25
  • winnie
    #25
    nem sok hasonlóság van benne, teljesen más a stílus, a történet is.
  • Atkamon
    #24
    Nem haosnlít ez a film kísértetiesen a What happens in Vegas-ra? Elég hasonló a szitu...
  • Dynamic
    #23
    Ez tipikusan az a film(és jellemzően SB romantikus filmjei) aminél ha választanom kéne, inkább a fogorvosra szavaznék. Alapvetően semmi bajom SB-kal, tök jó nő, de ezek a filmek... És ha már SB, akkor Für Anikó a kegyelemdöfés.
  • Ferrer
    #22
    És most téged mit zavar, hogy nem ismertem? A nevét hallottam már párszor előtte, de nem tudtam mihez kapcsolni. Különben is, törődj már a saját dolgoddal.
  • valamit
    #21
    A pusztító, Féktelenül, A hálózat csapdájában, Aludj csak, én álmodom, Féktelenül 2 - Teljes gőzzel, Majd elválik, Mint a hurrikán, Beépített szépség, 28 nap, Két hét múlva örökké, Ütközések, Beépített szépség 2. - Csábítunk és védünk... ezek közül a többség jópárat láthatott, még a kereskedelmi tévék is kedvelik sokukat.
  • cateran
    #20
    Bocs,nem cikizésképpen,de nem erről van szó:) Nem tudnám max 2-3 filmjét felsorolni és megdöbbentett, hogy 45 éves...de azért nem mondhatnám hogy nem hallottam már róla...
  • winnie
    #19
    "Szerintem gyenge mint színésznő és nem is értem miért foglalkoztatják ennyit, vagyis értem"

    mit nem értesz? kijött egy filmje és 35M-t hozott 3 nap alatt. szerinetm érthető.

    amúgy 3 év alatt 2 filmje volt. kegyetlenül foglalkoztatták.
  • bakvarnyu
    #18
    Igaz na de hogy ő megnevettetni? előbb nevetek a sasjózsi poénjain b+
    De azért persze szívesen megismerkednék vele.
  • FefeeX
    #17
    Én sem mondhattam volna szebben... És milyen igaz :)
  • Sir Quno Jedi
    #16
    Azért mert van egy szerethető karektere. Pl. a beépített szépségben amit hoz, az még ennyi év után is megnevettet. Ő az az 1xi, nem túl szép, nem túl magas, nem túl szőke lány, aki bár kicsit tahó, de azért szeretjük. Igazi, valódi, élő , mondhatni háromdimenziós nő. Semmi különleges, de szívesen megismerkednénk vele, vagy elvennénk feleségül, mert vannak belső értékei. :D
  • bakvarnyu
    #15
    Szerintem gyenge mint színésznő és nem is értem miért foglalkoztatják ennyit, vagyis értem, azért mert csinos.De például Nicole Kidman is csinos,sokkal erősebb kisugárzással, viszont ő jól is tud játszani.De még ő sincs sehol se pl. egy Juliette Binoche-hoz.

  • Chocho
    #14
    Párommal néztük tegnap moziban, és nekünk tetszett. Kellemes romantikus komédia, sok jópofa poénnal.
  • Chris05
    #13
    OFF: Azért Sandra Bullockot nem ismerni tényleg arra utal, hogy az illető Tesco-s zacskóban élt eddig.
  • Sir Quno Jedi
    #12
    No én csak képet láttam a filmből, ahol SB éppen alulöltözöttségben szenved. Tényleg nem rossz. Egy erősen jól karbantartott 40-es semmi több, de nem rossz. Bár a térde éppen olyan csúnya, mint régen. :D
  • smv
    #11
    Photoshop
  • Ferrer
    #10
    Hát elnézést kérek, ha engem a filmművészet hidegen hagy, akkor hidegen hagy :)
  • cateran
    #9
    ohh-ohh First Contact...melyik bolygorol jottel? En sem vagyok igazan jaratos a filmvilagban (szerintem nem tudnek 10 rendezot felsorolni,vagy ilyesmi) de azert Sandra Bullock nem kispalyas es nem is ma kezdte a filmezest,szoval.....
    Es valoban be..ras jol nez ki:)
  • Szemjuel
    #8
    Azér Bullock kisasszonyt illene ismerni :)
  • Ferrer
    #7
    Nahát! Én abszolút járatlan vagyok a filmvilágban, a kiscsajt se ismertem, csak ezt a filmet néztük múlt héten a moziban, és most nézem csak, hogy 45 éves?? Olyan 30-nak néztem vagy még kevesebbnek, pedig volt egy pár közeli felvétel is. Amazing!

    A filmről pedig laikusként csak annyit tudok mondani, hogy nagyon-nagyon jó, és ajánlom.

  • Amergin
    #6
    Hogy ez a Sandra milyen jól tartj magát...
  • kukacos
    #5
    Ugye nincs gyereke? Úgy könnyű :)
  • FefeeX
    #4
    Nekem is pont ez volt az észrevételem. Jobban néz ki mint korábban, pedig már 45...
  • Athlon64
    #3
    Szerintem is nagyon jól tartja magát. Láttam a fimet és a két kis kezecskéje amit takarni tudott a lényeges pontokon, nos azon kívül minden jól szemügyre lehetett venni. :) Tetszett amit láttam! :)
    A menyasszonyom szerencsére jól veszi az ilyen észrevételeimet... :)

    Ami a filmet illeti: szerintem jó film. Nem bánja meg az ember ha elmegy a moziba megnézni.
  • Marshal
    #2
    Sőt! Szerintem jobban néz ki mint a huszas-harmincas éveiben.
  • Picizöldfül
    #1
    a negyedik X után is csinos Bullock kisasszony.ugye?