1111


  • Sanyix
    #263
    hát ha ez igaz, akkor "kár érte, kiváló ügynök volt", beteg volt az agya, de meghatározó volt a zenében.
  • morphologu
    #262
    Csoda hogy, eddig bírta. Nagy rajongója voltam, nagyon mellbe vágót hogy a POP nagy királya nincs többé.
  • Gebriel
    #261
    Lehet, hogy érdekesen viselkedett, de a hangja és a zenei tehetsége isteni volt.

    Én nagyon sajnálom, hogy meghalt, fiatalabb koromban nagyon szerettem, és a mai napig szívesen hallgatom a zenéjét.

    Jacko nyugodj békében.
  • szjuca
    #260
    Sajnálom, bár nem rajongtam érte. Fiatal volt még.
  • MerlinW
    #259
    Nyugodjék békében. Hallgassatok Slágert, Jacko reggel van bumerángban.

    Szintén tegnap délután hunyt el Farrah Fawcett is :(

  • zsutyesz
    #258
    R.I.P, Jacko!
  • LeonSilver
    #257
    Az egyik kedvencem
  • Christiansen
    #256
    mindenki azt hiszi, azért kezdte fehéríteni magát, mert fehér akart lenni,


    ez egy rohadt nagy tévedés, ritka bőrbetegsége volt, fehér foltok
    kezdtek rajta megjelenni és ezért ment bele plasztikai műtétekbe
    amik ugye nem igazán sikerültek, depressziós lett és elindult egy tragikus folyamat :C
  • ChuckyHUN
    #255
    rip :(
  • Christiansen
    #254
    ez is milyen zseniális, 80s reklám
  • Christiansen
    #253
    egyébként meg visszaolvastam,

    szégyelljétek magatokat nyáriszünetben unatkozós
    infós kockapalánták undorító amit műveltek
    nem Pándi András halt meg, hanem az aki nélkül ma nem lenne MTV meg vivatévé, gyökerek
  • Christiansen
    #252
    Nyugodjék békében.
  • eightmiles
    #251
    Mit számit, hogy néz ki? Baromi jó zenéje van, tisztelendő érte.
  • Slayerboy
    #250
    Ugyanmá.. bármikor megcsinálom.. :):) Hihetetlen.. :)
  • haxoror
    #249
    RIP
  • Slayerboy
    #248
    Ember ennek nem az volt a lényege, hogy nem tetszett magának meg, hogy attól félt, hogy nem fogadják el, hiszen ott volt a Jackson five.. aban is elfogadták és már akkor felismerték remek ének tudását. Az apja iránti gyűlöletből nem akart fekete maradni. Egyszerűen nem akarta saját magán látni még a nyomát sem, ami az apjára emlékezteti.

    Amúgy: "...Korábban számos plasztikai műtéten esett át. Bőre kifehéredését az énekes vitiligo nevű betegsége okozta..."
  • precision
    #247
    én úgy tudom, hogy egy betegség is közrejátszott abban, hogy elkezdett fehéredni a bőre, ő "csak" véglegesítette

    a sok plasztikai műtétet mondjuk ez nem indokolja, max az, hogy hülyén nézett volna ki egy hófehér afro sérós széles orrú csokiszájú ember

    de ezek mind mind másodlagos dolgok... beraksz egy számát, megnézel egy klipjét, amik még a mai napig etalonnak számítanak, és kész. a többi nem lényeges
  • precision
    #246
    nem volt túlzás őt a pop királyának nevezni... biztos vagyok benne, hogy jó ideig nem lesz olyan mint ő, aki betölthetné ezt a "pozíciót"

    RiP MJ :(
  • LeonSilver
    #245
    "... azt viszont szakorvosok is megállapították, hogy van egy olyan pszichológiai problémája, ami miatt nem tudja, hogy néz ki valójában."
  • Kandurex
    #244
    Jaj, most hallottam...az egész korosztályom az Ő zenéére nőtt fel :( nagy veszteség ez :(
  • dartonita
    #243
    RIP a popzene es sajat gyerekkorom igazi kiralyanak.
    Ez jobban sokkolt mint barmilyen eddigi 'celeb' halala.
    Reszemrol koszonok mindent amit a vilagnak adott.
  • precision
    #242
    balf*sz...
  • SimaSuna #241
    mi volt legenda?

