1111


  • xxxpaulxxx
    #951
    Így akarok én is sok pízt keresni:D
  • Grove4
    #950
    Jah,igen,ez volt még!
  • zzeN
    #949
    volt olyan is apáca ruhában látták az utcán...sokan nagyon unatkozhatnak...
  • Grove4
    #948
    Tegnap a híradóban olyan pletykákat hallotam erről,hogy csak néztem.
    Feltevések:
    -Nem halt meg,hanem elbújdosott Elvissel egy bunkerben(merthogy Elvis sem halt meg),vagy vmi ilyesmi.
    -Valamilyen szigetre vonult el,ahol gyümölcseladásból fog élni:S
    -Az Irániak ölték meg,hogy eltereljék a figyelmet az elnökválasztási hercehurcáról.
    meg volt még pár marhaság ezzel kapcsolatban,de bebaszna,ha tényleg nem halt volna meg:S
  • Tyler1
    #947
    amihez a sztorinak köze van, vagy akárcsak a címében is szerepel h sztori, vagy csak h szto, annak nem kell hinni! ezek lesik a gyökér fórumokat és a leghülyébb hsz-kből faragnak egy cikket.
  • Atkamon
    #946
    De gáz már, hogy ebből cikket csinálnak... ez ilyen legalja hírportál:D
  • xxxpaulxxx
    #945
    aha, ok
  • SL
    #944
    http://www.storyonline.hu/vilaghir/csak_megrendeztek_jacko_halalat/17074/
  • xxxpaulxxx
    #943
    Ez pedig jó poén lett volna, ha nem baszod el
  • Willenbrock
    #942
    Ha ezt egy kisgyerek írta akkor még lehet is
  • USAMEN POWER
    #941
    rtlhírek.hu-n néztam a hozzászólásokat MJ halálával kapcsolatben és ezt találtam:

    2009-06-26 02:38:34
    Micsoda ?????? Ó Istenem :((((((((( Nem hiszem el :(((((((( Isten Véled Rajongóm !!!!

    2009-06-26 03:06:00
    A te rajongód vold dzsekó...nem semmi:D

  • csipa94
    #940
    Jaah bazd mindenhol kapható jó olcsón.am rongáltam 1 kicsikét az ETS topicot...
  • erieskrisz
    #939
    Te mié kaptál ennyi elakadásjelzöt ugy látom a kinaiak már ezt is minden sarkon árulják
  • csipa94
    #938
    A legutolsó fotó:

  • erieskrisz
    #937
    Ha de miböl nem nyakig volt az adoságokban
  • Zerénd
    #936
    Szerinted kérdő mondatot tettem fel? Nem, tehát csiba te!
  • desigo
    #935
    Havi tízmilliót költött gyógyszerekre Michael Jackson

    ahelyett,hogy evett volna...
  • csipa94
    #934



    Még több kép.
  • Bruk
    #933
    Még annyit hozzáteszek hogy emberi dolog tévedni/hibázni, igaz más ha ez egy ember életébe kerülhet. De gondolj abba bele hogy mennyi életet megmenthetett, mennyi emberen segített ez az orvos a tudásával. Igaz Jacko is sokat segített az embereken csak a ő pénzével. És most nézd meg az ő halála miatt tönkremegy egy ember karrierje, élete és a családja...biztos nem ezt akarta Jacko....

