787
    Köszönöm Szépen!Klassz,csak így tovább!Jut eszembe a világítás miért nem marad bekapcsolva?Utastér világításom sincs!
  • Tanker56
    #3786
    Viszont nem mindig pontos :D
    Most készítek egyet az alapján. Kipróbálom minden egyes funkcióját és oda írom, hogy mit és hogyan :D
  • jutiput
    #3785
    Szia " gyuri35" ! Ajándék ment neked is a privátban, remélem, hogy tudod használni! Üdv.
  • Tanker56
    #3784
    Most csinálom, jutiput file-a alapján. A menüfeliratok és a kezelése lesz benne. Ha minden jól megy ma vagy holnapra ki is adom.
  • gyuri35
    #3783
    Sziasztok!
    Egy magyar kézikönyvvel nem rukkolt elő még senki a 2012-höz?
  • jutiput
    #3782
    Szia, ment a cucc! Üdv.
  • Brad33
    #3781
    Szia!
    Ha szépen megkérlek, el tudnád küldeni a letöltő linket nekem is? Kicsit bajos ez a német szöveg nekem is és a google fordítónak is:) Előre is köszönöm!
  • Tanker56
    #3780
    Megkaptam!
    Nagyon szépen köszönöm!
  • jutiput
    #3779
    Elküldtem privátban! Szia!
  • jutiput
    #3778
    Szia! Feltöltöttem ! Mi legyen az ott kapott letöltőlinkkel? Gondolom, hogy ne ide tegyem fel! Üdv.
  • Tanker56
    #3777
    Szia!
    Sajnos nem érkezett meg, ha megkérhetlek feltöltenéd www.data.hu-ra? :D
    Köszönöm a kedvességed!
  • jutiput
    #3776
    Szia " TANKER" ! Elküldtem egy németről magyarra fordítást az e-mail címedre, ami egy elég jó fordítás, utólagos engedelmeddel! WordPadhoz társítsd és eltudod olvasni! Kérlek jelezd, hogy megkaptad-e így, vagy küldjem másképpen, példul Skype-n!Üdv.
  • Tanker56
    #3775
    Hello!
    Szeretnék kérni egy kis segítséget Bus Simulator 2012-ben.
    Nincs valakinek egy magyar vagy esetleg egy angol billentyűzet kiosztás? Próbálkoztam a google fordítóval de nem sok sikerrel.
    Nagyon hálás lennék érte ha valakinek meglenne!
    Köszönöm!
  • longhaul
    #3774
    Ennek a Busz szimulátor 2012-nek nincs magyarítása? Angolositás, Editor?
  • halaszfi
    #3773
    Fejből:a begin elvileg kezdés a modus az állapot tehát várj még.(Megsugom nem vagyok buszvezető)
  • kzsolti91
    #3772
    Begin modus felirat mit jelent ha azt írja ki a tamográf?
  • kzsolti91
    #3771
    oké megpróbálom köszi
  • halaszfi
    #3770
    Üzemeld be elötte teljesen és utána nézd meg a tachográfot.
  • kzsolti91
    #3769
    Sziasztok nekem egy olyan gondom lenne hogy a tamográfot nem tudom üzemre bírni hiába behelyzem a kártyát nem akar működni. Segítenétek?
  • jutiput
    #3768
    Szívesen!
  • gyuri35
    #3767
    Köszönöm szépen Jutiput!Szépen befordult irányba,és le is állt a forgótányérról anyomogatás hatására,gond nélkül!Köszi szépen!
  • jutiput
    #3766
    Pedig írja is alul a képen, hogy mit kell nyomogatni, csak az a baj, hogy néha kiakad a kép és biztosan azért nem reagál a nyomogatás, de ha egyszer elindul a csík, akkor már győzelem és menni fog! Örülök, hogy segíthettem!Üdv.
  • gyuri35
    #3765
    Köszi,így még nem próbáltam én úgy "vettem le" hogy a balra-jobbra gombokat kanyarodáskor lehet használni,segíteni a kocsinak hogy könnyebben forduljon!
  • jutiput
    #3764
    Szia, "gyuri35" ! Nem tudom, hogy nagy segítség-e, amit most írok, de valóban a " bal és a jobb" gombokat kell felváltva nyomogatni, ugyanis van egy fekete csik a kép felső részén, amiben megjelenik először a piros csík, ami szélesedik, ahogy szépen ütemesen nyomogatod a gombokat és szépen átvált zöldre a csík és kezd szépen fordulni a villamos, de lehet, hgogy közben kiakad az egész, de türelemmel a végén tényleg megfordul és lehet visszafelé fuvarozni az utasokat!Próba szerencse!! Üdv.
  • gyuri35
    #3763
    Már kb. tizenötödször próbáltam,akkor sem fordítja meg a kocsit!Segítene valaki???
  • gyuri35
    #3762
    Hiába ülök át a kocsi másik végébe,nyomogatom mindenfelé,meg sem moccan a kis kar ahogy a cablecar sem.Továbbá ugyanúgy áll a kocsi mint amikor ráálltam a forgótányérra,nem hiszem hogy ugyanazon a vágányon kell visszafele is menni!
  • gyuri35
    #3761
    A PDF-ben sem ír semmit a forgótányérról,hog hogyan kell használni!
  • gyuri35
    #3760
    1.07,angol
  • halaszfi
    #3759
    Verzió?
  • halaszfi
    #3758
    Verzió?
  • gyuri35
    #3757
    Ja,azt hogy jobbra balra is tudom irányítani!Mást nem láttam a cablecarról.
  • halaszfi
    #3756
    Szokott tippeket adni a játék azt figyeld.
  • gyuri35
    #3755
    Tényleg nem tudja senki,hogyan kell menetirányt váltani a cablecarral a San Francisco-ban?