1111


  • erieskrisz
    #911
    Na ez sem normális
  • Slayerboy
    #910
    htx bye
  • ProGabe #909
    hírt elolvastad-e? legalább a címéig el kellett volna jutni

    Felvágta az ereit Michael Jackson orosz hasonmása
  • havercsotány
    #908
    máshol meg azt írják hogy felkötötte magát a beleire
  • zsutyesz
    #907
    Felvágta az ereit
  • Tyler1
    #906
    ha kiderül h köze van a halálához akk sajnálni fogom csórimat :D habár dehogy fogom! nyírják csak ki
  • nan76
    #905
    ...és azóta is keresi a rendőrség az orvost,aki ugyan Jacko halála után önként feladta magát de megszökött...állítólag
  • USAMEN POWER
    #904
    Jacko boncolása után kiderült hogy a gyomrában nem volt se kaja, se semmi a pirulákon (fájdalomcsillapítók) kívül.
    Így a végzetes adag fájdalomcsillapítót Jacko orvosa adhatta be, amitől leállt szíve.
    Ezután a kardiológus az ágyában kezdte újraéleszteni, ahelyett hogy keményre fektette volna.
    Senki se érti hogy lehetett ekkora hibát véteni, egy tapasztalt orvosnak, így Jacko családja több milló dolláros pert akar indítani ellene.
    A rengeteg plasztikai műtétnek köszönhetően, Jackonak speciel nem volt orrnyerge, szal a boncolás után derült ki hogy mennyire is rossz állapotban volt Jacko.

    Most hallottam ezeket a Danubiusz rádión, szal még nézzetek utána az új híreknek !
  • Zerénd
    #903
    És szerintem a maguk műfajában a legjobbak! :DDD
  • Tyler1
    #902
    sztem titkon Kiszel rajongók xDD am nem kérdezem meg őket h kit szeretnek igy a zenei pályán, mert lehet akkorát röhögnék h az SG is bannolna :D
  • dartonita
    #901
    The band became associated with white nationalist groups such as the National Front and British National Party, and raised funds for them (and affiliated organizations) through the White Noise record label. They released records on Rock-O-Rama Records, a label that became known for far right sympathies. Skrewdriver was instrumental in setting up Blood and Honour, a neo-Nazi music promotion network.

    Gratulalok.
    Asszm ez a no comment kategoria.
  • dartonita
    #900
    Es ki az a csavarhuzo?
    Volt itt mar aki Hofit is tobbre becsulte.A vegen jon majd valaki aki Kiszel Tuncit is tobbre becsuli.Elismeresem,mind rettento kozel all(t) stilusban Jacksonhoz.
  • Zerénd
    #899
    De bunkóóóóóóóóó!!!!!!!!! :DDDDDDDDDD
  • Zerénd
    #898
    Skrewdrivert többre becsülöm mint M.Dzsekszont, és nem hinném, hogy volt neki köze közvetlenül a zenéjükhöz. ( Közvetetten biztos volt )
  • desigo
    #897
  • havercsotány
    #896
    Hátha tényleg maga helyett küldött hasonmásokat ide oda akkor nem hiszem, hogy meghalt
  • Artae
    #895
    "jackson miatt tart ott a mai zene ahol..."

    uh...
    Egyébként sem hiszem, hogy azt akarta volna, hogy ott tartson a mai zene, ahol... :)
  • Ragnar360
    #894
    naja...rohadékok - már ott befeketitették
  • Lacee86
    #893
    Inkább 30.
  • Davidus
    #892
    engem is letapizhatott volna 20 millió dollárért:D
  • Klemice
    #891
    http://www.youtube.com/watch?v=oPu29zyRM1g
  • Slayerboy
    #890
    A "molesztált" gyerekek szülei tök "rendesek" voltak azzal, hogy peren kívül "megegyeztek" Jacksonnal jópár ropogós dolcsiban.. Erről van szó. Szépen lehúzták..
  • sztoncsi
    #889
    "De ez, amit linkeltél, nem bizonyíték semmire."

    Dehogynem! Szerintem pont az ellenkezőjére!
  • sztoncsi
    #888
    Skeezo te pedig egyszerűen csak idióta vagy!

    Nehéz elképzelni egy olyan emberről hogy gyerekeket molesztálna, akit az apja állandóan vert!
  • Tyler1
    #887
    ez a baj h sokan annyit tudnak a világról amit a Blikkben olvasnak!

    amúgy nem tudja vki h a Moonwalker c. könyvét lefordították magyarra??? mert nekem csak angolul van meg...
  • xxxpaulxxx
    #886
    A blikk az mindig okosabb:D
  • Tyler1
    #885
    aki gyerekeket molesztál attól a sajátjait is eltiltanák 1000 évre! és a családja hagyta volna h egy pedofil embernél maradjanak a gyerekek?? nem hiszem....
    de írtam már párszor h a nő aki beperelte Jackot még most is börötnben ül, ezekhez hasonló csalások miatt!

    szóval aki ilyen hülyeséggekkel jön a topicba(most nem rád gondolok) az nézzen inkább utána a dolgoknak és ne magát alázza meg.
  • Lacee86
    #884
    Figyelj, Jimmy is szép szerelmes dalt énekelt a feleségének vmi műsorban, miközben az asszonynak ott volt egy jókora monokli az arcán (tudod, biztos nekiment az ajtónak...). Szóval más a látszat, meg más a valóság. Én nem állítom azt sem, h molesztált gyerekeket, azt sem, h nem. De ez, amit linkeltél, nem bizonyíték semmire.
  • a.carkey
    #883
    Sacha Baron Cohen kivágta La Toya Jacksont
  • Balazs15
    #882
    te deci butaaa vaddd
  • 5m0k3sh0w
    #881
    májkel dzsekszon egy gyerekmoleszteráló vót
  • Slayerboy
    #880
    Gyerekeket molesztált.. igen..
    Ebből is látszik...
    Meg ebből is..

    Jajj de rossz ember volt..
  • zotja
    #879
    Minden Tiszteletem az övé R.I.P

    (akik meg csak arra emlékeznek h gyerekeket molesztált azok meg kapják be..nemkéne annnyi rtl klubot nézni meg Hot magazint olvasni,szánalom)
  • a.carkey
    #878
    [URL=http://www.toomanymornings.com/?p=1221]Pontosan. "Weird Al Yankovic Mourns Loss of Michael Jackson, His Career"[/URL]

    [URL=http://www.mtv.com/videos/weird-al-yankovic/111231/eat-it.jhtml]Tk. az ő karrierje is ezzel indult be: "Eat it" ...[/URL]

    ... és lett Michael egyik legjobb barátja.
  • a.carkey
    #877
    Michael Jackson korábban segített egy magyar májbeteg gyereknek is
  • xxxpaulxxx
    #876
    Ez igen kreatív dolog, köszönjük:)
  • TaRka0107
    #875
    Bocsi, csak utána lévő HSZ-t is néztem és azt hittem a tiédre ment,de nem!
  • USAMEN POWER
    #874
    Félreértetted a hsz-m :) Kb. utaltam azoknak, akik itt szidalmazták.
  • csipa94
    #873
    bárcsak úgy lenne:((ne halt volna meg)
    de sajnosmeghalt :'(

    KING OF POP!
  • TaRka0107
    #872
    Nem tartott volna ott ahol most! Bocsánat a hibáért!