1111


  • TaRka0107
    #871
    Hát azt kétlem! Néztem MTV-n hogy felhívtak egy csomó mindenkit, köztük Snoop Dog-ot és mindenki mondta hogy nagyon szerették a számait, meg hogy ha ő nem lett volna akkor nem tartott volt ott ahol most! Szóval az egész világon mindenki szerette őt!!! Csak van néhány..... olyan aki nem szerette
  • kastil
    #870
    lol.

    2 mp alatt kb 200 hsz ment be.
  • IMYke2.0.0.0
    #869
    Én is írtam, még tegnap:


    Ma már ennyien vagyunk itt:
  • Anteemoon
    #868
    ja az intermezo nem
    C C G G D C D
    hanem
    C C G G D C D C

    Na RIP meg minden én mentem CSzni
  • Anteemoon
    #867
    Mély megdöbbenésem.
    Én írtam egy dalt gitárra.

    ---
    Jacko amikor a menny dörög C
    Szíved mindig itt marad. G

    Haragosaid a pokol kénköves útjain szédelegnek C
    De te a mennyek országába jutsz. Igen. G

    C C G G D C D

    Messze még az idő a komoly gyászra C
    s kik elpártolnak G
    sose nézzenek vissza a házra. Fisz mol 7
    ---

    Nekem az Earth Song volt a kedvencem. Soha nem hallottam még olyan szépnek az ú és az á magánhangzókat.

    Respect!
    Peace!
    Freedom!
    JackoPop will never die in my heart. i feel.
  • csipa94
    #866
    Jacko(Nézzétek meg)R.I.P
  • havercsotány
    #865
    Miért az ember életének melyik szakaszában lévő arcra lehet mondani,hogy eredeti?
  • Lacee86
    #864
    Sztem jó a banner, még ha nem is az úgymond "eredeti" arca.
  • havercsotány
    #863
    "Független kórbonctani vizsgálatot fog kérni Michael Jackson családja - közölte az AFP szombaton Jesse Jackson amerikai politikusra hivatkozva. A francia hírügynökség szerint a családtagok dühösek és elkeseredettek, mert több kérdésre nem kaptak választ az énekes halálával kapcsolatban. Célpontjuk egy Conrad Murray nevű orvos, akik állítólag Demerolt adott be a popsztárnak a halála előtt. A család tagjai a Los Angeles északi részén lévő Encino nevű külvárosban vannak azóta, hogy csütörtökön váratlanul elhunyt Michael Jackson." forrás: 5perc
  • Grove4
    #862
    Mé ez hamisított?
  • sambauer
    #861
    szerintem a bannerba az eredeti arcát kéne berakni
  • Protosz
    #860
    Én arra vagyok kiváncsi hogy fogják temetni. Fekete vagy fehér temetés lesz?
  • desigo
    #859
    mit hibázott az orvosa?
  • havercsotány
    #858
    nem . Most az orvosát fogják meghurcolni ,rákenik az egészet, meg beperlik ,kicsinálják . A családja tönkre fog menni. Szemét egy dolog pfujj
  • desigo
    #857
    kiderült,hogy miért állt le a szíve?
  • csipa94
    #856
    Ez nagyon nagy!
    Rest in peace jacko!
  • Ragnar360
    #855
    Ne a Beat It miatt nézzétek meg vagy ne... mondom - 2:50 ~
    nekem ez a legjobb kb amit az elmúlt napokban néztem

    btw youtubeon mégjobb megnézni a nagyobb méret miatt
  • Ragnar360
    #854
    Na ezt most találtam, holy shit omg must see - talán kb a legjobb élő előadásos videó amit láthattok (!!!!!!!!!!!)

    Türelmetlenek tekerjék szigorúan 2 perc 50 mp-hez, onnantól kezdődik a nem is tudom mi :O OMG



    Daruval beemelik a tömeg fölé LOL MEKKORA MÁR WÁÁÁÁÁÁÁÁÁá

    De ez a egész videó 2:50 től ugyahogy van...ha vki ebből nem vonja le amit kell akkor az ássa el magát

    Ebből a videóból iszonyat lejön, h KIVOLT Ő

    :/
  • csipa94
    #853
    Látszik mennyire értelmes vagy.
  • Lacee86
    #852
    Ez jobb úgy, h Máj Kell Jackson. :)
  • Ragnar360
    #850
    uhhh ez de durva

    :'( :(

    hihetetlen jó hangja van és a beszéd is pazar - ilyen interjúk, szövegek jöhetnének már most...ami kicsit bepillantást enged az életébe meg minden - akkor mikor látjuk pl öt a közéletbe, mikor nem énekel stb.
  • csipa94
    #849
    VH1-en megy a jacko hétvége.
    (UPC-n a 65.ös csatorna)
  • Maximus4
    #848
    A magyaron volt.
  • Tyler1
    #847
    amúgy ez a greatest hits ez különbözik a king of pop-tól??? mert az nekem megvan és feleslegesen nem kell még 1 :)
  • csipa94
    #846
    meik viva-n?:D
    Magyar vagy a német?
  • Maximus4
    #845
    Most a Childhood megy már ötödszörre:)Most már megvárom kiváncsi vagyok mi lesz a vége:)
  • xxxpaulxxx
    #844
    Rólam StrongDC-ről kb csak Jacko albumokat töltenek:D
  • Tyler1
    #843
    én akárhányszor odakapcsoltam mindig a give in to me ment :D úgyhogy azóta én is mindig azt hallgatom :)
  • Maximus4
    #842
    Egy kis reklám és leadják negyedszer is:D
  • PrisonMan
    #841
    Most nézem a nagy torrent oldalakat. A toplistákon mindenhol Michael Jackson van. Mininován zene kategóriában a TOP 10-ben csak MJ van!! Piratebay-en a TOP 20-ban 13 MJ, hozzáteszek az első 5 ő.



    Erre is csak egy ekkora legenda képes.

    RIP Michael Jackson =(
  • BaliBoy
    #840
    Jó a kérdés a videó végén...

  • Maximus4
    #839
    LOL A viva-n megakadt a tű a lemezen:) Már harmadszorra adják ugyanazt a Jacko számot egymás után.
  • Fujiryu
    #838
    "Olvastam egy érdekes infót a Blikkben" - lol
  • ProGabe #837
  • Zerénd
    #836
    Az ami késöbb leesett, és most egy vitrinben tartják, amit külön temetnek el?
  • erieskrisz
    #835
    Azonnali második boncolást követel a csütörtökön elhunyt énekes, Michael Jackson családja. A tmz.com nevű internetes oldal a család egy közeli ismerősére hivatkozva azt állítja, hogy a vizsgálat már meg is kezdődött. Csak négy-hat hét múlva várhatók pontos vizsgálati eredmények, ugyanakkor az énekes halálának körülményeiről még mindig sok a megválaszolatlan kérdés - tolmácsolta a család véleményét Jesse Jackson, amerikai emberjogi aktivista, a család bizalmasa
  • erieskrisz
    #834
    4db elakadásjelzö eladó logóm mellet meg lehet tekinteni öket zsir ujjak tegnap kaptam öket eladásra
  • Firerock
    #833
    Olvastam egy érdekes infót a Blikkben,Tudja-e valaki hogy miért műttette meg az orrát legelőször és utána még párszor?
  • IMYke2.0.0.0
    #832
    Igen. Mindent elmondott, ami Ő.
    S mily' érdekes: azért a szüleinek is megköszöni... pedig tudjuk...
  • USAMEN POWER
    #831
    Látod mi van a logójába írva ? Csak haverkodik, vagy akar