    És biztos nem szerette volna, hogy egy rajongója olyan hülye legyen mint te.. :)

    #929 Ez meg a másik...akkor őket is nyírják ki? :)
  • USAMEN POWER
    #932
    Pár infó !
  • ProGabe #931
    vótmá! :P én követtem el. bár ez nem gond, mert jonlajoie 4 prezident! :)

    amúgy csak most vettem észre: a mit keres ott Korda Gyuri? mármint bal oldalt, Jacko mellett a youtube-os sample képen
  • GregSB
    #930
    Most hogy lenyugodtak a kedélyek már be merem rakni ezt a videót, én nagyon jót nevettem rajta :D ( a sajtót fikázza mielőtt vki félreértené)

  • marxell
    #929
    Így van, volt rengeteg testvére, figyelhették volna egy kicsit, vagy leállíthatták volna, hogy ne gyógyszerezzék őt folyton..
  • Bruk
    #928
    Hát te is értelmes ember vagy. Mert ha valaki hibázott öljék meg mi? :)
  • marxell
    #927
    A Jacko rajongók örülhetnek, Willel csinált néhány számot az utóbbi időben. Állítólag rajta van a gépén, ha Janeték beleegyeznek, valószínűleg ki is adják ha megvan.
    Ezenkívül még állítólag kiadnak egy DVD-t hamarosan, amin a koncertturné előkészületi felvételei lesznek rajta.
    Ezenkívül itt vannak az utolsó "hivatalos" képei, ugye tudjuk még van egy, mikor a kocsiban élesztik újra.
    Képek
  • USAMEN POWER
    #926
    Valakinek a halálát kihasználni nem szép, de egy halotról minden fa.zságot összehordani, és szidalmazni se szép. Maradj inkább csöndben !
  • xxxpaulxxx
    #925
    Te meg cig... vagyis hülye vagy
  • Zerénd
    #924
    Bazzeg Keszthelyen voltam délelőtt, hát bazze a sok agyatlan úgy veszi az mj pólókat, mintha az életük múlna rajta! Eladó meg dörzsöli a markát! :DDD
    Bár kinemállhattam soha ezt a hogyishivjákot, azért a halálából pénzt keresni, zsid.. öööö vagyis nem szép dolog.
  • havercsotány
    #923
    uhh a közeli papírboltos kaszált a Post-it-el
  • mosoporr
    #922
    az en kedvencem



    ugyan az orult csajokkal
  • kenomy
    #921
    Nagyon jó hanggal megáldott énekes volt, ezért kár érte. Sajnos nála is az figyelhető meg, ami a legtöbb fiatalon( gyermekkorban) sikeres lett hírességnél, hogy nem volt gyermekkora és hamar belecsöppent egy olyan környezetbe, ami magával rántotta. Mivel mi külső szemlélők vagyunk nem tudhatjuk, hogy valójában milyen ember volt, ezért nem kell elítélni azokat sem akik nem kedveltél. Pedofil volt vagy nem, ezt már csak ő tudhatja!
  • mosoporr
    #920
    Tesom mondta volt 1 uzi amin ez alt "1958-forvever..."
  • mosoporr
    #919
    ezek a kepek tegnap keszultek Londonban (tesom csinalta meg 1 csokrot is vitt kis uzivel from Hungary)

    kep1

    kep2

    kep3
  • Grove4
    #918
    Az ilyen faszt mért nem bannolják már?
  • havercsotány
    #917
    hát csak radikálisan tudom ezt megtenni
  • Slayerboy
    #916
    Általánosan el lehet húzni a faszba...
  • havercsotány
    #915
    mivel ez itt az általános eszme csere, általánosan osztom az eszméimet.:)

    csináljon az sg egy :
    fórum/Általános ravatalozó>>/ ott lehet siránkozni
  • mflex #914
    Aki nem szerette MJ-t, mi a k anyjáért jön ide fikázni?

    Ez a topik a halála tiszteletéről szól faxszopó idióták, nem sikerült még felfogni annak a pár agyaroggyant hülye saját szolipszizmusát erőltető vadbaromnak?

    Nyissatok a sajátban vagy a gumiban egy MJ-t fikázó topikot és ott verjétek egymás szájába!
  • havercsotány
    #913
    én a mongol hasonmására gondoltam bocsi
  • LordVenom
    #912
    Neked szervízben van a csattogós lepkéd,hogy itt töltöd a nyári szünetedet?