1111


  • Viktor99
    #343
    Még jobban le akarja magát égetni.
  • edios
    #342
    Én köszönőviszonyban se vagyok a popzenével, de MJ-t szoktam néha hallgatni. Volt egy nagyon egyedi stílusa, és a mozgása is egészen elképesztő. A klipjeit is szeretem, sajnálom, h elment.
  • Cat 02 #341
    Ha szeretsz valakit egész nap a meghalt topikjában lógsz ? =\
    Ide fognak írni 1 hétig max, talán 2 hét múlva valaki benyög 1 rip-et mert most épp nyaral és ennyi. Max még pár hír a temetéséről, hátha lesz botrány.
  • USAMEN POWER
    #340
    Mi ez a fa.zság ?
  • immovable
    #339
    Gondolom. :D
  • Pepsi Twist
    #338
  • Sir Quno Jedi
    #337
    Igen, ezzel nekem is naponta kell megküzdenem.
  • Lunatic83
    #336
    Az egész internetkapacitást próbára tette Michael Jackson halálhírére kialakult netes érdeklődés. A BBC-nek a Google elismerte a problémát, miszerint a nagy érdeklődést nem bírták a kereső szerverei és gyakorlatilag leállt a szolgáltatás. A Keynote System egy másik monitorozó cég jelentése szerint nem csak a Google küszködött problémákkal az AOL, CBS, CNN, MSNBC és a Yahoo is jelentősen lelassultak. A hír első közlése után felére esett vissza a letöltési sebesség a legtöbb oldalon.
  • N o N a m e
    #335
    RIP
  • sztoncsi
    #334
    Jako... Nyugodjék békében!
  • sztoncsi
    #333
  • immovable
    #332
    Sokan ugatnak a "megasztárokra" - gyakran én is - hogy jó dolgukban már nem tudják mit csinálnak, de átlagemberként szerintem mi fel sem tudjuk fogni milyen lehet egy színpadon állni, s ezrek állnak előtted őrülten sikítozva érted, miattad, imádnak, bármit megtesznek egy pillantásodért,illetve milliók élnek halnak érted. Micsoda hatása lehet ennek egy ember személyiségére.
  • Tyler1
    #331
    a hip-hop táncosok azóta is Jacko stílusát alkalmazzák! stílust teremtett!!!
  • Lunatic83
    #330
    halála után is be fog állítani egy-két "rekordot", amit soha a büdös életben, nem fog megdönteni senki...

    és az eddigiek se rosszak, 104.000.000 lemez.... stb...

  • Freeeee
    #329
    Elhiszem,de akkor ne irj butaságokat.
  • Blasta
    #328
    OMFG
  • Louis Cyphre
    #327
    Vajon merre jár ilyenkor a moderátor? Csak azért kérdem, mert lenne dolga bőven ebben a topikban...
  • Lacee86
    #326
    "anyagilag abszolút tönkrement": szerettem volna én olyan "anyagi gond"-ban lenni...
    "semmit nem tudott már letenni az asztalra": Most készült újra turnézni, bár ezt az 50 fellépést nemtom ki az a hülye, aki komolyan gondolta...
    "a molesztálósoknak meg üzenem hogy semmit nem sikerült rábizonyítani": Lehet h csak pénzt akartak kicsalni, de sztem sokan (köztük én is) simán el tudtam róla képzelni... Meg 2x is előjött a téma, hogy is van az a mondás, nem zörög a haraszt...
  • z99999
    #325
    talán jobb is neki így most hogy anyagilag abszolút tönkrement és semmit nem tudott már letenni az asztalra

    ettől függetlenül egyik legnagyobb volt a szakmában, ezért tisztelem és becsülöm, R.I.P.

    a molesztálósoknak meg üzenem hogy semmit nem sikerült rábizonyítani, ha meg inkább a médiának hisztek akkor sajnálom a butaságotokat.
  • Lacee86
    #324
    Ilyet ne mondj!! Majdnem minden emberért kár! A majdnem arra utal, h azért van a világtörténelemben pár kivétel, bár még rájuk is rossz kimondani ezt.
  • neB
    #323
    RIP
    Iszonyatosan nagy zenét csinált de emberileg...
  • Slayerboy
    #322
    Kár lett volna ha ez benned marad...
  • dartonita
    #321
    Egy Istenfelo leny aki a bulvarmediabol tajekozodik.A tokeletes tudathasadas.Gratulalok Neked is!Huzzal inkabb vissza a senkit sem erdeklo gothjaid koze.
  • zzeN
    #320
    barom...
  • Willenbrock
    #319
    De Isten majd megbocsát neki nem?
  • Montanosz
    #318
    nem kár érte: ha figyelembe vesszük enyhén skizofrén és pedofil allűrjeit.
  • Viktor99
    #317
    Az mondjuk nem a mi bajunk hogy ennyi hsz. lett. Bocs nincs mindenkinek annyi ideje hogy mindről mindig írjon mindenhova.
  • Lacee86
    #316
    Én is sajnálom, bár nem vagyok rajongója meg semmi ilyesmi, de tehetséges volt és vannak igazán jó számai. Sajnos amúgy sztem a korai halálát sokban segítette saját maga...
  • Viktor99
    #315
    Lehet hogy te olyan fanatikusan megszállottja voltál hogy minden nap elolvastad a Jackson topik összes hozzászólását és szerinted aki nem teszi ezt az nem is szerette, de el vagy kicsit tévedve. Úgyhogy maradjunk annyiban hogy elég nagy hülyeséget irtál.
  • Csuhai G
    #314
    A világ eddigi egyik legnagyobb turnéjára készült, erről összesen 2 hsz született a topikjában. Ha ez nem történés, akkor mi az?
  • Csabesz6
    #313
    Ahhoz képest hogy leszarod, egyből köcsögözöd:)
  • Slayerboy
    #312
    Mi az h el volt feledve? Ha nem történik semmi említésre méltó (új lemez, konert stb. mit lehet beszélni róla? Hagyd már meg a mélyenszántó gondolataidat máskorra és máshova.
  • Vaxi
    #311
    nem, de kibaszottul demagóg volt a hozzászólásod.
    beírhatsz magadnak egy ötöst
  • Csuhai G
    #310
    mondtam ilyet?
  • Vaxi
    #309
    meg mert az indexen írt hírek hírértéke mint egy zsák medvefos
  • ChuckyHUN
    #308
    kibaszott logikus, ha szeretek valakit egész nap a topicjában lógok? :CC
    faszok...
  • Csuhai G
    #307
    De, Londonban 2010-ig turnézott volna. Ha nem most, akkor a turné végére hal meg.. :/
  • Doddy a düdő
    #306
    mert mari nénit nem ismeri többmillió ember? de ez csak tipp.
  • zsutyesz
    #305
    most már nem lesz
  • Bence94
    #304
    engem is megdöbbentett a hír!Nekem tettszenek a számai.
    Ui.: Nem úgy volt, hogy valami utolsó turnéja még lesz?