    Thriller, Beat It, Bad és még sorolhatnám a zenéjét...
    tánctudása...rengeteg imitátor próbálja azt a táncvilágot megtanulni...de ahogy Jacko táncolt...senkisem tudja utánozni...

    hidd el a kinézet nem minden...és ő letett jónéhány dolgot az asztalra...
    rengeteg pénzt adományozott, bekerült a Guiness Rekordok könyvébe mint a világ legtöbbet adományozója....
    Se Backham se Figo, se Shumi nem adott annyit amennyit Ő...

    lehet gyönörű szőke nagymellü barátnőd, ha sütni főzni, vagy önmagától értelmesen nem tud gondolkodni...


    bár látom, felesleges írnom, mert úgyse fogod megérteni...
  • Willenbrock
    #240
    Mikor a pályát kezdte azért még eléggé máshogy ítélték meg a feketéket az USA-ban is mint manapság,valószínűleg így akarta eloszlatni az előítéleteket hogy elismertebb lehessen a szakmában.(nem volt egy jó módszer mondjuk)
  • immovable
    #239
    Ez a te problémád.
  • veszelka
    #238
    nem értem, hogy egy öntudatzavaros négeren mi volt legenda?
  • jugen
    #237
    RIP Jacko
  • HUmanEmber41st
    #236
    Így a halála után elgondolkodhatnánk azon is, h a sok pénztől valaki okosabb lett?
    Hiába fehérítette ki magát, mindenki tudta és tudja róla, h göndör hajú-feketebőrű.
    Feltehetnénk a kérdést: mi a jobb? Egy becsületes, normális életvitel, vagy egy rövid, agyonmérgezett milliomos élet, távol minden emberi kapcsolattól, tolószékben, gázálarcban közlekedni az utcákon...Attól, h valaki jó hangú énekes, élhetett volna normálisan is. Ha marad az eredeti színe, még köztünk huhogná az új lemezét...
  • immovable
    #235
    Hát sajnálom. Egy legenda, akárcsak Freddie Mercury volt, vagy ahogy Madonna az. :(
  • Blasta
    #234
    anyukád?
  • Louis Cyphre
    #233
    Nyugodjék békében!

    Smooth Criminal
  • readswift
    #232
    na, azé a királynak ne kisbetüs ripet biggyesszünk már , ha valakinek akkor neki kijár a R.A.J.
  • LeonSilver
    #231
    Remélem a következő Te leszel, f@sztarisznya.
  • zaki
    #230
    most jól érzed magad? idióta barom


    rip
  • readswift
    #229
    gyekszon forever R.A.J. !!
  • stp4trick
    #228
    ezt Te sem gondoltad komolyan
    nekem sem volt kedvenceim közt, sőt..., de egy emberi lény volt, még jelenlegi ellenségeim halálát sem kívánom, nemhogy egy effektíve ismeretlenét
  • veszelka
    #227
    végre, ideje volt.
  • Lunatic83
    #226
    21:30 körül ha jól számolom... de majd kijavítanak,ha rossz..
  • biomage
    #225
    Rip

    Lenne egy kérdésem, mikor hunyt el pontosan, magyar idő zóna szerint?
  • Lunatic83
    #224
    "A "Guiness Book Of World Records" 2000-es kiadásában Michael Jacksont nevezték meg a világ legtöbb jótékonysági kezdeményezését támogató($ !!!) hírességnek." - kár h nincs még egy-két ilyen "pedofil"... talán jobb lenne a világ...