1111


  • immovable
    #303
    Úristen. Rád erősen rád fér még a tanulás, bár fiatal vagy, betudjuk ennek. Ugye tudod, hogy nem a mátrixban vagyunk? 8)
  • sz4bolcs
    #302
    +fav

    morbide?
  • Laceee
    #301
    miért reklámozod, hogy segghülye vagy ?
  • sz4bolcs
    #300
    Megnyugtatlak, ez tök normális. :D
    Én is sokkal többet fogok írni ebbe a topicba, pedig a másikba nem írtam, de rogyásig hallgattam az elmúlt 1 évben a Jackson5 nótákat.
  • Pepsi Twist
    #299
    jó hogy megy fel... olcsóbbak lettek a lemezek, végkiárusítás van :D
  • Pepsi Twist
    #298
    bepiálva bármikor
  • sz4bolcs
    #297
    Miért van olyan érzésem, hogy csak most kezdődik a legendájának a java? :D
    Megnéznék egy statisztikát a lemez-eladásokról, hogy elindult ma felfele a görbéje.
  • Pepsi Twist
    #296
    emberi lény? akkor mari néni halálát 2 házzal arrébb miért nem közli az index?
  • Sir Quno Jedi
    #295
    Az, hogy megvan bakeliten és gyári CD-ken is a zenéje (pízé, igen) és hallgatom, az nem elég?! Írnom is kellett volna az SG topic-jába?! Ne légy már ennyire röhejes! :DDD
  • dartonita
    #294
    Latszik hogy erted a korulotted levo vilagot.Legyszives post-olj meg,hatha meg nagyobb idiotat csinalsz magadbol.
  • balee4
    #293
    nagyon megdöbbentett a hír, rest in peace
  • theone91
    #292
  • zsutyesz
    #291
    A 7 év alatt nem sok minden történt vele, amiről lehetne beszélni...

    Egyébként én szerettem, mai napig meghallgatom néha-néha a dalait, de nem voltam soha elvakult rajongó, így a róla szóló topikot se venném fel a fav-ok közé.
    Ettől függetlenül a munkássága nem lebecsülendő, így sajnálom, hogy elment.
  • Csuhai G
    #290
    Az eredeti topikjába, amit Neoreg már belinkelt több mint 7 év alatt kevesebb komment érkezett, mint itt, körülbelül egy éjszaka alatt. Akkor még nem szerettétek? Akkor el volt feledve? A halála kellett ahhoz, hogy eszetekbe jusson? Ezt a képmutatást..
  • ChuckyHUN
    #289
    kurva vicces, fasszopó
  • Slayerboy
    #288
    ok. bye
  • Carlos
    #287
    Egyiket sem olvasom, ne magadból indulj ki!
  • COOLancs
    #286
    Van 2 eladó jegyem Michael Jackson koncertre, darabja 15 rugó...
  • Istencsászár
    #285
    örökké a csúcson lesz...
  • Viktor99
    #284
    És akkor most kurva vicces vagy?
  • Slayerboy
    #283
    Mert az tény.
  • Laceee
    #282
    R.I.P.
  • csgery
    #281
    Nyugodjon Békében, én sajnálom, mer télleg rengeteg dolgot tett le az asztalra.
    Amivel én kurvára nem értek egyet, az itt menő folyamatos egymás basztatása... tudjátok én úgy vagyok vele, hogy nem rajongtam a tagért, de eltudjátok képzelni, milyen kellemes időket okozott az, amikor festés közben MJ albumokat hallgattunk?

    Ja, még valami:
    ha valaki a médiának nem hitte el, hogy gyerekeket molesztált, azt miért hiszi el, hogy az apja egy szemét geci volt?
  • Freeeee
    #280
    Gondolom a blikken,és az rtl bulváron kivül nem is olvasol mást?
  • Timbo
    #279
    He'll be back
  • Herold
    #278
    Ja, és az orrát is azért operáltatta át európaira?
  • Herold
    #277
    Mondtam én, hogy nem lesz semmi abból a koncertsorozatból.
  • zoliii
    #276
    Michael Jackson-t a média állandóan cseszegette! Szerintem ez is közre játszott, hogy meghalt! R.I.P
  • zzeN
    #275
    Kár érte, R.I.P. :(
  • Willi Betz
    #274
    Nos,itt végig olvasva egy-két idióta hsz-t. Akik ezt írták feltehetően nincsenek 18 évesek sem. Így érthető miért írták - pontosabban nem érthető - de ha másért nem,legalább a munkásságáért tisztelni kéne. Én is abban a korosztályban nőttem fel mikor Ő a csúcson volt,szeretem is a zenéjét. Én azt állítom,hogy még MINDIG a Thriller-re lehet a legjobban táncolni,illetve az ismert számaira.

    R.I.P.
  • zsutyesz
    #273
    Olyan már van
  • tigeroo
    #272
    miért nem 'Michael Jackson' topikot nyitottál?

    Én nagyon tisztelem őt, Billie Jean kedvencem, de ez csak morbid, nem?
    akkor lehetne róla is beszélni nemcask a haláláról...

  • Carlos
    #271
    "A Jordan Chandler elleni nemi erőszak ügyében azonban nem emeltek vádat, mivel Michael Jackson peren kívül megegyezett a szülőkkel, akik visszavonták a vádakat. Egyes források szerint huszonkétmillió dollárba került a fiú hallgatása."

    Egyel kevesebb pedó, sajnálom, nekem ez a véleményem. Sose szerettem. Nem örülök, hogy meghalt (távol álljon tőlem), de egyáltalán nem sajnálom.
  • hitch
    #270
    aki szerette michael jackson az halgassa a sláger rádiót mert az összes jó számát berakják:(
  • G_ArchAngel #269
    Farrah-t sokkal jobban sajnalom, imadtam az eredeti Charlie's Angels-t...
  • FZoleee
    #268
    Nyugodjék békében!
  • Sephi
    #267
    RIP

    Tovabba gratulalok azoknak a IDIOTA BARMOKNAK akik kepesek meg egy ilyen topikban is valamiert SPAM-elni.
  • CattiBrie
    #266
    http://hvg.hu/
  • hitch
    #265
    Reggel erre keltett a rádio:(:(

    Jackon nőttem fel:(

    nyugodjon békében R.I.P
  • Taibi
    #264
    Nem is halt meg, csak eltüntették, hogy ne kelljen vállalnia a leszervezett hosszú turnét. Elvis is él. :)

    (Vannak remek számai, de zenei szempontból, már hosszú évek óta halott sajnos. RIP)